Opinie o Bruss Polska Sp. z o.o. w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bruss Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bruss Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bruss Polska Sp. z o.o. w Mrągowo

k2145

Witam.Ile wynosi łączna kwota netto za przepracowany miesiąc?Bez premii i z premią.Domyślam się że minimalna ale wolę zapytać pracowników bo minimalna w jednej firmie a minimalna w drugiej to dwie różne bajki.

Jak wygląda tam praca w jakości? Szukają kogoś tam co chwilę, dziwne

Szalony Reporter

Stanowczo Odradzam pracy w tym Zakładzie. Pracowałem tam 9 lat . Cyrki na kółkach to mało powiedziane .. wszystko tam jest zepsute (każdą produkować dobre części ale cóż). Kolejna sprawa.. nowi pracownicy dostają praktycznie tyle wynagrodzenia co doświadczony pracownik ( coś chyba nie halo) . Z resztą pracownicy tam są jak trybiki w maszynie. (Póki się starasz i robisz jest oki ale z biegiem czasu widzisz jaki jest (usunięte przez administratora) i oni też zaczynają cie gorzej traktować) . Kierownictwo jak ma dzień ,,fazy" to robi obchód po hali w celu zabrania premii. (Stracić możesz premie tak naprawdę nawet za literówkę w książce zmian lub nie postawienie krzyżyka- wiem to na własnym przykładzie ). Jeśli chodzi o ludzi ..to są fałszywi i zakłamani ( najbardziej qure 2 ) . Największy problem tej firmy to to że np pracownik z 9 letnim stażem nie może awansować na brygadzistę bo oni mają swoją klikę. (Wystawiają ogłoszenia i ściągają osobę na takie stanowisko która ani jednego dnia nie pracowała ja produkcji lub maszynie.. potem są spiny między brygadzistą a doświadczonym pracownikiem bo przecież oni go cisną a on jest zielony) . Na zakończenie dodam, że firma bardzo lubi wstawiać dyscyplinarki (takie coś jak odejście za porozumieniem stron nie istnieje ) albo składasz wypowiedzenie 3 miesięczne jeśli pracujesz dłużej.. I tez nie masz premii przez te 3 miesiące mimo ze przychodzisz i pracujesz bo ich opuszczasz . Firma nie pójdzie ci na rękę..

Praca zmianowa

Co oznacza gotowość do pracy zmianowej? Jakie godzin zmian obowiązują w firmie?

kola
@Praca zmianowa

Zwykle 6-14, 14-22 - ale pytaj w kadrach, bo może być inaczej w innych działach

@kola

czy przy cyklu zmianowym można się dogadać z kimś, żeby być podmienionym czy nie bardzo? mam na myśli pracę na pierwszą w formie stałej o ile ktoś by się zgodził na podmiankę. czy można elastycznie się dogadywać?

Szalony Reporter
@Praca zmianowa

Nie rozumiesz co to praca zmianowa ? 6.00-14.00 14.00-22.00 22.00-6.00 Nocka jest oddzielna i jeśli trafisz na nockę to jesteś tylko na nocce. Zmiana A i B się zmieniają po tygodniu . Co oznacza że tydzień zmiana A ma na rano A zmiana B popołudnie , następnie zmiana B ma rano a A popołudnie

Pracownik produkcji

Posty na temat pytania o magazyn dlaczego są usuwane? Czyżby coś kogoś bolało?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Bruss Polska Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5300 PLN można liczyć na dodatkową premię?

5300 co?

Chyba 3500 max. a nie 5300

Agata
@5300 co?

Mówisz o samej podstawie? Czy wliczasz w to tez jakieś premie o ile takie są? I w ogóle to jaka jest u was preferowana forma zatrudnienia?

Bury
@Agata

zatrudnienie na umowie o prace na pierwszej umowie 3.490 + premia 200 zł po 3 miesiącach 3.540 + premia 450 zł (premie zabierajo jak narozrabiasz albo NN)

Helena
@Bury

O, a mnie ciekawią zarobki na pozycji Specjalista ds. BHP, właśnie trwa rekrutacja. Jaka jest kasa na tym stanowisku? Albo chociaż jakie są widełki? W ogłoszeniu jest tylko że to atrakcyjne wynagrodzenie.

Bury
@Helena

to raczej trzeba dzwonić i samemu pytać

ppp
@Helena

Myślę, że na 1/2 etatu to 3500 w porównaniu do zakresu zadań BHP na produkcji to jest ok, na cały to średnia krajowa 6700

@ppp

a jeśli o ten zakres zadań chodzi to pokrywają się kropka w kropkę z tego opisu z ogłoszenia czy w praktyce sytuacja tu na miejscu wygląda nieco inaczej? Słuchajcie a te zarobki z premiami co zostały wypisane to na każdym stanowisku wyglądają? premie po równo każdy otrzymuje? pytam, bo widzę, że jest ogłoszenie dla specjalistki ds jakości

Pracownik produkcji

Może by sie ktos przyjrzal jak sie ,zachowuje pan lider z plastikow ze zmiany nocnej,bo sloma z buciorow wystaje,a pracownikow bardzo zle traktuje w dodatku widzą to inni pracownicy z innych działów. Najlepiej co mu wychodzi to trzepanie jezorem,bo o produkcji pojecia nie ma Najwazniejsze,ze kolejny pozom w gierce na telefonie zaliczony

Czy mógłby ktoś z pracowników napisać jak wygląda praca w tej firmie? Czy warto aplikować?

Aq

Haha kto to na dzień wrócił poraz drugi ???? ciekawe ile teraz wytrzyma na dziennej zmianie ????????????????????

What?

Dlaczego kilkoro osób z nocnej zmiany się nie myje?? Wali od nich na kilometr!

Tytus

Który z liderów jest jest najbardziej ogarnięty i ma normalne podejście do ludzi

Bruss dziękuję,za ostatnie decyzję oczywiście pozytywne

Dorota
@:)

Widzę po wpisach co zaszło. Myślisz, że to te wcześniejsze komentarze tę zmianę wywołały, czy jakoś inaczej też powiadamialiście "górę" o Waszych problemach?

@Dorota

Ludzie pozbyli się patusa, zakład ożył. Wrócila chęć do pracy. Kierownikowi się nazbierało, nie wytrzymał presji. Przyjdą nowi ludzie świeża krew :D

Emilia
@:)

W jaki sposób zakład ożył? :) Napisz coś więcej, zaciekawiło mnie to

Gościu 12

Witam co sądzicie o naszych liderach jak podchodzą do ludzi kto jest z nich najbardziej dla ludzi

Agata
@Gościu 12

A Ty czemu się o nich nie wypowiesz skoro już poruszasz ten temat?

Iwona
@Gościu 12

Z liderami u nas to jest tak, że jak z nimi dobrze żyjesz to sa fajni. Romansują, zdradzaja swoje żony z kolezankami z pracy które też są mężatkami a na koniec awansujom na dzienna zmiane... Nie sa przyzwyczajeni do pomocy komukolwiek a zwlaszcza nowym pracownikom.

@Iwona

to dzienna zmiana wg ciebie jest lepsza że podkreślas to jako awans? ja np. wole pracowac na noce, bo wiadomo powinno tez byc to lepiej płatne, jak jest tutaj ?

Rudy

Rudy jest najlepszy

@Rudy

Brzmi przekonująco. ;p A czemu tak właściwie taki najlepszy?

Janek
@Karolina

Na ile zmian się tam pracuje? Na 3? Czy każdy jak chce? Czy każdy musi przyjść na wszystkie trzy w miesiącu? Chciałbym tylko na rano chodzić

@Iwona

A ty co? Zazdrosna? Znajdź sobie swojego lidera.

Adams
@Izabela

Jak poznasz to zobaczysz:)

Gościu

Witam co myślicie o naszych liderach , może o każdym z nich co byście zmienili w nich

Antoś

Kerownik Odklepał jak Marcin Najman Jak wytrzeźwieje prosimy o zabranie samochodu z terenu zakładu Bruss, stoi tu od wczoraj. Wracamy do pracy :)

PISmak

Bo przykład idzie od góry. 21.06 Jarosław Kaczyński składa rezygnację z rządu, 22.06 rezygnację składa Szymon W. Ktoś za bardzo zapatrzył się w "Wuca" Jarosława i Antoniego Macierewicza ***** ***

Poleciał kierownik UR szkodnik , brawo. Cieszy mnie to oraz chłopaków z warsztatu, Będzie jeszcze normalnie, dobre chumory atmosfera powraca, aż się chcę pracować.

Midass

Dobre nowiny, dobra zmiana , odzyskałem wiarę w brusa. Poziom morale wzrasta oby tak dalej!!

Dziękujemy kierownikowi Szymonowi W. za owocną współpracę. Dziękujemy osobą które przyczyniły się do jego odejścia. Sytuacja wraca do normy, do dobry krok, Zapraszamy do pracy

Plastik

Fabryka plastików składa wyrazy współczucia z powodu kierownika S. W. Po wielu latach doczekaliśmy się jego odejścia z naszej firmy. Przykro nam że trafił właśnie do was. Koledzy trzymajcie się znamy ten ból pracy z tym człowiekiem. Nie dajcie się zwariować i zmanipulować. Mam nadzieję że zarząd pozna się na tym panu do dziś dzień po nim sprzątamy

Roman
@Plastik

Opowiesz więcej jak wygląda współpraca z tym gościem? : )

Łzy sołtysa
@Plastik

Co wy chcecie od Szymcia. Chłop chce wiedzieć jaki jest status a się nie da bo nikt go nie wklejaj w kopii. A w poprzedniej firmie to działało

UR
@Łzy sołtysa

Kierownik utrzymania ruchu to jakaś pomyłka. Dezorganizuje prace, teorie z kosmosu. Strasznie chaotyczny

Elo
@Plastik

Z tego co słychać na mieście, panującą w plasticzkach Caryca nie ułatwia życia nikomu. Kondolencje dla pracowników "plasticzka" z miasta majonezów.

Iza
@UR

No ale na czym ta dezorganizacja pracy polega? Nikt "z góry" oprócz pracowników tego nie widzi?

Łzy Wasyla
@Łzy sołtysa

I nikt od Szymcia nie odbiera telefonów, (usunięte przez administratora)kierownictwo firmy, przeinacza słowa innych. Morale w zakładzie spadło. NIE CHCEMY TAKIEGO KIEROWNIKA to jeden wielki problem

Bob
@Łzy sołtysa

Ale to nie wina (usunięte przez administratora), to wina Dyrektora, pracowników produkcji, pracowników ur i formiarzy ale nie Szymona to my mamy się do niego dostosować wraz z dyrektorem zakładu, musimy się zmienić nauczyć pracy i nabyć wiedzy technicznej aby mu dorównać, i być dla niego wyrozumiali. To w nas jest problem nie jesteśmy godni aby pracować z taką osobistością. W Kętrzynie do dziś płaczą bo jego stracie, podobno firma o mało nie zbankrutowała jak jego zabrakło. Tak błyskotliwy elokwentny bystry człowiek to skarb i dobro narodowe

Zostaw merytoryczną opinię o Bruss Polska Sp. z o.o. - Mrągowo

• Jak się pracuje w Bruss Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruss Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruss Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bruss Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bruss Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bruss Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Giżycka 9
    11-700 Mrągowo