Opinie o Forsell Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Forsell Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Forsell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forsell Sp. z o.o. w Gdańsk

Były pracownik Nowy wpis

Koordynator Ewa z Gdańska to jakaś masakra, (usunięte przez administratora) humorki, (usunięte przez administratora). Firma traktuje pracownika jak rzecz, gdy już jest niepotrzebny można go z dnia na dzień po paru latach wywalić informując go w ostatniej chwili. Zero szacunku. Nie można się doprosić o dokumenty, bo prezes firmy po prostu nie odpisuje na maile. Wynegocjowanie jakichkolwiek lepszych warunków pracy jest nie na rękę, więc otrzymuje się wymijające odpowiedzi i obiecywanie czegoś czego nigdy się nie dostanie. Umowy robione jak im wygodnie, są równi i równiejszy, każdy ma inna stawkę mimo ze to samo stanowisko. Brak rozwoju. Zdecydowanie firma tragiczna, nie polecam!!!

Franek Nowy wpis

Bardzo dobra firma pod każdym względem ale jest wymagającym pracodawcą i może to jest powód narzekania?

nick Nowy wpis

(usunięte przez administratora) okrutny, nie polecam, tam jest strasznie

Pracuję tu. Atmosfera. Ludzie. Warunki. Polecam serdecznie :)

Stefan Nowy wpis

Mógłbyś napisać bardziej szczegółowo co sprawia, że masz taką dobrą opinię o firmie? Chwaląc warunki zatrudnienia masz na myśli także możliwość rozwoju i udział w szkoleniach dzięki, którym możesz podnieść kwalifikacje zawodowe? To ważne informacje dla ambitnych osób, które myślą o związaniu swojej drogi zawodowej z firmą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Forsell Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Tagy

Jako student jestem zadowolony z warunkow pracy i zarobkow.

obiektywny

Forsell to firma z opinią super pracodawcy więc jeśli ktoś narzeka niech zmieni pracę!!

tez obiektywny
@obiektywny

hahahaaaahaaaaaaahhhhh żenada

Szaraczek

Na początku było okej, zarobki całkiem całkiem, atmosfera super. Ale po około miesiącu zaczęło się wykorzystywanie i wręcz zmuszanie do chodzenia do pracy w dni wolne. Cały tydzień pracy, jeden dzień wolny w grafiku a i tak każą Ci przyjść w ten dzień... bo tak. Zaczęły się też zmiany godzin pracy bez mojej wiedzy, dopisywanie dodatkowych godzin mimo że wpisane miałem mniej. Ogólnie zaczynał się robić lekki (usunięte przez administratora). Oczywiście nie wszyscy tak mają, bo ci co chodzą na imprezy z Team Leaderami mogą przychodzić jak chcą i zawsze mają to co chcą. Często prosząc o pomoc od nich słyszałem ''Nie teraz'', ''Spytaj kogoś innego'' a klient na linii czeka... Niestety długo tam nie wytrzymałem, nie lubię miejsc gdzie ktoś jest traktowany lepie od innych. Jeśli lubisz być wyzyskiwany za taką stawkę to polecam z całego serca :)

Miłka

Po tym jak pracowałam w sklepie fizycznie i w kontakcie bezpośrednim z klientami, którzy niejednokrotnie byli pod wpływem alkoholu i nieprzyjemni a nieraz agresywni to tutaj jestem od pół roku i czuję się zrelaksowana. Nie widzę klientów więc się też tak nimi nie przejmuję, gdy zdarza się ciężki klient. Atmosfera na duży +. Czy polecam? Ja się odnajduję w takiej pracy. Bo lubię pracę z klientami.

Sluchawka

dostałem się z polecenia, rzeczywiście spoko :)

mm

pracuję się tu dobrze i normalnie, fajna ekipa na infolinii

Gisia

Najgorsza praca w moim zyciu. Mobbing w czystej postaci. Wyzysk czlowieka za grosze.

Wiktoria

@Nick, dlaczego uważasz, że opinie znajdujące się na tym forum nie mogą pochodzić od pracowników Forsell? Co konkretnie działo się w tej firmie, w momencie kiedy pracowałeś w tej firmie? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat.

Albo zmienila sie kadra, albo kadra zaczela pisac komentarze. Za moich czasow w tej "firmie" byl mobbing w czystej postaci. Tagedia.

Da się zarobić na infolini T-MOBILE 2500 tys

Mila atmosfera, super ludzie. Sporo eventow z atrakcyjnymi nagrodami. Elastyczny grafik, bardzo blisko ug i skm. Ja pracuje na infolinii, ale na ubezpieczeniach maja super prowizje. Darmowa kawa i herbata.Codziennie podjeżdżają inne foodtracki, w budynku super lunch bar.

Stary pracownik

W Forsell jestem już od dłuższego czasu. Praca idealna dla studentów, w łatwy sposób można łączyć pracę ze studiami. Elastyczne godziny pracy. Bardzo dużo eventów, które urozmaicają pracę. Wyjścia integracyjne, dobrze wyposażona kuchnia. W każdym momencie można liczyć na pomoc i wyrozumiałość Team Liderów, którzy tworzą przyjemną i miłą atmosferę w firmie.

W forsellu można osiąść na dłużej, jest super atmosfera. Naprawdę rewelacja.

Doris - wiadomo która

Pracowałam tam od października 2015 i nigdy nie zarobiłam mniej niż 2700zł, bez żadnego wysiłku, bo pracowałam max po 8h. Praca w klimatyzowanym nowym biurowcu. Pieniądze zawsze są na czas(konkurencja w tej branży bardzo się spóźnia, albo nie wypłaca w ogóle!) Atmosfera bardzo dobra, wręcz wesoła. Ludzie fajni, większość młoda. Praca nie tylko na chwilę, ale można zatrzymać się śmiało na dłużej. Zaczęłam pracować jako studentka, zawsze szli mi na rękę z grafikiem, mogłam przychodzić kiedy mi się podoba, w INNYCH firmach, gdzie byłam wcześniej było to nie do przyjęcia, albo proponowali mi wtedy jakąś stawkę 7 zł brutto- za to, że chciałam mieć elastyczny grafik. Polecam Forsell, gdyby nie przeprowadzka z rodziną do Belgii to bym z wami jeszcze była. Całusy dla kadry i dla ekipy z ubezpieczeń.

Zdziwiony
@Doris - wiadomo która

czyżby kadra?? może się mylę ale ja tak pozytywnych wrażeń nie mam ogólnie dają radę

Ewelina

Praca w Gdańsku w porządku. Nie mam porównania do innych lokalizacji, ale w Gdańsku było luźno. Wymagali wyniku, ale bez przesady. Dla mnie najbardziej na plus elastyczny grafik i luźna atmosfera. Szczególnie dla studentów dobra praca

Zostaw merytoryczną opinię o Forsell Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Forsell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forsell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Forsell Sp. z o.o.