Centralbud - Grupa SBS

Bydgoszcz

Centralbud - Grupa SBS

Opinie o Centralbud - Grupa SBS

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Bydgoszcz i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Radek

Szkoda, że nic nie można się dowiedzieć. Pewnie jest tak dobrze.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Centralbud - Grupa SBS?

Zainteresowany

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Patrycja

Często firmy stosują różne strategie przy wypłacie wynagrodzenia @obiektywny, szczególnie przy okresie próbnym zatrudnienia. Ty pracowałeś w Centralbudzie już jakiś czas? Może po jakimś czasie tak jak w tej innej firmie też można byłoby liczyć, oczywiście po wykazaniu się, na jakiś awans?

Obiektywny
@Patrycja 09.09.2017 09:50

Pracowałem w centralsyfie blisko 4 lata i wiem co mówie - o awansie nie na mowy. Jedyną mozliwosc na awans maja rude, długonogie dziewczyny :))

Jeszcze bardziej obiektywny
@Obiektywny 23.09.2017 16:40

Co do stosunku do kobiet też to potwierdzam....i ja bym swojej kobiety do pracy tam nie posyłał.

NO NAME

Świadomość jest taka, że za taką kwote ludzie zostają, w Bydgoszczy ciężko jest zarobić ponad 2500 tys na rękę, a że nie jest to udokumentowane to druga sprawa. Po drugie bezpłatnie przepracowane godziny nie mowiąc już o charytatywnych inwentaryzacjach to czyste oszustwo, na chwilę obecną pracownicy tyrają tam po 9h, ja pamietam czasy jak wszyscy robili po 10, oczywiście wynagrodzone było 8. Na koniec dodam, klasyk ktory usłyszysz tam nie raz ,, jak się nie podoba to zmień pracę '' i to była najlepsza rzecz którą w Centralsyfie zrobiłem.

Patrycja

@NO NAME ale jak to jest możliwe, żeby wszyscy aktualni pracownicy firmy godzili się na tyle bezpłatnie przepracowanych godzin? Obecnie pracownicy na polskim rynku pracy są bardzo świadomi swoich praw i cieżko uwierzyć w taką praktykę. Czy ktoś z obecnych pracowników Centralbud - Grupa SBS może to potwierdzić?

NO NAME

Pracowałem w Centralbudzie kilka lat. Jedyne co mogę napisać to to, że ta firma stoi w miejscu i się nie rozwija. Wypłaty od wielu lat to najniższa krajowa plus premia pod stołkiem dziwie się że jeszcze nikt tego pracodawcy nie zgłosił do PIP'u, co najlepsze w tej firmie się tyra po 9h dziennie plus 2 soboty w miesiącu za free :), oczywiście jak komuś sie coś nie podoba to Andrzej go odrazu eliminuje. Na finisz dodam, że to firma w której stołki obsadza rodzina, nie można za dużo mówić i nikomu ufać. Pozdrowienia dla Kamila który płaci za kasowanie niekorzystnych komentarzy, zamiast wyciągać wnioski to staracie się w ten sposób poprawić wizerunek. NIE POLECAM.

Obiektywny

Praca jak praca - nie ma zapierdzielu ale swoje trzeba robić. Andrzej Mielcarek na pierwszy rzut oka to bardzo w porządku człowiek a w rzeczywistości to cham i pracownika nie docenia. Najniższa krajowa na umowie a reszta pod stołem - realia centralbudu. Odszedłem do konkurencji i zacząłem od mniejszego wynagrodzenia a po roku dostałem awans wraz z podwyżką. W centralbudzie dorobiłbym się jedynie garba. Nie polecam.

Patrycja

@ZADOWOLONY :) a możesz uściślić co Ciebie skłoniło do takiej opinii o pracodawcy? Twoje zdanie jest cenne w tej dyskusji i konkretne doświadczenia z pracy w firmie pomogą wielu aplikującym.

jajo

yon' a dlaczego pracownicy sie zwolnili i przeszli do konkurencji jeszcze za niższa stawkę pracować? powodem tego byla zla atmosfera w pracy? czy jakis inny powod

yon

połowa pracowników przeszła do konkurencji...niestety za trochę niższą stawkę - ale jak widać za pieniądze nie wszystkich można kupić...jak również trzeba mieć do siebie szacunek i nie robić wszystkiego za kasę...a szef płaci i wymaga...nie koniecznie tylko wyników w handlu...

Fordon
@yon 16.06.2016 09:28

Święte słowa. Tak tam jest.

Mike

Najdziwniejsze to to ze wszystkie negatywne opinie znikają , za odpowiednia opłata serwis gowork usuwa je na życzenie Centralbud . Powstaje kuriozalna sytuacja gdy podstawieni ludzie odpisują na negatywny komentarz którego juz nie ma . Krytyka to nauka z której należy wyciągać wnioski a usunięcie komentarza krytycznego to oznaka słabości .

pan A

Pracuje tam juz kilka lat i czytajac te opinie zastanawiam sie kto takie bzdury pisze bo napewno nie pracownicy. A co do Pana Andrzeja to sa jakies bzdury na jego temat wypisywane. Placi na czas docenia pracownika a jesli czegos sie potrzebuje to nigdy nie odmawia. Ja osobiscie jestem zadowolony z pracy w centralbudzie i mam taka mala rade dla ludzi ktorzy pisali wyzej posty. Najpierw sie przekonajcie jak tam jest i jakim pracodawca jest P. Andrzej a pozniej sie wypowiadajcie. Pozdrawiam

Mikołaj
@pan A 25.11.2015 19:08

Kamilu co Ty wypisujesz :)

nina

Witam, pracuję w Centralbud od 3 miesięcy i wszystko jest ok. Te wszystkie opowieści że to zły pracodawca to bzdura. Pracodawca wywiązuje się z ustaleń. Jak na te trzy miesiące pracuje mi się bardzo dobrze.

Almaro

Nie wiem czy słuszne podejrzenia czy nie, ale niektóre kobiety mogą mieć zdecydowanie większe problemy z pracodawcą niż mężczyźni. W kuluarach taką opinię usłyszałem, że jeżeli już ktoś się zdecyduje tutaj na pracę to raczej należałoby okazywać swoje uznaniae i przede wszystkim wdzięczność za możliwości pracy i rozwoju.

były pracownik

jeżeli ktoś ma dobrą, stałą pracę niech nie rezygnuje z niej dla Centralbudu - nie warto. Natomiast jeżeli ktoś jest bezrobotny to oczywiście próbujcie, zawsze to jakaś praca.

ZYgZAczek

To nie jest dobry pracodawca mimo pozorów jakie stwarza. Choć niektórym może się wydawać ,że złapali fuchę życia.(usunięte przez administratora).Jednak wszystko się kiedyś kończy.

były pracownik

zarobki super, a reszta niech pozostanie milczeniem

Gall A.

Ludzie dajcie spokój z narzekaniem. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i jest OK. Sciągnąłem tu nawet szwagra. Tworzymy niezły zespół. Jest nam tu dobrze, szef nas docenia, pracownicy lubią, klienci szanują. O zarobkach nie poiszę, ale jesteśmy zadowoleni. Atmosfera jest miła i przyjemna. Możesz być wściekły, lecz uśmiech szefa i poklepanie po plecach to jak premia. Nigdzie - powtarzam : nigdzie nie będzie mi lepiej. Acha - na każdej imprezie jestem zawsze blisko mego szefa. Narka ludzie !!!

babol
@Gall A. 19.09.2014 10:37

z daleka czuć te ironie którą chciałem @gall a. zawrzeć w swoim poście . Rozumiem, że w firmie ogółem wszystko jest na odwrót do tego co napisałeś . Ale nie wspomniałeś mimo wszystko o zarobkach a to chyba najciekawsza sprawa w każdej firmie. Możesz już tak na poważnie napisać na ile można liczyć w Centralbudzie?

nanan

beznadzieja, nie polecam! uważajcie~!

łuki
@nanan 11.07.2014 21:38

ciekawi mnie właściwie o jakiego typu stanowisku pracy w Centralbudzie masz takie właśnie zdanie. A interesuję się tym, bo znalazłem na ich stronie ogłoszenie do pracy jako pracownik działu technicznego na stanowisku doradca techniczny-sprzedawca. Do tej pory wydawało mi się, że jest to całkiem dobra firma zajmująca się techniką grzewczą, sanitarną oraz gazową. Mam sporą wiedzę w tych tematach więc myślałem, że jest to może rzeczywiście miejsce dla mnie. Martwi mnie trochę brak wielu pozytywnych komentarzy na tym forum, ale rozumiem oczywiście, że może zadowoleni ludzie z pracy tutaj nie wchodzą na fora, żeby ponarzekać... Ale mniejsza z tym. Mam nadzieję, że tak jak piszą w ofercie jest tutaj szansa na atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju

znawca tematu
@łuki 28.07.2014 20:47

Niestety ale nie ma co liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie ani na jakiekolwiek możliwości rozwoju.

tony

ale jak już jesteś przy komputerze w ten piątkowy wieczór to może chciałabyś spróbować coś o Central Budzie odpisać ?

tony

hej, szukam opinii na temat Cenral Budu, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnej bieżącej. Może Wy mi pomożecie?

Śmigielski

(usunięte przez administratora) Polecam pracę asystenki lub sekretarki w tej firmie......he,he,he taki żracik bo współczuję tym kobietom .

Beata

Są lepsze firmy w Bydgoszczy.

Beata

Są lepsze firmy w Bydgoszczy.

Hydraulik spocony

To dziwne ,że oni wogóle jeszcze istnieją.

Obserwator

Na tyle co mogę ci podpowiedzieć to : - ciagła wymiana personelnu (usunięte przez administratora) - z płatnościami nawet jak się wydaje ,że jest lepiej trzeba bardzo uważać. (usunięte przez administratora)

Zazdrosna

Jeżeli to miało być śmieszne to chyba się nie udało. Ponieważ wg. mnie jest to dobry pracodawca, docenia zdolnych i ambitnych pracowników (usunięte przez administratora)

a chciałem tam pracować

To nie jest praca dla ludzi ambitnych.(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)W każdym bądź razie jeśli idziesz tam na rozmowy to dużo pytaj.

Zostaw opinię o Centralbud - Grupa SBS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centralbud - Grupa SBS