Opinie o Pramerica Życie TUiR S. A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pramerica Życie TUiR S. A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pramerica Życie TUiR S. A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pramerica Życie TUiR S. A. w Warszawa

zgadzam sie, ze te scenariusze sie sprawdzaja. Jednak nie wiem czy fajne jest gadac to samo przez dwa i wiecej lat... Malo rozwijajaca praca ale fakt jesli w ubezpieczeniach to trzeba wybrac najmniejsze zlo a tym jest Pramerica (której nazwy sie nie odmienia) (usunięte przez administratora)

Hej. Czytam te Wasze opinie i się trochę dziwię. Pracuję w Pra już prawie 2 lata. Fakt, jest to praca dla ambitnych i cholernie odpornych na stres ludzi, ale przecież nic na siłę!!!! Nikt w czasie rozmowy nie mówił, że kasa będzie za pierdzenie w stołek, tylko za wykonaną pracę. Jeśli chodzi o kasę, to pokażcie mi inną firmę z branży, która daje PODSTAWĘ w kwocie JAKIEJKOLWIEK i to przez okres DWÓCH LAT!!!! Trochę pochodziłem teraz po różnych rozmowach kwalifikacyjnych, po konkurencji i mogę powiedzieć jedno: Jeśli praca w ubezpieczeniach na życie, to tylko w Pramerice. Jeśli ktoś ma problem z dopasowaniem się do warunków KORPORACJI, to w warzywniaku za rogiem też może szukają pracowników. Pracuję co prawda we Wrocławiu, ale jako, że to korporacja spokojnie mogę zapewnić, że w każdym oddziale jest ten sam standard. Jedna z wypowiedzi mówiła o tym, że spotkania trzeba prowadzić zgodnie ze standardem. TAK, ale oczywiście można być też mądrzejszym i opracować własny scenariusz, tylko PO CO? Ktoś już to zrobił, sprawdził... działa. Jeśli chodzi o kasę: Jeśli komuś wystarczy 5-6 tysi brutto to nie jest praca dla niego, tutaj trzeba pracować, żeby zarabiać 10 tysi- a takie możliwości są- wtedy będziecie nazywani dopiero dobrymi pracownikami. Praca dla ambitnych, wytrwałych i pozytywnie nakręconych osób. TYLKO DLA TAKICH.

tylko działalność mozesz smialo walczyc o podstawe 6000

Nie polecam, najgłupsza organizacja jaka znam. zebrania dwa razy w tygodniu, spowiedz przy tablicy, bicie braw, bicie w dzwon jak masz klienta, który podpisze wniosek. Nie daja nic poza prowizjami i powiedzmy stala pensja przez pewien czas. typowa akwizycja. Jedyne co dobre to produkty. ja bylem jednym z lepszych ale kultura firmy nie dla mnie. Nie chce pisac zle ale naprawde nie polecam, jesli masz swoje zdanie i nie lubisz korporacyjnych bredni. kazde spotkanie wg schematu slowo w slowo. dramat

Key Account Manager

Rekrutacja ukryta na key account managera. Pytania o rodzine niestosowne. Dluga rozmowa o niczym, bo nic sie nie dowiedzialam o stanowusku tylko o firmie, chociaz powtarzalam, ze zapoznalam sie z informacjami na stronie. Zaproponowano trzy kolejne spotkania informacyjne plus dwa rekrutacyjne. Odmowilam po wymuszeniu informacji, ze to dzialalnosc i po takim dziwacznym unikaniu odpowiedzi.

O wszystko - doswiadczenie, oczekiwania, rodzinę.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Karolina P.

Witam! Mam pytanie jakie warunki daje firma dla agentów,czy zatrudniaja na podstawie umowy o pracę czy działalność gospodarcza mile widziana jaka pensja, podstawa, jakie narzędzia pracy? Będę wdzięczna za informację

Bibułka

Witam. Jestem pracownikiem firmy Pramerica. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie - być może to kwestia oddziału. Ja w każdym bądź razie podpisałam taką umowę na papierze jaka była słowna. Nieprawdą jest również,że nalezy firmie oddawać jakiekolwiek pieniądze. ZADNYCH. Jestem tego pewna, gdyż na szkoleniu (płatnym zresztą) ze mną był Pan który właśnie został pokrzywdzony przez swoją poprzednią firmę i musiał oddawać pieniądze, bo sie nie wyrobił, więc tym razem sprawdził umowę dokładnie. Punkt po punkcie, słowo po słowie. Zresztą po pewnym czasie pracy wiem,że miał rację i umowa była ok. A jeśli chodzi o czas poświęcony na pracę to faktycznie z początku trzeba troszkę przysiąść, ale wystarczy być systematycznym. Jest to troszkę ciężka praca, ponieważ jak już wcześniej wspomniano, w naszym kraju nikt nie lubi ubezpieczeń. nie wiem dla czego, pewnie dla tego,że nasze państwo stara się o to aby trzeba było skrobać wszystkie grosze żeby starczyło do 1-go. Ale nie znam osoby, która jest ubezpieczona i narzeka na to. Z drugiej strony ja ten minus traktuję jako plus. Skoro ludzie boją się ubezpieczyć to ja chętnie im wytłumaczę,że warto i im szybciej tym lepiej i naprawdę bardzo dużo ludzi jak dowie sie naprawde po co są ubezpieczenia ( nie tylko po to,że co m-c trzeba płacić) to choć nie wykupi polisy ( bo najzwyczajniej ich nie stać) to wie,że jest to potrzebne. Paza tym jesli chodzi o kwestę wynagrodzenia to nie uważam,żeby firma obiecywała kokosy nie wiadomo jakie, żeby móc twierdzić,że to nie prawda. Ale nie są to najniżse krajowe wiec pozwalają na troszkę lepszy byt. Ja np z mojej półrocznej pracy oprócz opłacania składek, tankowania i kilku innych wydatków. odłożyłam na urządzenie pokoiku dla dziecka. Był to koszt rzędu 8 tys. i nie charowałam przy tym jak wół. Miałam czas dla rodziny. choc musze przyznać,że płacę niższy ZUS ,ponieważ 1 raz zakładałam działalność. Podsumowując, jesli ktoś ma okazję pracować w Pramerica to warto spróbować, bo napewno nic nie straci a jeśli się troszkę zaangażuje to zyska bardzo wiele. Ja uważam,że w każdej pracy trzeba coś z siebie dać, nie tylko w ubezpieczeniach. pozdrawiam

ldz

Jak słuc (usunięte przez administratora) tych wszystkich pseudo-handlowców którzy pracują za podstawę i samochód to śmiech mnie ogarnia. Wy nie macie zielonego pojęcia o sprzedaży. Pracujecie tu bo jesteście tak nie udolni żeby zatrudnił was ktoś w innej branży. Ale sprzedaż to najtrudniejsza branża a wszyscy myślą odwrotnie. Co wy się spodziewaliście? Ciepłych kapci, kubka z kawą i 20 tyś na rękę? (usunięte przez administratora) . Nawet jak jest dobrze to i tak jest źle. Od tego waszego narzekania tylko głowa boli. Weźcie się do pracy nieroby!

jd

zastanawiam się po co ludzie piszą nieprawdę, bo żeby coś napisać to trzeba popracować.Jak na razie firma wywiązuje się ze wszystkiego i daje nawet dodatkowe bonusy o których na początku nie było mowy, owszem jest własna działalność ale firma zapewnia podstawowe wynagrodzenie na takim poziomie że spokojnie wystarcza na opłaty ( ZUS,paliwo..) i jeszcze zostaje-fakt że niewiele, ale wszystko zależy od wykonania planu jak w wielu innych firmach, każdy system prowizyjny niesie ze sobą ryzyko i jeśli ktoś nigdy tak nie pracował to może mieć wątpliwości, a część jest po prostu przyzwyczajona że czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.Pisanie o czasie pracy jest bezsensowne bo w tej branży każdy sam sobie reguluje ile pracuje raz 12 h a innego dnia wcale, mi to odpowiada.NIE JEST TO PRACA DLA OSÓB MAŁO OPERATYWNYCH I TYLKO DLA TAKICH KTÓRE MAJĄ DUŻY KRĄG ZNAJOMYCH I ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW. Zresztą ubezpieczeń musimy się nauczyć bo w tym temacie nasza świadomość jest na poziomie bardzo niskim zupełnie inaczej jest za granicą ale jest to efekt historii ubezpieczeń w Polsce m.in. PZU które wyrolowało wiele osób na tzw posagówkach ja kupiłam sobie garnki a miało być tak pięknie prawie mieszkanie na ale cóż też zmiany ustrojowe miały na to wpływ.Każdy z nas ma wolny wybór i punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tyle wiem że oferta firmy jest bardzo dobra i ludzie z branży z innych firm też o tym wiedzą.POLECAM spróbować osobom operatywnym.

rk

to wszystko prawda - jest tylko jedno ALE - trzeba pracować i jeszcze raz pracować.

Aaa

Właśnie dzisiaj byłam na rozmowie o pracę. Ogólne, pierwsze wrażenie było bardzo ok...lokalizacja, biurowiec i cała ta otoczka... Ale... dopiero teraz jak przeczytałam te opinie to co nieco składa mi się w pewną całość:-( Czyli: - jaka Pani jest wspaniała - takich ludzi potrzebujemy!!! -widzę w Pani za krótki czas managera - oferujemy duże zarobki - ale umowa agencyjna - system drogich szkoleń - ale na koszt firmy -egzamin państwowy ale oczywiście na koszt firmy - proszę zrobić listę kontaktów (rodzina, znajomi ale przede wszystkim dużych znanych Pani firm-:-) - tak..są wyjazdy zagraniczne dla pracowników i ich rodzin - FANASTYCZNE- same najdroższe hotele:-) Do naiwnych nie należę i wszystko to wyglądało mi za RÓŻOWO:-( Jak coś \\\\\\\"jest\\\\\\\" aż takie SUPER - to raczej DO NICZEGO!!! Nie przesądzam, wyrażam tylko opinię po spotkaniu...

do ludzi bez twarzy

Praca handlowca to praca handlowca , jak ktos narzeka to znaczy ze sobie nie radzi. Nie ma nic za darmo

Słowa kojarzące się z Pramerica Financial S.A. :solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako spore. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyjątkowi, zawsze chętni pomóc innym . Od jakiej stawki można negocjować pensję? wysokiej:) Najbardziej podobało mi się w Pramerica Financial S.A.: szacunek i bardzo pozytywne podejście do pracownika Najbardziej nie podobało mi się w Pramerica Financial S.A.: brak

NIe daj sie

PRAMERICA I KASA ZNIKA !!! FIRMA MANIPULATOR , Pani Prezes(usunięte przez administratora) wydała dyspozycje ze NIE WOLNO zatrudniać osób z doswiadczeniem w ubezpieczeniach !!! Nie respektują ogólnych warunków ubezpieczenia / sprawa w KNF / ostrzegam !!!

Beta

Czy w Pramerica funkcjonuje dział obsługi klienta, który nie ma NIC wspólnego ze sprzedażą? czy nazwy stanowisk różne a sprowadza sie zawsze do sprzedaży..?

Zostaw merytoryczną opinię o Pramerica Życie TUiR S. A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pramerica Życie TUiR S. A.?

Kandydaci do pracy w Pramerica Życie TUiR S. A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pramerica Życie TUiR S. A.
2.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 17
    00-854 Warszawa

Pramerica Życie TUiR S. A.