Forsell
4 6 12 5 1
smith

Pytanie z innej paki, gdzie w ogóle Forsell Piotrków ma swoją siedzibę ? Ulica, budynek ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Beata
@smith

Chciałam pomóc Ci odnaleźć dokładny adres siedziby firmy, jednak również nie znalazłam takich informacji. Zakładka Kontakt na oficjalnej stronie firmy, zawiera jedynie adresy biura w Warszawie i Gdańsku. Zapewne warto skontaktować się z Forsellem, by uzyskać informację na ten temat. A może, na forum jest pracownik firmy, który będzie mógł podzielić się z nami informacjami na ten temat?

Kami Nowy wpis
@smith

Niedaleko dworca.

Tak1Nie
Beata Nowy wpis
@Kami

Świetnie, że odpowiedziałeś, ale myślę, iż po takim czasie @smith już zdążył znaleźć gdzieś tę informację. Pewnie sam pracujesz w Forsell, co dobrze by się składało, bo ciekawi mnie, jak przedstawia się aktualna sytuacja firmy. Może planują tam w najbliższym czasie rekrutację?

Lula Nowy wpis

Pracuje tu prawie 3 lata. Atmosfera świetna, fajni współpracownicy. Praca idealna dla studentów, jednego dnia można pracować 10 godzin, a następnego 4. Grafik jest tworzony na podstawie naszej dyspozycyjność. Jeśli coś wypadnie zawsze można się dogadać i nie przyjść o pracy/zmienić godzinę przyjścia na późniejszą itd.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Forsell?

Irek

Macie jakąś wiedzę o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki średnie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Szukam

Czy nadal liderem jest P. Radek?

Dominika

Pewnie nie może być idealnie, niestety większość firm stosuje umowy czasowe.

Dama

Powiem tak każda praca ma swoje plusy i minusy, wiadomo w jednej pracy może być więcej minusów niż plusów. Ale wróćmy do pracy w Forsell, plusy to: miła atmosfera w pracy, możliwość dopasowania grafiku pracy do własnych potrzeb, koordynatorzy(szefowie) z którymi zawsze można się dogadać, oczywiście pod warunkiem, że my też jesteśmy w pożądku. Niewątpliwym minusem jest brak możliwości zatrudnienia na umowę o pracę, oczywiście mówię tu o ludziach którzy są codziennie w pracy po 8 godzin. Jeśli chodzi o zarobki to uważam, że w stosunku do obecnego rynku pracy na prawdę nie można narzekać;) Wiem co mówię, pracuje tu już dosyć długo.

Majki

Jak dla mnie to atmosfera w pracy zawsze robi swoje i tutaj tak jest. To, że praca w call center nie jest łatwo to wiadomo ale zawsze łagodzi to jednak fakt spotkania się z fajnymi ludźmi.

ba_ka

Powiem tak praca w call center nie należy do łatwych ale kasa spoko na czas, atmosfera świetna, ekipa również. Ogólnie w Piotrkowie miałam przyjemność pracować już w kilku miejscach ale tutaj, chyba jak do żadnej inne przychodzi się z przyjemnością :) Polecam :) pozdrawiam naszych panów Liderów :)

TakNie1

Zostaw opinię o Forsell - Piotrków Trybunalski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie