Opinie o Instalbud Janosz Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Instalbud Janosz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Instalbud Janosz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalbud Janosz Sp. z o.o. w Pszczyna

Syfon

Trzeba przepracować minimum jedną sobotę w miesiącu. Do wybrania dzień wolny. Wypłaty tragedia. Czy ktoś pracuje 15 lat czy ktoś pracuje 3 miesiące wypłaty są te same. Jak masz uprawnienia na wózki to masz jeszcze więcej obowiązków i odpowiedzialności a żadnych profitów z tego.

Tom

Ile można zarobić na magazynie?

Daw

Przepraszam ze pytam jak wygląda praca na magazynie ,jakie warunki czy weekendy są wolne ?

Beti Nowy wpis

W ofercie dla Handlowca jest napisane wprost, że przysługuje mu wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym. Podstawa jakiej może być wysokości, czy każdy ma jakoś inaczej? do tego na jakiej zasadzie działa wspomniany motywacyjny system premiowy?

Czego mogą mnie na tym magazynie tutaj jeszcze nauczyć? Czytam właśnie treść oferty dla magazyniera i wprost zostało w niej określone, że liczy się otwartość na naukę i chęć doskonalenia umiejętności. Jakich konkretnie?

Syfon Nowy wpis

Tom

Ile można zarobić na magazynie?

Marzena
@Tom

Dobre pytanie. Może ktoś w miarę szybko na nie odpowie. Ja z kolei wiem, że firma Instalbud na pewno oferuje: możliwość przyuczenia do zawodu, szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego. To chyba już dosyć dogodne warunki. Jak myślisz?

@Marzena

Jako magazynier można jedynie kurs na wózek zrobić ale to też trzeba tu trochę czasu pracować. Magazynier często musi doradzać klientowi ale szkolenie nie są przeznaczone dla niego (głównie dla sprzedawców). Bardzo ciężko się przebić z magazynu gdzieś na inne stanowisko - praktycznie to są trudne możliwości awansu. Zarobek średni jak to na magazynie, premia trochę rozrzucona. Z dodatków to jedynie wczasy pod gruszą i woda w lato. W zimę praca na dworze bez posiłków regeneracyjnych.

scooby doo
@Tom

2200 na rękę plus czasem coś rzucą.

@Anonim

Magazyniera nie mają za jakiegoś dobrego pracownika , rób wszystko zarabiaj mało

Daw Nowy wpis

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalbud Janosz Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik biurowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Daw
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy w firmie na magazynie pracuje sie w soboty jeśli tak to jak to wygląda? Dodatkowo płatne wolne za sobotę w tygodniu ? Przychodzi kto chce ?

po komentarzach widzę, że niektórzy chyba mieli nacisk na wyniki sprzedażowe. Jak to wygląda od strony logistyki? interesuje mnie oferta dla specjalisty od niej, nie wymagają jeszcze doświadczenia, jest tylko mile widziane, a jestem po studiach kierunkowych. Jest tu ktoś z tego działu i mógłby odnieść się do pakietu szkoleń?

Nie polecam. Praca pod wielkim stresem, wszystko na już nie ma poczekaj, jak nie to brak premii. Za błędy - płać sam. Narzucanie sprzedaży jakiś nierotów, jak nie sprzedaż to tniemy pensję.

Czemu ktoś napisał, że magazynier ma najniższa, jeśli nawet tu w ofercie jest napisane, że podstawę liczy się od 4 500? Nie ze od razu właśnie tyle bym chciał, bo tak szczerze to na piątkę bym liczył. Czy praca za to w miarę byłaby luźna? Nie nadźwigam się?

4500 dobre pewnie brutto a nie na rękę. To netto na rękę z dodatkiem na proszek i premią za niepalenie wyjdzie ci 3380zł takie są teraz wypłaty.Tragedia Pozdrawiam.

Ula

To prawda z tym, że magazyniera nie mieli kiedyś za dobrego pracownika? a co ze sprzedawcami? Jak są postrzegani i ewentualnie doceniani? Od paru dni poszukują doradcy do siebie, gdzie w treści wprost jest wskazane, że wynagrodzenie składa się z podstawy oraz ewentualnej premii. jakie więc występują normy?

Czy pracując w firmie Instalbud Janosz Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Witam i o zdrowie pytam ;-) Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Czuję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Pszczyny. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Instalbud Janosz Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Pozdrawiam Paweł

Hania
@Paweł

Czołem Pawle. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Auto Partner z Brwinowa. Zatrudnieni (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Pozdrawiam. Hania.

Ewelina
@Hania

Zarobki są dobre... a można jakoś konkretniej?

Robert
@Hania

Szanowna Pani Hanno. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Auto Partner, o której Pani pisała używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Altu

Absolutnie nie polecam tej firmy, praca w stresie, pod silną presją osob "wyżej postawionych" wyżywanie się na pracownikach, jezeli nie moga czegos na tiptop, na juz to znaczy ze pracownik sie nie nadaje,nie bierze sie pod uwagi fakt nadmiaru pracy w niektórych momentach, jaka płaca taka praca.

Dariusz
@Altu

Ile tu można zarobić w rzeczywistości? Czy oprócz pensji firma zapewnia jakieś benefity pozapłacowe? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać koniecznie.

xxx
@Dariusz

A o jakie stanowisko ci chodzi ?

emej
@Altu

A czy ktoś się orientuje czy pracuje tam nadal Tomasz Nawrocki ?

Ewelina

Cenię sobie bardzo bezstresową pracę, a tutaj widzę, że piszecie o stresie, o presji... ale moze jednak się coś zmieniło i jest troszkę lepiej :)?? Jest akurat ogłoszenie na magazyniera i kierowcę...

Karol

Trzeba pracować w weekendy ?

@Karol

W sobotę otwarte, każdy musi przyjść przynajmniej jedną sobotę, zależy jak trafi. Czasami są dwie do zrobienia, a nawet 3. Nadgodzin nie płacą tylko do wybrania w tygodniu.

Marzena

No tak - najczęściej jest tak, że trzeba w przynajmniej jedną sobotę przyjść do pracy. A tak już przy okazji to mógłbyś jeszcze powiedzieć coś na temat aktualnych warunków pracy w firmie Instalbud Janosz. Oferują Wam tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

@Marzena

Z dodatków to jedynie wypłacane są wczasy pod gruszą. Dodatek jest również za niepalenie ale to groszowe sprawy. Kawa i herbata jest zakupiona przez firmę.

@Karol

to zależy w którym oddziale

Tomasz

Witam wszystkich, którzy będą czytali ten post. Chciałbym wypowiedzieć się na temat tej firmy a mianowicie tego co wyprawiają pracownicy w dziale sprzedaży. Wystawiają faktury na produkty z 100% zawyżona ceną rynkową, a później dzielą się rabatem oraz nadwyżką z podwykonawcami, którzy biorą od nich towar. Zdecydowanie NIE POLECAM oddziału w Ciechanowie bo jawnie (usunięte przez administratora) klientów. Pozdrawiam pana Damiana i jego ekipę z działu sprzedaży.

emej

Witam, poszukuję kontaktu do waszego przedstawiciela Tomasza Nawrocki. Nie jestem pewien, czy nadal tam pracuje.

Michalina

A za Kurs na wózek trzeba płacić ?

Czy mógłby mi ktoś przestawić mniej więcej jakie są warunki handlowca ? Tzn narzędzia pray takie jak samochód ? Jak tak to jaki ? I czy jest możliwe korzystanie prywatnie ? Na jakie ogólnie warunki można liczyć ?:)

Wolny
@Paweł

Dadzą ci fiata florino , będziesz musiał gaz tankować , starego laptopa, lub tableta, pół samochodu gazetek a jak zdobędziesz kontakty to cię zwolnią

Byly
@Wolny

Laptop lub tablet to byłby cud. Raczej notatnik i długopis.

Magda

@seba a pisali ile płaca ?

Seba

Widziałem na olx i innych jakiś portalach ze szukają ludzi na magazyn i handlowców w Tychach, Olsztynie, Broniszach czy Błoniach , Płońsku, Piekarach. Jake tam warunki są w tych oddziałach?

Zostaw merytoryczną opinię o Instalbud Janosz Sp. z o.o. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Instalbud Janosz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalbud Janosz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalbud Janosz Sp. z o.o.?

Instalbud Janosz Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Bielska 31B
    43-200 Pszczyna

Instalbud Janosz Sp. z o.o.