Opinie o Phoenix Business Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Phoenix Business Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Phoenix Business Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoenix Business Sp. z o.o. w Ruda Śląska

olutek Nowy wpis

Omijać, jeśli szukasz zarobków i uczciwości. mając nieprzeciętne umiejętności, uprawnienia na sprzęt czy chęci do pracy i tak kiepskiej stawki godzinowej nie przeskoczysz, gdy zapytasz się jak są płacone 9 czy 10 godzina to i tak usłyszysz że ta sama stawka, ale prosze pana, my jesteśmy poważną firmą i nie ma nic pod stołem, wszystko legalnie ozusowane heh. niekończące się przeciąganie umowy zlecenie i tyle, mają każdego na sztukę w papierach.

Papuś

Witam pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu na firme narzekać nie mogę na umowie zlecenie ktorej bylem pol roku dostalem odrazu karte żywnościową ubranie robocze po tym czasie dostalem umowe o prace zwracaja tez pieniążki za wyprane rzeczy polecam z czystym sumieniem stawki tez nie najgorsze ponad 20 zl h

Leszek
@Papuś

Po Twoim komentarzu widzę że sytuacja w Phoenix Business się poprawiła. Poprzednicy niezbyt dobrze przedstawiali sytuację w tej firmie. Orientujesz się, czy zlecenia są już tylko na terenie jednego obiektu, czy nadal trzeba jeździć po różnych lokalizacjach?

Papuś Nowy wpis
@Leszek

Firma dziala raczej juz tylko na śląsku po kopalniach ,naweglanie,zaladunki wanien itd robota fajna narzekać nie moge zaraz po zatrudnieniu sie po jakis 2 tygodniach dostalem ciuchy,karte żywnościową i chyba co kwartał nawet mydła dostajemy tak ze nie jest tak tragicznie jak ponizej ludzie piszą trzeba być uczciwym a podejdą do ciebie z tym samym

Anna Nowy wpis
@Papuś

No i to jest super układ, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, że tak się wyrażę... ;) A jak dokładnie wygląda korzystanie z tej karty żywnościowej u nich?

Papuś Nowy wpis
@Anna

Karta wygląda jak płatnicza tylko bez chipa Jest na tak zwany przesow,robie zakupy w netto biedronce i nie ma problemow z nia

Już niedługo

Omijać z daleka niewolnictwo umowy zlecenia brak perspektyw żadnych konkretnych zapewnień teraz cię potrzebujemy za miesiąc wypad z nikim dogadać się nie idzie nastawieni na zarobek pracownicy śmiecie wymieni sie

Zbigniew
@Już niedługo

Wspominasz o umowie zleceniu, czy taki rodzaj umowy obowiązuje przez cały okres trwania współpracy? Rzeczywiście nie ma możliwości "przejścia" na umowę o pracę nawet po kilku miesiącach pracy w Phoenixie? "Za miesiąc wypad", czyli rozumiem, że rotacja jest dosyć duża?

Krtek

Firma która okłamuje już na rozmowie kwalifikacyjnej. W ogłoszeniu o pracę na ZG Sobieski - umowa o pracę, wysokie zarobki. Na rozmowie okazuję się że: praca 6 miesięcy na umowę zlecenie (zlecenie na kopalni !!), zarobek 2050 PLN (za czarne dni) i MUSISZ pracować w soboty, o ubraniach roboczych zapomnij, itp. Oczywiście mile widziane uprawnienia, hakowego, manewrowego czy maszynisty... za 2050/m !!!! To uwłaczające ! Szkoda czasu.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Roman

Witam. Jakiego rodzaju dodatki do pensji podstawowej oferuje ten pracodawca? Padały w tym wątku informacje o rzekomych bonach żywieniowych i chciałbym ustalić, czy rzeczywiście coś takiego pracodawca ten oferuje. Miło mi będzie to ustalić. Może ktoś w tym zakresie coś napisać? Zapraszam do dyskusji.

Filip

To firma dane bony żywnościowe? Jak to wyglada ?

Kolejny raz prezes Szuster i jego pracownicy biurowi pokazali jacy są nie udolni nie umieja nawet wypłacić bomow żywnościowych na czas za miesiąc kwiecień gdzie już jest 7 maj a karty dalej nie doładowane tytuł najgorszej firmy roku powinni dostac

Krzysztof

Od wielu lat pracuję w tej firmie. Zarobki na na dobrym poziomie. Wypłata zawsze na czas, zawsze jakieś dodatki w postaci premi czy bonów żywieniowych. Polecam.

@Krzysztof

Fajna ściemę piszesz koleś o zarobkach które są minimalne a Szuster to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Damian

Nie zgadzasz się z Krzysztofem w kwestii zarobków. Czy prócz podstawy, która według Ciebie nie jest zbyt wysoka można ubiegać się o premie lub inne dodatkowe socjalne benefity?

Prezes beznadziejny nie można się z nim dogadać o wszystko się trzeba prosić pracowników ma za nic mówi że nie ma pieniędzy a szuka robót nawet nad morzem tylko wymaga a od siebie nic to powinno się zgłosić do pip taka firme

Zostaw merytoryczną opinię o Phoenix Business Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Phoenix Business Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phoenix Business Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phoenix Business Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Phoenix Business Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Phoenix Business Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Phoenix Business Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kalinowa 9
    41-707 Ruda Śląska

Phoenix Business Sp. z o.o.