Opinie o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JZO sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JZO sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

X

Magazyn. Praca dla cierpliwych osób. Jest to ciągła praca pod presją czasu, trzeba nadrabiać robotę za pracowników z dłuższym stażem. Wieczna wojna między dwoma zmianami, każda oskarża drugą o niedopełnienie swych obowiązków. Młodzi są od wszystkiego, a starsi wykonują stale prostsze zadania. Częsty brak współpracy, przez podejście "zrobię swoje i tyle" lub "nie lubię go więc nie pomogę". Ktoś o krótkich nerwach nie znajdzie tam miejsca dla siebie.

R
@X

A cóż takiego robi ta zapracowana młodzież, czego nie wykonują starsi? Jeden przykład.

Maria
@X

Jak wygląda wyrabianie norm w JZO na magazynie? Czy jest to trudne? Zdarza się tak, że się to nie udaje? Co wtedy? Czy za efektywność i wypracowywanie wszystkich norm, można liczyć na premię/podwyżkę lub awans? Jak pracodawca docenia takich pracowników?

Ninka
@R

Na obróbce szkieł są super mężczyźni zadbani i z poczuciem humoru????a baby kiedy jedna może 2 są w porządku reszta to plotkary kanalie i zrobią wszystko by młody zasuwal jak one jak nie presja nerwy i tak kończy młody człowiek znowu na ulicy. Tam jest anarchia złych bab omijać dział szerokim łukiem ????????????

Z
@Maria

Nie ma norm. Jeśli ktoś robi wolniej, inny musi pomóc. Ale efektywność pracy nie jest w żaden sposób oceniana. Premię wszyscy mają jednakową, mniejszą za zwolnienie lekarskie.

Zofia
@Ninka

A co ma mnie obchodzić to że oni są zadbani, idziesz do pracy a nie na podryw.

S
@R

@R Dashboard będzie odpowiednim przykładem

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie JZO sp. z o.o.?

hymm

Na jakie stanowisko?

xyz

Dzień dobry, jak wygląda praca jako Doradca Klienta? Czy warto? Jaka pensja na początek?

Czy w JZO sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

X

Są i prezenty na święta i premie swiateczne

Mikołaj
@X

A ile w JZO wynoszą te premie świąteczne? I jakie to prezenty jeśli można wiedzieć? :D Jakieś jeszcze benefity są? ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JZO sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
worker

Chciałem zatrudnić się w JZO ale przytaczane tu opinie i średnia ocen trochę mnie przeraża

qwerty

Na jakie realne zarobki można liczyć na produkcji w dziale obróbki? Na jakich maszynach pracujecie Schneider? Optotech? Satishloh?

Operator maszyn
@qwerty

SatisLoh - zarobki 3000 brutto po okresie próbnym + premia ok 10%

qwerty
@Operator maszyn

U konkurencji zarabiam dwa razy tyle,dodatkowo: dofinansowanie obiadów,opieka medyczna,bony świąteczne,wakacje pod gruszą. No cóż jaka marka takie i wasze zarobki :)

Xx
@qwerty

Na jelenia górę najgorszy socjal i zarobki jak na taką pracę tragedia więcej mają w galerii na jedną zmianę ...

Lolek

Dzień Dobry wszystkim Mam pytanko jakq jest podstawą na umowę o pracę ( człowiek który sie zatrudnia.)?

Lolka
@Lolek

Najnizsza krajowa.

Przemysław
@Lolka

Czy poza pensją podstawową (która według Ciebie jest w wysokości najniższej krajowej) można liczyć jeszcze na jakieś świadczenia dodatkowe wypłacane do podstawowego wynagrodzenia?

@Przemysław

Zawsze można.

Pracujacy
@Lolek

Na start na okres próbny wypłaty są wyższe niż najniższa krajowa, potem rosną. Do tego premie w zależności od wyników.

Dzień dobry, mam pytanie o opinie odnośnie pracy w dzuale księgowości. Jaka jest atmosfera, widełki jeżeli chodzi o zarobki oraz jakie są możliwości rozwoju?

@Anonim

Jak wiesz do kogo zagadać, to masz lepiej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w JZO sp. z o.o.?

Edyta

Jest rewelacja. Same perspektywy. Zapraszamy.

Meg

Witam. Młodszy doradca klienta,na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Jura
@Meg

Podstawa plus premia.

Nina

Witam, na jakie zarobki mogę liczyć na stanowisku Liderki? Nie chcę podać za mało. Zna ktoś może jakieś widełki?

@Nina

A nie możesz poszukać w necie widełek?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w JZO sp. z o.o.?

Edyta

Dzisiaj bez odpowiedniego wykształcenia i znajomości języków obcych albo "pleców" nic nie zdziałasz. Już nie ma mianowania na wyższe stanowiska przez długość stazu pracy.

Benitor

A co rozumiesz przez "wyższe stanowisko"? Z tego co pamiętam było kilka rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, liderów zmian oraz liderów procesów więc faktycznie dla kogoś kto zna język, posiada odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie szanse na awans są.

@Benitor

Dokładnie, jak mówisz :)

Julio

Czy jest tu duża presja jeśli chodzi o targety ze strony kierownictwa? Czy raczej praca spokojna, bez takiego pędu? Mówię o magazynie.

Magazyn. Chyba najbardziej kontrowersyjny dział w JZO. Z jednej strony praca lekka i przyjemna ,jak piszą, z drugiej nie koniecznie. Wiele zależy od sympatii liderek. Część pracowników ma niewiele obowiązków,robiąc wciąż te same,proste rzeczy.Inni biegają ze stanowiska na stanowisko,mając do wykonania dużo więcej. Oczywiście nie przekłada się to na zarobki,czy jakiekolwiek docenienie. Ogólnie praca nie jest zła,jest czasem nerwowo,gdy trzeba robić pod presją czasu. Kolorowo też nie jest wśród współpracowników, ale to inna bajka. Brakuje szacunku,czy zwykłej empatii. Wydaje mi się,że jeśli komuś nie zależy na umowie o pracę,to lepiej zatrudnić się na zlecenie.

Czupakabra

Polecam, super fajna praca na magazynie. Może trochę nudna, ale nie ciężka. Wynagrodzenie w porządku, liderzy także. Szczególnie Panie Gosia H. i Iwona Z. Wyrozumiałe i zawsze chętne do pomocy, potrafią dobrze zorganizować pracę. Polecam, szczególnie dla młodych, uczących się osób

Szczęśliwa niepracująca

Jakiś czas temu pracowałam na magazynie. Totalna masakra, dział chyba najgorszy w całym zakładzie, chociaż czytając opinie równie zły co produkcja. Zwariować można, każdy mówi co innego, nie wiadomo co w danym momencie robić bo (usunięte przez administratora)nie potrafi zorganizować sobie i innym pracy, godziny i zmiany to też jakaś pomyłka. (usunięte przez administratora) Nie polecam, bardzo odradzam.

Wiktor

Wiecie coś o ewentualnej pracy? Jakieś informacje o atmosferze i kasie na starcie byłyby mile widziane.

ER

Moje sugestie dla JZO sp. z o.o.: Jestem córką wieloletniego pracownika z kierownictwa firmy w latach 50-80

Pikovelcom

Pani prezes zaprasza do swojego gabinetu ????

anonimowy

JZO taka fajna firma, poza jednym działem. Magazyn bo o nim będzie mowa rządzi się swoimi prawami, kierownik zajęty tylko liczbami i statystykami, traktuje ludzi jak liczby. Pani lider była przez 3 miesiące, została zdegradowana, bo była niewygodna dla innych... Ja akurat pracuje w systemie pierwsza i druga zmiana, ale są pracownicy którzy pracują tylko na 13-21 totalny bezsens (brak szacunku dla pracownika, totalny brak wolnego czasu) wypłata 2tys na rękę, to jakaś kpina przy stresie i zapierdzielu w tej firmie, Logistik manager to zna się chyba tylko na opierdzialaniu, na szczęście jest jedna Pani lider która to trzyma jakoś w kupie. jeżeli nic się nie zmieni nie będzie miał kto pracować. Szczekliwego nowego roku

Zostaw merytoryczną opinię o JZO sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w JZO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JZO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZO sp. z o.o.?

JZO sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Waryńskiego 12
    Jelenia góra