Opinie o Giga Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Giga Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Giga Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giga Service Sp. z o.o. w Warszawa

Marzena

Giga Service to firma, z którą warto współpracować. Doświadczyłam profesjonalizmu i zrozumienia ze strony zespołu pracowniczego. Polecam ich usługi każdemu, kto poszukuje solidnego partnera do projektów budowlanych.

Mój czas w Giga Service był wyjątkowo satysfakcjonujący. Właściciel i zespół pracowniczy tworzą środowisko sprzyjające kreatywności i innowacjom. To miejsce, gdzie praca staje się pasją

Daniel

Giga Service i ich zespół pracowniczy wykazał się dużym profesjonalizmem i elastycznością. Dzięki ich zaangażowaniu nasza inwestycja była kompleksowo zrealizowana.

Viktoria

Firma, która potrafi zbudować partnerskie relacje z podwykonawcami. Współpraca z nimi przebiega sprawnie, a właściciel stara się zrozumieć nasze potrzeby. Solidny partner na rynku budowlanym którego z czystym sumieniem polecamy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Giga Service Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Mikołaj

Giga Service to firma, która kładzie duży nacisk na profesjonalizm i etykę pracy. Jako pracownik, cieszę się, że mogę być częścią zespołu, który dba nie tylko o efektywność, ale także o pozytywną atmosferę.

Sandra

Jako partner biznesowy Giga Services, doceniamy ich zdolność do zarządzania projektami budowlanymi. Właściciel i zespół pracowniczy zapewniają klarowną komunikację i skuteczną koordynację, co ułatwia współpracę.

Daniil

Giga Services to firma, której warto zaufać. Nasz projekt budowlany został zrealizowany zgodnie z ustalonym harmonogramem, a efekty przekroczyły nasze oczekiwania. Gorąco polecamy ich usługi.

Sebastian
@Daniil

Właściciel Giga Service to lider, który inspiruje do osiągania najlepszych wyników. Zespół pracowniczy to ludzie zaangażowani, gotowi sprostać nawet największym wyzwaniom. Pracując tutaj, czuję się doceniony.

Witek

Nasz projekt budowlany był prowadzony przez firmę Giga Service, a efekty są imponujące. Zespół pracowniczy wykazał się nie tylko fachowym podejściem, ale również dbałością o detale. Realizacja przebiegła sprawnie, a efekty są zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Jakub

Jako były pracownik Giga Service, chciałbym podkreślić, że firma ta naprawdę dba o swoich ludzi. Właściciel angażuje się osobiście, a zespół pracowniczy stanowi zgrany kolektyw. To miejsce, gdzie praca staje się pasją, a projekty realizowane są z zaangażowaniem.

Veronika

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Giga Services. Właściciel oraz zespół pracowniczy okazali się nie tylko wysoce kompetentni, ale również elastyczni i gotowi dostosować się do naszych indywidualnych potrzeb. To solidny partner biznesowy

Bogdan

Giga Services to firma, która zrealizowała nasz projekt budowlany z doskonałym profesjonalizmem. Terminowość, wysoka jakość pracy oraz otwarta komunikacja zespołu pracowniczego sprawiły, że polecamy ich z pełnym przekonaniem.

Ada

Działając z tą firmą, odkryłem, że biznes może być naprawdę przyjemny. Właściciel nie tylko zarządza projektem skutecznie, ale również potrafi zbudować zgrany zespół, który działa jak zegarek. Współpraca z nimi to gwarancja sukcesu i satysfakcji z wykonanej pracy.

Renata

Właściciel tej firmy i jego zespół pracowniczy zasługują na najwyższe uznanie. Ich zaangażowanie w projekty budowlane jest nie do podważenia, a elastyczność i otwartość na propozycje partnerów biznesowych sprawiają, że współpraca to czysta przyjemność. Polecam gorąco każdemu, kto ceni solidność i profesjonalizm

Praca z tą firmą to dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Właściciel oraz cały zespół pracowniczy wykazują się nie tylko profesjonalizmem, ale także troską o partnerów biznesowych. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje solidnego partnera do realizacji projektów budowlanych.

K.

Właściciel ma wyjątkową zdolność do zarządzania zespołem podwykonawców, co sprawia, że prace idą sprawnie. Dostaję wsparcie i zawsze jestem informowany o kluczowych aspektach projektu. Bardzo jestem zadowolonej z tego projektu

Karol

Jako podwykonawca współpracujący z tą firmą, cenię sobie transparentność i rzetelność w relacjach biznesowych. Właściciel zawsze trzymał się ustalonych warunków, a zespół pracowniczy zapewniał wsparcie na każdym etapie projektu. To sprawiło, że praca była efektywna i satysfakcjonująca.

Śłąsk

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tej firmy jako podwykonawca. Właściciel i zespół pracowniczy zawsze są otwarci na dialog i gotowi służyć pomocą. Ich podejście do współpracy sprawia, że każdy podwykonawca czuje się ważny i doceniony

Izabela Lublin

Współpraca z tą firmą to dla nas czysta przyjemność. Zarówno właściciel, jak i zespół pracowniczy, zawsze służą pomocą i starają się spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia klienta. To firma, która naprawdę zna się na obsłudze klienta.

Radek

Jako podwykonawca doświadczyłem profesjonalizmu i zrozumienia ze strony właściciela. Jego zdolność do zarządzania zespołem podwykonawców sprawia, że współpraca przebiega płynnie, a komunikacja jest klarowna.

Pracując w Giga Services, doświadczyłem profesjonalizmu i rzetelności ze strony zespołu. Zawsze utrzymywaliśmy terminy, a porządek na placu budowy był priorytetem. Firma dba również o stałą dostępność dla Klienta, co przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Giga Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giga Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giga Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giga Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giga Service Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 37 ocen.

Giga Service Sp. z o.o.