Forsell
4 6 12 5 1
smith

Pytanie z innej paki, gdzie w ogóle Forsell Piotrków ma swoją siedzibę ? Ulica, budynek ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Beata
@smith

Chciałam pomóc Ci odnaleźć dokładny adres siedziby firmy, jednak również nie znalazłam takich informacji. Zakładka Kontakt na oficjalnej stronie firmy, zawiera jedynie adresy biura w Warszawie i Gdańsku. Zapewne warto skontaktować się z Forsellem, by uzyskać informację na ten temat. A może, na forum jest pracownik firmy, który będzie mógł podzielić się z nami informacjami na ten temat?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kami Nowy wpis
@smith

Niedaleko dworca.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś1
Beata Nowy wpis
@Kami

Świetnie, że odpowiedziałeś, ale myślę, iż po takim czasie @smith już zdążył znaleźć gdzieś tę informację. Pewnie sam pracujesz w Forsell, co dobrze by się składało, bo ciekawi mnie, jak przedstawia się aktualna sytuacja firmy. Może planują tam w najbliższym czasie rekrutację?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lula Nowy wpis

Pracuje tu prawie 3 lata. Atmosfera świetna, fajni współpracownicy. Praca idealna dla studentów, jednego dnia można pracować 10 godzin, a następnego 4. Grafik jest tworzony na podstawie naszej dyspozycyjność. Jeśli coś wypadnie zawsze można się dogadać i nie przyjść o pracy/zmienić godzinę przyjścia na późniejszą itd.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Forsell?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Irek

Macie jakąś wiedzę o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki średnie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Szukam

Czy nadal liderem jest P. Radek?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dominika

Pewnie nie może być idealnie, niestety większość firm stosuje umowy czasowe.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dama

Powiem tak każda praca ma swoje plusy i minusy, wiadomo w jednej pracy może być więcej minusów niż plusów. Ale wróćmy do pracy w Forsell, plusy to: miła atmosfera w pracy, możliwość dopasowania grafiku pracy do własnych potrzeb, koordynatorzy(szefowie) z którymi zawsze można się dogadać, oczywiście pod warunkiem, że my też jesteśmy w pożądku. Niewątpliwym minusem jest brak możliwości zatrudnienia na umowę o pracę, oczywiście mówię tu o ludziach którzy są codziennie w pracy po 8 godzin. Jeśli chodzi o zarobki to uważam, że w stosunku do obecnego rynku pracy na prawdę nie można narzekać;) Wiem co mówię, pracuje tu już dosyć długo.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Majki

Jak dla mnie to atmosfera w pracy zawsze robi swoje i tutaj tak jest. To, że praca w call center nie jest łatwo to wiadomo ale zawsze łagodzi to jednak fakt spotkania się z fajnymi ludźmi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ba_ka

Powiem tak praca w call center nie należy do łatwych ale kasa spoko na czas, atmosfera świetna, ekipa również. Ogólnie w Piotrkowie miałam przyjemność pracować już w kilku miejscach ale tutaj, chyba jak do żadnej inne przychodzi się z przyjemnością :) Polecam :) pozdrawiam naszych panów Liderów :)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Forsell - Piotrków Trybunalski

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Forsell