Instalbud Janosz Sp. z o.o.

Adres: Bielska 31B, 43-200 Pszczyna

NIP: 6381002363 KRS: 0000025305

Instalbud Janosz Sp. z o.o.
2 7 25 5 1

Opinie o Instalbud Janosz Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Na magazynie brak ludzi do pracy. Nikt nie przychodzi nowy, jak już ktoś przyjdzie to pracuje maksymalnie 3 miesiące.

Tak1Nie1

Fakty a nie oskarżenia.

Tak2Nie2

filemon
 Opinia

Spoko firma i zastanawiam się kto pisał te opinie? Oskarżać jest najłatwiej.

TakNie5

Opinia

(usunięte przez administratora) cieszę się że już tam nie pracuje.

Opinia

@anonymous, co takiego określasz tragedią? Czy Twój wpis dotyczy pracy w firmie Instalbud Janosz sp.j., czy może jakości usług, które oferuje omawiana firma? Sprecyzuj swój komentarz, ponieważ na chwilę obecną ciężko zrozumieć czego dotyczy.

TakNie1

anonymous

Tragedja

Tak3Nie

@anonymous 28.09.2018 19:14

Dlaczego?

Opinia

@Były już pracownik, możesz uzupełnić swoją informację, co było głównym powodem tego, iż firma Instalbud Janosz sp.j. zdecydowała się na zakończenie z Tobą współpracy? Był jakiś konkretny powód? Jeżeli możesz to napisz, również, jak wyglądał poziom wynagrodzenia w firmie, które zaproponowała Ci firma? Opisz, jak to wyglądało.

Były już pracownik
 Opinia

Ja niestety mam przykre doświadczenia z tą firmą. Jak przechodziłem z innej firmy było och i ach. Poprzednia firma w której pracowałem zamknęła oddział . Miałem różne propozycje ale ci kusili takimi obietnicami, że się zgodziłem. I to był błąd bo jak mniemam chodziło im tylko o grupy instalatorskie z którymi współpracowałem wcześniej. Gdy już większość ściągnąłem za sobą i utworzyłem bazę danych firma mi podziękowała za dalszą współpracę. Może to i dobrze bo jak się przyjrzałem z boku jak ta firma funkcjonuje i jaka atmosfera tam panuje to niezbyt mi się to podobało. Tak, że kończąc przyszłym pracownikom radził bym dobrze się zastanowić zanim podejmą tam pracę.

Tak13Nie1

Opinia

@Magazynier, możesz opisać, dlaczego według Ciebie nie ma chętnych do pracy w firmie Instalbud Janosz na stanowisku magazyniera? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat i czemu tak często dochodzi do zmian w strukturach pracowniczych na tym stanowisku.

Magazynier
 Opinia

Z roku na roku coraz gorzej. Towaru przybywa a miejsca nie, magazynierzy odchodzą a na ich miejsce chłopaczków po szkole zatrudniają...chodź teraz to już nawet ci nie chcą przyjsc. Brakuje ludzi to nie zatrudnia bo brak chetnych, o większych premia też zapomnij. Brakuje miejsca na towar to mówią upychajcie. (usunięte przez administratora) i patologia, kto tym zarządza?Od lat kierownik sporo obiecuję i nic. Atmosfera robi się tragiczna, połowa magazynierów już szuka pracy, nie mówiąc ilu już ludzi odeszło . Mozna tak pisać i pisać a zarząd zapewne myśli że jest fajnie????

Tak7Nie

Opinia

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Instalbud Janosz sp.j.?

Tak14Nie

Jarek
 Opinia

No ma swoje "Dorotki". Ważne, że działka idzie.

Tak1Nie

pracuś
@Jarek 11.05.2018 14:16

Ludzie weźcie się za robotę , bo te wasze wpisy pachną że macie opinie od psychiatry.

Tak4Nie

Zaniepokojony
 Opinia

Chyba we wielkim stresie ktoś pisał ten komentarz popełniając tyle błędów lub jakiś analfabeta ,, przepraszam ale fakty mówią same za siebie czyli komentarz saszy powyżej '' szczerze to żenujące zjawisko. Szanuję opinie wszystkich, ale nie róbcie z tej strony portalu dla skazanych na porażkę, ale mam propozycję dla was wystąpcie w programie trudne sprawy tam potrzebują takich ludzi z kompleksami co nie radzą sobie w zwykłym życiu. A tu pozwólcie ludziom znaleźć pracę na poziomie. Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Koordynator mimo takiej krytyki w moim skromnym mniemaniu zasługuje na pokojową nagrodę Nobla że nie wyeliminowała jeszcze takich chwastów, że daje im szansę. Szacunek za spokój i opanowanie. Tak dalej.

Tak5Nie3

Zszokowany
 Opinia

Czytając komentarze poprzedników widzę że tonący chwyta się brzytwy, jestem pracownikiem tej firmy od dawna i wiem że jak ktoś pracuje jak należy to źle nie ma i zwierzchnicy są przychylni i pomocni, jeżeli ktoś się nie nadaję wylewa swoje żale i urojenia tutaj bo sam ze sobą sobie nie radzi. Pozdrowienia dla tych ambitnych ,, inaczej".

Tak7Nie3

poszukujący pracy
 Opinia

Witam. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Oczywiście zależy w jakim oddziale. Zarobki niestety nie powalają a w zestawieniu z zyskami firmy - są mierne. Socjal bardzo dobry (dodatki na pranie, bony świąteczne, wczasy pod gruszą). Zasady zarządzania przez Dyrektora są co najmniej dziwne. Arogancja do pracowników, silne przekonanie o nieomylności, i traktowanie ludzi jak niekompetentnych, pozbawionych kreatywności i pomysłów debilków. O ile właściciele firmy są osobami wartościowymi i na poziomie - pozycja Dyrektora którą zdobył (dzięki pozycji firmy na rynku) powodują, że to co się dzieje w firmie do Właścicieli raczej nie dociera. Zdaję sobie sprawę, że rolą Dyrektora jest zarządzanie firmą w taki sposób aby ugruntować jej pozycję na rynku, przyczynić się do jej ekspansji i zwiększaniu zysków. Niestety Dyrektor robi to najczęściej tnąc koszty na wypłatach. Sądzę, że Właściciele firmy wychodzą z założenia iż „firma ludźmi stoi” - Dyrektor swoją postawą pokazuje, że nie podziela tej zasady. Zastąpił ją „nie ty – będzie inny na twoje miejsce”. Pracuję bardzo długo w jednym z oddziałów i pomimo widocznych efektów – nigdy nie usłyszałem z jego ust „dobra robota”. Nie wpływa to pozytywnie na morale pracowników Zarządzanie zasobami ludzkimi kijem (bez marchewki) rodzi frustracje i nie wpływa pozytywnie na lojalność pracowników. Ogólnie jest ok (poza zarobkami) do czasu... aż przyjedzie Dyrektor.

Tak21Nie1

pszczyna
@poszukujący pracy 11.03.2014 14:47

swieta racja tak to niestety wyglada

Tak8Nie

kolega
@poszukujący pracy 11.03.2014 14:47

Jaki socjal? Tylko minimum, które kodeks pracy nakazuje!

Tak2Nie1

Opinia

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Instalbud Janosz Sp.j.. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

Tak1Nie

pracuś
 Opinia

Pracowałem tam w magazynie....koszmar.Warunki pracy w magazynie to katastrofa , szczególnie jednym, kasa raczej kiepska, a pracy ogrom....no i te układy. Jak ktoś lubi tyrać w pocie czoła to doskonałe miejsce.

Tak23Nie

były pracownik
 Opinia

Pracowałem długo na stanowisku kierowniczym więc wiedzę chyba mam dosyć sporą...Jak napisałem, jednostki ambitne są Dyrektorowi potrzebne i na rękę do czasu aż zaczną głośno wypowiadać co tak naprawdę myślą, Zapewne się znamy więc pozdrawiam, Ps Sam sobie sterem, żeglażem, okrętem...Żałuję tylko, że tak późno:) pzdr

Tak6Nie

raczej dawny pracownik :-)
 Opinia

Nie wiem ile pracowałeś tam no ale musisz przyznać ,ze firma pod "wodzą " Pana [usunięte przez moderatora] mocno sie rozwinęła samych oddziałów otworzył (oczywiście przy pomocy...) całkiem sporo. "Najlepsze pomysły" to też bywa różnie..to co nam sie wydaje ok ,no nie wiemy wszystkiego... nie zawsze takim jest. Co do spadku sprzedaży to..konkurencja jest ogromna na Górnym i nie tylko więc jest ciężko....Patrząc z perspektywy czasu było ok,kasa raczej słaba ale ludzie spoko choć oczywiście bywały spiecia.....jak jest teraz nie wiem...

Tak3Nie

były pracownik
 Opinia

Zacząłem w tej firmie swoją pracę zawodową i ze względu na zajmowane stanowisko miałem okazję nauczyć się dosyć sporo. Sam odszedłem, buta i arogancja Pana [usunięte przez moderatora]-nie do zniesienia. Słabe wynagrodzenie i niesłowność właścicieli. Nie polecam jednostkom ambitym, wszystkie nawet najlepsze pomysły ale wbrew wizji dyrektora to zdaniem dyrektora [usunięte przez moderatora]... Niby duża firma a nie szanuje ani pracowników ani swojego imienia czego dowodem są spadki sprzedaży i strata dawniej wiernych stałych odbiorców.

Tak2Nie

bazyl
 Opinia

Możliwość rozwoju zawodowego - jest . Atmosfera - w zależności od stanowiska ale raczej przyjazna. Wynagrodzenie - W znakomitej większości kiepskie.

Zostaw opinię o Instalbud Janosz Sp. z o.o. - Pszczyna