2Business Consulting Group

Katowice

Opinie o 2Business Consulting Group

Ala

Hej. Czy firma nadal działa pod tą samą nazwą? Znalazłam 2Business Consulting Group w Internecie, ale ostatnie aktualności są z 2013 roku. Ciekawi mnie, co tam się teraz dzieje?

x

Niestety firma nie wypłaciła pracownikom wynagrodzenia i dlatego teraz już prawie nikt oprócz zarządu tam nie pracuje. Było miło, ale do czasu. Nie polecam nawiązywać współpracy jeżeli komuś zależy na stałym zatrudnieniu.

Witam, odradzam prace w tej spółce... zarząd jest niesłowny obiecują dużo a potem nic z tego nie wychodzi.

Zostaw opinię o 2Business Consulting Group - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2Business Consulting Group