Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.

Mrągowo

Opinie o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.

Ja

Jest tam tak że teraz zatrudniają ukraińców bo brak im ludzi a mimo to zmieniająj swoim pracownikom na siłę formę prac dodają zmiany ,nocki wymuszają pracę po godzinach, wogóle kombinują jak się da by zarobić więcej euro ludzi mają gdzieś ale niedłudo ci mądrzejsi sami odejdą zostaną z pajacami i czeczeńcami i z ręką w nocniku wtedy przejrzą na oczy tylko ludzi Mrągowie już nie znajdą do pracy.

czlowiek pracy

Wlosy na glowie sie jeża jak to czytam, nigdy sie slyszalam zeby byl jakis problem z wydaniem rzeczy . Czasami trzeba na cos poczekac ale generalnie zalatwiane sa potrzeby pracownika na biezaco (buty, maski, rekawiczki).Ja tu pracuje juz 5 rok i nie narzekam,wszystko placone na konto. JAk mi czegos zabraknie to ide i melduje w biurze i zawsze dostane to po co przyszlam. Na zarobki tez nie narzekam ,co jakis czas wpadnie sobota i dodatkowa kasa. Nie narzekajcie ,sa gorsze zaklady w Mrągowie. Pozdrawiam

Parodia

Krzysiek płacą Ci za ten post? Wszyscy wiedzą kto pracuje jakie są warunki pracy na produkcji w tej firmie, o okulary ochronne i maseczkę trzeba prosić dziewczyny z laboratorium bo na żadnym dziale nigdy nic nie ma, nikt tego nie pilnuje trzeba na własną rękę i najlepiej po godzinach pracy bo stanowiska nie można opuścić. brak działających wyciągów by nie było takiego stężenia w powietrzu. Ale i tak zaraz jakiś kierowniczek jeden z drugim założą konto i napiszą "głupoty gadacie"... Jak by to były głupoty to nikt by nie narzekał bo nie gryzie się ręki która karmi...

Szukasz pracy?

Krzysiek

Gorszych bzdur w życiu nie czytałem. Praca normalna,każda nadgodzina zapłacona. Ten kto się nie leni swoje na koniec miesiaca dostanie. Oby więcej takich pracodawców w Mrągowie.

Ja

Zachwalają pracę i zarobki w biurze i na tym sie kończy piękno tej pracy,rzeczywistość jest taka że kierownicy pod byle pretekstem kroją premię, dreczą psychicznie swoich pracowników,nakazują wykonywanie prac niezależnie czy jes to zgodne z bhp a gdy dochodzi do wypadku winę zwalają na pracowników a jeśli chodzi o specyfikę tej pracy to w niektórych miejscach nie da się nawet oddychać tekie jest stężenie środków chemicznych w powietrzu,opary chromu,niklu,fosforu,kwasów podrarzniajacych drogi odechowe i oczy.

Agent Służb SA

Praca nawet dobra. Zarobki uważam za zadowalające. Mam jednak zastrzeżenia co do zachowania się niektórych osób w pracy.

B.....

Ludzie potraficie tylko narzekać. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ja pracuje w Galwano 10 lat i nie narzekam ,wyplata na czas, normalna umowa o prace ,40godz tygodniowo, za nadgodziny płacą setki. Pracowałem w kilku pseudo firmach w Mrągowie gdzie tyrałem po 10-12 godzin a wypłatę płacili w kilku ratach i mieli pretensje ,że upomniałeś się o swoje pieniądze nie wspomnę że zatrudniali na czarnucha. Nikt nikogo na sile tu nie ciągnie do pracy. Szukajcie może znajdziecie lepszą prace i nie piszcie takich bzdetów. Jeden z drugim popracował pół roku i zaraz chciał by awansować .Najpierw trzeba się czymś wykazać. Najłatwiej jest tylko narzekać. Niejedna osoba która się zwolniła wróciła z podkulonym ogonem i prosiła o ponowne przyjęcie do pracy.

Xyz
@B..... 16.05.2016, 15:42

Lipa

Adam

Nie polecam pracy w tym miejscu dla najgorszego wroga. Średnie zarobki 1500-1600zł z premią. Premię bardzo łatwo można uciąć bądź całkowicie stracić wtedy krajowa. Bardzo szkodliwe warunki pracy. Reżim jak w Korei północnej. Brak perspektyw i możliwości awansu. Praca tylko dla zdesperowanych. Nie polecam.

?

Marna praca za psie piniadze 1300-1400 9zł na godzinę brutto ;dziwne podejści[usunięte przez admina] do ludzi głupie obrażliwe docinki premia motywacyjna tylko dla wazeliniarzy traktowanie ludzi jak murzynów nie płacone za nadgodziny bez dodatku szkodliwego przy pracy w oparach substancji trujących -oznaczenia na pojemnikach ''morze uszkodzić płód albo do prowadzić do bezpłodności lub raka płuc '' ale kogo to obchodzi według sanepidu i innych wszystko jest ok ciekawe ile płacą na lewo żeby było ok

Zostaw opinię o Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o. - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galwanotechnika Mragowo Sp. z o.o.