Hotel Radisson Blu
2 47 69 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Hotel Radisson Blu? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 22 stycznia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Hotel Radisson Blu są paczki/bony świąteczne?

DŁUGOLETNIPRACOWNIK Nowy wpis
@Pytanie

Tak są paczki na święta jeżeli ma się umowę o pracę. Są dwa rodzaje paczek jedne dla lepiej zarabiających a drugie dla mniej zarabiających odrazu widać kto jakie ma zarobki albo ile osób na utrzymaniu. Paczki przeważnie same słodycze plus jakaś herbata. Na święta są zapomogi z funduszu świadczeń socjalnych zależy od zarobku na członka rodzinny powyżej 3000 bruto na osobe nie dostaje się nic. Co do atmosfery w pracy nie jest źle wszystko zależy kto jest Twoim przełożonym . Zarobki też znacznie się poprawiły. Chociaż nie są jakieś super.

Maja

Ostatnio jakoś ucichliście i nie wypowiadacie się na temat Hotelu Radisson Blu jako pracodawcy. Jestem ciekawa, z czego to może wynikać. Tak czy inaczej - pragnę Was poinformować, że hotel ten właśnie poszukuje nowych osób do swojej załogi pracowniczej. Ogłoszenia widnieją na naprawdę wielu portalach i z samymi ogłoszeniami, i z tymi, które zawierają jedynie oferty pracy. Możecie się ubiegać na przykład o stanowisko bagażowego, konserwatora i automatyka. Zwróciłam Waszą uwagę? Kto zatem zechce aplikować? Czekam na Wasze komentarze!

Tak2Nie2
Aga Nowy wpis
@Maja

Jestem zainteresowana. Szukacie pokojowych?

Tak3Nie
anonymous

Pracował ktoś kiedyś na kuchni w tym hotelu? Jeśli tak to jak jest z praca bo planuje dołączyć do załogi.

Tak9Nie

Ranking
Maja

@Anonim widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Hotelu Radisson? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Może dostałeś się do pracy i chcesz o niej opowiedzieć? Każda informacja będzie bardzo pomocna, ponieważ hotel ma dużo ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/radisson;pr.

Anonim

Witam, Ja mam nieco inne pytanie. Czy jest tutaj ktoś kto pracował na stanowisku Ratownika na basenach hotelowych? Ja właśnie zastanawiam się czy nie podjąć się tego typu pracy, i w związku z tym piszę. Jeśli ktoś tam pracował, i ma jakieś doświadczenia to będę wdzięczny za odpowiedź.

Maja

Jesteś obecnie pracownikiem Radisson? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia odnośnie procesu rekrutacyjnego!

grażyna

@lucky praca jest zmianowa, ale nie musisz mieć koniecznie doświadczenia choć jest mile widziane więc wnioskuję z tego, że pewnie praca jest na stawkę godzinową no i zależy o tego ile umiesz..stawiam, że jest to pensja w granicach 2-3 tyś. miesięcznie

a

Tu powinny być opinie o radissonie w szczecinie

Tak7Nie

mari

Pracowałam w Radissonie.Mam dość dobre wspomnienia ,to była w sumie moja pierwsza praca jeszcze w szkole średniej ,w czasie wakacij,feri i weekendów.Byłam pokojówką.Naprawde mile wspominam i serdecznie pozdrawiam kierowniczki HSKP.

public area

W dublinie nie wesolo nowy system kredyt za wyjazd a pol za steja. 15 kredytow dziennie daje do 30 pokoi. Pogielo ich co roku wiecej obowiazkow przy tych samych zarobkach 9e na godz co daje kase na przetrwanie bo cenuy tu zbijaja.

Tak2Nie

Pracowałam w Radissonie. Jedyny plus z pracy tam to przesympatyczne Panie pokojowe, oczywiście były też wyjątki. Atmosfera w pracy nie jest najlepsza. W sumie zależy kto sprawdza. Jest jedna Pani z kierownictwa, która jak sprawdza to jest katastrofa.Lubi poniżać ludzi i ma sie za nie wiadomo kogo. Przez nią jak miałam iść do pracy to mi się płakać chciało i modliłam się żeby jej nie mieć. Przez nią ludzie mają dość pracy. Inne sprawdzające są całkiem w porządku. Oczywiście cofają do pokojów, ale na tym polega ich praca. Potrafią normalnie się zachować. Pani kierowniczka jest sympatyczna i wyrozumiała. W sumie z osób "zarządzających" tylko ona. Co do toku pracy to na początku są dwa dni bezpłatnego szkolenia. Chodzi się z inną Panią pokojową i pomaga. Na początku, przez ok tydzień dostaje się po 10 pokoi. Ich ilość z czasem wzrasta. Jak normalnie się już pracuje to dostaje się po ok 17 pokoi plus zadanie dodatkowe. Płacone jest tylko za pokoje! Za pokój jest ok 3 zł. Ogólnie pokoje przeliczane są na godziny ( na jeden pokój wychodzi coś ponad 20 min). Jeżeli skończysz wcześniej to możesz iść. Jeżeli się nie wyrabiasz to zostajesz dłużej, aż zrobisz wszystko. Można zejść na obiad. Wiadomo nie są to delikatesy, ale lepsze to niż nic. Wypłaty są bardzo niskie. Panie które naprawdę harują ledwo mają 1200 zł. Jeżeli ktoś chce sobie dorobić na swoje wydatki to ok. Mi, osobie, która musi sama się utrzymać nie wystarczało na życie. Co do wymogów, to nie ma żadnych. Przyjmowany jest każdy. Podsumowując. Wymagają dużo, tylko szkoda, że nie płacą odpowiednio do tego. Atmosfera nie koniecznie. Praca "przejściowa", albo dla kogoś kto chce sobie tylko dorobić. Ludzie to nie tania siła robocza! Szacunku troche!

Tak15Nie

Aaaa

3zl??? Od pokoju zaraz padnę a próba płatna w Polsce?? Ja w Radisonie Blu w Niemczech pracuje i mam stawkę 9,55 brutto euro od pokoju. Od pierwszego dnia jestem zarejestrowana a po 5 dniach (płatna próba tez 9,55)dostałam normalna umowę .

@Aaaa

800 z groszami za miesiąc to jest dopiero kpina.

Tak3Nie

R3

Pani szefowa HSKP, niech się obudzi!!!,Szanuj kobieto pracowników!!! poza tym nie tylko pani, bo i jak inne panie kierowniczki, jak i osoby sprawdzające, też Was się to dotyczy. Zrażacie do siebie ludzi. Płacić 3pln od sprzątniętego pokoju, kpiny nie z tej ziemi, wyzysk, obłuda, i dwulicowość! Odradzam absolutnie prace w tym dziale HSKP, za 16 dni pracy otrzymać pensje 830pln. Złodziejstwo!

Tak5Nie

@R3

która pani kierownik? Bo właśnie jestem po pierwszym szkoleniu i jeszcze ich nie znam

a

chyba nie ten temat

Arisa

Nie ma już od dawna Radisson SAS,tylko Radisson Blu, ale to tak nawiasem mówiąc. Nie od dziś jest wiadome,że wszędzie jest ciężko i,że praca w hotelu jest pracą fizyczną. Trzeba być dyspozycyjnym świątek, piątek i niedziela bo hotel nie jest zamykany w dni wolne, ALE... Jeśli chodzi o dział hskp. Z Panią kierownik zawsze można było się porozumieć co,do swojej dyspozycyjności, jest osobą wyrozumiałą i mimo tego,że stara się pełnić swoją funkcję idealnie nie jest to możliwe na tyle osób, które jej podlegają. Nie da każdemu z osobna dogodzić, bo każdy ma inne oczekiwania. Atmosfera w pracy zawsze jest bardzo istotna i wydaje mi się,że nad tym trzeba byłoby popracować, nad motywatorami do pracy,a nie tylko wymogami. Jeśli chodzi o pokojowe to z tego co się orientuję dziewczyny dostają po max 17-18pokoi chyba,że SĄ W STANIE zrobić więcej. Nikt nie jest tam do niczego zmuszany. Jeśli osoby sprawdzające i kierownicy widzą,że dana osoba nie radzi sobie z taką ilością to zmniejsza im tą liczbę. Dodatkowymi zadaniami są zazwyczaj prace typu odkrzuenie piętra lub umycie zaplecza, więc to nic wielkiego biorąc pod uwagę fakt, że w innym hotelu, w którym miałam okazję pracować było to na porządku dziennym i nikt nie traktował tego jako " dodatkowe zadanie ". Płaca niestety też nie powala, ale jeśli ktoś ma naprawdę trudną sytuację i zależy mu na pracy, to wydaje mi się, że lepsza taka praca niż żadna. Podsumowując: zarobki - średnie, atmosfera - do poprawy , jak dla mnie praca na określony czas / dorobienie sobie na pewno nie na stałe przy panujących warunkach

agent07003

hmm to przykre ze ktos kto przychodzil do hotelu na trzy zmiany byl zawsze jak go potrzebowano na umowie zleceniu teraz czyta ze ma umowe za donoszenie znam jedna osobe tam taka co potrafila byc rano na pokojach i przyjsc na noc mam nadzieje ze nie czyta tych opini bo moim zdaniem ma umowe za swoje poswiecenie a nie donoszenie to tyle z mojej strony

Kasia

Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i chłopaka z Lobby Baru:))

;)

mi nikt nie obiecywal umowy o prace, ale w koncu zaproponowali mi ja, a nie kabluje , ale nie moglam przyjac bo wygodniej mi bylo na zlecenie bo wyjezdzalam i ktos inny dostal za mnie. zatrudnili teraz chyba 3 osoby na umowe o prace bo mam kontak z dziewczynami. gosia482 pracujesz tam jeszcze?

gosia482

hahaha umowa o pracę jest obiecywana wszystkim którzy przychodzą ale potem niestety :(.dostaja ja ci ktorzy kabluja.a dodatkowe pokoje-poza normalką-17 to codziennosc

TakNie

Pracuje w tym hotelu i za każdy pokój płaca tyle samo. Za apartament dostaje jak za 2 pokoje bo przecież osobno liczony jest salon a osobno sypialnia. Atmosfera też nie jest zła. Kierowniczka wymyśla prace dodatkowe ale ktoś musi. Pracowałam w innych hotelach i było gorzej. Nie ma co narzekać.

gosia482

witam serdecznie.miałam okazję pracowac niedawno w w/w hotelu i niestety przyznam ze jest to wyzysk a pani manager która kieruje tym działem jest niesprawiedliwa i obdarowuje umowa o prace osoby ktore sie do tego nie nadaja.przykre.bo ci ktorzy daja z siebie wszystko sa wycisnieci jak cytryna i wyrzuceni do smieci.

aaa
@gosia482

To jakie trzeba spełnić warunki, zeby dostać umowe o pracę?

holkj

od dawna firma dobrze radzi sobie na rynku, wydają się profesjonalnie traktować klientów, ale nie wiem jak wygląda to od strony pracownika

marika
@holkj

masz dobre mniemanie o Radisson? Jak popracujesz w tym bagnie, to zmienisz to Twoje "dobre mniemanie"

Tak5Nie

hanamontana

jak dla mnie do Radisson zawsze będzie dość znaną i popularną już firmą. Mam o nich naprawdę dobre mniemanie

MALEŃKA

TEŻ MASZ ZACHCIANKI .PREMII CI SIĘ ZACHCIAŁO!

TakNie

Na pokojową pewnie wezmą. Płacą na czas, ale chyba narazie tylko umowa zlecenie.

rowerzysta

Wiecie, jak można złożyć cv/dostać się do ochrony w radissonie ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

pokojówka

15-17 pokoi to liczba na początku pracy, po jakiś 2 tygodniach dostaje się więcej, zresztą apartamenty dwupokojowe liczą się jako jeden:] wiem bo pracowałam. często zdarza się tez tak, że na wydruku masz 4 wyjazdy(najwięcej sprzątania) a w rzeczywistości masz ich 10. Jeżeli chodzi o kadrę to narzekać mogę tylko o moje bezpośrednie kierowniczki, licencjatki z turystyki niedoceniające pracowników niższego szczebla. Obecnie pracuje w innej firmie, i naprawdę jest o wiele lepiej. Wiadomo sprzątanie to praca fizyczna więc bywa ciężko ale dobra atmosfera w pracy trochę to rekompensuje. Niech kierowniczka o tym pomyśli.

pav

całkowicie zgadzam się ze swoim przedmówcą.

Gosc

To jest wrecz niepojete aby osoby dorosle wypowiadaly sie w ten sposob!!! To ze Panie sprzatajace nie sa zadowolone, to jedno, ale ze kierownictwo odwiada na tym forum w sposob tak malo elegancki, to drugie. Drodzy Panstwo, oglady troszke... Jako gosc hotelu, za polityke i kulture personalna pracownikow hotelu, szczerze sobie przyjemnosc pozostania w Panstwa placowce odmowie. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.

Zostaw opinię o Hotel Radisson Blu - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie