Opinie o Auto-Boss w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto-Boss. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Boss o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Boss w Chorzów

Czy Auto-Boss zapewnia kartę multisportu?

Elżbieta

A to jest w pakiecie z opieką zdrowotną? Można to jakoś rozdzielić czy to się bierze razem tylko? Jak to finansowo wygląda? Dużo się dopłaca?

Łukasz

Pracując w Auto Boss, doświadczyłem wielu pozytywnych aspektów. Firma cechuje się profesjonalizmem i szacunkiem dla pracowników. Dostarcza możliwości rozwoju zawodowego i tworzy przyjazną atmosferę pracy. Oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne benefity. Auto Boss stawia na innowacje i nowoczesne rozwiązania. Ogólnie jestem zadowolony z mojego doświadczenia w tej firmie.

@Łukasz

A długo już pracujesz? Ja chciałabym się dowiedzieć czy są możliwe jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? Można potem dostać podwyżkę lub awans?

Praca

Niestety w firmie dzieje się coraz gorzej wraz z podwyższoną najniższą krajową maleją premie , zero socjalu opłacanego przez pracodawcę składka na kawę i herbatę która już jest z łaską akceptowana . Prócz fajnych ludzi nie ma co liczyć na pracę z zarobkiem i rozwojem najlepiej żeby mieć jednego człowieka na 3 stanowiskach (oczywiście za minimalną pensję) kilka lat temu to co się teraz tam dzieje jest nie do pomyślenia

Lidia Nowy wpis
@Praca

Jak bardzo te premie zmalały? co z ewentualnymi podwyżkami, skoro nie pasują wam zarobki to nie ma nikogo, z kim mozna by porozmawiać o ich podwyższeniu?

Ex Nowy wpis
@Lidia

O podwyższeniu zarobków w tej firmie możesz porozmawiać…. Z nowym pracodawcą. Z wszystkim, o czym napisała osoba powyżej jako były pracownik niestety muszę się zgodzić - to prawda.

@Ex

Nawet jak pracownik składa wypowiedzenie to szefostwo nie jest skłonne przyznać podwyżkę? No wiecie, tak żeby zatrzymać dobrego pracownika u siebie. W związku z tym niezadowoleniem związanym z pensją to pracownicy często decydują się na zwoleninie? A może mimo to rotacja nie jest duża?

Jak wygląda ścieżka kariery w Auto-Boss? Czy trudno jest zdobyć awans?

Łukasz

@Łukasz

Czy Auto-Boss zapewnia kartę multisportu?

Open

Nie ma takiej

Elżbieta

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Boss? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Auto-Boss wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nick Carter

????

Co jaki czas w Auto-Boss można ubiegać się o podwyżkę?

Ex

Dobry żart ????

Lidia
@Ex

Czyli nie ma? A jakieś nadgodziny są? Ile dają?

Ex
@Lidia

W tej firmie, podobnie jak w konkurencyjnych salonach, się nie zarabia. Chyba ze pracujesz już xx lat

Aba

Nadal rozmowy pracowników sa nagrywane bez ich wiedzy i co za tym idzie klientów..? Szef nafal potrafi ubliżać i obrazac pracownikow? Tak bylo kilka lat temu, byla garstka fajnych ludzi ale z tego co wiem to nuz tam nie pracują a atmosfera mevzaca wrecz demotywujaca.

Powiesz cos więcej?

KIK
@Aba

Sprawdziłem, tuż po połączeniu słychać jasny komunikat, że rozmowy są nagrywane.

Open
@Aba

Tak, jak napisał ktoś poniżej, nie ma mowy o nagrywaniu rozmów bez wiedzy Klientów czy Pracowników. Tuż po połączeniu się z numerem firmy, można usłyszeć informację o tym, że wszystkie rozmowy są nagrywane. Co do atmosfery w firmie, jestem bardzo zdziwiony określeniem "ciężka", wszyscy, których znam i ja, określam ją jako bardzo dobra. Może ktoś, kto to napisał, trafił porostu na równego sobie, nie wszyscy są idealni, jak wszędzie;)

Hmmm

Jak wyglada praca na serwisie? Jak atmosfera, zarobki, ekipa?

Nooajak

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak w tym salonie wygląda atmosfera? Czy wynagrodzenie jest na czas? Ogólna opinia na temat tego miejsca I ludzi tam pracujących, była by super :)

Kiki
@Nooajak

Atmosfera... ciężka i trująca jak smog. Jeśli nie jesteś znajomą, znajomej... będziesz od tej gorszej roboty bez szans na awans, czy podwyżkę.. . Obgadywanie, dogryzanie, dążenie kilku osób do obniżenia Twojej samooceny, abyś myślała, że ta firma to najlepsze co Cię w życiu spotkało. Na soboty są osobne umowy zlecenie....... .

@Nooajak

Sekretarka obgaduje i plotkuje , co psuje atmosferę od środka ciągle spiski i zatrudnia znajomych.

Gabi

Dobra firma pod każdym względem ale jednocześnie wymagająca, j polecam bo jest dobrze.

byłypracownik

pracowalam w salonie na stanowisku recepcji. pracowalam 8h, a po mnie przychodzila osoba, ktora byla zatrudniona na czas do zamkniecia salonu. kiedy konczylam zmiane przychodzila nowa osoba, ktoa uczyla sie na moje miejsce (wszystko za moimi plecami, pracownicy, z ktormi bylam zżyta mieli zakaz mówienia mi o tym), kolezanka ze zmiany, z ktora sie zaprzyjaznilam powiedziala mi o tym i dzien pozniej dostalam wypowiedzenie, bez zadnego konktetnego powodu. pracowalam chyba juz za dlugo. takie praktyki to ponoc u nich norma. pracujesz, robisz wszystko, skaczesz wokol klientiow, do kazdego musisz podejsc, zagadac, zrobic kawkę, naprawiac schody ruchome, miec kontakt z mechanikami i kazdym innym dzialem, wiec jestes od wszystkiego i niczego, po czym szanowna pani sekretarka (usunięte przez administratora), szuka za plecami na twoje miejsce kogos innego. i z dnia na dzien zostajesz na lodzie. szkoda, bo lubilam te pracę, szczegolnie dzięki ludziom, ktorzy byli naprawdę bardzo fajni. wszyscy.

Beata

To przykre co piszesz o zachowaniu rekruterki bądź szefowej. Jednak podanie imienia i inicjału nazwiska niezbyt jest zgodne z regulaminem tego forum. Możesz napisać jak wygląda rekrutacja w Auto-Boss?

nieważne
@Beata

Myślę, że nikogo nie obraziłam, RODO również nie naruszyłam, szanujmy siebie oraz swój czas- mówi się, że w tych czasach pracy jest od groma i pracodawcy narzekają, że nie mają pracowników, ale jak już jest osoba której zależy bardzo na pracy to zostaje odstawiona z kwitkiem- baaa, zostaje bez żadnej informacji pozytywnej lub negatywnej.

@nieważne

To niestety częste, że firma nie udziela informacji zwrotnej po rekrutacji. Jeśli możesz, to powiedz coś więcej o Twojej rozmowie o pracę w Auto-Boss. O co Cię pytano?

nieważne
@Beata

Tutaj była inna sytuacja, poszłam na rozmowę z polecenia i Pani Agnieszka wręcz OBIECAŁA, że zadzwoni, nie odbierała telefonów, bądź udawała, że nie widzi, gdy zadzwoniłam z innego nr to odebrała. Tym bardziej, że na rozmowie już dostałam decyzję. Wiele pracodawców nie daje odpowiedzi zwrotnej, ale przez tą Panią straciłam inną pracę którą mogłam mieć... niestety przez miesiąc byłam bez pracy przez jej niekompetentne zachowanie.

Beata

Widziałam, że chorzowski oddział firmy Auto-Boss prowadzi rekrutację: https://www.autoboss.com.pl/chorzow/praca/ . Czy ktoś z Was aplikował już na wybrane stanowisko? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Arek

Może słyszał ktoś o pracy w firmie? Warto składać cv?

Zdzichu

Ogólnie nie jest najgorzej, ale takie pomysły właściciela jak np zakaz picia wody z dystrybutorów, ciągłe inwigilowanie pracowników, trochę męczy. No i oczywiście podstawa na konto i(usunięte przez administratora) Masakra

Beata

Do chorzowskiego oddziału Auto-Boss nie udało mi się znaleźć aktualnie prowadzonych rekrutacji. Czy w związku z tym, osoby zainteresowane tym pracodawcą mogą składać aplikacje spontaniczne do tej firmy? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia i atmosfera w tym miejscu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Boss - Chorzów

• Jak się pracuje w Auto-Boss?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Boss tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Boss?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042