Bruss Polska Sp. z o.o.

Mrągowo

Opinie o Bruss Polska Sp. z o.o.

pilne

Witam, interesuje mnie sytuacja jaka jest w firmie na produkcji. dostałem oferte pracy na pracownika produkcji. moje pytanie brzmi czy naprawdwe za nocki płacą 20% więcej czy za soboty płacą tzw "setki" ? i jak z atmosferą pracy

stanczyk

A może powinien zająć się w końcu ktoś z zewnątrz to plac zabaw zagraniczny inwestor i cały region ma się czymś cieszyć wirtualne premie zabieranie za nie zawiązania sznuruwki

mario

pracuje tam obóz pracy

Szukasz pracy?

Wiki
@admin 12.08.2015 07:39
Kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Bruss Polska Sp. z o.o.? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoją opinią....

nie polecam,same zakazy nakazy ,oboz pracy płaca najnizsza krajowa na produkcji

Zostaw opinię o Bruss Polska Sp. z o.o. - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruss Polska Sp. z o.o.