counter
Pracownik hywo

Szkoda słów.

Ola Nowy wpis
@Pracownik hywo

Dokładnie tak. Pracuje tu już parę miesięcy. Brygadzistka robi największy zamęt w firmie. Traktują nas zle. Gdyby nie to iz ciężko mi o nowa prace, dawno by mnie tam nie było.

Iza Nowy wpis
@Ola

A pomijając atmosferę pracy w Hywo jak oceniasz inne warunki zatrudnienia? Wynagrodzenie, zakres obowiązków? Czy są oferowane jakieś benefity pozapłacowe? Znajdą się jakieś plusy pracy w tym miejscu?

Karol Nowy wpis

Czy firma jest godna do polecenia na pierwsza prace ?

Matiii Nowy wpis

Zero organizacji. Osoby zajmujące stanowisko kierownik oraz brygadzista nie kompetentni. Zapomniałbym! Ukraina góruje, zrobi z wami co chce. Jesli nie chodzisz na nadgodziny jesteś złym pracwonikiem. Każdy na każdym kroku każdego podpier*ala oraz oczywiście o każdym jest co dziennie nowa wzmianka między wszytskim. Dosłownie nawet brygadzista z kierownikiem to robią. Nie polecam!

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Fhu Hywo Iwona Hyska w miejscowości Bydgoszcz, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Hywo Iwona Hyska - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad