Opinie o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy w Bielsko-Biała

Lilka

Czy faktycznie do teraz brak występuje brak jakiegokolwiek odzewu co do podwyżek? Mnie tez jak kiedyś kogoś interesuje stanowisko asystenta, lecz tego od opracowywania danych. Wcześniej wiem, że wystawiana była oferta na takim portalu na Żywiecką. Praca z opisu stacjonarna, w jakiej wiec atmosferze jest wykonywana? I co z tematem kasy? Jakie są teraz widełki?

Mała
@MAXDROGI

To jeśli już jakieś prawdopodobieństwo było obliczane i stawiamy na statystykę to jaka średnia część kandydatów decyduje się po dniach próbnych na dalsza współpracę? Czy zdarzają się odejścia również w pierwszych miesiącach czy raczej dochodzi do awansów?

Lilka

Tom Gruz
@Lilka

Oferta asystenta ds. opracowywania danych pojawia się średnio co kwartał/pół roku. O czymś to świadczy. Obecną dobrą praktyką jest podawanie widełek wynagrodzenia w ogłoszeniu o pracę a jeżeli nie są podane to firma nie ma czym tutaj "wykazać się" na tle innych. W aktualnym ogłoszeniu jest podane "Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu" oraz w systemie wynagrodzeń - nadgodziny to z dużym prawdopodobieństwem jest to ponadnormatywna praca, (usunięte przez administratora) na ugorze ;)

MAXDROGI Nowy wpis
@Tom Gruz

Dziękujemy za analizę i obliczenie prawdopodobieństwa ;-). Faktem jest, że ogłoszenie na asystenta ds. opracowywania danych pojawia się systematycznie, ze względu na zwiększającą się ilość zleceń jakie pozyskujemy. Nie podajemy widełek wygrodzenia, jednak na rozmowie kwalifikacyjnej wynagrodzenie oraz ścieżka kariery, a także inne ważne aspekty dotyczące pracy w naszej Firmie są dokładnie opisane i wyjaśnione. Dla wybranych kandydatów organizujemy również 2 etap rekrutacji, jakim są dni próbne. Taka formuła pozwala na podjęcie świadomej decyzji o chęci podjęcia współpracy po naszej stronie, jak i kandydata.

Mała Nowy wpis
@MAXDROGI

Ogłoszenie na Pracownik Biurowy do Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Mari Nowy wpis

A nie myślicie, że oferta pojawia się co pól roku dla asystenta bo ktoś po prostu awansuje? Tak było napisane kiedyś nawet tutaj we wpisach, że jest na to opcja ale trzeba sobie na to zapracować. Tylko teraz ciekawi mnie na jakie stanowiska można w teorii przejść?

Nyksy

Ile można zarobić w firmie Maxdrogi? W jakiej wysokości są premie? Czy są podwyżki inflacyjne (poza minimalną oczywiście ;))?

Firma Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent ds. Opracowywania Danych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

To już pomijając te w zasadzie rozbieżne opinie względem rozmowy rekrutacyjnej, mógłby ktoś opisać jak obecnie pracuje się w biurze przy Żywieckiej? Mieszkam niedaleko , tylko widzę, że oferta ominęła mnie o parę miesięcy. Czy w tym przypadku trzeba czekać na rotacje czy może jednak jest planowany jakiś rozwój? opisze mi ktoś standardowy dzień z biura? Czego się spodziewać?

Pojawiła się oferta pracy na asystent sprzedaży w firmie Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy. Warto aplikować?

Oskar

Witam, te wszystkie opinie które są tutaj podane nie są do końca prawdziwe, byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i odniosłem odmienne wrażenie, Pani właścicielka to bardzo sympatyczna miła osoba, przeprowadzając rozmowę stara się bardzo dokładnie i skrupulatnie opowiedzieć o wszystkich szczegółach, widać, że angażuje się w swoją pracę i jest przygotowana. Moim zdaniem takie podejście jest profesjonalne i tak powinna wyglądać rozmowa o pracę. Wszystko jest jasno i transparentnie przekazane, nie mam nic do zarzucenia. Jedyny minus był taki, że musiałem czekać około 30min na rozmowę, ale to jest zrozumiałe, każdemu może się zdarzyć obsuwa ;) Także podsumowując, moim zdaniem opinie są całkowicie sprzeczne z rzeczywistością, rozmowa jest jak najbardziej normalna i profesjonalna.

dramat

Zenada. Czekać ponad 30 minut aż łaskawie ktoś zaprosi na rozmowę.

Agata

czy w tym roku był ktoś już na rozmowie i ma odmienne zdanie niż ktoś kto wystawiał opinię jeszcze w okolicach jesieni? pytam, bo widzę, ze są dwa ogłoszenia jedno do biura drugie na obsługę klienta. w pierwszym przypadku zaznaczone zostały premie za wyniki oraz świąteczna, w drugim natomiast nie padła na ich temat wzmianka. z jakich przyczyn? na obsłudze jest dopisek o przejrzystych zasadach wynagradzania, czy ktoś je wprost omówi?

OazukanyPrzezMaxdrogi

Omijać szerokim łukiem. Ta firma to jeden wielki cyrk na kółkach. Rozmowa kwalifikacyjna farsa, nic się nie dowiesz a tylko usłyszysz jacy to oni nie są. Przerost formy nad treścią. Szef podrzuca umowy do podpisania przez kadrową z trefnymi zapisami...sam unikając kontaktu abyś czasem nie nawiązał do rozmowy...a nawet jeśli to obrócą kota ogonem tak że i tak wyjdą na swoje. Nie polecam serdecznie.sa w Bielsku jeszcze normalne firmy ale ten cyrk do nich nie należy.

Aleksandra
@OazukanyPrzezMaxdrogi

To w takim razie jakie pytania konkretnie były zadawane na rozmowie?

MAXDROGI
@OazukanyPrzezMaxdrogi

Wraz z zespołem nie jesteśmy w stanie przypisać opisanej sytuacji do konkretnej osoby. Jeżeli ktokolwiek kto z nami współpracował, miał takie odczucia to mógł to wyjaśnić podczas rozmowy. Oczywiście jest w firmie osoba odpowiedzialna za sprawy kadrowe, co jest naturalne. Praktycznie codziennie właściciel firmy jest w jej siedzibie i jest możliwość rozmowy, dlatego opisane zarzuty nie są zrozumiałe.

Buuu
@MAXDROGI

Widzę że w firmie już śledztwo prowadzone "kto się odważył wystawić negatywną opinię". Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Zmieńcie podejście do pracowników to nie będzie trzeba się później stresować za takie opinie w Internecie, których jest zresztą sporo a będzie jeszcze więcej.

Maxdrogi - pracownik

Jako pracownica, która pracuje od kilku lat w tej firmie, postanowiłam się odnieść do wcześniejszych komentarzy dotyczących oceny firmy, które są nieprawdziwe i obrażające nasz zespół (tj. pracowników wszystkich działów). Ocenianie firmy na ocenę 1 po rozmowie kwalifikacyjnej do jednego z działów firmy, przez osobę, która nie przepracowała z nami nawet minuty jest dla naszego zespołu niesprawiedliwe. Panuje u nas miła atmosfera, każdy chętnie pomaga, fantastyczni przełożeni i niepowtarzalny zespół! Bardzo dobra firma dla tych którzy nie boją się pracy i wyzwań! Co do oceny rozmowy kwalifikacyjnej… Z racji branży w której działa firma, rozmowa kwalifikacyjna oraz dni próbne przebiegają w taki a nie inny sposób i mają na celu wyłonić najlepszych kandydatów do naszego teamu :) Ma ona na celu przedstawić naszym kandydatom dokładnie to czym się będą zajmować, bo zdajemy sobie sprawę, że nikt wcześniej nie miał styczności z podobną tematyką :) A skoro mamy tak zgrany i dobry zespół specjalistów to znaczy, że robimy to w dobry sposób i podjęliśmy współpracę z najlepszymi kandydatami :) Co do zarzutów w sprawie awansów i wynagrodzenia to...Jeśli pracuje się uczciwie i z zaangażowaniem to będzie się zadowolonym, a jeśli chce się dać z siebie minimum … to chyba nie będzie to odpowiadać żadnemu pracodawcy. To logiczne i uczciwe … Dlatego uważam, wyciąganie wniosków po zwykłej rozmowie kwalifikacyjnej takich jak że „wynagrodzenie dla pracowników biurowych nie jest atrakcyjne podczas 8 godzinnego wymiaru pracy oraz w mojej opinii jednej firma powinna zatrudniać więcej osób niż sugerować pracownika nadgodziny” jest nie na miejscu. Polecam serdecznie pracę w tej firmie i zachęcam do dołączenia grona najlepszych specjalistów w każdym z działów w naszej firmie :)

Niki

Miałam przyjemność uczestniczyć w procesie rekrutacji w tej firmie. Rozmowa kwalifikacyjna oraz dzień próby. Na samym początku dowiedziałam się że nie ma mowy o urlopach w miesiącach od września do grudnia i jednie można iść na jakikolwiek urlop w lato. Kwoty wynagrodzenia śmieszne ledwo minimalną krajowa a 'awans' na wyższe stanowisko to maksymalnie 200 zł podwyżki. Zostało mi również zasugerowane że podczas choroby i bycia na L4 dobrze wygląda praca zdalna oraz konieczne są nadgodziny jeżeli jest nadmiar pracy. Na etapie rekrutacji zrezygnowałam z dalszego uczestnictwa w tym procesie. Sam proces rekrutacji to rozmowa z właścicielką która raczej opowiadała o firmie niż zadowala pytania następnie dzień/dni próbne z szkoleniem i wypełnieniem testów z wiedzy teoretycznej. Nie polecam

MN
@Niki

Witam .Uczestniczyłam też w rekrutacji w tej firmie. Bardzo dobra atmosfera i przejrzyste zasady jednak koniec końców nie załapałem się ze względu na inna propozycję i im odmówiłem .Czy żałuję ? nie wiem bo obecny pracodawca dzięki nim podniósł mi wypłatę żebym nie odchodził. Pani która przeprowadzała rozmowę z tego co pamiętam wspominała że w miesiącach wrzesień grudzień jest spore obłożenie zleceniami ale nikt mi nie sugerował że nie dostanę urlopu chodziło o ten 2 tygodniowy który prosili wykorzystać wcześniej. Nikt nie sugerował również że mam pracować na l4 więc nie brał bym tego wpisu na poważnie bo ta Pani pewnie wylewa żal i frustracje teraz dlatego bo nie została wybrana. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie po 2 3 msc wygląda to lepiej.Rozmawiałem z jedną z osób tam pracujacych na przerwie i raczej byli zadowoleni .Jeżeli chodzi o nadgodziny tu akurat wypytałem szczegółowo i jeśli robi się gorąco to czasami trzeba zostać .Jest to oczywiście rozliczone .Oni robią zlecenia tylko dla urzędów więc wolą pewnie zapłacić nadgodziny niż oddać projekty po terminie. Chłopaki którzy pracują w terenie są bardzo zabawni .Jak zjechali w pt było bardzo głośno i gwarno nie każdemu to odpowiadało ale ogólnie na plus. Widzę że zmienili siedzibę więc podejrzewam że na większą.Poprzednie biuro było nie za duże i były problemy z parkowaniem .Obecnie nie wiem jak to wygląda. Mimo iż nie podjąłem współpracy uważam że nie biorą z łapanki byle kogo.Praca polegała na weryfikacji zdjęć i wprowadzeniu potem do programu np znaków.

Aleksandra
@MN

Mam podobne stanowisko jak @Niki, również rozmowa kwalifikacyjna wywarła na mnie negatywne wrażenie. U mnie bardzo podobne doświadczenia również brałam udział w procesie rekrutacji na poziomie którego zrezygnowałam ze względu na atrakcyjniejsza ofertę pracę. Również zostało mi zasugerowane że w okresach kiedy jest natłok pracy raczej lepiej nie brać urlopu tylko wykorzystać go w innychy miesiącach. Firma głównie dostaje zlecenia z urzędów na przeglądy tych więc wnioskuję że stąd wynagrodzenie dla pracowników biurowych nie jest atrakcyjne podczas 8 godzinnego wymiaru pracy. Trudno mi się wypowiedzieć na temat admosfery w firmie raczej mam neutralne stanowisko. Za to mogę się wypowiedzieć na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Na pierwszym etapie zostałam zaproszą na rozmowę z szefową firmy, głównie opowiadała na temat jak to wszytko wygląda na czym wygląda ich praca, skąd pozyskują klientów oraz zostało mi zadanych kilka typowych pytań rekrutacyjnych. Trwało to spotkanie około godziny. Następnie zostałam zaproszą na dni próbne. A którym przeszukano. Szkolenia bardzo długie i nie ukrywam że bardzo dużo informacji do przyswojenia. Na końcu do wykonania były test teoretyczne i test dotyczący organizacji pracy. Praca wydaj się być spokojna lecz monotonna. Martwiące są nadgodziny o których wsponiają @Nicki i @MN w mojej opinii jednej firma powinna zatrudniać więcej osób niż sugerować pracownika nadgodziny. W mojej opinii raczej praca dla studentów którzy rozpoczynają karierę zawodową niż dla osób które chcą zarabiać w branży budowlanej lub pośrednich kierunkach.

Olga
@Niki

A długo trzeba się starać o awans w tej firmie?

Maxdrogi
@Ania

Bardzo nam przykro, że rozmowa się Pani nie podobała. Mamy szczerą nadzieję, że rozmowy u pozostałych ewentualnych pracodawców spełniły Pani oczekiwania ;-). Niestety nie wszystkim jesteśmy wstanie dogodzić, ale najważniejsze, że udało się to w przypadku osób, które zdecydowały się u nas pracować.

Maxdrogi
@Olga

W zależności od stanowiska, umiejętności oraz nastawienia do pracy. Po więcej informacji zapraszamy na rozmowę :-) . Serdecznie pozdrawiamy

Czytam, że w miesiącach wrzesień - grudzień jest bardzo duży natłok pracy i konieczne się nadgodziny. Jak często są te nadgodziny w tych miesiącach i czy są one jakoś rozliczane?

Prezes

Umowa cywilna zlecenia, podczas gdy pracę wykonuje się pod nadzorem kierownictwa. Atmosfera w pracy bardzo wesoła. Ludzie jak wszędzie.

MAXDROGI

Odnośnie wpisów, które w ostatnim czasie pojawiły się od naszych niedoszłych współpracowników (Niki oraz Kandydata aplikujących na stanowisko Asystenta ds. opracowywania danych - ostatnia rekrutacja była w miesiącu wrześniu 2020r.). Pragniemy podkreślić fakt, iż podczas rozmów kwalifikacyjnych staramy się rzetelnie i uczciwie przedstawić panujące w naszej firmie zasady i warunki pracy na danym stanowisku. W trakcie rozmowy i dni próbnych chętnie podjęlibyśmy się wyjaśnienia niejasności i wątpliwości powstałych podczas rozmowy, niestety dowiedzieliśmy się o nich dopiero tutaj. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez ponad 7 lat prowadzenia tej firmy, wiemy jakie oczekiwania i wymagania mamy w stosunku do osób z którymi chcemy pracować i takie osoby ma wyłonić rekrutacja. Wychodzi nam to doskonale, ponieważ aktualnie naszą firmę tworzy zgrany, wesoły, profesjonalny i pracowity zespół 15 osób. Podczas wielu lat prowadzenia działalności udało nam się rozwinąć firmę w zakresie świadczonych usług, warunków pracy, jak również jej organizacji. Dołożymy wszelkich starań by i tak było w kolejnych latach. Wraz z rozwojem naszej firmy zwiększamy również zatrudnienie, stąd też do naszego zespołu w 2020r. dołączyło 5 nowych osób, które nadal z nami współpracują. Wspomniane ograniczenia są podyktowane specyfiką naszej działalności oraz klientów do których kierujemy naszą ofertę. Jednak wpis Niki dotyczący urlopów, L4 czy wynagrodzenia za pracę jest nierzetelny. W naszej ocenie jest to niesprawiedliwe, ponieważ wraz z naszymi współpracownikami przez wiele lat ciężko pracujemy na dobre imię naszej firmy, dlatego jesteśmy zmuszeni podjąć w tej sprawie kroki prawne

Witold

Czy firma normalnie działa? Tak pusto i cicho na forum, jest jakiś powód?

@Witold

Firma działa. Mają nową piękną siedzibę przy ul. Żywieckiej .Duże klimatyzowane biuro robi wrażenie . Dobra atmosfera tam jest koleżanka pracuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy?

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxdrogi Dawid Rakoczy
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gen. Józefa Hallera 7
    43-300 Bielsko-Biała