Opinie o Keymed Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keymed Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Keymed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keymed Sp. z o.o. w Jelenia Góra

MW

Jestem zadziwiona postawą Firmy Keymed. W listopadzie 2021 poddałam się oferowanemu przez firmę Keymed zabiegowi podania PRP i A-PRF. Po zabiegu telefonicznie zgłoszony został niepożądany efekt i po przekierowaniu do doktora Kasperka, poproszono o szczegółowe informacje i zdjęcia mojej twarzy zrobione przed i po zabiegu. Wymiana korespondencji miała miejsce 28.01 2022, 24.02.2022 i przez ostatnie tygodnie w kwietniu. Wszystkie informacje i zdjęcia, na których widoczna była reakcja alergiczna zostały dostarczone droga elektroniczna panu doktorowi. Niestety, do dzis nie mam odpowiedzi! Miałam obrzęk i siniaki na twarzy długo po zabiegu, przez ponad miesiąc czasu nie schodziła opuchlizna pod oczami. Używałam kremów i maści aby zniwelować obrzęki. Po jakimś czasie korzystałam z zabiegów fadiofrekwencji. Wciąż widoczne są „worki” pod oczami.

Keymed Nowy wpis
@MW

Dzień dobry, w odniesieniu do Pani opinii ciągłego zniesławienia firmy w tym na stronie, dotyczącej zatrudnienia a nie zabiegów: 1. Nie jesteśmy firmą oferującą zabiegi a produkty zabiegowe, więc nie mogła Pani poddać się zabiegowi oferowanemu przez Keymed. 2. A-PRF jest produktem stosowanym w stomatologii, nie ma zatem możliwości, aby wykwalifikowana osoba podała go Pani na twarz (A-PRF ma postać stałą, nie płynną jak I-PRF). 3. Zabieg nie został wykonany przez osobę, która została przeszkolona przez Keymed. 4. Niezależnie od faktu podania produktu, który jest dedykowany do procedur stomatologicznych, niekwestionowanym plusem zabiegów osoczem i fibryną jest brak reakcji alergicznej, ponieważ jest to produkt pozyskany z krwi własnej pacjenta. 5. Wszelkie zastrzeżenia co do zabiegu powinna Pani zgłosić do osoby, która go przeprowadziła.

Kandydatka Nowy wpis

Rekrutacja na bardzo niskim poziomie. Rekrutuje główny manager i jakaś HRka. Sami zaproponowali termin i go przełożyli. Pytania widać ze wymyślane z biegu, kompletnie tendencyjne, hrka na spotkaniu tylko w roli biernego słuchacza. Informacja zwrotna - odezwiemy się nawet gdyby decyzja była negatywna. Oczywiście nie odezwali się, na maile tez nie raczyli odpisać. Niepoważne traktowanie kandydata = niepoważna firma. Ps. Na przyszłość proszę nie składać reklamacji pt . odezwiemy się do dnia X, bo te deklaracje nie maja pokrycia w rzeczywistości.

Camille Nowy wpis
@Kandydatka

Bardzo surowa ocena. Ja również odbyłam rozmowę kwalifikacyjną z rekruterami z tej firmy. Moje wrażenie było zupełnie inne. Pomimo braku zatrudnienia, uważam, że było to bardzo miłe doświadczenie. Atmosfera bardzo przyjazna, wręcz rodzinna. Nikt nie zasypywał mnie tysiącem standardowych wyuczonych na pamięć pytań. Byłam bardzo wnikliwie wysłuchana. Ale w końcu każdy szuka czegoś innego. PS. "Jakaś HRka"? Trochę lekceważące określenie. Jeśli rozmowa była w podobnym tonie, może właśnie dlatego nikt nie zadzwonił? ;)

Aplikująca Nowy wpis

Byłam na rozmowie. Rekrutowały mnie dwie Panie. Rozmowa była bardzo miła, konkretna. Poprosiłam o telefon nawet, gdyby nie zdecydowali sie na mnie i Pani zadzwoniła. Pomimo rezultatu rozmowy kwali...bardzo miło wspominam.

kandydat

Szukają Specjalisty ds. Klientów Kluczowych. czy arto aplikowac?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Keymed Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi biura. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Mariusz

Hej ;) podacie mi aktualny adres przedsiębiorstwa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Keymed Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Keymed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keymed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keymed Sp. z o.o.?

Keymed Sp. z o.o.
  • Stefana Okrzei 7 lok. 1