Argenta Polska Sp. z o.o.

Głogówek

Opinie o Argenta Polska Sp. z o.o.

Pablo

Witam. Firma rekrutuje aktualnie na przedstawiciela. Ktoś podpowie jakie warunki pracy?

tomicio

no proszę :) Widocznie firma jest na tyle mała i ma zgrany skład pracowników, że narzekać nie ma na co. Poza tym firma ma tak długi staż, że to samo za siebie mówi, ale wydaje mi się, ze nawiazują dłuższa współprace.

gosc

firma beznadziejna pracowalem tam nigdy nie ma calej wyplaty szef daje po 50 zl zaliczki tygodniowo(jak ma) firma bez perespektyw jakich kolwiek odradzam serdecznie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Argenta Polska Sp. z o.o. - Głogówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argenta Polska Sp. z o.o.