Forsell Sp. z o.o.

Adres: Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk

NIP: 5842735561 REGON: 222068820 KRS: 0000506314

Forsell Sp. z o.o.
4 12 20 5 1

Opinie o Forsell Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ja
 Opinia

Pracuję tu. Atmosfera. Ludzie. Warunki. Polecam serdecznie :)

Tagy
 Opinia

Jako student jestem zadowolony z warunkow pracy i zarobkow.

obiektywny
 Opinia

Forsell to firma z opinią super pracodawcy więc jeśli ktoś narzeka niech zmieni pracę!!

tez obiektywny
@obiektywny 06.01.2019 21:54

hahahaaaahaaaaaaahhhhh żenada

Szaraczek
 Opinia

Na początku było okej, zarobki całkiem całkiem, atmosfera super. Ale po około miesiącu zaczęło się wykorzystywanie i wręcz zmuszanie do chodzenia do pracy w dni wolne. Cały tydzień pracy, jeden dzień wolny w grafiku a i tak każą Ci przyjść w ten dzień... bo tak. Zaczęły się też zmiany godzin pracy bez mojej wiedzy, dopisywanie dodatkowych godzin mimo że wpisane miałem mniej. Ogólnie zaczynał się robić lekki (usunięte przez administratora). Oczywiście nie wszyscy tak mają, bo ci co chodzą na imprezy z Team Leaderami mogą przychodzić jak chcą i zawsze mają to co chcą. Często prosząc o pomoc od nich słyszałem ''Nie teraz'', ''Spytaj kogoś innego'' a klient na linii czeka... Niestety długo tam nie wytrzymałem, nie lubię miejsc gdzie ktoś jest traktowany lepie od innych. Jeśli lubisz być wyzyskiwany za taką stawkę to polecam z całego serca :)

Tak5Nie

Miłka
 Opinia

Po tym jak pracowałam w sklepie fizycznie i w kontakcie bezpośrednim z klientami, którzy niejednokrotnie byli pod wpływem alkoholu i nieprzyjemni a nieraz agresywni to tutaj jestem od pół roku i czuję się zrelaksowana. Nie widzę klientów więc się też tak nimi nie przejmuję, gdy zdarza się ciężki klient. Atmosfera na duży +. Czy polecam? Ja się odnajduję w takiej pracy. Bo lubię pracę z klientami.

TakNie

Sluchawka
 Opinia

dostałem się z polecenia, rzeczywiście spoko :)

mm
 Opinia

pracuję się tu dobrze i normalnie, fajna ekipa na infolinii

TakNie

Gisia
 Opinia

Najgorsza praca w moim zyciu. Mobbing w czystej postaci. Wyzysk czlowieka za grosze.

Tak1Nie

Wiktoria
 Opinia

@Nick, dlaczego uważasz, że opinie znajdujące się na tym forum nie mogą pochodzić od pracowników Forsell? Co konkretnie działo się w tej firmie, w momencie kiedy pracowałeś w tej firmie? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat.

Nick
 Opinia

Albo zmienila sie kadra, albo kadra zaczela pisac komentarze. Za moich czasow w tej "firmie" byl mobbing w czystej postaci. Tagedia.

Tak2Nie

Opinia

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Forsell? Napisz o tym!

Da się zarobić na infolini T-MOBILE 2500 tys

Tak8Nie

Opinia

Mila atmosfera, super ludzie. Sporo eventow z atrakcyjnymi nagrodami. Elastyczny grafik, bardzo blisko ug i skm. Ja pracuje na infolinii, ale na ubezpieczeniach maja super prowizje. Darmowa kawa i herbata.Codziennie podjeżdżają inne foodtracki, w budynku super lunch bar.

Stary pracownik
 Opinia

W Forsell jestem już od dłuższego czasu. Praca idealna dla studentów, w łatwy sposób można łączyć pracę ze studiami. Elastyczne godziny pracy. Bardzo dużo eventów, które urozmaicają pracę. Wyjścia integracyjne, dobrze wyposażona kuchnia. W każdym momencie można liczyć na pomoc i wyrozumiałość Team Liderów, którzy tworzą przyjemną i miłą atmosferę w firmie.

Tak7Nie

Tomek
 Opinia

W forsellu można osiąść na dłużej, jest super atmosfera. Naprawdę rewelacja.

Tak6Nie

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Forsell? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Doris - wiadomo która
 Opinia

Pracowałam tam od października 2015 i nigdy nie zarobiłam mniej niż 2700zł, bez żadnego wysiłku, bo pracowałam max po 8h. Praca w klimatyzowanym nowym biurowcu. Pieniądze zawsze są na czas(konkurencja w tej branży bardzo się spóźnia, albo nie wypłaca w ogóle!) Atmosfera bardzo dobra, wręcz wesoła. Ludzie fajni, większość młoda. Praca nie tylko na chwilę, ale można zatrzymać się śmiało na dłużej. Zaczęłam pracować jako studentka, zawsze szli mi na rękę z grafikiem, mogłam przychodzić kiedy mi się podoba, w INNYCH firmach, gdzie byłam wcześniej było to nie do przyjęcia, albo proponowali mi wtedy jakąś stawkę 7 zł brutto- za to, że chciałam mieć elastyczny grafik. Polecam Forsell, gdyby nie przeprowadzka z rodziną do Belgii to bym z wami jeszcze była. Całusy dla kadry i dla ekipy z ubezpieczeń.

Tak7Nie

Zdziwiony
@Doris - wiadomo która 11.10.2016 19:00

czyżby kadra?? może się mylę ale ja tak pozytywnych wrażeń nie mam ogólnie dają radę

Ewelina
 Opinia

Praca w Gdańsku w porządku. Nie mam porównania do innych lokalizacji, ale w Gdańsku było luźno. Wymagali wyniku, ale bez przesady. Dla mnie najbardziej na plus elastyczny grafik i luźna atmosfera. Szczególnie dla studentów dobra praca

Zostaw opinię o Forsell Sp. z o.o. - Gdańsk