Opinie o Energa Ochrona Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Energa Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energa Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa Ochrona Sp. z o.o. w Gdańsk

Janusz

Fajną pjace mam w tej Energa ochrona. Troszku mało płacą mi, ale jakoś daję radę przeżyć cały miesiąc. Zupki chińskie są tanie w mojej ulubionej biedronce. Na paliwo czasem brakuje, ale mam rometa starego i się kulam.

Śmiech

Nie dostałem umowy na następny rok- w enerdze preferowani pracownicy to ,, KAPUSIE , SYGNALIŚCI ,LIZUSY, ULEGŁE BARANKI KTÓRE NIE MAJĄ SWOJEGO ZDANIA,.Jeżeli chcesz takim być zatrudnij się tu a kretynem zostaniesz za 2154 zł miesięcznie bez dodatku za pracę w wolne soboty , bez dodatku za niedziele i święta bo ? tłumaczą ,że praca w systemie . Zanim zaczniesz pracę - poczytaj opinie , dobrze się zastanów czy warto.??

@Śmiech

To i tak miałeś sporo , ja mam 1800 zł

Pracuś energetyczny

Wreszcie tu dotarłem.powiem tak .zarobki czterech liter nie urywają. To co było mówione na rozmowach kwalifikacyjnych ma się jak niezła bajka. Niektórym szefom ochrony palma odbija ,ale mogą mnie cmoknąć -mają takie same uprawnienia jak inni z nas z sufo [ poza znajomościami wcześniejszymi z poprzedniej firmy którą prowadzili z koordynatorami Eko Trade ]. Na chwilę obecną szczują jednych -przeciw innym pracownikom by mieć swoich sygnalistów . Jest nas 10 na SMA -5 skłania się do planu B -szukamy sobie wcześniej zatrudnienia w firmie dającej lepsze zarobki i czekamy do końca maja . Nie wiem jak inni w naszym rejonie działania ale dochodzą słuchy o planach zwalniania się przy mało interesujących propozycjach podwyżek i nowych umów . I ciekawe co zrobi zarząd jak straci w jednym dniu kilkudziesięciu pracowników w Enerdze -ochrona.Tylko (usunięte przez administratora) będą się cieszyć.

Melon
@Pracuś energetyczny

Obiecywali tak dużo a tutaj nic ! Nawet marnej podwyżki ...Dosłownie nic.

@Melon

U nas 5/5 sie zwalnia po maju jesli nie będzie żadnej podwyżki. Niektórzy i tak muszą dojeżdżać i mają druga pracę.

Negat

Założą alarmy kamery wszędzie i zostanie interwencyjna i centrum bezpieczeństwa . wy byliście tylko yymczasowo zrozumcie to, nie oplaca sie utrzymywac posterunków. Dostaniecie umowy na rok bo dalszej współpracy w ogole pewnie z wami nie uwzględniają!

Jarosław

Pracowałem w tej firmie zwolniłem się miałem za wysokie kwalifikacje obiecywali podwyżki ale ... na obiecankach się skończyło nie polecam nikomu.

@Jarosław

U mnie wszyscy czekamy do czerwca, jak nie będzie to nie mamy wyjścia

@Rob

10 czerwca jest dzień elektryka , wszystkie spółki otrzymają premie tylko nie nasza . Jeszcze jedno , dla wszystkich tych którzy liczą na parę złotych na święta - nie będzie nic i decyzja już zapadła .

@bogdan

Właśnie będzie, są pogłoski o podwyzce od czerwca. Myślę że premia na Wielkanoc to pewniak. To jescze nas tutaj trzyma.

@Rob

Wierzę że będzie 200 brutto podwyżki. Panowie dajmy im jeszcze 2-3 miesiące.

Jarosław
@Rob

Nie czekajcie nie ma na co .

@Rob

Mamy czekać na 200zl brutto podwyżki? Rozumiem, że Kolega żartuje! Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecywano 3 tyś netto po roku pracy i pełen socjal po objęciu układem zbiorowym pracowników ochrony. Powiem tak...albo weźmiemy przykład z nauczycieli, albo będziemy dalej "płakać" na tym forum. Trzeba założyć własną organizację związkową bo żadna ze struktur Energii za nas nie będzie "umierać".

Żaba
@No one

Masz rację , trzeba utworzyć własne związki .

@Żaba

W sumie rok temu na rozmowie kwalifikacyjnej była obietnica takich samych zarobków we wszystkich spółkach, mieli przeprowadzić konsolidacje pierdyliarda spolek i ograniczyć je do minimum, ostatecznie za dużo stolkow by polecialo i z 44 zostały 22 czyli nadal bardzo dużo. W każdym razie u nas też obiecywali 3000 netto w 2019 i mam nadzieję, że wprowadzą w ramach przedłużania umowy (tym razem już umowy na czas nieokreślony). Ktoś tu bardzo mądrze napisał, że nosimy logo Energi ale chyba tylko dla reklamy, bo zarobki są jak na rosnące dziś ceny, tak samo upokarzajace jak w firmach outsorcingowych. A czymś się chyba powinniśmy różnic, jako kwalifikowani pracownicy. Nasza ekipa czeka maks do czerwca albo rezygnujemy.

mieszko 1
@Rob

Nawet Pani kierownik która nas werbowała i tak wiele obiecała jest na etapie wypowiedzenia . Posłużyli się Nią jak zwykłym akwizytorem , robotę swoją wykonała i nie będzie musiała spoglądać , w oczy (usunięte przez administratora)ludzi .

Real
@Rob

"Nie mamy wyjścia" i co niby zrobicie, pozwalniacie się? Wszyscy, tak z dnia na dzień. Szczerze w to wątpię. Zapraszam do solidu, czy innego impela. Tam jest super socjal i podejście do pracowników hehe.

@Real

My się zwolnimy z dnia na dzień, ale na razie jestem dobrej myśli, że docenią naszą spółkę. Za 2 miesiące wszystko będzie pewne na sto procent. U nas wszyscy mają wpis na listę i pozwolenie na broń więc nie musimy być skazani na firmy oferujące maks 2000 netto. Obiecali to dadzą, spokojnie. Poczekajcie proszę do czerwca bo warto.

Baran12
@Rob

Nic nie dadzą .Może tylko na Święta . Na obietnicach się skończyło.

@Real

A może zdradzisz swoją receptę , na poprawę warunków płacowych ?

@bogdan

Jeśli ktoś planuje założenie związku to niech tu poda maila, u nas 5 ochotników już jest do członkostwa. Do założenia potrzrba 10 osób.

@Hardy

Trzeba poczekać na umowę na czas nieokreślony. W innym razie kto ruszy temat, pewnie wyjedzie energicznie z Energi:)

Senex
@No one

U nas za miesiąc bo to bedzie nasza trzecia umowa więc muszą :D a wiadomo nowa umowa na czas nieokreślony to i nowe zarobki będą. A hejterzy ponarzekają a i tak poczekają te 2 miesiące. Niecałe.

@Rob

Nie wiem skąd Ty czerpiesz informacje ale są one błędne , żadnej świątecznej premii nie będzie ! Wszystkie spółki już ją dostały , powiem więcej , w tych placówkach gdzie montują czujniki ruchu będą zwolnienia i dlatego nie ma premii . Ci co zostaną i podpiszą umowę na czas nieokreślony , mogą liczyć na następne święta .

@Senex

Pierwsza umowa była zawarta na okres próbny i ona się nie wlicza. Musisz jeszcze zaczekać. Sami od siebie nie dadzą nic. Podobno związkowcy z Płocka walczą o cokolwiek. Krąży opinia, że z naszym zarządem nie da się rozmawiać i palcem dla nas nie kiwną.

Chrzan
@Cola

Dokładnie, podejrzewam że i tak część posterunków zlikwidują e przeciągu roku. Wspomnicie jeszcze moje słowa. Ja powoli rozglądam się za planem B a o podwyżce możecie pomarzyć. Wczasy pod gruszą to maks co uzyskacie w tym roku a dalej w przyszłość ta spółka nawet nie patrzy. Dziadostwo i marne pieniądze, tyle że umowa o pracę.

pstryczek elektryczek
@bogdan

Co ciecie mają wspólnego z dniem elektryka ??? (usunięte przez administratora)

Massala
@pstryczek elektryczek

To co i Panie z biura, ktore wtedy jednak dostają podwyżkę, pracując w tej samej grupie kapitałowej z elektrykami. A jeśli ciecie nie mają nic wspólnego z branżą energetyczną to po cholerę włączyli ich spółkę ochrony do wspólnej grupy energa? Skoro tak zrobili to logiczne, że teraz my, pracownicy oczekujemy równych praw pracowniczych wynikających z przynależności do tego samego pracodawcy więc proszę, wstrzymaj sarkazm i nie udawaj głupiego. Widzę już jakąś bufonadę i poczucie wyższości. Szacunek należy się każdemu, nawet sprzątaczce! Ale kulturę wynosi się z domu. Pamiętajcie Panowie, gramy w jednej drużynie i nie liczymy na kokosy, te 3 netto to minimalna kwota na start u operatora więc chyba tyle nam mogliby dać. Nie poddawajcie się, nie będzie umowy nieokreślonej teraz to będzie za rok, pod centralne związki się podepniemy i coś ruszy.

@Chrzan

W tej chwili Energa Ochrona mentalnie jest na poziomie małomiasteczkowej agencji ochrony z lat 90' Umowy o pracę dla kwalifikowanych czy SUFO są już wszędzie. Sektor prywatny zaczął doceniać pracowników, stawki poszły w górę i na takie wczasy pod gruszą łącznie ze świątecznymi zapomogami można sobie zarobić nadgodzinami, samemu co miesiąc. Bez żebrania ze strony związków zawodowych. Wszystkich nas nabito w butelkę przy tworzeniu tej spółeczki.

Him

W

Hiro
@Real

Nie tylko w polsce jest solid i tp. (usunięte przez administratora)firmy , jest też np. orlen ochrona, poczta ochrona gdzie w tej chwili płacą o 500zł więcej

Cieć
@Hiro

Tak, poczta ochrona gdzie zatrudnią na jakieś dziwne umowy i nie zarobisz. Do tego wymagają pełnej lojalności i dyspozycyjności. Dlatego mają ciągle braki kadrowe bo przy takich płacach i tak wszyscy muszą dorabiać. Ochrona to dziadostwo i każdy o tym wie. Nigdy w tym zawodzie nie będzie dobrze. Firmy udają, że płacę my, że pracujemy i tak to się kręci, a kontrahenci w większości myślą, że mają super ochronę hehehe.

@Cieć

U nas premia świąteczna przyznana. Znowu może ktoś powie że mało. Ja uważam, że to znak ze strony firmy że im na nas zależy, są państwowe spółki gdzie na żadne święta pracownik nie ma premii! Teraz otwarta pozostaje sprawa podwyżek, ktoś z Was pisał ze chce 3k na reke. Ok docelowo mozemy do tego zmierzać w dalszej perspektywie. Ale trochę podejdźmy też racjonalnie. Na pewno o nas pamiętają, myślę że jeszcze w tym roku będzie podwyżka 200 brutto. To by było coś. Wiem że cześć z Was ma inne oczekiwania, jeśli tak to czas zwiększać swoje kwalifikacje skoro macie ambicje zarabiać więcej. Rynek w Polsce tak ocenia naszą pracę i oddolnie tego nie zmienimy. Nasz postulat jest jasny, zostajemy jeśli będzie podwyżka 200 brutto.

Cieć
@Hardy

200 brutto hehehe. Weź się ogarnij człowieku. Chyba jesteś kawaler i mieszkasz z mamusią hehehe.

@Hardy

Mów za siebie. Chcesz to zostań. Problemem jest sposób w jaki zwabili nas do tej Firmy. Jeżeli otwarcie byłoby powiedziane dostaniecie 2100 netto wtedy ok. Albo się decyduję przyjąć taką ofertę albo nie. Tylko, że pies z kulawą nogą by nie skorzystał z tej oferty.

@No one

Dokładnie, jest kolosalna różnica między tym co nam obiecano na rekrutacji a tym co dostaliśmy. W necie są jeszcze ogłoszenia z grudnia gdzie przedstawiają super warunki, pełne pakiety socjalne, doskonałe płace itp. Niektórzy odeszli z innych firm żeby tutaj trafić, pytanie ilu sobie polepszyło? Minął rok i maks co nam zaoferują to kontynuacja tego samego co dotychczas. Marne szanse na miłe zaskoczenie.....

Cień
@bogdan

decyzja zapadła Kwalifikowany pracownik ochrony dostał 136 zł netto na święta - ależ się zarząd natrudził by dać te kilka złotych -mogli lepiej nic nie dawać a tak się tylko ośmieszyli .Za zaangażowanie ??

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Energa Ochrona Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Ochrona obiekt handlowy-zatrudnie?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Mamy uniformy że płakać się chce, kto projektuje? kto doradza? .Kolor taki jak w narodowym wojsku Mao { Chiny } materiał nie przepuszczający powietrza ,w dni słoneczne zrobi się z Ciebie parówka a zimne - jeszcze takich nie było to nie wiem .,zapowiadają kontrole -zaczynam się czuć jak w wojsku ,wszystko na komendę nawet do kibla wyjść można za zgodą{ troszkę przesadzam } ale chcę uzmysłowić jaka jest mała tyrania w zakładach.Podobno prezes to (usunięte przez administratora) - tak mówią koordynatorzy -i lubi karać ludzi za byle co -nie znam człowieka nie widziałem .Zarobki - żadna rewelacja dodatki dopiero po przepracowanym okresie { ok. roku } zakład tak jak każdy inny z ludźmi nadmuchanymi jak balony i z takimi normalnymi ,sympatycznymi.Reasumując - mogłoby być lepiej ale prezes nie zna realiów a poplecznicy tylko klaszczą.

operator
@anonymous

Energa ochrona powstała żeby dać posadki kolesiom .Czytałem wywiad z prezesem EO błądzi w gwiazdach.Za państwowe pieniądze tworzą prywatne wojsko chce być jak maciarewicz.Wiek do 35 lat !! Tak w wywiadzie prezesie ho ho . A w Słupsku i innych obiektach 65 + . Obiekty strategiczne . Ochrona przed terrorem . To nie jest praca na zarobienie tylko na dorobienie .

@operator

Zatrudniaja glownie bylych policjantow.

@operator

Wszystkie psy do Oświęcimia

Pies
@pająk

Licz się człowieku ze słowami. Bo jak owe "psy" cię namierzą to nawet na cieciówkę na budowie cię nie przyjmą, a widać, że nic więcej nie potrafisz w życiu robić.

Pracuś energetyczny

Do tej pory nic nie wiadomo o jakichkolwiek podwyżkach dla pracowników ochrony - czy zarząd czeka aż ludzie się zaczną zwalniać -bo najniższą krajową można wszędzie mieć .Niby są związki zawodowa ale one są chyba na łańcuchu dyrekcji

@Pracuś energetyczny

Podwyższają tylko obowiązki .

Zaufana firma
@adam

Myślę, że zakład wstrzymuje się z podwyżką pracownika do czasu podpisania nowej umowy. Spółka ma już niemal rok i na pewno ma jeszcze coś do zaoferowania więc warto poczekać te kilka miesięcy. Zarówno zarząd, jakbi pracownicy to naprawdę wspaniała ekipa, ale pracownicy gorąco liczą na podniesienie pensji.

@Pracuś energetyczny

W rozmowie z przedstawicielem związków doradzono mi abym nie miał złudzeń i szukał lepszej pracy , zrozumiałem to tak że albo nasza sytuacja finansowa się nie zmieni albo ,, Oni ,, jako związki naszą grupą się nie zainteresują bo cóż by z tego mieli , mogliby się tylko komuś narazić .

Hate

Lać ciepłym moczem na tą całą ochrone. Mundurki, procedurki, raporciki i tabelki. Ściemniać ile wlezie, a w nocy się wyspać. Niech płacą ciule mi jeszcze za to hehe. A wszystkim byłym zomowcą, wojskowym i psą kij od szczoty w tyłek.

Jason
@Hate

"Zomowcą", "psą"? Słownik ortograficzny sobie zakup.

Mam umowę i jest pięknie ! Solidna firma .Polecam

Radosław
@Grzegorz

Zgadzam się z tą opinią, pieniądze są syte. Pozdrawiam kolegów z branży

@Grzegorz

Chlopie umowa to nie wszystko ogarnij sie przemysl pewne zeczy i nie wypisuj glupot

Szalony Waldemar

Jestesmy wszyscy pracownikami smiesznej spółki z prezesami zerwanymi z kosmosu cala firma zbudowana na klamstwie . A oni chca zeby ich normalnie traktowac zero szacunku .

Zrobiłem kwalifikacje czekam na rozwój firmy . Stop hejterom. Pozdrawiam

SzefZmiany
@Grzegorz

Grzegorz. Po urlopie walisz obchody sam.

Myr
@SzefZmiany

Grzegorz na szefa obiektu!

Wazeliniarzu

@Radosław

(usunięte przez administratora) 1800 są syte ?

Hejter
@Grzegorz

To szybko je zrobiłeś ...

@Grzegorz

A jaką masz umowę i co jest takie piękne ?

@Radosław

1790 zł. z nockami i zwrotem za pranie to syte pieniądze ? ! To jakie pieniądze uważasz za głodne ?

@adam

Normalna umowę że ją mam.

@Grzegorz

Udzieliłeś wyczerpującej odpowiedzi .

Gal Anonim

W spolce pracuje glownie byla policja. Po co siedziec w policji jak mozna miec emeryture i w ochronie nic nie robic prawda. Byla policja to zryte berety i problemy z alkocholem i nieroby jakich nigdzie nie znajdziecie. Ci od bezpieczenstwa to rodzinne stoleczki. Nigdy w ochronie nie pracowali a tu eksperci. Ccb po to by (usunięte przez administratora) ochrone bo za najnizsza krajowa chca komandosow. Prezes Energa S.A. powinien przeswietlic kogo sie zatrudnia bo tu smierdzi. Wystarczy dobrze poszperac w internecie.

peaceandlove
@Gal Anonim

Masz rację, większość tych specjalistów i specjalistek od bezpieczeństwa to zwyłke pociotki. W ochronie nigdy nie robili, a nas pracujących w tym zawodzie od lat chcą pouczać. Ale czego się spodziewać po budżetówce, zatrudnia się tylko rodzinke i kolesi. Oczywiście policja i wojsko rządzi spółką. Biedaki muszą przecież dorobić do emeryturki. Przez te świnie są takie stawki jakie są, bo oni to i za 5 zł by robili po 300 h najlepiej. Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie taki dzień, że was wywalą z ochrony i oczyści się atmosfera. Albo emerytura albo praca.

b
@peaceandlove

A czego Ty się nauczyłeś w tym zawodzie. Kiedyś na takich pracowników mówiło się dozorca, cieć. A niektórym wydaje się, że są Bóg wie jakimi ochroniarzami. Tak, że pominę milczeniem Twoją wypowiedz o byłych funkcjonariuszach Policji. Jak masz żal, to do siebie, ale pewnie nie nadawałeś się do Policji-stą frustracja.

psia grypa
@Gal Anonim

To u was nie panuje psia grypa ?

Security
@psia grypa

Wszedzie jest psiarnia.

Prezes
@b

Policja to jeszcze wieksze (usunięte przez administratora)

Peaceandlove
@b

Panie b szanowny. Zacznę od tego, że nigdy nie miałem aspiracji ani chęci, żeby zasilić szeregi policji naszej kochanej. Co do pracy o ochronie, to tak. Przez te kilkanaście lat nauczyłem się czegoś. Od pracy w markecie po grupę interwencyjną, więc proszę mi tu nie umniejszać. Mój wpis pana zabolał, bo prawda przeważnie jest bolesna, dla jednej ze stron. Niestety, moje doświadczenia z pracy z byłymi funkcjonariuszami są jednoznaczne. Jesteście grupą ludzi w większości, nie potrafiącą normalnie współpracować z ludźmi i wydaje się wam, że jesteście ponad wszystko i wszystkich, tak jak to było zapewne za służby. O zarobkach i całej reszcie pisałem już wcześniej, więc nie będę się powtarzał. Ma być weryfikacja w Energa ochrona, kto gdzie i z kim, więc myślę, że już nie długo... Amen

Pajak
@b

Psy i tępy jesteście pasożyty na utrzymaniu spoleczenstwa

@Pajak

Drodzy użytkownicy bardzo proszę, aby nie obrażać się nawzajem. Rozumiem, że możecie mieć nieco inne poglądy na różnego rodzaju sytuację, jednak najważniejsze jest, aby zachować kulturę wypowiedzi i wzajemnie się szanować. Czytelnik odwiedzający ten wątek liczy na znalezienie tu jasnych i przejrzystych informacji, które dotyczą firmy Energa Ochrona. Możecie napisać, czy firma zatrudnia również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Chciałbym uzyskać informację na ten temat.

Antypies
@Gal Anonim

To prawda, takich leserów jak byłe psy to w ochronie nie ma. Sam mam wątpliwą przyjemność pracować z takimi jegomościami. Młodzi emeryci, w narzekaniu na wszystko i wszystkich mistrzowie świata. Jedna rada nigdy nie ufaj psiarni, czy tej w czynnej służbie, czy na emeryturze!

@Prezes

Psy to pasożyty na utrzymaniu całego społeczęstwa.

Oszukani

W dniu 17 stycznia 2019 r. podpisano porozumienie odnośnie podwyżek zarobków dla ,, wszystkich ,, pracowników grupy Energa ( 200 zł brutto- od 1 stycznia 2019 r. ) Zapomniano jednak że istnieje grupa Energa Ochrona rozproszona po całym kraju i nie ma swoich związków zawodowych . Teraz już nie wiem czy jestem pracownikiem grupy Energa , czy tylko noszę taką naszywkę dla reklamy czy ozdoby . Obiecali kokosy , ludzie opuścili swoje dotychczasowe zaklady pracy i zostali na lodzie z ręką w nocniku . odradzam tą pracę .

OCHRONA
@Oszukani

Z tego co mi wiadomo to należymy do grupy Energa, z tym że, interpretują to na górze jak im pasuje, czytaj jeśli chodzi o kasę to już słabo. Związki są, a jak, tylko mało się starają w naszej sprawie jeśli chodzi o podwyższki. Trzeba ten stan rzeczy na razie przyjąć na chłodno i poczekać co się wydarzy w najbliższej przyszłości, a na razie pozostaje nam dorabiać do tych słabiutkich pensji. Pozdrawiam wszystkich pracowników ochrony Energa.

jacek

Czy Energa Ochrona ma jakieś związki zawodowe ?

Anonimous

Krzysztof Grochocki, niegdyś prezes agencji ochroniarskiej Zubrzycki. Tyle w temacie.

Prezes
@Anonimous

I wszystko jasne. Jest filmik na (usunięte przez administratora) z tym panem. Reklama "profesjonalnej" agencji ochrony zubrzycki.

Storm

Spółka powinna się nazywać emeryt ochrona, a nie Energa. Jeszcze trochę i nasz pan prezes kochany z dawnej firmy zubrzycki, o reputacji co najmniej wątpliwej wymieni na nowsze modele, chciałem powiedzieć stare hehe. Takich leśnych dziadków co to wszystko im pasuje i nawet jak by było narobione na środku kanciapy, to by to ominęli. No i podwyższyli chcieć nie będą bo ciepłe emeryturami przecież co miesiąc przytulają. (usunięte przez administratora)

Pracownik ochrony ma status społeczny nizszy niz sprzataczka. Wiec wszystko jasne.

Security

Jak tam dalej zatrudniaja bylych milicjantow na umowe ciecia w tej firmie?

Kofi

Z tego co czytam to Pan Cieć na budowie więcej od was zarabia i nie musi kłaniać się Paniskom. Jako Kofi mam na rączkę 3200 a nie jakieś marne 1600.

Smyku
@Kofi

Smierdzi psem wiek 50 na karku .

Kofi
@Smyku

@Smyku. Nie podskakuj synku bo ci się mleko zważy.

Trash
@Kofi

To fakt zarobki typowego ciecia z budki.

SZKOLENIOWIEC

CO TO ZA FIRMA KTÓRA NIE MOŻE PODPISAĆ NORMALNEJ UMOWY NA SZKOLENIA KWALIFIKACYJNE . ZROBIONO Z NAS BARANÓW NAJPIERW SIĘ WYPISAĆ BO ENERGA MA SWOJA FIRMĘ - DZIŚ INFORMACJA JEST TAKA BY SIĘ ZAPISYWAĆ GDZIE KTO MOŻE BO FIRMA SIĘ WYCOFAŁA - PANIE PREZESIE ZACHOWUJECIE SIĘ JAK DZIECI A NIE JAK PROFESJONALIŚCI. TO SKANDAL ,ŻE NIE MACIE LUDZI NORMALNYCH

@SZKOLENIOWIEC

U nas podobnie Q-rwa ,chyba zacznę szukać normalnego zakładu

wyrobnik

Czy to prawda ? ,że w tej firmie można pracować wykonując pracę dla innej firmy w tym samym czasie?.Płacicie tak mało ,,,,,,ze ludzie podejmują pracę w innych firmach ,i ochraniają inne zakłady

operator
@wyrobnik

Proszę założyć związki zawodowe i dać im popalić . Stworzyli stołeczki dla siebie i myślą , że wszyscy rzucą się do pracy w energa ochrona . Przejmują obiekty razem z pracownikami obecnych firm ochrony bo brak chętnych do pracy . Miało być 35 + a jest 70+ . Panowie bez obrazy kto chce pracować za 1600 brutto .Niech sami pracują .

nie polecam pracy w energa ochrona na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują wielkie kokosy a w rzeczywistości totalna porażka my z kolegą mieliśmy umowę na cały etat za kwotę 1808 brutto plus dodatek 30% ta kwota brutto to jest za 7/8 etatu a po mieśiącu zmienili nam umowę na7/8 etatu za 1585 brutto plus dodatek 30% ta kwota brutto jest za 3/4 etatu tak sie oszukuje to jest chyba firma atut a nie energa

olo

ja pracuje na 7/8 etatu a kwotę wynagrodzenia brutoo mam za 3/4 w energa ochrona tak kantują

Zostaw merytoryczną opinię o Energa Ochrona Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energa Ochrona Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk

Energa Ochrona Sp. z o.o.