Forsell
3 9 24 5 1

Kiedyś to była firma , super atmosfera świetna kadra z której juz praktycznie nikt nie został :przejeżdżałem ostatnio w wawie tylko jedna mała sala działa a kiedyś cały budynek okupowali , szkoda chyba cos poszło nie tak choć nie wiem dokładnie , ale pusta czerwona sala w której kiedyś pracowałem świeci pustkami tylko farba została , trzymajcie się dzielnie miło wspominam

Tak2Nie

Urszula
@Były pracownik

W miarę upływu lat pracownicy w każdej firmie się zmieniają - jedni rezygnują, drudzy wybierają inną ścieżkę kariery. Ale czy to aby na pewno minus? Czy wielkość biura świadczy według Ciebie o tym, że "coś poszło w firmie nie tak"? Być może część pracownik zatrudniona jest w systemie home office stąd zredukowano ilość miejsca w biurze?

TakNie1

Natasha Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Urszula

Tak bo to była przyjazna ludziom firma a teraz. .....

Mieczysław Nowy wpis
@Natasha

Cześć! Coś wiesz na temat tego, jak aktualnie wygląda praca w firmie Forsell? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy warunki pracy uległy poprawie. Chcę ustalić, czy warto, jest tam aplikować.

Nela

Nie tak dawno rozpoczęłam swoją przygodę zawodowa z Forsell i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest ok. Wiadomo trzeba coś robić, żeby zarobić jednak kasa tez spoko szczególnie dla mnie jako studentki :)

Tak2Nie

Adrian.
@Nela

Spoko. To znaczy ile na godzinę?

ja Nowy wpis
@Adrian.

14.70zł brutto na godzinę ;p

Artur Nowy wpis
@ja

Istnieją szansę, aby z rosnącym stażem pracy rosło również wynagrodzenie podstawowe? Jestem ciekaw, po jakim czasie można liczyć na podwyższenie stawki godzinowej.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Forsell? Oddzwaniają zawsze?

Norbert

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Możecie opisać świeżą sytuację forsell? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Tak6Nie

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakąś rekrutację? Sporo dobrego słyszałem i chętnie bym tu popracował.

Dario

Zwykle CC. Na start może być.. nic specjalnego

Niki

Nie pracuje w wawie ale w innym oddziale i mogę powiedzieć, że ilu ludzi, tyle opinii może być. Osobiście jednak uważam, że tak ludzkie podejście nie zdarza się często. Wiadomo jak każda praca ma swoje minusy ale na głowę nie pada, kasa na czas i to spoko i kawy, herbaty można się napić :)

BRW

Osobiście nie polecam - przechowalnia

Tak4Nie

Gall Anonim

Firma to jeden wielki przekręt który goni przekręt. Jak ktoś popracuje to zobaczy. Swoją drogą, ciekawe kiedy ktoś zaskarży te firemkę w której ochrona jakichkolwiek danych osobowych nie istnieje.

Tak8Nie

Nick
@Gall Anonim

Nie każdy ma łeb jak komputer, ale zostać zwolnionym z powodu braku efektów pracy na banalnych kampaniach niesprzedażowych i pisać takie wypociny? Szczyt wszystkiego, ale ponoć w Mc Donalds rekrutują, tam sobie poradzisz. Pozdro 600.

Tak7Nie
Nowy

Spoko. Atmosfera robi swoje. Kasa też ok jak na taką pracę.

DariuszK

W odróżnieniu od szerokiej konkurencji nigdy nie spóźniają się z wypłatami. Sama godzinówka w pełni wystarcza na godne życie, a do tego są jeszcze premie - można zgarnąć drugą wypłątę albo lepiej. Moja koleżanka zarobiła 7000zł (pokazała mi rachunek). Atmosfera bardzo dobra, nie czujesz, że jesteś w pracy, możesz przyjść do pracy i na kilka godzin, a jeśli masz większe wydatki to bez problemu też możesz zrobić nadgodziny. Polecam.

Tak4Nie

Były Pracownik
@majkel

??? przecież 7 tyś a 7000, to to samo hahahahah

AndrewG

Jak studiowałem na SGGW to mega dobry strzał! Blisko i nieźle płacili. Na czas. Ludzie BARDZO OK.

Tak3Nie

Tak ooo na poczatek moze być

Zostaw opinię o Forsell - Warszawa

Chcę opublikować: