emax

Bydgoszcz

Opinie o emax

Zeke

Co tu duzo mówić, jedna z lepszych firm w regionie, przynajmniej tak sądzę

zulu

P.w. Emax - generalnie jest OK , przyjazny klimat w pracy . Zespół sprzedażowy składa się z ludzi młodych i starych w dosłownym tego słowa znaczeniu . Z młodymi jest Ok , starych osobiście bym zwolnił z uwagi na brak zaangażowania . Jeżeli chodzi o szefostwo , to jest Spoko . Choć osobiście uważam , że dopiero jak młodsi właściciele przejmą władzę , będzie to firma na bardzo wysokim poziomie , Jeżeli chodzi o prace gorąco polecam , zero ciśnień każdy robi swoje , Troszkę brak systemu motywacyjnego . Prace w Emax s.c. Polecam .

Dobry towar, ale koszmarna, niesympatyczna obsluga, kazdy kupujacy, to ich zdaniem potencjalny zlodziej. Na pewno sie wkurzysz podczas zakupow...

Szefostwo i prezesowie...żenada. Niskie pensję mnóstwo stresu. Towar i obsługa na wysokim poziomie aczkolwiek ceny nie zachwycają.

Zostaw opinię o emax - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie emax