Opinie o Greenlux Direct Michalina Grüner w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenlux Direct Michalina Grüner. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Greenlux Direct Michalina Grüner o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenlux Direct Michalina Grüner w Ruda Śląska

Marcin Nowy wpis

Współpracuje z Panią Michaliną od roku, wszystkich pracowników znam i nnigdy nie pracował w Greenlux Direct żaden Michał tak więc jest to fake opinia wyssana z palca, jeżeli chodzi o płatności to nigdy nie było problemu z terminami ale trzeba pamiętać że jest się na systemie prowizyjnym więc JEŻELI SIĘ COŚ ZROBI TO SIĘ ZARABIA

Jakub Nowy wpis

Współpracuję z Greenlux Direct już od pół roku i nigdy nie było problemu z terminem płatności, wynagrodzenie jest wypłacane nawet przed ustalonym terminem, zawsze zgadza się co do złotówki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i życzę każdemu takich warunków pracy. (usunięte przez administratora)

Jarek Nowy wpis

@Tomasz Może mi podpowiesz czy firma aktualnie rekrutuje i na co trzeba zwrócić uwagę żeby się dostać do pracy?

Dżelka

(usunięte przez administratora) Godne warunki pracy, wypłacalność oraz po wcześniejszym poinformowaniu bez problemowy urlop czy też kilka dni wolnych.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Greenlux Direct Michalina Grüner? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Tomasz

Fajna atmosfera, jasno powiedziane co trzeba robić, bardzo dobre wynagrodzenie. W skrócie polecam tą firmę !

adonis

Może ktoś potrafi jedynie oczerniać zamiast pracować?

Xoxoxox

Firma współpracuje z handlowcamina zasadzie umów partnerskich, prowizyjnych. Nie ma w niej mowy o żadnej podstawie, więc wypłaty są proporcjonalne do wyników handlowców.

Sławomir

Rzeczywiście firma Greenlux Direct Michalina Grüner jest niewypłacalna? Ktoś może potwierdzić to, co zostało napisane na ten temat? Może są tutaj osoby, które pracują w tej firmie i mogą potwierdzić, bądź zdementować informacje, które pojawiły się w tym wątku? Proszę o rzetelną odpowiedź na ten temat.

Wspolpracownik
@Sławomir

Współpracuje z Michalina już 2 lata, zdarzyło się opóźnienie wypłaty przez błąd w raporcie ale to jednorazowa sytuacja. Jak najbardziej polecam współpracę. Nie wiem o jakich niewypłacalnościach można mówić przy zarobkach prowizyjnych.

Wspolpracownik
@Sławomir

Zostaw merytoryczną opinię o Greenlux Direct Michalina Grüner - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Greenlux Direct Michalina Grüner?

Zobacz opinie na temat firmy Greenlux Direct Michalina Grüner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenlux Direct Michalina Grüner?

Greenlux Direct Michalina Grüner
  • Staropolska 9