Opinie o Giga Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Giga Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Giga Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giga Service Sp. z o.o. w Warszawa

Magdalena

Współpraca z Giga Services była dla nas wyjątkowo udana. Firma wykazała się wysoką elastycznością, dostosowując się do naszych indywidualnych potrzeb. Efekty ich pracy przerosły nasze oczekiwania czekamy niecierpliwie na zakończenie i wydanie kluczy.

@Magdalena

z klientami, którzy płacą im pieniądze są jak najbardziej elastyczni i świetni.... szkoda, że nie mają tyle samo szacunku do ludzkiej pracy

Mateusz

Jestem klientem tej firmy od Maja 2023 roku. Współpracę zaczynaliśmy od zaprojektowania zakładu, od samego początku byłem zaskoczony terminowością wykonania usług, jednym słowem klasaa. Firma zajęła się wszystkimi formalnościami związanymi z pozwoleniami, była to spora ulga i oszczędność czasu, Polecam ich usługi z czystym sumieniem, chłopaki wiedzą co robią

@Mateusz

Chłopaki wiedzą co robią do czasu aż zostaną tak samo (usunięte przez administratora) jak mój wujek, rozumiem że są stali pracownicy którzy dostają pieniądze na czas ale osoby zatrudniane dorywczo nie mają już tyle szczęścia

Elżbieta Nowy wpis

cześć. jak była dostępna jakiś czas temu oferta dla kosztorysanta to podano w niej widełki do 8,000 zł z dopiskiem w treści, że firma oferuje dobre wynagrodzenie. Czy możecie je ocenić względem nakładu obowiązków? są adekwatne?

Piotr Nowy wpis
@Elżbieta

Więcej obowiązków niż jesteś w stanie sobie wyobrazić :) 8 tys to śmieszna kasa za to co szefostwo ci zaoferuje

Boss Nowy wpis

Zero wiedzy budowlanej u właściciela/Michała firma wykorzystuje pracowników,firmy podwykonawcze,dostawców... korzystając z ich wiedzy zasobów towaru itp by potem oszukać .sio z Katowic nie ma miejsca dla Warszawskich (usunięte przez administratora) tutaj

Pracownik Nowy wpis

Obecnie pseudo firma wykonuje walcownię na Siemianowicach .. każdy podwykonawca jest bez kasy bo pseudo szef nawet nie patrzał na rysunki... płytę zarobił resztę (usunięte przez administratora)podwykonawca bo się nie zna .. od załogi wymaga 15 h pracy mimo iż nie płaci ., (usunięte przez administratora) ...

Nie polecam, pracodawca to zwykły (usunięte przez administratora) Nie wypłaca wynagrodzeń za wykonaną pracę. Zamiast umówionej kwoty wypłaca 200 na pocieszenie

Martysia

200 na pocieszenie? To nie jest forma jakiejś zaliczki po prostu od reszty? Ile miała wynieść cala kwota i od jakiego czasu to trwa? Zastanawiam się w jaki sposób zostanie to rozwiązane?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Giga Service Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Godzilla

Śmiechy,hihi,zabawa w pracy, szef mówi ci ,że jesteś niezastąpiony a jak przyjdzie do wypłaty to już jesteś obcy .

Jakie są warunki zatrudnienia w Giga Service Sp. z o.o.?

Bolo

Na czarno chyba ,że jesteś bratem ,wujkiem .... to wtedy może na zlecenie ale czy ma to znaczenie jak i tak pieniądze ci się za robotę nie będą należeć / dokładnie tak usłyszysz Powiem tak w Biedronce mniej się narobisz a pieniądze będą zawsze w terminie

Patrycja

Nie polecam, zatrudnili mojego wujka na wykonanie pracy - oczywiście na czarno pod pretekstem zaufania i dobrych opinii w internecie. Po wykończonej pracy szefostwo nie chce zapłacić wynagrodzenia. Podając najpierw termin zaraz po wykonaniu pracy, później na 10-tego. Jest 13 luty a mój wujek mimo że wywiązał się ze wszystkiego to został perfidnie (usunięte przez administratora)

@Patrycja

Potwierdzam to co pani napisała ,a opinie pozytywne zostały zapewne sztucznie stworzone bo nagle z oceny 1 zrobiło się 4,8 .

Zbigniew

NIE POLECAM współpracy z firmą Giga Service. Firma nie wypłaca pieniędzy za dobrze wykonaną pracę.

Mateusz

@Mateusz

Magdalena

@Magdalena

Mirosław

Nie polecam, omijać szerokim łukiem -Wyzysk pracowników -Brak umowy -Wypłaty "pod stołem" o ile Wgl. są -Wypłaty to loteria nie wiadomo czy będzie i ile będzie. -0 bhp -Brygadzista nie ma pojęcia o pracy

Aleksandra

Firma zatrudnia na czarno i nie wypłaca wynagrodzenia

Inia

Wyplata po zakończonej pracy? czyli na kontrakcie lub jakimś zleceniu też można się zatrudnić? jak wcześniej z narzeczonym oglądaliśmy oferty to była dla kosztorysanta ale w niej wpisana została umowa o prace, on natomiast kontrakt by wolał. Czyli w pewnym sensie to możliwe?

Aleksandra Sulkowska

Nie polecam firmy, nie wypłacają wynagrodzenia, nie odbierają telefonów, zero kontaktu. Wypłata miała być po zakończonej pracy, potem jednak 10, mamy 13 i wypłaty jak i kontaktu nie ma do tej pory.

Jest tu tak dużo pracy ze pracownikom brakuje czasu by wypisać zalety z zatrudnienia czy o co chodzi? tak przynajmniej troszkę rozumiem ten poprzedni wątek… : ) fakt faktem może mi ktoś opowiedzieć jak pracuje się jako kosztorysant i od czego zależy ta rozbieżność w jego widełkach placowych? w ofercie sprzed dwóch miesięcy wynosiła ona 2000 zł

Vlad

Bycie pracownikiem Giga Service to dla mnie przywilej. Właściciel stawia na rozwój zawodowy i tworzy atmosferę, która sprzyja efektywnej pracy. Zespół pracowniczy to ludzie z pasją, gotowi sprostać nawet największym wyzwaniom.

@Vlad

W ostatnim czasie zaczęły się tu pojawiać opinie od klientów, ale widzę właśnie ze również pracownik się wypowiedział. A możesz nieco więcej napisać właśnie na temat tego całego rozwoju? w jaki sposób jest on teraz umożliwiany samym zatrudnionym?

Vlad

Za dużo rzeczy by pisać i brak mi czasu na to, polecam się zatrudnić i dowiedzieć się wszystkiego w pracy

Ella

Cenię sobie transparentność i terminowość w relacjach z Giga Service.Zespół pracowniczy jest gotowy służyć pomocą i tworzyć atmosferę współpracy opartej na zaufaniu.

Eryk

Giga Service spełniło nasze oczekiwania od A do Z. Terminowość, precyzja, oraz otwarta komunikacja zespołu pracowniczego sprawiły, że współpraca była nie tylko efektywna, ale także satysfakcjonująca.

Asia

Bycie pracownikiem Giga Service to dla mnie nie tylko praca, to uczestnictwo w zespole, który kieruje się wspólnymi celami. Właściciel stawia na rozwój zawodowy, co czyni to miejsce wyjątkowym.

Marzena

Giga Service to firma, z którą warto współpracować. Doświadczyłam profesjonalizmu i zrozumienia ze strony zespołu pracowniczego. Polecam ich usługi każdemu, kto poszukuje solidnego partnera do projektów budowlanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Giga Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giga Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giga Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giga Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giga Service Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 37 ocen.

Giga Service Sp. z o.o.