Jai Kudo Polska Sp. z o.o.

Rokietnica

Opinie o Jai Kudo Polska Sp. z o.o.

JK

(usunięte przez administratora) W ciągu pół roku to już trzecia rekrutacja na ten sam rejon. Jakby Pan Artur nie okłamywał ludzi co do warunków pracy i wspierał swoich podwładnych to by nie musiał wiecznie szukać nowych, a tak ma rotacje na tym etacie...

Edyta

@Pp, jak widziałeś wczesniej staram sie żeby dodawane komentarze zawierały odpowiedzi na konkretne zapytania dotycząca warunków pracy, np. premii, czy warunków rozliczania auta. Rozumiem, ze jesteś wzburzony ale Twoja opinia o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. niestety niewiele wnosi.

Edyta

Rozliczanie z jeżdżenia autem zależy od strategii firmy @Igor i może być tak jak tutaj na kartę, ale oczywiście zgadzam się z Tobą, że firma powinna o wszystkim pracownika poinformować - tak żeby nie było nieporozumień, jak w tej sytuacji. Co do premii to czy są osoby, które ją wyrabiają i nie narzekają? Pytam bo ile pracowników, tyle zapewne opinii na ten temat.

Pp
@Edyta 30.08.2017 09:49

FIRMA NAJGORSZA Z JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁAM STYCZNOŚĆ! !!!!!!!!! GORZEJ NIŻ DNO I WODOROSTY! !!!!!

Edyta

@igor Jai Kudo, ma prawo do kontrolowania przejazdów autem firmowym jeśli był taki zapis w umowie, która zapewne jest podpisywana na początku współpracy. Czy tak było w tym wypadku? Wspominałeś o dwóch transzach wypłat, czy z tej drugiej czyli z premii byłeś zadowolony?

Marta

NIE POLECAM, DZIWNE RZECZY SIĘ TAM DZIEJĄ

Artek

Jak kazda firma z Poznania przycina jak sie da na pracownikach. Towar niskiej jakosci. Praca od rana do wieczora. Szkoda tracic czasu, szkolenie trwa miesiac i w zasadzie nic nie daje.

Adamusee

Długo pracowałeś u nich jako przedstawiciel ?

Zainteresowany

Witam serdecznie czy ktoś ma aktualne informacje na temat pracy PH ? ? Glownie chodzi mi o warunki pracy. Bardzo proszę o informacje zwrotna.

mirunka

kied wydajesz się mieć dużą wiedzę w zakresie tego tematu, napisz więc przyjacielu może w jakiej konkretnie wysokości mam się spodziewać tych wspomnianych premii

Dariusz Bielecki

Moja opinia o jakości soczewek firmy Jai Kudo jest bardzo negatywna i wszystkim potencjalnym klientom proponuje mocno się zastanowić nad wyborem . Soczewki już po niespełna dwóch latach stały się mleczne ,zaczęły schodzić powłoki na dużych powierzchniach szkła , a reklamacja po upływie 2 lat nie do przyjęcia przez Jai Kudo i bez orzeczenia o przyczynach takiego uszkodzenia. Oznacza to ,że producent może ukrywać wady swojego produktu- technologi kosztem klienta , a za taki gest to ja serdecznie dziękuje mówiąc NIE -nigdy więcej soczewek z Jai Kudo Noszę okulary od 35 lat i takiej kiepskiej jakości nigdy nie miałem Dariusz Bielecki tel 509790615

Jeśli ktoś ceni sobie mila atmosferę pracy i zgrany, młody zespól to myślę, ze JK jest jak najbardziej odpowiednim miejscem pracy. Plusem jest ciągły rozwój firmy, nowe stanowiska pracy, pieniążki na czas :)

Smerf

Podstawa plus premia od obrotu. Tablet, telefon i auto również do prywatnego użytku. Jasno określają wymagania i obowiązki. Nienormowany czas pracy, dużo obowiązków. Branża trudna spora konkurencja na rynku.

Zainteresowana

Puk puk! Jest tam jeszcze ktoś kto może podać jakieś aktualne prawdziwe informacje na temat pracy w Jai Kudo? Interesuje mnie stanowisko Vanseller przedstawiciel handlowy. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje.

Ciekawy

Jakieś opinie na temat stanowiska Asystent / Pracownik administracyjny szlifierni okularowej ?

zadowolony

Ja jestem zadowolony z pracy. Firma jest uczciwa i widac ze sie rozwija. Wynagordzenie jest na czas, mila atmosfera i dobre warunki.

ciekawjestem

A ile płacą na magazynie? Umowa o pracę? Bez ściem ? Miła atmosfera? Szefostwo nie "przedsiębiorcy nowobogaccy panowie niewolników" ? ;D

jakiś ktoś

Mnie na rozmowie powiedziano, że kurier łącznie z postawy + prowizja (usunięte przez administratora). Czy to realne?

ja

najniższa krajowa plus % od sprzedazy, w granicach 3-5%, minus 20% całej pensji jeżeli nie wyrobisz targetu....

Pytacz

Czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku kuriera?

siwy166

nie wiem czy jesze interesuje was ten wątek ale w zeszły piatek byłem na rozmowie, w poniedziałek dostalem tel jak narazie sa jasne warunki i wszystko wyglada ok, wiecej napisze jak zaczne pracowac bo dopiero od 14,10,2013

radylal
@siwy166 01.10.2013 23:19

czy my mamy być murzynami do pracy we własnym kraju !!! co ty jesteś za sprzedawczyk, czy może du....właz?!

ktoś
@siwy166 01.10.2013 23:19

A gdzie twoja godność najlepiej z łapy do papy i tacy jak ty doprowadzili do tego że ludzie w Polsce pracują jak niewolnicy a nie godnie zarabiają aby móc coś zaoszczędzić

ff

No pewnie, zawsze lepiej posiedzieć w domu i narzekać niż mieć ten 1300

tekon

Jeśli chcesz zarabiać 1300 zł/mc to polecam!

paweł

Dobrze by było jakby wypowiedziała się osoba która już tam pracowała. Ostatnio sporo ogłoszeń było typu "przyjmę na magazyn lekki". Warto odpowiadać na tą ofertę? Ktoś już tam pracował?

jjjj

Zgadzam się. Byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko PH. Zero informacji zwrotnej - a ogłoszenia ukazują się non stop.

Paweł

Mnie się wydaję że ten bełkot to piszą pracownicy tego portalu. Już parę razy spotkałem się z identyczną formą treści w innych firmach. Pewnie chcą zachęcić do dyskusji. Ogólnie to firma coś kombinuje, prowadzi rekrutację, nikogo nie zatrudnia i tak w kółko. Czy oni są jacyś nienormalni. ???

...

wszystkie wypowiedzi pozytywne pisała chyba ta sama osoba - nieudany marketing szeptany? ciekawe kto to pisał - który klakier (usunięte przez administratora)?

Zostaw opinię o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jai Kudo Polska Sp. z o.o.