OLALALA

ATMOSFERA BYŁABY FAJNA NAWET, GDYBY NIE PEWNE OSOBY. NIEKTÓRZY PRACOWNICY KTÓRZY PRACUJĄ DŁÓŻEJ, A NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O MASZYNASZ ZNĘCAJA SIĘ PSYCHICZNIE NAD TYMI KTÓŻY PRACUJĄ KRÓCEJ I SZYBKO SIĘ UCZĄ. STARSI PRACOWNICY SĄ WYSYŁANI NA LEPSZE (czytaj LŻEJSZE) STANOWISKA PRACY, SĄ TEŻ OSOBY I TO ZE STARSZYCH PRACOWNIKÓW KTÓRE NIGDY NIE PRACOWAŁY NA GORSZYCH STANOWISKACH!!!!! PAPIERÓW DO WYPEŁNIANIA JEST DUŻO, ALE DO TEGO MOŻNA PRZYWYKNĄĆ. BRAK CZSU NA SZKOLENIE NA MASZYNIE, STAWIAJĄ CIE I POKAZUJĄ CO MASZ ROBIĆ , A JAK COŚ SIE ZEPSYJE TO KLOPS. LIDERZY TO KOLESIOSTWO, KTO Z PRACOWNIKÓW UMIE IM WEJŚĆ W TYŁEK TO MA DOBRZE. ZALERZY OD DZIAŁU, ALE NA Q5 Z KONTROLI NIEKTÓRE OSOBY CAŁY CZAS PRZESIADUJĄ U PSIAPSIUŁEK NA Q3. CAŁĄ NOC PLOTĄ GŁUPOTY I NIC NIE ROBIĄ(PRZESZKADZAJĄ PRACOWAĆ) A INNI ZA TE SAME PIENIĄDZE (usunięte przez administratora) I LIDER TRGO NIE WIDZI. ZAROBKI SA NAPRAWDE DOBRE, TYLKO ŻEBY WSZYSCY BYLI RÓWNO TRAKTOWANI TO BYŁO BY LEPIEJ.

OLALALA

Nocny Marek sąsiad
@OLALALA

Brawo Ty! Na Plastikach w nocy dzieją się takie cuda. Są panie które kabluja liderce i mają luzy. Dziwna atmosfera. Masz rację w 100 procentach. Słychać od dużej ilości osób ze liderka nie ogarnia tego od strony zarządzania. Niestety nie jest stworzona do kierowania ludźmi. Potrafi gnębić i jest niesprawiedliwa

@Nocny Marek sąsiad

Były Panie owszem które pracowały na plastikach i trzymaly z liderką ale się zwolniły i robiły co chciały istna samowolka była..!!!

#snejk
@@OLALALA

Wielkie brawa!!! @OLALALA w końcu ktoś się odważył napisać prawdę. Samowolka jest wszędzie zwłaszcza na nocnej zmianie. Jak żyjesz dobrze z liderem(czytaj: liżesz tyłek) to robisz.co chcesz. Niektóre osoby z kontroli z liderami to mają własne przerwy bez limitu a szary pracownik ze stoperem z (usunięte przez administratora) leci na 15 min o wyznaczonej porze . Sprawdza się słynne powiedzenie "Co wolno wojewodzie to nie......."

Alfons Nowy wpis
@#snejk

TL Madzia W to temat rzeka ! Na każdym kroku każdego (usunięte przez administratora) kiedyś do niej karma wróci ! Pomyliła się z powołaniem robieniem zdjęć powinna być fotografką, marnuje się w tym Brusie, Ma swoich przydupasków ktorzy jej donosza a ona rano leci na górę z ucha strzelić, ale czego można się spodzieewać po rudej!

SuperRuchacz69 Nowy wpis
@OLALALA

Jeżeli czyje się Pan/i gnębiona to trzeba było by to zgłosić, gdyż jest to mobing. Ale jeżeli wylewa Pan/ani żale tylko dlatego, że nie otrzymuje Pan/ani atencji od swojego przełożonego to jest to zwykle (usunięte przez administratora) z Pan/ani strony. Pracowałem na nocki i nie zaobserwowałem takiej sytuacji. Zazwyczaj płaczą tu osoby które zostały z własnej głupoty wyrzucone i potem mają pretensje do każdego tylko nie do siebie. Pozdrawiam

Teresa Nowy wpis
@Nocny Marek sąsiad

A co takiego dzieje się w Brussie w nocy na plastikach? Mogłabym dowiedzieć się więcej na ten temat? Wasze komentarze są trochę niepokojące.

Interesant Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.
Kandydat

Ile liderzy / brygadziści są w stanie zarobić ? Jaki panuje system zmianowy ?

Darek
Kandydat

Ja raczej już się starał o pracę w tej firmie nie będę Z tych wpisów widac jak jeden drugiego podpiernicza. Od takich wspolpracownikow jak najdalej Nie pozdrawiam

H....
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.
Kandydat

Witam. Czy jeśli Bruss wystawia w necie ofertę pracy ale nie pisze w jaki sposób aplikować to trzeba zanieść cv czy aplikować przez stronę? Odczytują aplikacje wyspałe ze stron internetowych?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

marcin

dokładnie, rozne rzeczy sie slyszy na fajce.

Agata

Numer telefonu do Bruss bez żadnego problemu znajdziesz w Internecie. Przeglądając znane strony z ofertami pracy natknęłam się na kilka właśnie od tej firmy. Szukają: Leadera projektu - Inżyniera procesu, Elektromechanika oraz Konserwatora form. Może myślałaś, by tam aplikować?

Marek
@Agata

Nie polecam zadnego z tych dzialow, kierownictwo do bani

telefon
@Agata

A ktoś w ogóle te telefony odbiera? Bo dodzwonić się jest problem.

Teo
@Marek

A kierownik inżynierii to kto?

taki z pod sklepu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Etyka kierownika – jak to wygląda w Bruss ? Jak kierownik / lider Cię traktuje ? Czy to osoby które dobrze traktują swoich ludzi ?

Jaka jest kultura pracy w Bruss Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

asus
@Pytanie

no dres jest - standardowe ubranie dawane przez firmę do dresy

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.
Kandydat

ile może zarobić Metrolog w firmie Bruss ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bruss Polska Sp. z o.o.?

brusiak pospolity
@Pytanie

Haha dobre ???? tej firmy nie stać na pałeczki do miski ryżu a ty mówisz o imprezach ????

@Pytanie

Nie ma organizowanych żadnych wyjazdów służbowych, czy też nawet szkoleń

Kaiser
Użytkownicy czekają na odpowiedź 331 dni.
Kandydat

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bruss Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ppp

Firma forsuje o sobie poczucie, ze jest super atmosfera. Tak po wierzchu a jak się bliżej przejrzeć to ślubowanie tempa pracy wydajność ponad miare jeden pracownik obsługiwał dwie maszyny choć z pozoru wygląda to na jedno stanowisko pracy. Kierownictwo robi wszystko by obciąć premierę. Perspektywy rozwoju dla inżyniera to tylko w Niemczech bo tu nie ma zadnego biura projektowego. Szacunek

Dominik

Praca za 1500 zł z tego co widziałem to przyspieszenie maszyn na q 6 kierownictwo ma wszystko gdzieś szczególnie ludzi nie polecam i dobrze że tam nie pracuję

Czym Bruss Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Karina
@Pytanie

Nie polecam żadnych dodatków nie ma, teraz wypłata wynosi w okresie pandemii 1500 zł oczywiście dla pracowników produkcji.

topsicret :)

Firma bruss że tak to ujme tonie ,atmosfera straszna trzeba mieć naprawde wszystko w (usunięte przez administratora) by tam wytrzymać .Kiedyś to może i była fajna firma z miłymi ludzmi teraz kierownictwo się postarało by nikomu się dobrze nie pracowało (usunięte przez administratora) i tyle .Żeby nie wirus i całe to szaleństwo to firma teraz by opadła .Płaca mniej niż najniższa krajowa dokładnie 80% najniższej wiec sami sobie powiedzcie .Ludzie by chcieli uciec ale nie ma zabardzo gdzie ale jak komuś się cos trafi odrazu ucieka.Taka moja oponia nie ma żadnych +++

Wac1xx2@wp.pl

BRUS=Titanic

tak
@Wac1xx2@wp.pl

dlaczego tak piszesz?

Tak jest.

Codziennie nowe pomysły, nowe kartki do wypełnienia, więcej papierów i więcej "mądrych" pomysłów. Zwalniają osoby, które zagrażają im swoim intelektem, wiedzą oraz doświadczeniem. Pozbyli się kilku naprawdę fajnych osób. Z kilkuletniej perspektywy mogę napisać, że nie spodziewam się, żebym kiedyś przyszedł do pracy zmotywowany. Zamiast dać człowiekowi normalnie pracować i pozwolić zrobić normę, dają kolejną kartkę do wypisania, kosztem kolejnych sztuk. Ja się przyzwyczaiłem, rodzinę trzeba utrzymać ale młodym i pełnym energii- odradzam.

Lukasz1987

Ja jestem Mega zadowolony ;) No ale nie muszę dumać na maszynie uszczelek ;) Jako Mechanik lub dział Serwis Form jest dobra kasa i cisza i spokój;)

Grzegorz
@Lukasz1987

Czy jako obecny pracownik Bruss zechciałbyś wymienić wszystkie ,według Ciebie, pozytywne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Chętnie poznam też Twoja opinię na temat panującej tam atmosfery, oraz wynagrodzenia na jakie można liczyć. Z góry dziękuję,

Olicoli
@Grzegorz

Jak mogłabymwysłać tam CV? Kadry posiadają mail czy muszę udać się osobiście?

Agata
@Olicoli

W internecie podany był e-mail do osoby zajmującej się rekrutacją w Bruss: monikadudek@bruss.pl. A jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Daj znać.

Dominika Rekruter
@Olicoli

Dzień dobry, czy jest Pani nadal zainteresowana pracą w Brussie? Jeśli tak to na jakie stanowisko?

Kierowca
@Dominika Rekruter

Witam szukam pracy jako kierowca z codziennymi zjazdami do domu, posiadam prawo jazdy kat b/c/e, doświadczenie w transporcie czy coś by pani mogła mi zaoferować?

mohikanin

Atmosfera jest kiepska trzeba mieć dużo wazeliny Ci w tych żółtych kamizelkach myślą że posiadali wszystkie rozumy miejsce jest takie jakbyś był zamknięty w puszce!!!

Bronisław
@mohikanin

Atmosferę w danym miejscu pracy tworzą pracownicy, którzy są tam zatrudnieni. Mam rozumieć, że relacja pomiędzy kadrą pracowniczą nie jest najlepsza? Zastanawia mnie, czy w dalszym ciągu pracujesz w firmie Bruss Polska? Jeżeli potwierdzisz, że pracujesz, to miałbym kilka pytań związanych z tym pracodawcą.

Ketrzy

Kto Cię skrzywdził!!!!

kali
@mohikanin

w kadrach każdy sobie rzepkę skrobie, zatrudniają żeby było tanio, wiec i kadra, bhp-owiec kobita leczy się psychiatrycznie, karana za fałszowanie dokumentów, są też dobre strony 'szkoli' wszystko stary, młody, żonaty czy nie aby się opłacało

mohikanin

Bronisław co chcesz wiedzieć!!!!

Mml
@mohikanin

Czy to prawda ,że teraz nowym pracownikom nie będą przedłużać umów,bo firma ma mało zamówień?

Zostaw merytoryczną opinię o Bruss Polska Sp. z o.o. - Mrągowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bruss Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Giżycka 9