Opinie o Hotel Radisson Blu w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Radisson Blu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Radisson Blu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Radisson Blu w Szczecin

Pracowałam w Radissonie. Jedyny plus z pracy tam to przesympatyczne Panie pokojowe, oczywiście były też wyjątki. Atmosfera w pracy nie jest najlepsza. W sumie zależy kto sprawdza. Jest jedna Pani z kierownictwa, która jak sprawdza to jest katastrofa.Lubi poniżać ludzi i ma sie za nie wiadomo kogo. Przez nią jak miałam iść do pracy to mi się płakać chciało i modliłam się żeby jej nie mieć. Przez nią ludzie mają dość pracy. Inne sprawdzające są całkiem w porządku. Oczywiście cofają do pokojów, ale na tym polega ich praca. Potrafią normalnie się zachować. Pani kierowniczka jest sympatyczna i wyrozumiała. W sumie z osób "zarządzających" tylko ona. Co do toku pracy to na początku są dwa dni bezpłatnego szkolenia. Chodzi się z inną Panią pokojową i pomaga. Na początku, przez ok tydzień dostaje się po 10 pokoi. Ich ilość z czasem wzrasta. Jak normalnie się już pracuje to dostaje się po ok 17 pokoi plus zadanie dodatkowe. Płacone jest tylko za pokoje! Za pokój jest ok 3 zł. Ogólnie pokoje przeliczane są na godziny ( na jeden pokój wychodzi coś ponad 20 min). Jeżeli skończysz wcześniej to możesz iść. Jeżeli się nie wyrabiasz to zostajesz dłużej, aż zrobisz wszystko. Można zejść na obiad. Wiadomo nie są to delikatesy, ale lepsze to niż nic. Wypłaty są bardzo niskie. Panie które naprawdę harują ledwo mają 1200 zł. Jeżeli ktoś chce sobie dorobić na swoje wydatki to ok. Mi, osobie, która musi sama się utrzymać nie wystarczało na życie. Co do wymogów, to nie ma żadnych. Przyjmowany jest każdy. Podsumowując. Wymagają dużo, tylko szkoda, że nie płacą odpowiednio do tego. Atmosfera nie koniecznie. Praca "przejściowa", albo dla kogoś kto chce sobie tylko dorobić. Ludzie to nie tania siła robocza! Szacunku troche!

Aaaa

3zl??? Od pokoju zaraz padnę a próba płatna w Polsce?? Ja w Radisonie Blu w Niemczech pracuje i mam stawkę 9,55 brutto euro od pokoju. Od pierwszego dnia jestem zarejestrowana a po 5 dniach (płatna próba tez 9,55)dostałam normalna umowę .

@Aaaa

800 z groszami za miesiąc to jest dopiero kpina.

R3

Pani szefowa HSKP, niech się obudzi!!!,Szanuj kobieto pracowników!!! poza tym nie tylko pani, bo i jak inne panie kierowniczki, jak i osoby sprawdzające, też Was się to dotyczy. Zrażacie do siebie ludzi. Płacić 3pln od sprzątniętego pokoju, kpiny nie z tej ziemi, wyzysk, obłuda, i dwulicowość! Odradzam absolutnie prace w tym dziale HSKP, za 16 dni pracy otrzymać pensje 830pln. Złodziejstwo!

@R3

która pani kierownik? Bo właśnie jestem po pierwszym szkoleniu i jeszcze ich nie znam

a

chyba nie ten temat

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Arisa

Nie ma już od dawna Radisson SAS,tylko Radisson Blu, ale to tak nawiasem mówiąc. Nie od dziś jest wiadome,że wszędzie jest ciężko i,że praca w hotelu jest pracą fizyczną. Trzeba być dyspozycyjnym świątek, piątek i niedziela bo hotel nie jest zamykany w dni wolne, ALE... Jeśli chodzi o dział hskp. Z Panią kierownik zawsze można było się porozumieć co,do swojej dyspozycyjności, jest osobą wyrozumiałą i mimo tego,że stara się pełnić swoją funkcję idealnie nie jest to możliwe na tyle osób, które jej podlegają. Nie da każdemu z osobna dogodzić, bo każdy ma inne oczekiwania. Atmosfera w pracy zawsze jest bardzo istotna i wydaje mi się,że nad tym trzeba byłoby popracować, nad motywatorami do pracy,a nie tylko wymogami. Jeśli chodzi o pokojowe to z tego co się orientuję dziewczyny dostają po max 17-18pokoi chyba,że SĄ W STANIE zrobić więcej. Nikt nie jest tam do niczego zmuszany. Jeśli osoby sprawdzające i kierownicy widzą,że dana osoba nie radzi sobie z taką ilością to zmniejsza im tą liczbę. Dodatkowymi zadaniami są zazwyczaj prace typu odkrzuenie piętra lub umycie zaplecza, więc to nic wielkiego biorąc pod uwagę fakt, że w innym hotelu, w którym miałam okazję pracować było to na porządku dziennym i nikt nie traktował tego jako " dodatkowe zadanie ". Płaca niestety też nie powala, ale jeśli ktoś ma naprawdę trudną sytuację i zależy mu na pracy, to wydaje mi się, że lepsza taka praca niż żadna. Podsumowując: zarobki - średnie, atmosfera - do poprawy , jak dla mnie praca na określony czas / dorobienie sobie na pewno nie na stałe przy panujących warunkach

agent07003

hmm to przykre ze ktos kto przychodzil do hotelu na trzy zmiany byl zawsze jak go potrzebowano na umowie zleceniu teraz czyta ze ma umowe za donoszenie znam jedna osobe tam taka co potrafila byc rano na pokojach i przyjsc na noc mam nadzieje ze nie czyta tych opini bo moim zdaniem ma umowe za swoje poswiecenie a nie donoszenie to tyle z mojej strony

Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i chłopaka z Lobby Baru:))

;)

mi nikt nie obiecywal umowy o prace, ale w koncu zaproponowali mi ja, a nie kabluje , ale nie moglam przyjac bo wygodniej mi bylo na zlecenie bo wyjezdzalam i ktos inny dostal za mnie. zatrudnili teraz chyba 3 osoby na umowe o prace bo mam kontak z dziewczynami. gosia482 pracujesz tam jeszcze?

gosia482

hahaha umowa o pracę jest obiecywana wszystkim którzy przychodzą ale potem niestety :(.dostaja ja ci ktorzy kabluja.a dodatkowe pokoje-poza normalką-17 to codziennosc

Pracuje w tym hotelu i za każdy pokój płaca tyle samo. Za apartament dostaje jak za 2 pokoje bo przecież osobno liczony jest salon a osobno sypialnia. Atmosfera też nie jest zła. Kierowniczka wymyśla prace dodatkowe ale ktoś musi. Pracowałam w innych hotelach i było gorzej. Nie ma co narzekać.

gosia482

witam serdecznie.miałam okazję pracowac niedawno w w/w hotelu i niestety przyznam ze jest to wyzysk a pani manager która kieruje tym działem jest niesprawiedliwa i obdarowuje umowa o prace osoby ktore sie do tego nie nadaja.przykre.bo ci ktorzy daja z siebie wszystko sa wycisnieci jak cytryna i wyrzuceni do smieci.

aaa
@gosia482

To jakie trzeba spełnić warunki, zeby dostać umowe o pracę?

holkj

od dawna firma dobrze radzi sobie na rynku, wydają się profesjonalnie traktować klientów, ale nie wiem jak wygląda to od strony pracownika

marika
@holkj

masz dobre mniemanie o Radisson? Jak popracujesz w tym bagnie, to zmienisz to Twoje "dobre mniemanie"

hanamontana

jak dla mnie do Radisson zawsze będzie dość znaną i popularną już firmą. Mam o nich naprawdę dobre mniemanie

MALEŃKA

TEŻ MASZ ZACHCIANKI .PREMII CI SIĘ ZACHCIAŁO!

Na pokojową pewnie wezmą. Płacą na czas, ale chyba narazie tylko umowa zlecenie.

rowerzysta

Wiecie, jak można złożyć cv/dostać się do ochrony w radissonie ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

pokojówka

15-17 pokoi to liczba na początku pracy, po jakiś 2 tygodniach dostaje się więcej, zresztą apartamenty dwupokojowe liczą się jako jeden:] wiem bo pracowałam. często zdarza się tez tak, że na wydruku masz 4 wyjazdy(najwięcej sprzątania) a w rzeczywistości masz ich 10. Jeżeli chodzi o kadrę to narzekać mogę tylko o moje bezpośrednie kierowniczki, licencjatki z turystyki niedoceniające pracowników niższego szczebla. Obecnie pracuje w innej firmie, i naprawdę jest o wiele lepiej. Wiadomo sprzątanie to praca fizyczna więc bywa ciężko ale dobra atmosfera w pracy trochę to rekompensuje. Niech kierowniczka o tym pomyśli.

pav

całkowicie zgadzam się ze swoim przedmówcą.

Gosc

To jest wrecz niepojete aby osoby dorosle wypowiadaly sie w ten sposob!!! To ze Panie sprzatajace nie sa zadowolone, to jedno, ale ze kierownictwo odwiada na tym forum w sposob tak malo elegancki, to drugie. Drodzy Panstwo, oglady troszke... Jako gosc hotelu, za polityke i kulture personalna pracownikow hotelu, szczerze sobie przyjemnosc pozostania w Panstwa placowce odmowie. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.

teresa

ja rowiez pracowalam jako pokojowa i chwale sobie ta prace,gdybym miala mozliwosc to z checia bym wrocila,trzeba tylko dokladnie robic a kierowniczki napewno to zauwaza.pozdrowienia dla jednej z nich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Radisson Blu - Szczecin

• Jak się pracuje w Hotel Radisson Blu?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Radisson Blu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Radisson Blu?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Radisson Blu?

Kandydaci do pracy w Hotel Radisson Blu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Radisson Blu