Opinie o Commplace Sp. z o.o. w Sosnówka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Commplace Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Commplace Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commplace Sp. z o.o. w Sosnówka

R.T. Nowy wpis

Agencja wyróżnia się tym, że pracujemy na wskaźnikach, a to duży plus, bo można zobaczyć efekty, a nie subiektywne oceny. Polecam.

Ewa Nowy wpis

Aplikowałam do pracy w Commplace. W ostatnim czasie brałam udział w kilku rekrutacjach, jednak właśnie ta pozostawiła najlepsze wrażenie. Przede wszystkim była profesjonalna, składała się z kilku logicznie po sobie następujących etapów. Rekruterka najpierw przedstawiła mi firmę, obszar działalności i model biznesowy. Następnie warunki współpracy i oczekiwania wobec pracownika. Kolejnym etapem była weryfikacja moich umiejętności i predyspozycji. Odpowiedziała na każde moje pytanie. I choć pracy ostatecznie nie dostałam, to firma pozostawiła pozytywne wrażenie. Tym, bardziej, że rekruterka powiadomiła mnie o tym, że zdecydowali się zatrudnić kogoś innego i podziękowała za poświęcony czas.

Paweł Nowy wpis
@Ewa

Fajnie że tak pozytywnie wyrażasz się o rekrutacji. Dodaj, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej do Commplace przedstawiono ci wysokość wynagrodzenia, czy sama musiałaś powiedzieć jakie są twoje oczekiwania finansowe? Interesuje mnie na jakim poziomie są pensje więc fajnie byłoby jakbyś podała orientacyjne widełki wynagrodzenia.

Marta Nowy wpis

Współpracuję z Commplace już jakis czas i bardzo sobię tą współpracę cenię. Praca dla samodzielnych i zorganizowanych osób, ceniących elastyczne podejście do pracy. Dobry kontakt, miłe, partnerskie relacje. Jak się sprawdzisz to możesz liczyć na stałą współpracę i dodatkowe projekty.

Paweł Ch

Polecam! Terminowe wypłaty, fajna atmosfera, profesjonalne podejście do współpracowników oraz klientów!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Commplace Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Marketing Manager / Koordynator Projektów.
Bartek

Firma stawia na rozwój i kompetencje pracowników. Jeśli wykazujesz się inicjatywą, chcesz się uczyć to Commplace będzie dobrym miejscem. Ciekawe projekty i dobra atmosfera gwarantowane.

Karolina C

Firma bardzo profesjonalna, profesjonalne podejście zarówno do pracowników jak i klientów. Wynagrodzenie zawsze w terminie. Fajny zespół ludzi, wszyscy pozytywni i chętni do pomocy. Bardzo fajnie się pracuje, bez zbędnego stresu. Firma daje możliwość rozwoju. Polecam.

Agnieszka Łuczywo

Z agencją PR Commplace współpracuję ą już od kilku lat, Kooperacja odbywa się bez żadnych zakłóceń. Zrealizowaliśmy współnie wiele projektów dla klientów tej agnecji. Osoby tworzące tą agencję są otwarte, kreatywne, słuchają potrzeb klientów. Poleca współpracę z tą agencją :)

Maria Szruba

Moja współpraca z agencją PR Commplace trwa już kilka lat. W tym czasie firma bardzo się rozwinęła. W dzisiejszym świecie dobry PR i wdrożenie odpowiednich narzędzi marketingowych to podstawa. Osoby tworzące zespół Commplace doskonale zdają sobie z tego sprawę. Cieszę się, że mogę należeć do ich grona i realizować się zawodowo w firmie, która słucha potrzeb klientów i wychodzi im na przeciw.

Anna G

Polecam! Dzięki współpracy z agencją miałam/mam możliwość rozwijania swoich umiejętności w wielu obszarach. Dużo ciekawych projektów, super ludzie, dobre zarobki. :)

kandydat

brak odpowiedzi z wynikami rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Commplace Sp. z o.o. - Sosnówka

• Jak się pracuje w Commplace Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Commplace Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Commplace Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Commplace Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Liczyrzepy 20
    58-564 Sosnówka