Forsell
3 9 17 5 1

Opinie o Forsell

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Kiedyś to była firma , super atmosfera świetna kadra z której juz praktycznie nikt nie został :przejeżdżałem ostatnio w wawie tylko jedna mała sala działa a kiedyś cały budynek okupowali , szkoda chyba cos poszło nie tak choć nie wiem dokładnie , ale pusta czerwona sala w której kiedyś pracowałem świeci pustkami tylko farba została , trzymajcie się dzielnie miło wspominam

Urszula
@Były pracownik 24.06.2018 12:23

W miarę upływu lat pracownicy w każdej firmie się zmieniają - jedni rezygnują, drudzy wybierają inną ścieżkę kariery. Ale czy to aby na pewno minus? Czy wielkość biura świadczy według Ciebie o tym, że "coś poszło w firmie nie tak"? Być może część pracownik zatrudniona jest w systemie home office stąd zredukowano ilość miejsca w biurze?

TakNie1

Opinia

Możecie opisać świeżą sytuację forsell? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Tak6Nie

Ryszard
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakąś rekrutację? Sporo dobrego słyszałem i chętnie bym tu popracował.

Dario

Zwykle CC. Na start może być.. nic specjalnego

Niki
 Opinia

Nie pracuje w wawie ale w innym oddziale i mogę powiedzieć, że ilu ludzi, tyle opinii może być. Osobiście jednak uważam, że tak ludzkie podejście nie zdarza się często. Wiadomo jak każda praca ma swoje minusy ale na głowę nie pada, kasa na czas i to spoko i kawy, herbaty można się napić :)

Tak3Nie

BRW

Osobiście nie polecam - przechowalnia

Tak4Nie

Nela
 Opinia

Nie tak dawno rozpoczęłam swoją przygodę zawodowa z Forsell i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest ok. Wiadomo trzeba coś robić, żeby zarobić jednak kasa tez spoko szczególnie dla mnie jako studentki :)

Gall Anonim
 Opinia

Firma to jeden wielki przekręt który goni przekręt. Jak ktoś popracuje to zobaczy. Swoją drogą, ciekawe kiedy ktoś zaskarży te firemkę w której ochrona jakichkolwiek danych osobowych nie istnieje.

Tak7Nie

Nick
@Gall Anonim 19.10.2016 20:57

Nie każdy ma łeb jak komputer, ale zostać zwolnionym z powodu braku efektów pracy na banalnych kampaniach niesprzedażowych i pisać takie wypociny? Szczyt wszystkiego, ale ponoć w Mc Donalds rekrutują, tam sobie poradzisz. Pozdro 600.

Tak7Nie

Nowy
 Opinia

Spoko. Atmosfera robi swoje. Kasa też ok jak na taką pracę.

DariuszK
 Opinia

W odróżnieniu od szerokiej konkurencji nigdy nie spóźniają się z wypłatami. Sama godzinówka w pełni wystarcza na godne życie, a do tego są jeszcze premie - można zgarnąć drugą wypłątę albo lepiej. Moja koleżanka zarobiła 7000zł (pokazała mi rachunek). Atmosfera bardzo dobra, nie czujesz, że jesteś w pracy, możesz przyjść do pracy i na kilka godzin, a jeśli masz większe wydatki to bez problemu też możesz zrobić nadgodziny. Polecam.

Tak4Nie

@majkel 17.02.2017 15:17

??? przecież 7 tyś a 7000, to to samo hahahahah

AndrewG
 Opinia

Jak studiowałem na SGGW to mega dobry strzał! Blisko i nieźle płacili. Na czas. Ludzie BARDZO OK.

Tak3Nie

Opinia

Tak ooo na poczatek moze być

Zostaw opinię o Forsell - Warszawa