Puma

Opinie o Puma

on_jack

Szczerze, nie polecam pracy w Pumie w Luboniu, wytrzymałem aż jeden dzień. Na rozmowie pani obiecala cuda, niewidy ( że niby mila atmosfera, super zarobki i podobne bzdury). Juz pierwszego dnia okazało się , że potrzebują ludzi do pracy bo starzy pracownicy odeszli bo kierowniczka była w jakiś konszachtach z górą i chciała się wszystkich pozbyć. Po 2 godzinach już miałem zamiar się ewakuować, ciągle zwracanie uwagi w hamski sposób, a nikt wcześniej nic nie wytłumaczył. Bylem jeden dzień i pewnie takich jak ja było więcej, nie polecam

aplikant

Nie wiem jak reszta działów, ale dział rekrutacji w siedzibie pumy leży i kwiczy. Zapraszają na rozmowę, na którą po punktualnym przybyciu okazuje się, że jest ponad 20 min opóźnienia?! niezłe jaja Pewnie było ich więcej, ale już nie czekałem.

Natalia

Puma to ogromna firma i można rozdrabniać się na każdy sklep, każde biuro i tak dalej.. Pewnie w każdym z tych miejsc są sytuacje czy osoby, które można skrytykować. Ja miałam przez chwilę do czynienia z główną siedzibą Pumy w Warszawie, przy Ogrodowej i jestem zdania, że pracują tam osoby profesjonalne, nie ma się do czego doczepić.

moni

Ja pracowałam 4,5 roku w tej firmie i jedno mogę powiedziec nie żałuje niczego ,załoga super kasa zalezała od wyrobienia planu a kazdy miał swój plan do wykonania ,godziny pracy superanckie Nigdy nie było problemu jesli chodziło o dni wolne.Jednym słówem polecam

Sebastian

Słowa kojarzące się z Puma (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):mila atmosfera pracy ktora pobudze do pracy a w rezultacie do efektow. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są zgrana druzyna. Od jakiej stawki można negocjować pensję?10zl netto Najbardziej podobało mi się w Puma: wolna reka co do pewnych decyzji. Najbardziej nie podobało mi się w Puma:godziny pracy

Zostaw opinię o Puma - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puma