JZO sp. z o.o.

Jelenia góra

Opinie o JZO sp. z o.o.

sławek

.właśnie, właśnie a jak wyglądają warunki pracy na "produkcji", napiszcie .....czy warto starać się o robotę

Aneta

Aktualnie firma poszukuje również Pracowników Produkcji. Co możecie powiedzieć osobom, które zainteresowane są tą ofertą pracy? Jak wygląda praca w JZO sp. z o.o. na produkcji?

Aneta

@Eleven dziękujemy za Twoją odpowiedz. A co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie?

Aneta

@ministerstwo zdrowia a Ty pracujesz obecnie w firmie? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach z firmą. Jakie są plusy z pracy w JZO?

kik
@AnnTor 07.04.2017 09:27
Witam. Jak wyglada temat przedstawiciela ds. Soczewek okularowych ? Uzyskałam informację na rekrutacji 5000brutto, 5/6 wizyt...

@AnnTor poczytaj opinie powyżej swojego pytania.

zyx
@kik 28.04.2017 18:49
@AnnTor poczytaj opinie powyżej swojego pytania.

Cześć kik, wyglądasz na zorientowanego w JZO :) a wiesz może jak kształtują się zarobki w innych pionach niż sprzedażowy? Na stanowiskach specjalistów? Jaka teraz atmosfera "biurowa"? Chciałam aplikować i się zastanawiam. Dzięki

Aneta

@nick uzyskałeś odpowiedź od firmy w sprawie rekrutacji?

NIck

Jak ktoś wcześniej napisać szkoda czasu jechać do nich na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie opowiadają że dadzą informację w określonym terminie. Oczywiście zero odzewu od tych buraków w tym terminie. Szefowa kadr nie odbiera komórki jak widzi że wyświetla się numer osoby której miała dac informację zwrotną... O czymś to świadczy..... Swoją drogą firma zaczynała w czasach PRL-u i produkowała dla wojska wtedy i w związku z tym mieli w firmie mocno poobsadzanych SB-eków i wywiad wojskowy. Od razu na oko widać że z tamtych lat ekipa się uchowała w firmie i ma się całkiem dobrze.,...,

ministerstwo zdrowia
@NIck 13.01.2017 12:11

Ha ha ha Nick trafne spostrzeżenie. Kurcze, że nikt jeszcze tego tematu nie poruszał. SB śmierdzi i chyba to czuć. Może mała lustracja by się przydała?

tura

ja tych rekrutacji jakoś nie wiedzę, z tego co wiem to teraz do pracy u nich jest potrzebny ktoś na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, fajne ogłoszenie jak na Zieloną Górę

meduza

Another one bites the dust.

Pracuś

Witam wieloletnich pracowników JZO Jelenia Góra. Jestem zainteresowany pracą jako operator maszyn i chciałbym się dowiedzieć ile realnie można wyciągnąć wypłaty netto na dzień dzisiejszy w tym zakładzie a ile można było jeszcze kilka miesięcy wcześniej przed falą wypowiedzeń pracowników? Aktualnie pracuję w Zorce na Meblowej ale to tak jak by się pracowało w pół otwartym zakładzie karnym gdzie za nic ma się szeregowych pracowników, ty masz pracować mimo braku wiedzy i umiejętności w dość skomplikowanym procesie obróbki drewna. Nie wspominając już o wdychaniu pyłu drzewnego oraz farb akrylowych lub różnego rodzaju gruntów w procesie obróbki i to za 1800,- netto + 250,- od święta na święta. Doświadczony pracownik wyciągnie więcej (2200,- do nawet 3000,- netto) ale kosztem zdrowia bo oprócz szkodliwych warunków trzeba też się dużo nadzwigać co w późniejszych latach skutkuje kłopotami z kręgosłupem i stawami. Pozdrawiam i proszę o rzetelną odpowiedź.

woda w kranie

Czy firma nie poszukuje osoby na stanowisko handlowca może?

karabin

Co się stało, że się ...

klamka

Printer, a ja słyszałam, że drzwi otwierają się na lewą stronę. Jak wszędzie. Czy printer to romek?

kruszyna

Romek a gdzieś ty słyszał takie rzeczy w piaskownicy czy może w czytałeś w poczytaj mi mamo? Romek proszę cię pisz tak częściej bo dni krótkie, pogoda każdy widzi a twoje teksty to istny kabaret przynajmniej można się pośmiać. Czekam na więcej.

Ja

A Mi znajomy mówił ze rzeczywiście czasami dzieci widzi zanim zasną ;) Jak wszędzie...

a na te ło

Romek. Chyba nie pracujesz jako rep, co? Można zarobić na nadgodzinch ha ha ha. Dobre panie księciu.

lolo

ojj iglok, iglok... widzę że jesteś w temacie więc nie rozśmieszaj niektórych słowem premia sprzedażowa. Marny procent od wygórowanego planu. Noo szacun.

piękny lolo

hehehe... "zarobić za nadgodziny"... padłem ze śmiechu... jeszcze powiedz, że jako np. przedstawiciel :D

Anubis

Cześć wam. Czytam to forum i czarno na białym widać kto pracował – pracuje w Cześć wam. Czytam to forum i czarno na białym widać kto pracował – pracuje w tej firmie, a kto jest podstawiony. Znam kogoś kto tam pracował – pracuje… i wiem jedno. Atmosfera pracy to kpina, panuje dwulicowość, zakłamanie i konfidenci na każdym kroku. Ciągle tylko mało, mało, mało, i jak to w korpo jesteś bohaterem jednego dnia, bo nawet nie miesiąca, a godziny pracy to minimum 12 …

Ja
@Anubis 26.10.2015 20:56

No i rozwiązałeś zagadkę. Kto by pomyślał. A jakbyś jeszcze mógł podać szczęśliwe cyfry w totolotka to byłbym wdzięczny.

Yo-lo-loo

pkt 2 "czuparal" jest tu zdecydowanie na miejscu :D Poza tym tutaj są takie realia, że ważne są wszystkie rzeczy poboczne (np. papierkowa bzdurna robota) niż to do jakiego celu jesteś zatrudniony :) A dlaczego jest niekiedy po 2 przedstawicieli? to proste, jeden napierdziela po klientach a drugi siedzi i pisze raporty, robi wykresy, prognozuje sprzedaż, bawi się cyferkami w excelu tak by wszystko było ładne i kolorowe a zwłaszcza "zielone", no i oczywiście kombinuje jak wytłumaczyć czemu zaraportował 30 min wizyty a GPS pokazał 26 min pod ZO ;) Ot taka to ci fajna firma.

Ernest Bryl

Ernest ale ty nie myślisz jeżeli firma ciągle kogoś szuka to źle o niej świadczy.:-)"

belzebub

Pierdoły piszecie kiepska firma i tyle w tym temacie jako były pracownik wiem coś o tym.

-=-

Leon, bezpośredniej odpowiedzi chyba nikt ci nie udzieli (ja również :) ) ale powiem Ci, że jeśli myślisz o tej branży i tej funkcji to w konkurencji płacą zdecydowanie lepiej a i warunki pracy są znacznie przyjemniejsze.

sirius

Leon poczytaj wyżej opinie o tej wspaniałej firmie. Sam dojedziesz do pewnych wniosków.

black shadow

Kores po co wklejasz rzeczy z cennika. Tu się pisze o warunkach panujących w firmie o atmosferze w pracy, o tych co są na górze. Może wklej jeszcze zakresy i ceny.

siostra

Nie wierzę. Naprawdę macie managera, który był księdzem. Nie będę się śmiał :(

Wszystko już zostało powiedziane, co tu jeszcze komentować. Póki przełożeni będą okazywać brak szacunku wobec pracowników sytuacja się nie zmieni.

a jednak prawda

miczigen
@a jednak prawda 21.12.2014 21:59
Dziękuję za wyrażone na tym forum opinie. Pomogły mi w podjęciu decyzji. Nie skorzystam z oferty na stanowisko przedstawiciela....

Co się stało, że cisza jest. Czyżby kierowniczek zabronił wyrażania swoich opinii.

qwerty

Firma osiągnęła zamierzony cel: pozbyła (i pozbywa) się pracwoników wartościowych, zastępując ich nowymi, którzy za mniej zrobią "więcej" i dadzą się wychować zgodnie z korpo-standardami. :-P Miło było z wami pracować i również życzę pracodawcy, który ceni ludzi z pomysłami i inicjatywą. Swoją drogą ciekawe kiedy zaczną na dobre pozbywać się hurtowni :)

ex

a co się stało z handlowcami ?

Jelonek
@ex 15.12.2014 19:01
a co się stało z handlowcami ?

zobaczyli essilorke blondi i szukają nowej roboty :-)

@Jelonek 16.12.2014 21:28
zobaczyli essilorke blondi i szukają nowej roboty :-)

hehe, Jelonek: dobre! :-D Ale wiesz ważne, że z pieśnią na twarzy. "Atakiren" i do przodu.

ktosia

trzymam kciuki za wszystkich handlowców i życzę nowej pracy gdzie Was docenią chłopaki bo fajna ekipa z Was była, aż łezka się w oku kręci;-)

byłem, zobaczyłem... zrezygnowałem.

Panie, panowie ale nad czym my tutaj w ogóle dywagujemy?! Przecież patrząc na to wszystko co się dzieje za kilka lat z tej firmy zostanie tylko logo. Nie ma sensu nawet tracić pieniędzy na dojazd na rozmowę kwalifikacyjną. kropka.

i*

Szkoda firmy, szkoda ludzi, fajna, rozwijająca się firma stałą się "papugą Francji" lub jak to w jzo nazywają wyniośle i z dumą "Grupy", która uchwyciła w swe szpony korporacyjne firmę i pracowników wyciskając z niej soki aby porzucić i zniszczyć. Dyrektorzy i kierownicy są zwykłymi karierowiczami, którzy tańczą jak im korporacja powie, trzymają kurczowo swoich stołków a pracownikom wciskają kity o rozwoju firmy, rozwoju osobistym, zobaczymy jak stracą swoje gorące posadki - jak im będzie wychodził rozwój osobisty....na kuroniu. Jakość produktów i usług spada, mimo ,iż wdraża sie super rozwiązania pochodzące z naukowych książek, tylko nikt o tym nie pamięta ze to Polska a nie Japonia, Polska w której nic sie nie opłaca, zniszcyć co polskie, pozwalniać, firmy sprzedać, majątek rozgrabić. Na przykładzie tej firmy widać losy innych spółek przejętych przez inne firmy (zagraniczne)

malkontent

Widze Panie grabarz, że jesteś przedstawicielem postawy pasywnej, bo ja wole wyść z założenia, że jak się nie ma co się lubi, to dąży się do tego by to mieć. Poza tym już i tak za momencik będziemy świadkami wybiórczego jak to określiłeś "lizania końskich macic" na forum. Oczekuję ładnego przedstawienia :)

grabarz

cytując klasyka " Pani i Panowie..." Nie interesuje Mnie Kto jak i czemu składa rączki czy rozkłada nóżki. Po prostu jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Możemy miec pretensje do Firmy, osób itd. Uważam że prawo do ostrej krytyki maja osoby ktore rzuciły papiery czy tez odeszły do konkurencji. Osoby ktore na forum "rzucają mięsem" a na forum publicznym lub nawet na spotkaniu " wewnętrznym" siedzą i potakują informując wszem i wobec ze ukończyli "kurs lizania końskich macic" powinny przystopować. Respekt dla Tych którzy niezgadzając sie z polityką odeszli.

grabarz

czyli ogolnie w JZO jest "pięknie, Kurwa. Pięknie". Płace na tych samych stanowiskach różnią sie bardzo ( co Mnie osobiście "boli" bo różnice sa duże) Poruszony temat jakości - tak. Uważam ze jest problemem A reszta - mozna rzucić papiery i iść do konkurencji, zostać w firmie i walczyć o markę i mozna...

EssiRep
@grabarz 23.11.2014 21:00

grabarz: walczyć o markę? w imię czego? W imię uścisku dłoni prezesa albo faktu "bo nam do planu brakuje"? Jawna kpina. Ja dziękuję idę do konkurencji.

wyzwolona

Nowy kierownik pamięta dawną nomenklaturę, sposoby działania i stosowne środki zastraszenia w celu podniesienia efektywności mas. Zatrudnieni mają wykonywać polecenia w myśl zasady dzieci i ryby głosu nie mają. Nie jest otwarty na szczere rozmowy z pracownikami, nie interesują go ich problemy pracownicze, ma z nimi sporadyczne, b. rzadkie kontakty. Lubi ludzi, którzy nie mają swojego zdania, przekonań, zdolności samodzielnego myślenia, tylko bezmyślnie wykonują polecenia.Złe decyzje i zaistniałe problemy, za które on jest też odpowiedzialny zwala na innych, przeważnie szarych pracowników. Za maską pozornej kultury kryje się zwykłe prostactwo, pyszałkowatość,ignorancja,złośliwośc, brak szacunku do ludzi i gnębienie ich, zastraszanie,DESPOTYZM. Nie posiada odpowiednich kompetencji, wiedzy, mądrości,nie potrafi zarządzac ludżmi, zwykły karierowicz, przez co nie zyskał sobie żadnego szacunku i uznania współpracowników, a jego osoba wywołuje najczęściej strach, frustrację i niechęć wśród tych , którzy musza go spotykać na co dzień. Nie brakuje tam też lizusów,którzy podnoszą ego i dobre samopoczucie Szacownego Pana Kierownika, ale to już inny temat.

rozbawiona
@wyzwolona 20.11.2014 21:38

najlepsze jest to że ten pseudo kierownik był księdzem dlatego tak ciulowo rączki składa jak coś gada przypomnijmy za 6 tyś. miesięcznie boki zrywać

Opal

Swoje trzy grosze wtrącę, bo pewni ludzie w tej firmie powinni uświadomić sobie, że czasy "pana i parobka" się skończyły. Jeśli ktoś myśli, że piastując kierownicze/dyrektorskie stanowisko może pozwolić sobie na protekcjonalizm i impertynencje to musi również liczyć się z tym że straci podwładnych. Ponadto każdy wie jakie są średnie zarobki w tej branży i na poszczególnych stanowiskach a w JZO niestety płace są jedne z niższych. Przypuszczam, że nie było by narzekań gdyby do osiągniecia były przewidziane premie jednak plany są na tyle wygórowane, że osiągnięcie pełnych ich pułapów jest odrealnione. Dodatkowo oszczędza się już na wszystkim co tylko można, ale grunt by pensje szefostwa pozostawały na godziwym poziomie. Pomijając kwestie finansowe to obiektywnie trzeba przyznać, że za czasów starego Nowaka i Michalewicza w zdecydowanie lepszej atmosferze się pracowało, każdemu zależało nie tyle na pracy wykonywanej co na samej firmie i jej wizerunku. Teraz za przeproszeniem odpierdziela się maniane i po 8 godz. do domu. Z JZO zrobiła się korpo-maszynka do robienia pieniędzy. Czekam tylko jak w imię dalszych oszczędności, podnoszenia planów i ogólnego niezadowolenia spadnie jakość produktów.

obserwator
@Opal 18.11.2014 21:50

jakość produktów już spadła,klienci to widzą i często robią ,,deal" tylko z sympati dla PR-ów.Myślę że Jzo to równia pochyła z tym podejściem Prezesa i niekompetentnego kierownika tego nowego oczywiście.

Jantar

Andżelika - bardzo celne spostrzeżenie, masz w całkowitą rację.

Andżelika

Zastanawiające jest, że przez tyle lat nie było w ogóle komentarzy. Czyli nie było potrzeby pisać negatywnych opinii. Aż przyszedł rok 2014 i się chyba coś posypało. Jakieś zmiany kadrowe może nowi zarządzający, którzy myślą tylko o sobie. Patrząc na opinie to nie jest to firma, którą można polecać, a pojedyncze wpisy, które próbują zmienić wizerunek firmy świadczą tylko o bardzo złej kondycji jzo.

Szmaragd

Zawsze przed wejściem do firmy zastanawiam się jaką nową plotkę usłyszę, kogo zwolnią, kogo zwolnili, ile osób zaplanowanych do zwolnienia - czy ktoś nam powie a jeśli tak to kiedy, że nas zamykają - takie obecnie są nastroje w JZO. Korporacja to młynek i albo będziemy w niej tkwić do "przeżucia" w okolicy nie ma zbyt wielu opcji - albo wiejcie gdzie pieprz rośnie. Czasy gdy praca była przyjemnością, a nie koniecznością w firmie JZO odeszły jakieś 4 lata temu - ja jeszcze się bronię - ale wam pozostawiam decyzję, czy chcecie do mnie( i ok 250 innych duszyczek ) dołączyć.

róża

Zgadzam się z powyższą opinią Ptaszka z dnia 4.11.14, tylko mam jedno "ALE", racja każdy wyraża swoją opinię (dobrą czy złą) ale wróćmy do firmy JZO, którą tutaj oceniamy, i oczekuje pozytywnych opinii od Ptaszka na temat tej firmy, w której było mi dane pracować przez kilka ładnych lat. Jeśli by byłą to firma mlekiem i miodem płynąca to proszę mi wierzyć nie byłoby tutaj marnych ocena tak niestety są, bo: - czy są zwolnienia w tej firmię- tak niestety są, w przeciągu kilku ostatnich lat, miesięcy jest ich coraz więcej, są owszem pojedyncze oferty pracy ale niestety chętnych brak - w jakim kierunku zmierza firma JZO - moim zdaniem bardzo marnym, Korporacja rządzi się swoimi prawami, raczej nikt nie przejmuje się losem firmy i pracowników, chodzi o pozyskanie klientów i "wyciśnięcie soków z JZO" W związku z tym, pracujący tam ludzie boją się o swoją przyszłość..pracę - czy atmosfera w pracy jest pozytywna- raczej każdy obawia się następnego dnia, a jeśli "uchowa posadę" w tym roku to w następnym może ją stracić Więc proszę o napisanie chociaż 1 pozytywnej opinii o firmie JZO, zależy mi na opinii pracownika JZO biorąc pod uwagę kondycję i pozycję firmy w obecnym czasie

mystic-mistake
@róża 05.11.2014 14:44

Ooo! wg.ciebie są wogóle jeszcze w firmie osoby które starają się osiągnąć założony deal bo od roku mam nieustanne wrażenie że wszyscy handlowcy są do niczego.A swoją drogą podoba mi się ten marketingowy bełkot ,,deal" ,,challenge" a w głowie siano za jedyne 6 tyś. miesięcznie plus siedzenie z tyłeczkiem w domku.

mystic-mistake
@mystic-mistake 18.11.2014 13:50

oczywiście odpowiedź miała być do praszka

Ptaszek

fora internetowe zapewniają anonimowość dlatego tak łatwo wyrażać opinie. Statystyki jednak wskazują ze zadowoleni z pracy rzadko wyrażają swoje opinie. A frustraci nie wyślą oficjalnie @ z opinia/ sugestia do przełożonych tylko szkalują dobro firmy na anonimowym forum. A niezadowolenie i nieprzykladanie sie do pracy jednej osoby moze miec duży wpływ na wyniki osob ktore starają sie osiągnąć założony deal.

Pracuś
@były ksiądz 14.11.2014 18:13
jeśli ktoś w tej firmie się przykłada do pracy to napewno ty, wymyślając zbęne analizy i nowe tabele kradnąc nam PR-om czas cen...

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko operator maszyn i powiem tak 2000,- Brutto + Premia uznaniowa uzależniona od wyników pracownika i zamówień zakładu. Pierwsza umowa o pracę na czas określony 3 miesięczna na okres próbny. Do tego częste nadgodziny oraz soboty za które zakład płaci ale pewnie wymienia te nadgodziny na urlopy jak wszędzie. Praca w dość sterylych warunkach na halach produkcyjnych bo główne ciągi komunikacyjne widziały czasy socjalistyczne i zniechęcają brakiem farby.

Nowak
@Pracuś 29.03.2016 10:51

stawka żałosna. Powinni przynajmniej płacić 2000 netto. Na premie bym nie liczył bo zawsze mogą powiedzieć że wyniki były słabe albo podkręcić plan do nierealnych wartości.

kudłaty

Czyżby "Ptaszek" był kierownikiem?!? hmm... ciekawe którym, hehe. Wtajemniczeni chyba wiedzą kogo mam na myśli. (nawiasem... w tym zbożu się wołków zalęgło...) :P

in

sorry chodziło mi komentarz "ptaszka"

in

Czytam opinie "kolena" i jako były pracownik to mysle, ze jesli ktos w tym czasie jest zadowolony z pracy w jzo to tylko na stanowisku kierowniczym, bo na stanowiskach "szeregowych" jest teraz niewesoło itd a wszystko przez zwolnienia które były w ostatnim czasie i które jeszcze na pewno będą. Wiec Ci którzy się wybierają do jzo po pracę niech mają to na uwadzę.

serduszko

Ptaszek nie siej demagogii. Jesteś zadowolony z pracy w jzo chyba byłeś wczorajszy jak to pisałeś. W tej firemce jest tylko jedna osoba zadowolona z pracy. Zgadnij która? Ptaszek mam prośbę abyś już nie zabierał głosu na tym formu, ponieważ wprowadzasz ludzi w błąd swoimi opiniami.

kopytko :-P

Aście się rozpisali :) ale w sumie dobrze, trzeba ostrzec tych co to planują karierę w w/w korpo-firmie i liczą na zarobek albo karierę.

colo

NIE POLECAM PRACY W JZO,BRAK PODWYŻEK, BRAK PREMII, SZTUCZNE PLANY BUDŻETU,DOKŁADANIE PRACY I BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA I STRASZENIE ZWOLNIENIAMI

Ptaszek

jezeli szukasz pracy tylko na rok, to po cholerę Ci wiedza o warunkach itd. Zanim sie wdrozysz poznasz sytuacje i wyrobisz Sobie opinie to juz bedziesz sie zbierał do odejścia. JZO jak każda korporacja przechodzi zmiany ktore odczuwają osoby z długim stażem i przyzwyczajeni do innej sytuacji. To nie jest firma rodzina, tylko organizacja nastawiona na zysk. A co do pensji, rekrutacji - bedziesz Miał kilka propozycji z kilku Firm, to przyjmiesz najlepsza. Wymagania, nadgodziny - są, będą Ja jestem zadowolony.

washere

Ptaszek: powiem ci że jakość z możliwością negocjowania wynagrodzenia nigdy się w tej firmie nie spotkałem, przeciwnie, komunikat jest jasny: jak ci się wynagrodzenie nie podoba to nie musisz tu pracować". No ale nie wszyscy muszą być mierzeni jedną miarką, może tobie udało się uzyskać lepszą podstawę niż inni, jeśli tak to gratuluje, jesteś wyjątkiem. JZO jako ideał na tle innych?!? W kategorii sarkazm to określenie ma miejsce bytu :) ex pracownik: uaktualnię twoje dane - przyjmują na zwolnione miejsce ale... nie mogą nikogo znaleźć, rekrutacja trwa w najlepsze :D Czyżby wymagania za duże w odniesieniu do proponowanej płacy? :P

Ptaszek

jak w każdej Firmie - sa zmiany, oczekiwania i plany. Czy warto pracować - jezeli chcesz zmienić prace i przyjść do JZO oznacza ze w obecnej narzekasz. Przyjdź zobacz, porównaj. Jezeli ńie ma ciągłej rotacji oznacza ze w JZO mozna pracować. Pensja - możesz negocjować i przyjąć warunki lub nie. Liczba wizyt - mniejsza ńiz w coca-cola ale na większym terenie. Ja pracuje i na dzien dzisiejszy jęstem zadowolony I moge polecić kilka Firm z tego forum, że jak porównasz opinie to JZO okaże sie idealnym pracodawca. Ale to subiektywna Moja ocena : )

ex pracownik
@Ptaszek 21.10.2014 09:49

Rotacji nie ma bo są zwolnienia i już na zwolnione miejsca nie przyjmują, pierwsze słyszę ze można pensję negocjować....czy to jest wypowiedz osoby pracującej w JZO??? coś mi się wydaje że nie mówimy o tej samej firmie :)

washere

Faktem jest że od czasu jak firma przejęta została przez Francję i stała się korporacją wszystko zmieniło się na gorsze, począwszy od atmosfery pracy na jakości skończywszy. Obecnie nie liczy się pracownik, jakość produktu ani nawet klient!! Liczy się tylko i wyłączenie wykonanie planu, cyferki i to ile firma zarobiła dla korporacji. Osobiście pracy na stanowisku przedstawiciela nie polecam, m in. dlatego, że wynagrodzenie jest niskie w stosunku do innych firm optycznych, nakład obowiązków bardzo duży i do tego głównie sprowadza się do robienia analiz, tabelek, obliczeń, wykonania norm wizyt, a w tym wszystkim główne zadania przedstawiciela czyli wizyty u klientów wydają się zmarginalizowane i nieważne wobec nawału pracy biurowej. Czy kierownik jest normalny? Powiem obiektywnie, że jest niekompetentny i bez ikry. I na pewno nie powinien piastować funkcji kierowniczej, zwłaszcza w branży optycznej. Potwierdzę niektóre opinie, że z bardzo dobrej firmy dbającej o jakość i klienta za czasów starego zarządu, zrobił się korporacyjny kołchoz, a szkoda. Ogólnie, pracę tutaj można polecić masochistom. :(

Zostaw opinię o JZO sp. z o.o. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JZO sp. z o.o.