Adams

Mrągowo

Opinie o Adams

wkur.......

ta firma to partacze przysylaja okna wadliwe wmoim oknie przyslali ruzne bolce wzawiasach dwa miesace temu je wzieli do tej pory niemam bolca w zaawiasie albo w drugim oknie uszczelka nie dochodzi do szyby serwis sie nie odzywa poprostu zapomnieli haha

lolo
@wkur....... 30.10.2017 13:24

i tak premie (widmo) są najlepsze płaca podstawowa jest poniżej najniższej krajowej i mydlą oczy premią

niezadowolony

Firma niesłowna. Umawiają się na montaż i kilkakrotnie przekładają termin. Uwaga na ekipę montującą, która wykończenie wykonuje bardzo niestarannie.

bezrobotny

slyszalem ze potrzebuja kierowcow moze ktos cos napisac jaki system jazdy jakie wynagrodzenie jazda na tacho czy na kombinowaniu

Szukasz pracy?

Prawda

Nie zatrudniajcie sie w tej firmie nie polecam-praca po 10h to norma do tego nie liczone nadgodziny jak trzeba. Robiac 3 soboty czesto wyplacali za 1 gora 1.5. Na zebraniach z dyrektorkiem tylko mowil ze malo malo malo a kto chce niech sie zwalnia.Kierownicy schodzili do pracownikow tylko po to by ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za cos. Podwyzki to tylko jak minimalna wskoczyla i to nie na papierze bo 2 lata pracowalem a stawka 9.5 gdy minimalna byla juz ponad 11(i tak dobrze ze tyle liczyli).Najwyzsza wyplata w 2015 dostalem 1700 za prace praktycznie pol miesiaca po 12-16.Jedynie co mi zostalo to wspomnienia bo dobrzy pracownicy(nie brygadzisci i wyzej) tam pracowali.

Ona
@Prawda 25.05.2017 20:43

Kłamiesz. W każdym zdaniu . Tylko tyle mam do powiedzenia. Sama nie wiem po co; ale kłamiesz i tyle. Dobrze że już nie pracujesz, przez takich jak Ty firma tylko traci. I wizerunkowo i zapewne finansowo. Życzę powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

On

Jacob
@On 30.01.2017 23:20
Współpracuję z ta firmą i uważam ,że terminy dostaw , jakość okien i ludzie z którymi mam kontakt są na wysokim poziomie....

Na pewno ci nie zapłacili za tą opinię, tylko na obiecywali premii i tak nic nie dostaniesz, omijać tą firmę a jak będzie się palić to nawet nie naszczaać na nią bo szkoda ognia :)

h.w.d.f.a.

niestety trzeba uciekać z tonącego okrętu , a klawisze niech sobie na fortepianie pograją

xxx

A jak tam jest z socjalem dają coś na święta

Z autopsji

Zenada i wstyd ze takie firmy sa i funkcjonuja na polskim rynku i w polskich realiach bazujac glownie na biedzie spoleczenstwa. Az dziw ze sa jeszcze chetni w regionie to dorabiania tego obozu pracy. Spedzilem tam spory okres czasu - najgorszy w moim zyciu jak sie okazuje. Szef ciagle wymaga ponad norme placi minimum zero podwyzek a corke se na wakacje zatrudnial zeby dorobila a ta spala na zywca chrapiac buhahaha mega zaluje ze wtedy tego nie nagralem komorke . Strzezcie sie i omijajcie szerokim lukiem jak tredowatych

d

@ Luna - nopp ale dlkaczego omijać, b o tego9 juz nie wymieniłaś tutaj? poszukują teraz na wiele stanwoisk nntakich jak doradca kienta - sprzedawca, oprzedstawiciel farmacceutyczny - to chyba nei jest az tak źle? Uargumentuj prosze swoują wypowiedź.

Luna

Omijać szerokim łukiem . Niech chińczyków sprowadzą, a i ci pewnie uciekną .

Jacob

Jak sie nie szanujecie to się tam zatrudniajcie :) ludzie pracujący tam na rampie przepracowują w miesiacu 270h i dostają 2300 oO, większość ukraińców robi (i też uciekają stamtąd ) człowiek robi na 3 stanowiskach, tyra soboty i nadgodziny i dostaje najniższą krajową plus właśnie te nadgodziny i soboty, ludzie odchodzą nikt sie przyjmować nie chce i się wcale nie dziwie za takie pieniądze, a zapie*dalać trzeba za 3 i nie zapłacą za to, wiem bo JESZCZE tam pracuje :)

pracuś

kobiety również pracują , ale przy produkcji typowej stolarki PCV oraz na produkcji szyb zespolonych , na aluminium puki co nie ma kobiet

iceman

Nie polecam zarówno pracy w tym zakładzie jak i okien. Miałem nieprzyjemność popracować trochę i zwolnili mnie jak i połowę załogi za jakieś śmieszne rzeczy od których nie byliśmy zależni (brak czasu na konserwację sprzętu bo liczyły się tylko wypuszczone sztuki). Okien dlatego bo wiele bubli wychodzi do klientów o których my jako pracownicy wiedzieliśmy. Brak jakiegokolwiek nadzoru, ludzkiego podejścia do problemu, niektórzy pracownicy są ciężcy do jakiejkolwiek współpracy (IQ tak niskie że szkoda gadać, tylko bluzgi leciały). Zarobki też nie porywały (jak zrobisz nadgodziny to coś skapnie a w okresie zimowych nie wiadomo co z pensją zrobisz bo taka niska- najniższa krajowa ale kurde kto chce pracować za takie grosze). Omijać z daleka.

bobo

A czy to prawda że jak odbiorca zamówi okna np w grudniu to później musi czekać na dostawę trzy miesiące ? Znam jedną firmę zakładającą okna i tłumaczą się tym że okien nie ma jeszcze, ponieważ producent się nie wywiązuje z planowanej dostawy...

@bobo 14.03.2016 09:25

na zamówione okna ( jesień zeszłego roku) dostałem termin 3 tygodni - i taki jest standard przy typowych ( czyli o kształcie prostokąta ) oknach, balkonach i drzwiach , przy łukach termin może być dłuższy.

pracuś

podobno Presley żyje na Hawajach - podwyżek nie było , poprawy atmosfery również ( piszę o zakładzie w Mrągowie - jak Barczewo nie wiem )

Yahu

Firma Adams z Mrągowa nie zajmuje się medykamentami tylko oknami... ludzie patrzcie gdzie piszecie :/ ... pracowałem w tej firmie, nie było lekko, zmiany były po 10 godzin, aktualnie możesz trafić na kogoś kogo nie będziesz rozumiał, chyba że znasz rosyjski, to sobie na przerwie pogadasz... w ciągu 10h dwie przerwy 15 i 10 minut. Musisz przyjść wcześniej aby się przebrać, bo czas liczony jest od wejścia na halę. Ciągle zmieniają sposób naliczania wypłaty (raz na akord, raz godzinowo i tak kilka razy w miesiącu). Jak trafisz na dobrego brygadzistę i dobrych sąsiadujących pracowników to jest spoko, ja trafiłem na takich, którzy bajki wymyślali i tylko robili głupie żarty razem z brygadzistą (ale czego się spodziewać po ludziach z łapanki, dla których jedyną rozrywką jest naśmiewanie się z młodszego kolegi). Pensja... jak wyrobisz najniższą krajową to całuj szefa po stopach bo na czas wypłacił;)

@Yahu 14.01.2016 08:20

piszesz w styczniu 2016 roku - więc nie ma praktycznie pracowników z Ukrainy na produkcji ( zostało ich chyba ze trzech). Przebieranie się i mycie nie jest wliczane do czasu pracy - poczytaj kodeks pracy . Poniżej najniższej krajowej nikt nie zarabia więc nikogo nie trzeba całować , ale szału nie ma .Wypłata zawsze w terminie Akordu też nie ma - był ze dwa lata temu i nie zdał egzaminu ( jest stawka godzinowa), a za nadgodziny liczyli ( przynajmniej u mnie ) uczciwie plus 50% , za soboty plus 100%

Paweł

A co się dziwisz firma nastawiona na ilość nie na jakość najtańszym kosztem np więżniowie zatrudniani na produkcji i pracownicy z łapanki z okolicznych wiosek firma krzak

TOMSTA

WITAM jeżeli nosicie się z zamiarem zakupu okien Adams-a odradzam co do jakości- PRZEREKLAMOWANE Ceny - CHORE ; Serwis - Porażka :( pomylili kolory atrap do suwanek to ich nie wymienili bo powiedzieli że za długi czas od zakupu gdzie atrap w ogóle nie wyciągałem z opakowania bo dom był cały w remoncie (aby się nie pobrudziły) kiedy otworzyłem pudełko okazało się że atrapy są czarne a kolor okna daglezia . Pomylili strony 1 okna tak że uszczelki mam na zewnątrz budynku, zareklamowałem i co - powiedzieli mi że już kolor wycofali i kolejnego mi nie zrobią tylko zwrócą kasę. I co ? jedno okno w domu ma inny kolor. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ ZDROWO NAD TYMI OKNAMI BO TA FIRMA TO BUBEL - MEDALE TO ONI DOSTAJĄ JAK ZA NIE ZAPŁACĄ

@TOMSTA 24.02.2015 17:16

1. to nie są atrapy tylko osłonki 2.piszesz bzdury - nie ma osłonek w kolorze czarnym ( są białe , brązowe, stare złoto i srebrne ) 3. cytuję : "Pomylili strony 1 okna tak że uszczelki mam na zewnątrz budynku" jeśli już to listwy przyszybowe . Akurat pracuje bezpośrednio przy produkcji i wiem co piszę

Knopers

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Adams opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony, w firmie o stabilnej pozycji na rynku Praca na pełny etat plus nadgod... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5674603?keywords=&region=

BOLO

Tadeusz jak byś nie chlał w robocie to by cie nie podpierdzielali.

Tadeusz 68

Nie polecam sami kapusie( usunięte przez administratora ) najniższa krajowa oprócz oczywiście klawiszy co zgarniają całą premie.

Nie zależy od stanowiska tylko od tego z kim trzymasz jeżeli z klawiszami to dostaniesz więcej mimo że mniej robisz.A może i nawet nic nie dostaniesz tylko chłopaki sobie przyznają.

Tadek

Jak donosisz to zarobisz he he

Dobrze powiedziane liczyć na najniższą krajowa bo nie wiadomo czy cały miesiąc przepracujesz he he

wyplaty na czas, czlowiek w tej pracy jest smieciem , najnizsza krajowa , 0 premii [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

wypłaty co prawda są terminowe, choć wypłata to za mocne słowo na te ochłapy, o szacunku do pracownika możecie zapomnieć, zatrudniając się tam stajecie parobkami (usunięte przez administratora)

Janek

Śmieszna firma dyrektor zakładu to były strażnk więżieny a do pracy wykorzystywani są więżniowe z pobliskiego więzienia ogólnie niezły [usunięte przez moderatora].

Powiem tak firma płaci jak chce ma kłopoty finansowe i z wypłatami cieniutko.

Uwaga !! brygadziści i kierownictwo z Barczewa handluje lewymi oknami !!!!

złodzieje,oszuści.

Zostaw opinię o Adams - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adams