Opinie o Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek w Szamocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek w Szamocin

Ann.1 Nowy wpis

NIE POLECAM Zgadzam się z powyższymi i odradzam jakiejkolwiek współpracy z tym przedsiębiorstwem i na firmie i poza nią!

Na jakie benefity można liczyć w Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek?

Jk Nowy wpis

Boże kto zadaje te pytania. Od lat wszyscy wiedzą że nie ma żadnych profitów. Idziesz po wypłatę swoje ciężko zarobione pieniądze a księgowa wypłacając je ma minę i zachowuje się,, po co tu jesteś czego chcesz bierz i wyjdź ,, a spróbuj jeszcze o coś zapytać to (usunięte przez administratora) masz obrobiona w 3 sekundy

Co jaki czas w Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek można ubiegać się o podwyżkę?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego, jak Ci za coś nie zabieze to na pewno od sobie nic nie da a zabierać lubi za wszystko. Chyba że brak szacunku, (usunięte przez administratora) wiecznie darcie, krzyk to dostaniesz codziennie. Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy i zostanie sam lub ktoś w końcu to zgłosi

Czy ktoś wie jak teraz wygląda praca po pożarze? Czy potrzebują do pracy? Zwłaszcza do biura bo słyszałam że asystentka odeszła? Proszę o szczera opinie pracowników bo szef niekoniecznie ma dobrą opinię na mieście

Szamocinianin
@Gość

Tak niekoniecznie ma dobrą na mieście, ale wśród pracowników ma wyłącznie złą wystarczy posłuchać ich rozmów. Nikt go nie szanuje bo on też nikogo nie szanuje. Sam zarabia miliony a pracownikom daje psie pieniądze i najlepiej jeszcze na czarno. Nie rozumiem dlaczego ktoś na mieście go jeszcze szanuje ale widocznie pieniądze nie śmierdzą.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Pani

Moja noga więcej w tej firmie nie postanie. Oszuści jakich mało, to jak sobie z ludzi robią idiotów. Tyle nerwów co mi zjedli to głowa mała. Płacą 11 zł za pracę na czarno za tak ciężką pracę. ,,Pseudo umowy,, to ich specjalność. Jest tylu w porządku pracodawców, że odradzam każdemu człowiekowi, który siebie szanuje pracy w tym miejscu. Na sam koniec dodam, że gdyby mi się chciało i miałabym nadmiar wolnego czasu oddała bym do odpowiednich instytucji to pseudo firmę...

@Pani

No ale nawet jakby Ci się chciało, to jaki efekt by dało to wzywanie innych instytucji? Po pierwsze serio sądzisz, że to by coś zmieniło tutaj? A po drugie dałoby Ci to w ogóle satysfakcję jakąś?

Stalowy Wojtek
@Grażyna

Co mnie to interesuje brakuje mi na chleb to jade po nich bo mogę ? bo jestem kierownikiem kierownika hahaha

@Stalowy Wojtek

Nie no pewnie jedź, oby coś zdziałali oczywiście. ;) Ciekawe po jakim czasie zareagują?

Artek

Szukają pracowników. Wie ktoś jak tam się pracuje? Opinie krążą niezbyt dobre. Ponoć praca ciężka, właściciel wulgarny i opryskliwy wobec ludzi, nie płacą na czas ludziom i dostawcom. Czy to prawda? Proszę o rzetelne opinie

@Artek

Na czarno ,11zl/godz

Grażyna

A co z resztą odpowiedzi? Czy uważasz, że po prostu za tę stawkę szkoda zużywać klawiaturę? Czy po prostu to potwierdzenie na wszystko o co zapytał?

Daria

Nie polecam nikomu. Praca na trzy zmiany, siedem dni w tygodniu, w niedzielę i święta. A potem się dziwią ze są wypadki w pracy. Współczesne (usunięte przez administratora).

Milena

Niestety, moja opinia o tej firmie to negatywna. Kierowniczka przychodzi i straszy, że jak nie będziemy wyrabiać normy to będą zabierać nam z pensji. Mówi, że jak się komuś nie podoba to może odjeść... Owszem, przychodzi nam nieraz pomóc, bo teraz jest sezon i niestety jest zapierdziel. Była sytuacja, że koleżanka na chwilę odeszła od stanowiska to zaraz było, a gdzie Pani chodzi, ja mówiłam, że jak się komuś nie podoba to możemy się pożegnać. Także bez komentarza...Wspomnę również o sytuacji, gdzie musiałyśmy zostać godzinę dłużej w pracy, mimo, że nikt nas nie zapytał czy nam to pasuje. A przecież można się dogadać. Operatorki też nie są święte (najlepiej pracuje mi się z Panią Olą - do niej nie mam zastrzeżeń i ewentualnie z Panią Moniką.Ch), ale Pani Ania.W to jakiś śmiech na sali. Lata po tym magazynie jak kot z pęcherzem, na wszystkich krzyczy, zachowuje się jakby cały czas miała okres. Przez to wprowadza nerwową atmosferę w pracy. Nikt nie lubi z nią pracować. Reszta dziewczyn na magazynie jest spoko. To chyba jedyna rzecz, która mi się tam podoba. Dobrze przemyślcie zanim będziecie chcieli tam pracować. Jest ciężko nie tyle co fizycznie, co psychicznie.

Z informacji dostępnych w sieci wynika, że firma nadal funkcjonuje, a mimo to nikt nie pisze nic na temat tego miejsca od długiego czasu. Byłoby super, gdyby ktoś z zatrudnionych zajrzał na forum i zostawił chociaż krótki komentarz. Oczywiście chodzi o warunki pracy w firmie. Jest ciężko w tej pracy?

@Mela masa dzieciaków na produkcji? W sensie młodych osób?

Mela

Tam jest wyzysk nie praca. Po dniu pracy ma się dość. Masa dzieciaków na produkcji. Bez badań bez umow pracują. Aż dziw że nikt tego nie zgłosił.

Z tego co wiem to jakaś masakra, współczuję pracownikom na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek - Szamocin

• Jak się pracuje w Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek?

Jacek Soforek Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PPH Soforek
  • Dworcowa 4