Opinie o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JZO sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JZO sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Witam, pojawiło się ogłoszenie dla kierownika działu logistyki. pierwsza kwestia która mnie interesuje to minimalne doświadczenie. ile go potrzeba, żeby dostać się na rozmowę? nie jest to do końca określone. Kolejna sprawa to już sam proces rekrutacji. w jaki sposób przy stanowisku kierowniczym będzie prowadzony?

Joanna Nowy wpis

Ktoś się orientuje ile wynosi pensja podstawowa dla przedstawiciela regionalnego? Na stronie firmy natrafiłam na ofertę pracy ale konkretnej stawki nie podano. Podstawa dla wszystkich przedstawicieli jest taka sama czy różna? Od czego jest zależna?

Były pracownik Nowy wpis
@Joanna

6k brutto. Plany układane co kwartał, w zależności „od oceny potencjału terenu” - jeden ma 20 klientów aktywnych, drugi 100 a premia taka sama.

Potencjalny Nowy wpis

Witam, Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko KASa na południe Polski. Proszę o informację na jaka podstawę można liczyć, czy targety realne, jaka atmosfera, kierownictwo i czy duża presja? Jakie auto i czy można użytkować prywatnie. Z góry dziękuje.

Kobieta

Jeszcze w lutym ktoś sugerował jakieś zmiany lecz nikt co do nich bezpośrednio się nie odniósł. A czy komuś jest znana aktualna sytuacja w dziale BHP? Na stronie widnieje info, że poszukiwany jest do niego stażysta. Czy ktoś ma jakaś konkretną ocenę z tego przebiegu? Warto byłoby aplikować?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JZO sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
J

Najgorsze miejsce w jakim miałam okazje pracować. (usunięte przez administratora) wśród „doświadczonych” starszych Pań, które maja jedna prace az do emerytury i nie są w stanie zaakceptować młodych osób w zespole. Paskudne miejsce. Jak nie chcesz się nabawić wrzodów żołądka ze stresu to trzymaj się od tego miejsca z daleka.

Alicja
@J

a co tam takiego konkretnego Ci się przytrafiło że stwierdzasz że było to najgorsze mieście w jakim pracowałeś?? bo to poważne słowa.

@J

Nie zauważyłam żeby "doświadczone starsze Panie" miały problem z młodymi osobami o ile te osoby pracują tak jak powinny.

Edyta
@X

A ty jesteś pracownikiem rozumiem tak? A możesz tak z własnego doświadczenia kilka słów o firmie? Jak zarobki, atmosfera itp?

@Edyta

Atmosfera bywa różna, czasem lepiej czasem gorzej ale na ogół jest w porządku. Zarobki to kwestia indywidualna, na start najniższa krajowa jak wszędzie, potem jest lepiej. Gdyby było tak tragicznie jak czytam w niektórych komentarzach to na pewno bym tu już nie pracowała.

@X

No ja właśnie też nie i się nie dziwię. Czyli jak jest lepiej to dają podwyżki pewnie? Co ile średnio i o ile jak już?

abc

Niestety , to prawda . Najgorsze są Panie ze stażem 20 +

Dominika
@abc

Ale co one takiego robią, bo do tej pory nikt nie wyjaśnił. Według mnie to od osób z dłuższym stażem pracy można się wiele nauczyć, trzeba wykazać trochę chęci, a nie od razu hejtować.

M.
@Alicja

Mam pytanie kto zastepuje pana kierownika Sobela podobno jakies zmiany byly ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia JZO sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ddr

Wyposażenie w telefon zależne jest od stanowiska pracy, Nie ma problemu z wykorzystaniem prywatnym oczywiście o ile nie nabijesz jakiegoś gigantycznego rachunku

@ddr

gigantycznego? to nie podają w sumie po prostu limitów czy coś tak na wszelki wypadek? ile tak na oko max można, żeby zwrotki się nie domagali?

Na przestrzeni czasu jaki pracuje w tej firmie, stwierdzam że firma nie robi nic aby poprawić jakość pracy dla pracowników. Jest coraz gorzej, stawki coraz niższe, wymagania coraz większe, zresztą co się dziwić jak zarzadzaja ciągle te same osoby, tylko stołki zmieniają a wiedza zerowa..wstyd i hańba dla zakładu. Nie ma żadnej ścieżki awansu, brak szkoleń, pracujące weekendy (podobno dla chętnych hahaha), socjal zerowy. Nie widzę szans na to aby było lepiej. Równia pochyła, zastanówcie się sto razy zanim złożycie podanie. Starzy już nie mają wyboru

Auraa

Pracownik, a jakie posiadasz kwalifikacje aby myśleć o awansie? W JZO bez przerwy pojawiają się ogłoszenia na różne stanowiska, chcesz być liderem, specjalistą? Chyba oprócz chęci i głowy na karku wielkich wymagań nie stawiają, chyba że mierzysz wyżej. Proszę bardzo, do obsadzenia jest m.in stanowiska Szefa IT oraz Dyrektora Sprzedaży, czemu nie aplikujesz? Znasz język? Masz wyższe wykształcenie czy tylko wielką gębę do rzucania obelg i narzekania na cały świat

Pytane
@Auraa

Skoro jak napisałaś/łeś "W JZO bez przerwy pojawiają się ogłoszenia na różne stanowiska" rozumiem, to jako dużą rotację pracowników tak?...problem chyba zatem nie leży po stronie "Pracownika" który ośmielił się na wyrażenie swojej subiektywnej oceny tak?..może nie miałdo tego prawa?...a jakie Ty zajmujesz stanowisko?...na produkcji?...raczej nie ...

washere
@Auraa

dyrektor sprzedaży i szef IT - jak przeczytałem to padłem. Znowu szukacie? :))) A takież to zacne przecie stanowiska i nikt nie jest w stanie się utrzymać? Czyżby wszyscy mieli takiego pecha :)))

Auraa
@washere

Ludzie, proszę o odrobinę choćby logiki w Waszych wypowiedziach, bo to co czytam dowodzi o kompletnej niewiedzy i ignorancji. Cytuję "zarzadzają ciągle te same osoby, tylko stołki zmieniają a wiedza zerowa..wstyd i hańba dla zakładu. Nie ma żadnej ścieżki awansu" - napisałam o dwóch aktualnych ofertach i w tym przypadku Szefa IT w JZO nigdy nie było a poprzedni Dyrektor Sprzedaży pełnił funkcję przez ładnych kilka lat, co w tym dziwnego że postanowił w końcu zmienić pracę? A co do samej rekrutacji to nie wynika ona z tego że ludzie odchodzą ale z tego że firma się rozwija i tworzone są nowe, specjalistyczne lub kierownicze stanowiska. Krótko mówiąc wypisujecie tu bzdury i nie potraficie czytać ze zrozumieniem.

Nikola
@Auraa

Czyżby szefowa BOK-u zabrała głos?

Nikola
@Auraa

Tak gwoli ścisłości, poprzedni Dyr. Sprzedaży na ww. stanowisku pracował, a raczej pracowała nie przez ładnych kilka lat, a niecałe 2 lata, po czym sama odeszła gdy się zmienił główny zarządzający grupy Essilor.

NIK
@Auraa

"W JZO bez przerwy pojawiają się ogłoszenia na różne stanowiska" ta linia obrony zdecydowała, że nie składam papierów na jedno ze stanowisk.

ddr
@Auraa

"Szefa IT w JZO nigdy nie było" - bzdura, na przestrzeni lat było ich kilku (3-4). A teraz już szef niepotrzebny bo i działu nie ma

Toto

W ostatnim czasie duże inwestycje i reorganizacja - na plus. Miła atmosfera. Wiele osób pracuje tu po 20 - 30 lat. Fajne benefity. Warto się tu zatrudnić.

F
@Toto

Z tą miłą atmosferą to jakaś kpina. No chyba, że za taką uważa się ciągłe obgadywanie i (usunięte przez administratora) które jest chyba pożądane przez przełożonych.

Cichy

Witam. Jaki jest system ( dwu czy trzy zmianowy ) pracy na magazynie. Oraz jakie jest wynagrodzenie podstawa premie itp. Dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

@Cichy

Dwie zmiany, na start najniższa krajowa potem odrobinę więcej +premie

@X

Czyli raczej premiami się fajnie dobije? a można spytać o potencjalne widełki? i ile więcej niż najniższa może potencjalnie być później?

Na szczescie

Nie ważne ile umiesz, jak lubią Cię kierownicy albo liderzy to w tydzień pokażą Ci więcej niż reszcie przez 20 lat. Z resztą niektórzy wyżsi nie wiedzą nawet jak obsługiwać stanowiska poszczególne ale Cię z nich rozliczaja

Czy ktoś może napisać, ile wynosi obecnie podstawowe wynagrodzenie pracownika na dziale obróbki, który ma umowe o prace? Dziękuję.

@Kandydat

Najniższa krajowa na więcej nie masz co liczyć... Zaczynało się jakoś 2700/2800 na pierwszej umowie, jedne z najniższych zarobków oferowanych w regionie ^^ Jak masz możliwość to szukaj innej firmy.

Wanda

No dobra ale co potem? Ciekawa jestem do jakich pułapów po czasie się dochodzi?

@Wanda

Licz sobie max 200 przy kolejnej umowie, więcej raczej się nie dostanie.

Wanda

Czyli przypuszczać mogę 3 tys plus premia?

@Wanda

Z 3000 na rękę myślę że jest do osiągnięcia.

NICK

Dobry żart????

@NICK

jak taki dobry żart to ciekawa jestem Twojego stanowiska odnośnie stawki. Czemu to w ten sposób negujesz?

dobra

A co na to związki zawodowe

@dobra

A tak właściwie to o co pytasz? Często tutaj działają?

Co to za zmiany u informatyków?

Elżbieta

Ale ten przyjaciel narzekał na warunki pracy w sensie socjal, porządek, czystość i generalnie takie fizyczne rzeczy?

bro

Przed przyjsciem do pracy czlowiekowi sie wszystkiego odechciewa i po pracy rowniez, atmosfera wsrod zespolu jest codziennie napieta, kazdy sie wzajemnie obgaduje i czuc wzrok na sobie. Kierownictwo rowniez pozostawia wiele do zyczenia. Stawka biorac pod uwage tempo i rodzaj wykonywanej pracy graniczy z zartem.

Agnieszka
@bro

To może warto porozmawiać miedzy sobą, co komu nie pasuje itp? Może to by poprawiło atmosferę?

Byla
@Agnieszka

A może to kierownictwo nakręcało wszystko

@Byla

Ok a jeśli faktycznie tak, no to z kim wtedy można porozmawiać o tym?

Perh il

Jakie są proponowane benefity dla nowych pracowników?

Marcelina handlowiec

na Star dla baaardzo wytrwałych osób, o silnych nerwach, Bardzo dużo tabelek, raportów, pracy po pracy, wynagrodzenie poniżej średniej jeżeli chodzi o branże (4-4.2brutto) kosmicznie wielkie tereny. Pzdr,

Helena
@Marcelina handlowiec

Co masz na myśli pisząc "dla wytrwałych i o silnych nerwach" - rozwiń komentarz. Ciekawa jestem również, jak oceniasz flotę samochodów, które są do dyspozycji handlowców? I jeszcze jedno pytanie - w widełkach wynagrodzeń, które podałaś jest już ujęta premia?

Aktualnue
@Marcelina handlowiec

wynagrodzenie podstawowe zaczyna sie od 5 brutto dla ph + premie miesieczne(soczewki,sprzet). Tereny duzo mniejsze niz kiedys. Wizyt 7 dziennie i 1 dzien biurowy w tyg. Samochod to Octavia Combi.

Marcelina
@Helena

Niektórzy dostają octavię a niektórzy citroeny , nigdy nie wiesz, jakie auto jest przydzielone na obsługiwany teren, przeciętne baaaaardzo wynagrodzenie patrząc na branże, w której ph zaczyna podstawa 6-6500 brutto na start. Pozdrawiam ciepło

Praxuje
@Marcelina

Pracuje obecnie i zaden PH nie porusza sie Citroenem, wymiana floty chwile trwala ale teraz kazdy region ma Octavie... podstawa moze i jest mniejsza, ale tereny tez znacznie roznia się od tych z konkurencji - na korzyść :)

Mad Max
@Marcelina handlowiec

Polski Ekspert Optyczny przypomina dzisiaj raczej naturalny sok malinowy o zawartości malin poniżej 0,1%. To tylko kwestia czasu kiedy zaszkodzi i pracownikom, od których wymaga się wiedzy, której nie mają i optykom, którzy otrzymują wsparcie dalekie od oczekiwań. Tylko kadra zarządzająca jest nadal dumna z siebie, chociaż nikt nie rozumie powodu.

Danuta
@Praxuje

Czy na stanowisko PH firma JZO, przyjmuje tylko ludzi z doświadczeniem w branży sprzedażowej? Czy jest szansa zacząć od zerowego doświadczenia?

fmcg
@Danuta

Każdego przyjmują, bo nikt z wiedzą i doświadczeniem tam już nie chce pracować.

@Aktualnue

Mniejsze niz kiedyś? Proszę zaktualizować swoje informacje :)

@Danuta

Niestety (niestety dla optyków) przyjmuje bez doświadczenia w branży, a szkolenia 2tygodniowe są tak mizerne, że bardzo cięzko rozmawia się z taki przedstawicielem służbowo

@fmcg

Prawda

Klan
@Mad Max

Kadra zarządzająca w znacznej większości wywodzi się z Warszawskiego essilora. Konkursu przyjęć nie było .zostali namaszczeni i przyszli.

Milka
@Klan

Pracownik, tyle wiesz co zjesz i wszystko w temacie

jelonek

A pani prezes Agnieszka to jest tam gdzieś?:)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w JZO sp. z o.o.?

Nikoś

Niby mili, niby przyjaźni, ale najważniejsze to cyferki w excelu i nie ma ludzi niezastąpionych, pod nowym kierownictwem korpoludków jest gorzej niż było jeszcze kilka lat temu

@Nikoś

To ja proponuję tak. Załóż własną firmę, która będzie zarabiać na dobrym samopoczuciu i pozytywnych wpisach na forum, wtedy bez excela sobie pewnie jakoś poradzisz. Jako prezes będziesz siedzieć na bujanym fotelu a twoim zmartwieniem nie będzie ani sprzedaż, ani konkurencja czy rosnące koszty i podatki, lecz to komu by tu jeszcze sypnąć groszem i uczynić bardziej szczęśliwym.

PZPR
@Korpoludek

W cywilizowanej Europie jakoś można pracować zarabiać i godnie żyć, a w polszy nędzna strawa czynsz (usunięte przez administratora) pobudka i dalej do roboty tyrać na pana menagera.

@ktoś
@Korpoludek

Zarabia się na merytorycznej wiedzy optycznej, wieloletnim doświadczeniu branżowym, na tym, że ktoś chce słuchać, tego co mamy do powiedzenie, że jesteśmy autorytetami i klient zdaje się na nasze kwalifikacje, przy swoich trudnych wyborach. Byli sprzedawcy tabletek, płatków śniadaniowych czy perfum, niestety nigdy dla nikogo w optyce autorytetem nie byli i nie będą. Zostawcie to fachowcom. Dla wielu z Was to jest po prostu "czarny szlak", ale jeszcze można zawrócić.

@@ktoś

Pewnie to co piszesz to prawda, ale drażnią mnie wpisy tych które mówią o zmianach na gorsze. Czy 10 - 15 lat temu, za starej nomenklatury było lepiej? Dzień bez kary czy przynajmniej dobrego op... był dniem straconym, a za byle co wywalali z roboty. Kolejki ochotników ustawiały się z wiaderkami wazeliny do gabinetu Pana Kierownika, a teraz Ci sami skarżą się na to że w korpo przyszło im pracować. Do dziś krążą w JZO anegdoty o tym jak to kiedyś było, jedni się z tego śmieją, a inni wolą udawać że tych czasów już nie pamiętają.

@Korpoludek

Tak tak tak nie opowiadaj ludziom ja to wspaniale jest teraz w JZO bo jeszcze w to uwierzą ,te same korporacje w Europie płaca swoim pracownikom 5 razy tyle . "Sielankowa grupa Essilor" i nie tylko.

@kadzidło

Tak tak tak, a Ty nie opowiadaj ludziom że inne korporacje płacą w Polsce ludziom tyle co na zachodzie bo jeszcze w to uwierzą. Nie po to otwiera się zakład w Polsce żeby płacić tyle samo co we Francji czy Niemczech, Uprawiasz tu tani populizm nic poza tym

@Korpoludek

Tani to ty jesteś dla swojego pracodawcy. Czyli Polacy powinni zarabiać dużo mniej niż reszta Europy tylko dlatego że są Polakami a firma ucieka od podatków i przenosi się do Polski. Czy my Polacy jesteśmy w czymś gorsi? Twój sposób rozumowania jest nędzny i krótkowzroczny.

@kadzidło

No jasne, w niczym nie jesteśmy gorsi. Idź więc do najbliższego biura poselskiego PIS i zaproponuj obywatelski projekt ustawy mówiący o tym że każdy Polak ma zarabiać tyle co przeciętny Francuz czy Niemiec. Albo jeszcze inaczej, skoro tak się cenisz to idź do swojego szefa i powiedz że nie będziesz pracował dopóki nie dostaniesz tyle co średnia europejska, w czym problem? Skoro nie jesteś gorszy niż reszta Europy, na pewno dostaniesz podwyżkę. To jest dopiero rozumowanie dalekowzroczne.

@Korpoludek

Co ma wspólnego biuro poselskie PIS czy PO do stawek proponowanych przez korporacje i pseudo pracodawców wyzyskujących pracowników?

@Korpoludek

Każdy widzi tą firmę ze swojego stołka inaczej.ze stołka pracownika widać, że masz zapieprzać ,jeszcze soboty i niedziele i dalej (usunięte przez administratora) masz.bo to co zarobisz sobotami i niedzielami powinieneś mieć na rękę co miesiąc na wypłatę, zwłaszcza, że to jest praca na trzy zmiany.

Czy firma JZO sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Koko

Żadnych pożyczek pracowniczych tu nie ma.sa urlopówki,dają dodatkową kasę na święta,regularnie wypłacają pensję.

Zostaw merytoryczną opinię o JZO sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w JZO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JZO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZO sp. z o.o.?

JZO sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Waryńskiego 12
    Jelenia góra