Memling Security Sp.Zo.o

Gdańsk

Opinie o Memling Security Sp.Zo.o

Władek

Firma jest oki. Aby tak dalej. Jestem tu 6 lat.

Pracujący

To co piszą wszyscy zwolnieni pracownicy za alkohol, nieobecności itp to śmieszne. Po pierwszze firma zawsze płaci na czas po drugie na zlecenie placa 13 PLN brutto a na umowę o pracę 2000,00 wraz z dodatkiem nocnym. Kadry mile i pomocne zawsze pomogą w każdej sytuacji. Sam pracuje już parę lat w firmie i nie zamierzam odchodzić. Pozdrawiam i bardzo proszę nie pisać takich bzdur.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony.

Do Prezesa z MEMLINGA,niech pan weżmię cztery litery i przyjedzie do Inowrocławia.Kogo pan tam zatrudnił,skandal,skandal.Te osoby schorowane nie nadają się do pracy.Zobaczy pan.Jak ja porobię zdjęcia i wyślę do Dyrektora PKP>SA.Tych schorowanych dziadków.Ponadto minimalna stawka co państwo gwarantuję to jest 13 brutto to jest około 9,61 netto.ale powyżej 2000 brutto to jest 10.96 netto.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony.

Obiekty ochrony w Inowrocławiu i Rąbinek ,to skandal tam pracują same chore osoby z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.To te osoby trzeba pilnować.Czy PKP.SA. tego nie widzi,te osoby z ochrony ledwo co chodzą.W nocy się zamykają bo się boją.Dyrekcjo z PKP zrób z tym porządek z tą firmą MEMLING to skandal.

dysorek

jestem w szoku co się dzieje na obiekcie w Inowrocławiu pkp ul magazynowej . Po pierwsze brak kontroli ze strony pracodawcy na obiekcie jest osoba zatrudniona co robi grafiki i zwalnia bez uprawnień osoby które tam pracują dzwonią do pracodawcy żeby wyjaśnić o co tu chodzi kim ta pani jest . Jeśli chodzi o grafiki to ustawia sobie pod siebie ludzie pracują na umowę o prace pracują ponad norme godzinowa innym daje tyle godzin . A co najlepsze jak dzwoni się do biura to nie odbierją telefonu druga sprawa jaka jest na rzeczy . To że w Inowrocławiu pracownicy mają na godz 7,60 na godz. powiem tak tutaj tylko kłania się pip ponieważ nie znają się na kodeksie oraz nie przeszczegają ustawy zgodnie . dn. 01.01 2017 prezes to tylko widnieje na papierze a resztą się nie martwi się ludżmi , ta firma ma od 15 maja obiekt i tylko był na przyjęciu obiektu i od przyjęcia obiektu nikt z firmy się nie pojawia wstyd panie prezesie że nawet pan nie wie jak nazywają się pana pracownicy i nie wie co robi osoba która nie ma żadnych uprawnień do zwalniania ludzi niech pan ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z prezesowego fotela i przyjedzie do inowrocławia bo niedługo to sam pan bedziesz chronił swoje obiekty bo ludzie odejdą . Ta firma to totalna porażka jak można płacić wynagrodzenia 1.4460 .

rozczarowana

Szef ogółem nie robi pozytywnego wrażenia, ale pierwsze wrażenie może być mylne. Gdy wydawało mi się, że posiada on i jego pracownicy jakiekolwiek cechy humanitarne, okazało się że to jedna wielka ułuda z racji tego, że pracuje z nim jego ukochana rodzinka i to ją faworyzuje. Ponoć jest to zakład pracy chronionej oraz gwarantuje w pierwszej kolejności zatrudnienie osobom niepełnosprawnym, lecz tak jak dla większości pracodawców - najważniejsze jest orzeczenie i gdy tylko mój defekt zdrowotny wyszedł na światło dzienne, od razu dali mi przysłowiowego kopa w tyłek.

tadeusz

POLECAM TĘ FIRMĘ. TERAZ MAM NORMALNĄ UMOWĘ.WYNAGRODZENIE NA CZAS. JESTEM ZADOWOLONY WCZEŚNIEJ PRACOWAŁEM W INNEJ FIRMIE. SAME PIJACZKI .ALIMENCIARZE. TUTAJ TAKICH MISIACZKÓW NIE MA.

M . pracownik

Cześć. Pracuje w tej firmie jak wielu moich znajomych. Każdemu polecam i będę polecać tą firmę. Firma zatrudnia osoby z orzeczeniem jak każda inna- takie czasy... Z tego co wiem firma ma już około 700 pracowników i działa w całej Polsce ! Jeśli chodzi o kadry zawsze polecam dzwonić i załatwiać wszystko z Panią Klaudią Nadolną- główna kadrowa z szefem na czele zawsze wie jak załatwić każdą sprawę. Wynagrodzenie zawsze na czas a czasem szybciej ! Jest to śmieszne ponieważ powyższe komentarze są tak bzdurne, że aż się z tego śmieje co ludzie wymyślą żeby napisać nieprawdę. Pewnie wylecieli za alkohol. Polecam firmę Memling każdemu. Pozdrawiam M.

Normalny

Firma bardzo zakłamana tylko kręcą a później wielkie milczenie Potrzebują tylko Pracowników z wielkim upośledzeniem im większa grupa tym lepsza bo większe dotacje patrzą tylko na siebie i jak szybko i łatwo zarobić Większej chały jeszcze nie widziałem razem z firmą J.A.G. mogą podać sobie ręce pozdrawiam normalnych

PORTOS

FIRMA JEST NAPRAWDĘ OK . PRACUJĘ TU 5 LAT. OBY TAK DALEJ. BYŁEM JUŻ W KILKU FIRMACH DRAMAT. ROZUMIEM ZE OSOBY NIE POSIADAJĄCE ORZECZENIA SĄ ROZGORYCZONE. SPRAWA JEST PROSTA. SKORO NIE POSIADAJĄ TEGO DOKUMENTU TO SĄ ZDROWE. JAK SĄ ZDROWE TO DO ROBOTY !!!!!!!!!!!HAHAHAHAHA NA BUDOWĘ RAZEM Z UKRAIŃCAMI HAHAHA

@PORTOS 18.05.2017, 16:52

a nadgodziny jak masz płacone ?"ewentualnie na koniec roku" w postaci wolnego.Szkoda gadać

Kasia
@PORTOS 18.05.2017, 16:52

No tak, ty biedny kaleko do niczego innego się nie nadajesz

Marek

W tej firmie jest jeden kontrolny na 600 osób plus patrol interwencyjny w ilości 0 plus stacja monitorowania osoby nie pełno sprawne ale umysłowo Jak ktoś nie wierzy proszę zadzwonić na nr 724 997 997 najlepiej po 18

MARIUSZ
@Marek 12.05.2017, 22:24

Totalne bzdury.Firma jest ok. Pewnie popiłeś misiu wódeczki i dostałeś klopa. Szef jest naprawdę niezły. Wszystkie pijaczki wylatują. Ostatnio widziałam jak dał kopa jednemu.Narobił chyba w majty. Powiem tak. JAK PIJESZ W PRACY TO OMIJAJ TĄ FIRMĘ.

@MARIUSZ 18.05.2017, 16:31

zadzwoń !!! i nie wprowadzaj ludzi w błąd

użytkownik zarejestrowany

@Ryszard Ochucki, nie współpracuję z Memling Security Sp.Zo.o, dlatego nie mam możliwości przekazać informacji 'dalej'. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu. @Ryszard Ochucki może warto byłoby zgłosić swoje uwagi bezpośrednio do przełożonego?

@Hanna 09.05.2017, 10:39
@Ryszard Ochucki, nie współpracuję z Memling Security Sp.Zo.o, dlatego nie mam możliwości przekazać informacji 'dalej&#039...

To nic nie da bo firma slabo wspolpracuje ze swoimi pracownikami... pozdrawiam!!

użytkownik zarejestrowany

@Ryszard Ochucki, o warunkach na jakim stanowisku wspominasz? Pamiętajmy, że warunki są zależne właśnie od obejmowanego stanowiska. Może powiesz kilka słów więcej na temat pracy w Memling Security Sp.Zo.o? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Czekamy na Twoją opinię.

@Hanna 04.05.2017, 14:25

Moj poprzedni post tyczy sie pracy na stanowisku "kontrolnego".Co prawda nie pracowalem nigdy(i cale szczescie)na tym stanowisku,a moja opinia posilkuje sie tylko na tym co mowil mi jeden z bylych kontrolnych.Mowil ze pracuje praktycznie caly miesiac non-stop i nawet w dzien wolny byl zciagany do pracy... Ja osobiscie pracuje na dozorze w jednym z obiektow ktore obsadza Memling. Umowa o prace jest,pieniazki na czas sa(male bo male,ale jak sie nie ma co sie lubi to wiadomo...).Na obiekcie jest nas zawsze za malo przez co mimowolnie robimy nadgodziny.Urlopu zaleglego mam sporo(tak jak reszta osob z "mojego" obiektu),jednak wykozystanie go nie jest mozliwe gdyz JEST NAS ZA MALO i w sytuacji gdy ktos pojdzie na urlop pozostali !!MUSZA ROBIC KOLEJNE NADGODZINY!! Zalatwianie czegos w biurze jest ciezkie...Czasem jak zdazy mi sie podejsc do biura czuje sie jak persona non grata i jakby kazdy robil łaskę ze zyje i musi cos zrobic(i to nie tylko moja opinia). Panie pracujace w biurze zawsze sa opryskliwe i niezbyt mile.Praca tzw monitoringu tez pozostawia wiele do zyczenia i zalatwianie cos z tymi ludzmi graniczy z cudem.Zrobcie cos z tym!! Wstawiacie na stronie internetowej teksty ze ludzie sa w firmie najwazniejsi i ze zapewniacie rozwoj,tymczasem odnosi sie wrazenie ze jest sie intruzem i zlem koniecznym,a to w koncu glownie my,ludzie pracujacy na najnizszych szczeblach robimy na dobro materialne wlasciciela firmy i osob nia zarzadzajacych,bo w bizesie chyba o zysk chodzi!! Tyle z mojej strony,mam nadzieje ze Pani,Pani Haniu Z.(bo prawdopodobnie do Pani odpisuje) przekaze to wszystko "dalej" i firma wyciagnie z tego konsekwencje,bo potencjal jest tylko troche wiecej dajcie nam "od siebie" zeby jakos pracownikow zmobilizowac i bardziej pozytywnie ich nastawic do firmy i pracy,bo potencjal jest,a moga na tym !!WSZYSCY TYLKO ZYSKAC!! Zaczynajac od Panstwa,przez kontrahentow na pracownikach konczac!!Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

@Ryszard Ochucki 09.05.2017, 10:03

No i oczywiscie prosze o odpowiedz i ustosunkowanie sie do tej opinii,oraz do konstruktywnej i kulturalnej dyskusji!!

Artiom

Pracuje w 'firmie' (celowo w cudzyslowiu i z malej litery) od ponad 2 lat.Wlasnie przejzalem ich nowa strone internetowa i ze smiechu prawie spadlem z krzesla... 80% informacji o 'firmie' i o jej ofercie to stek bzdur wyssany z palca.Najbardziej zabawne zakladki to 'kariera' i przetargi z obsada obiektow w zakladce 'aktualnosci', dawno sie tak nie usmialem :) Pozdrawiam!

użytkownik zarejestrowany

@ZK, dlaczego? Jakie masz doświadczenia z powyższą firmą?

nol

Czy w tej firmie maja kontrolnych?Moze ktoś się orietuje?Chce tam sprobowac swoich sil !

sej
@nol 25.03.2017, 16:49

Kogo?Colo o co ty pytasz?Wspomnienie i kłamstwo ogolne.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@nol 25.03.2017, 16:49

Jesli chcesz pracowac non stop przez caly tydzien to idz :) ogolnie masakra...

ZK

NIKT NIE JEST DOSKONALY.A TA FIRMA TO JESZCZE ISTNIEJE?NO PODZIW NA MAKSA!

Ktos

Byłem ostatnio świadkiem nie ciekawej sytuacji w siedzibie tej firmy. Czekając aż zostanę poproszony na rozmowę, przysłuchiwałem sie rozmowie szefa memlingu i jednego z tych pracowników. Rozmawiali jak gdyby nigdy nic pracownik mówił że fajna robota itp. A po chwili szef powiedział cytat: "Wie pan co nie podoba mi se pan zwalniam pana". Dosłownie zdębiałem tak mnie zatkał że zapomniałem swojego numeru telefonu. Firma traktuje pracowników jak śmieci. Jak nie ten to kto inny sie znajdzie.

uczciwy

Male sprostowanie do wyzej napisanej opinii, chodzilo ze czekam tydzien od dnia kiedy wyplata powinna byc na koncie ,dzwonilem w poniedz powiedziano mi ze do konca tyg beda tylko ktorego,to juz niejest smieszne za co zyc, za co zrobic oplaty i ktos mi powie ze oni sa uczciwi.

uczciwy

Czlowiek uczciwie pracuje ponad norme ,zarabia grosze,poswieca sie dla nich a oni nawet nie potrafia powiadomic pracownikow ze wyplata sie spozni a jak sie dzwoni do biura to szanowna pani Z.... wielce oburzona ze czlowiek sie upomina o swoje smieszne ciezko zapracowane pieniadze, to juz jest chamstwo,one napewno maja wyplaty na czas a czlowiek czeka tydzien i nic , trzeba to zglosic do PIP

adalbert

Wpisy jak wszędzie. Takie i takie. Wcale nie jestem zdziwiony. Sam fakt że komuś się chce usiąść do kompa jednak świadczy o chęci wyrażenia swego zdania. Bardzo dobrze. Ja chodzę do tej pracy nie dlatego że podoba mi się lub nie ktoś tam, ani co bredzi. Traktuję to jako normalną pracę gdzie trzeba być i już. Swoje zdanie o kierownictwie i kolegach z pracy mam. Dopóki ani jedni ani drudzy nie robią mi pod górkę jest O.K. O kierownictwo w tym względzie się nie obawiam. Natomiast koledzy bywają nieobliczalni. Może sobie mieć czerwony nos, ćpać, spóźniać się notorycznie. Wali mnie to. Najgorsza jest głupota, która doprowadza mnie nieraz do szewskiej pasji. Uczulony jestem. Niestety mam z zarażonymi kontakt.

wkurw

hm pracodawca jest ułomny dobrze ze tu nie pracuje pensje słabe o wszystko się trzeba było prosić wole pracować z firmami co maja coś poukładane ja pracuje dla huntersa nigdy wypłata mi się nie spóźniła zawsze kasa jest 10 o godz 8 :20 nie jak memlingu ze musiałem czekac za 215 godzin dostałem hehe 1260zł biedni ludzie co muszą pracować dla tych ułomow jeszcze bronic ich jak by nie żona prezesa firma by jadła juz asfalt

koko
@wkurw 25.01.2017, 09:12

Też się cieszymy że już tu nie pracujesz. Fajny masz nick. Klasa sama w sobie. Gdyby była to moja firma dostałbyś złotówkę na godzinę. Jutro pewnie wylecisz za piwko i napiszesz to samo o Huntersie. Hahahahahah. Bieda.

Wkurw
@koko 19.03.2017, 12:03

Twoje pseldo mowi samo za siebie koko ja nie pije w pracy ja pisze prawde firma to syf kazdy wie o tym czemu prezes mial ponad 9 rozpraw za nie placenie ludziom wyplat pity sa wysylane na koniec kwietnia ma byc pracodawca ile masz koko za pisanie tych śmiesznych komentarzy ja na huntersa nie narzekam lepiej zarabiam i nie musze sie przejmowac o nic ze np wyplata nie dojdzie a te kadrowe tej firmie nie oogary chyba sa przyjete zakladu z psychiatryka

Riese

Ksiegowa do recyklingu ma powazne problemy z naliczaniem. Tak sie sklada ze moja siostra jest ksiegowa i wiem ile powinienem dostac lacznie z dodatkami za nocki trzeba cos z tym zrobic i to powaznie.Opoznienie z platnoscia to juz chyba standart.

GOSC

Kolejny raz nawalaja z pensja.Ciekawe co wymysla tym razem.

TERESA
@GOSC 10.01.2017, 17:59
Kolejny raz nawalaja z pensja.Ciekawe co wymysla tym razem.

Jutro pewnie będą. Ja dzisiaj dostałam Jest dzisiaj 10.01 także jeszcze czas . Pewnie masz inny bank. Mają obowiązek wysłać 10 także nie przesadzaj. Pewnie pali rura co? Chciałoby się już do monopolowego co? Jutro się nachlejesz. Zostaw coś dla tych biednych dzieci. Kup coś żonie. W biedronce bukiet pięknych róż jest za 7.00 pln. Jak się postarasz to będzie kolejne 500+ Nie będziesz musiał pracować. POMYŚŁ

GOSC
@TERESA 10.01.2017, 22:13

Tak sie sklada,ze pieniadze powinny byc wyplacane do 10-go kazdego miesiaca,a co do palacej rury to tak sie sklada,ze nie pije alkoholu i nie pale papierosow wiec mnie nie obrazaj.Kontroluj to co piszesz bo moje dzieci nie sa biedne,a 500+ dostaje i wcale nie zamierzam przestac pracowac,a wrecz przeciwnie,bede pracowal nadal wlasnie po to zeby dac im jeszcze wiecej,a i zona tez zawsze cos dostaje.I wiesz co,mysle ze jestes zwyklym trolem,ktory dostaje jakies ochlapy za takie wpisy.Zegnam ozieble.

Barbapapa 555

Pracuje od lipca 2016 w Lesznie na Szpitalu.Obiecywano nam prace bez żadnych szczególnych utrudnień.W chwili obecnej po "rozruchu" obiektu pan prezes (celowo z małej,bo z dużej to byłoby przewartościowaniem osoby) wymienia ludzi na obiekcie.Dla niego im większy stopień upośledzenia tym większa dopłata z PEFRON-u i lepszy pracownik. Cały pan prezes to kłamca i oszukaniec.Jest powiedzenie "nie podcieraj dupy szkłem bo się skaleczysz" czego ze względu na potraktowanie wielu na tym konkretnym obiekcie mu życzę. Jak najdalej od tej "firmy".

Barbapapa 555

Pani Marta

Jestem naprawdę zadowolona z pracy w tej firmie. Panowie. Już same pseudonimy poddają wątpliwość waszych opinii jakie tutaj wypisujecie. Mimo że jest to anonimowe to i tak się boicie. W waszych majteczkach już jest pewnie kleksik. Znowu Wasze zmęczone życiem z Wami żony będą was musiały przeprać Co tak naprawdę robiliście w tej firmie.? Pewnie piwko było co? A może na budowie troszeczkę popracowalibyście co? Wstyd. Prawda jest taka że pewnie jesteście nurkami którym podziękowano. W poprzedniej firmie jak pracowałam to pracownik ochrony zjadał pieskowi jedzenie. Wy też tak robicie?

były pracownik
@Pani Marta 28.09.2016, 17:09

szanowna pani sama się pani przekona po kilku mięsiącach że ta firma jest nienormalna i zmieni pani w kilku miesiącach zdanie pracowałem w tej firmie i stwierdziłem fakt że wykorzystują osoby niepełnosprawne do pracy obiecują górki a gupiemu radość . Dlaczego tak piszę to opowiem pani historie dlaczego zostałem zwolniony otóż informowałem pania z kadr że będe miał operację kręgosłupa i nie będe w stanie przychodzić na służby więc szanowna pani powiedziała mi że mam zgłosić to na monitoring aby znależli zastępstwo . Dziwiło mnie to że centrum monitoringu zajmuję się załatwianiu pracowników w zastępstwo ale to mnie nie interesowało jak kazali tak zrobiłem zgłosiłem to na monitoring . Po operacji dostałem telefon z kadr że mam natychmiast wracać do pracy bo inaczej będą musieli mnie zwolnić ja im powiedziałem że nie będe wstanie iśc na służbe ponieważ dwa dni temu wróciłem z szpitala i leże w łóżku . Więc ta pani uśmiechneła się przez słuchawkę i z tekstem do mnie powiedziała to nie ma po co wracać już do pracy bo w tym momencie jest pan zwolniony . Więc się pytam na jakiej podstawie zostałem zwolniony skoro informowałem was że będę miał operacje a ta pani do mnie ich to nie obchodzi i już pracy nie mam w piątek otrzymałem wypowiedzenie za porozumieniem stron . Zadzwoniłem do biura żeby wyjaśnić na jaki był powód zwolnienia odebrała jaka pani informując mnie że nie wie o co chodzi i kazała zadzwonić do szefa dzwonie do szefa i się pytam jaki jest powód zwolnienia i na jakiej podstawie skoro przed operacja byłem w biurze i informując że będe miał operacje i nie będe w stanie przychodzić do pracy , a ten cały szef odpowiada że on o niczym nie wie proszę dzwonić do kadr więc wytłumaczcie mi ludzie co jest grane z tą firma kto tu rządzi w tej firmie . Po rozmowie z moją żona postanowiłem poinformować mojego prawnika oraz gdańska inspekcje pracy na jakiej podstawie zostałem zwolniony bo w biurze nie są mi w stanie wyjaśnić nikt nic nie wiem . Założyłem sprawę w sądzie . I będą się tłumaczyć jaka była podstawa mojego zwolnienia .

Pracujący
@były pracownik 3 tygodnie temu

Masz napisane w świadectwie pracy na jakiej podstawie ... trzeba tylko przeczytać...

zby$zek

Widziałem ochronę Memlinga na Helu. Nie ma nic do zarzucenia. Pracownicy dobrze ubrani, odpowiedzialni i pracowici. To że z Gdańska pracownicy dojeżdżali przez kilka lat, to najlepiej świadczy, że to dobra firma.

tabasco

pojdz do biura lub zadzwon, to na pewnoe Cie zatrudnia,jesli tylko masz grupe inwalidzka... obecnie w firmie jest deficyt pracownikow. pozdrawiam!

janek

Firma jest ok.To przykre co piszą. Ja tutaj pracuję od początku. Nie należy się tymi wpisami kierować . Wystarczy zobaczyć jakim językiem są pisane. Dobrze że gonią takich................Piszesz preppers czy tam pampers że dostałeś 1268 pln. Zapytam Cię. Ile chciałbyś dostać? 7000? , 8000 pln? Dlaczego nie pójdziesz na budowę?

Baal
@johhn 04.09.2016, 18:10
Za ponad 200h troche ponad tysiac to bardzo slabo... placa dla desperata. Jezeli ktos mysli ze to ok to jak ma byc normalnie w...

Podam Ci przykład inna firma za ponad 200 godzin 2200.Jak najdalej od tej firmy tak jak ktoś pisze prezes bajkopisarz koszulek opłatek to przy nim Pikuś.Jak kolega chciał się zatrudnić trzy razy zmieniał godzinę i miejsce.Zadawal koledze pytania czy ma rodzinę itd podwazal kwalifikacje zawodowe oby tak dalej firma w końcu padnie na pysk.W środowisku ochrony sie rozniesie i sam będzie za psow pieniądze siedział na obiektach.

zadowolona
@Baal 26.01.2017, 17:33

To smutne. Jesteś pewnie kolejnym pijaczkiem który został wyeliminowany. Firma stawia teraz na jakość także Wasz czas jest policzony.

preppers

Memling TO dno. Prezes - bajkopisarz i oszust !!!!!!!!! W biurze "sami swoi" - "lizaki"! Jak najdalej od tego syfu!

mariola
@Życzliwy 10.06.2017, 16:59
Zakaz pracy w ochronie ludzi z orzeczeniami zakończy tą farsę z agencjami ochrony

hahahahahahahahahahaha. Ja jestem zadowolona. Nie masz orzeczenia to znaczy że jesteś zdrowa. Do roboty!!!!!Do biedronki leniu!!!

Kasia
@mariola 10.08.2017, 18:14
hahahahahahahahahahaha. Ja jestem zadowolona. Nie masz orzeczenia to znaczy że jesteś zdrowa. Do roboty!!!!!Do biedronki leniu!...

No tak, odpowiedź godna upośledzonych pracowników Memłanego Memlinga, powodzenia kaleki, miłej pracy

wkurw

okej wyplata jest na czas ale groszowa zero profesjonalizmu mundury za duze ,proszenie sie o wszystko na legemitacje ochrony czekalem dobre 3 tyg na umowe 4 tyg smieciowa to ma byc dobry pracodawca nie sadze przeszkolenie do obiektu domysl sie sam bo niema osoby ktora by ci pokazala poprostu zal prezes to porazka wielki bajkopisarz obiecuje wielkie gory nie dotrzymuje slowa nie polecam pracy tym zakladzie bo syf i mogila za 215 godz przerobionych 1268,00 sami ocencie pracodawce

@wkurw 05.08.2016, 01:06

Potwierdzam! Prezes w końcu się doigra i dostanie w "ciemnym kącie" po ryju i tyle..... !

preppers

Pracuję w tej Firmie od maja. Przyjąłem tą propozycję pracy z dwóch powodów; po pierwsze - obiecano mi pełny etat, po drugie - posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności i częściej niż inni muszę być u lekarza, więc pracując 24h/72h mogę pracę i lekarza "pogodzić". Na razie umowę(100% etatu) dostałem na okres 3-ech m-cy. W związku z tym mam jedno pytanie - czy to prawda, że w Memlingu praktykują coś takiego, że po tym okresie próbnym, dają pracę na Umowę-zlecenie na 1 m-c i po tym m-cu znowu dają umowę na okres 3-ech m-cy ?! Czy TO prawda że tak robią i w jakim celu????

@preppers 17.06.2016, 20:48

ja pracuje od 1,5 roku i po 3 miesiacach proby na umowie o prace dostalem umowe o prace na 2 lata wiec chyba to nie prawda, chyba ze teraz cos sie zmienilo

@tabasco 26.06.2016, 12:45

Dzięki za wpis! Widocznie ktoś lubi "mieszać"....??! Pozdrawiam !!!!

LUCYNA

FIRMA OKI. ABY TAK DALEJ.W KOŃCU MAM ETAT. PANOWIE NIE PISZCIE BZDUR.WEŚCIE SIĘ DO ROBOTY A NIE PRZYCHODZICIE DO OCHRONY ZATRUWAĆ POWIETRZE.GDYBYM MIAŁA TAKIEGO CHŁOPA W DOMU TO POGNAŁABYM GO NATYCHMIAST.WSTYD NORMALNIE.OSTATNIO DALI MI TAKIEGO JEDNEGO NA ZMIANĘ. MIAŁ CHYBA PEŁNE GACIE.FUJ. CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE MAM TAKIEGO SZEFA.POGNAŁ GO NATYCHMIAST.PEWNIE BIEGNIE DO TEJ PORY HA HA HA HA

pawlo1984

No właśnie firma Memling Security nie ma żadnych wad. Ta firma jest godna zaufania to firma rzetelna i uczciwą. Ja w tej firmię pracuję już 4 lata I zamieżam u nich pracować do emerytury.

pawlo1984

Dobra ja wiem swoje i tak wogule to kończe z tym tematem bo to co karol wypisuje to istny śmiech na sali. A jeśli chodzi o kontrole to na moim obiekcie są i przeważnie w miesiącu tych kontrol mamy tak od 3 nawet do 4 razy. A jeśli chodzi o zmianę adresu na stronie www.memling.pl to w tej kwesti Karol ma rację a reszta to zwykłe brednie.

pawlo1984

Ty Karol weś nie pisz takich bzdetów bo to co piszesz to jedne wielkie kłamstwo.

@pawlo1984 21.02.2016, 12:43

klamstwo? nie wiem jak w przypadku Twojego obiektu pawlo1984, ale u mnie kontrole są raz na 2-3 miesiace(bo odbior listy obecnosci to raczej nie kontrola jak dla mnie)... na stronie adresu nie zmienili, wiec nie wiem gdzie Karol tu klamie... ?!

karol

PREZES ,PROKURENT ŚMIECH NA SALI OD 6 M-CY ADRESU NIE MOGĄ ZMIENI NA STRONIE.GDZIE KONTROLE NA OBIEKTACH NA MIEJSCU , GDZIE NA DALSZYCH OBIEKTACH ? PIC NA WODĘ .POZDRAWIAM .

tabasco

z tego co sie orientuje to srednia krajowa to okolo 4000-5000 brutto, a tu mowa o NAJNIZSZEJ(1750,od nowego roku 1850 brutto...)

ciec24

a jaka jest stawka godzinowa

@ciec24 06.01.2016, 18:32
a jaka jest stawka godzinowa

przy grupie niepelnosprawnosci masz najnizsza krajowa za wyrobienie calego etatu czyli za +/- 160-168 godzin (3miesieczny okres rozliczenia).Z tym ze na umowie masz okolo 5-5,50 zeta/godzine brutto(!!!),a reszte doplaca PFRON, wiec wszelkie nadgodziny nie maja wiekszego sensu bo dostaniesz jak juz siano bez tej doplaty z PFRON, czyli jakies 3,50-max 4zl za godzine...(!!)

Plastyk

Prawda jest taka płacili na ostatnią chwilę,lub za mojej kadencji z opóżnieniem 2 dniowym.Płaca adekwatna do godzin pracy,przynajmniej na naszym obiekcie godzin nie było dużo a płaca ta sama.Mam obecnie problem z nie rozliczonym urlopem.Czekam jak to będzie załatwione?

pawlo1984

Jakie 3,50zl podwyżki co ty pierniczysz za bzdury . tak się składa że każdy w tej firmie dostaje co roku ok 60zl netto podwyżki. Wiem co piszę bo pracuję w tej firmę prawie 4 lata i zawsze jest wszystko oki.

@pawlo1984 19.12.2015, 14:54

to nie jest zasluga firmy ze podnosza ci pensje,oni to musza robic bo wzrasta najnizsza krajowa za ktora my pracujemy wiec nie maja wyjscia...ostatnio pewnie byles na tym smiesznym szkoleniu co organizowala'firma'wiec pewnie widziales jaki byl ton rozmowy?! wszystko co zle to wina pracownikow bo zle pracuja, bo sie obijaja, bo za duzo chodza na zwolnienia... powracajac jeszcze do podwyzki,to mialem wrazenie ze p.Klaudia i p.Wojtek ktorzy prowadzili owe'szkolenie'byli cali zrozpaczeni ze beda musili nam wiecej pracic... podsumowujac to kasa na czas, zarobki niskie(ale w sumie to jaka praca taka placa, nie placilbym sobie za siedzenie i nic nie robienie 4000zl...),biuro i tzw monitoring zarzadzane bardzo slabiutko, zazwyczaj nikt nic nie wie i jest tzw spychologia(zadzwoni pan do tego, a tamtem powie ze do tamtego i tak sie kreci).mam wrazenie ze ja jako laik nie majacy doswiadczenia pracy w biurze byl bym bardziej asertywny i ogarniety pracujac w tej firmie za tzw biurkiem. Pozdowienia i powodzenia panie Pawle, bo podejzewam ze tak pewnie masz na imie!

pawlo1984

No nie przesadzaj że kasą trochę mała. Pracodawca dosyć uczciwą pensję płaci a zresztą co roku jest podwyżka 50zl.

bolo

Ja jestem zadowolony. Kasa trochę mała ale na czas.

TOMYK

HELOO KTO TAK PISZE O TYM PANU .SKAD TAKIE NIUSY .JAN PYTA KTO TO BYŁ TEN NIBY SUPER GOSC BO JAKOS NIE LAPIE.JA SIE MOZE DOMYSLAM,PLIS NAPISZ

JAN

TAKI DZIS JESTEM ROZMOWNY.PANIE PIOTRZE CO W PANU JEST TAKIEGO ZE LUDZIE OD PANA ODCHODZA .JEST PAN TAKI ZADUFANY W SOBIE ,ZERO KOLEZENSTWA ,PRZYJACIOL, SAM PAN ZGINIE ........... PANI KASIA PANU NIE POMOZE,WIRTUALNA MILOSC NIE ISTNIEJE ,ZA DZIEN ,DWA , MIESIAC ,ROK WIE PAN O CZYM MOWIE ZOSTANIE WSPOMNIENIE PO PANU ALE TAKIE JEST ZYCIE .PRZYKRO O TYM MOWIC.POWODZENIA PANIE PIOTRZE.

Ania
@JAN 26.11.2015, 10:31

Firma jest ok. Pracuję tutaj.Oby tak dalej

JAN

PONOWNIE JAN .JAK FIRMA ZMIENIA LOKUM TO TRZEBA ZMIENIĆ DANE WSZEDZIE ,ZA MALO OSOB PRACUJE W BIORZE JAKI WIZERUNEK JEST FIRMY ,DLUGO ADRES NA KILINSKIEGO ,POTEM JAK CIE MOGE BIALA A TERAZ WIDMO.POWINIEN SIE PAN WSTYDZIC PANIE PIOTRZE.POZDROWIENIA DLA MALZONKI,BEZ KTOREJ BYLBY PAN ZEREM.

JAN

JA SIE PYTAM GDZIE SA TE PATROLE INTERWENCYJNE.JAKAS SCIEMA .CIEKAWE CZY INTERESANCI WIEDZA ZE TO FIKCJA.BRAK DOZORU ,KONTROLNYCH ,KIDYS BYL SUPER GOSC ,ALE AMBA GO WCIELA ,P. FILONOWICZ SLIZGA SIE JAK ZABA PO KAMIENIACH ,TRZEBA CHYBA POWIADOMIC PARTNEROW FIRMY ZE SA WALKI JAK DIABLI NA PRZETARGACH .

pawlo1984

Co za głupoty piszesz akurat i co ktoś ci uwieży w te brednie co piszesz. Tak się składa że firma jest po pierwsze wypłacalna a po drugie kasa zawsze jest na czas często jest tak że pieniądze na koncie są już 6 lub nawet 8.

chudy

jest fajnie w tej firmie leci mi jus 5 rok na helu polecam tom firmę i pozdrawiam panie z monitoringu som milutkie

Stefan

Tak jest, popieram - pensja zawsze na czas, urlopu tyle ile trzeba, godzin przepracowanych również. ktoś napisał że kobiet nie zatrudniają - Jk nie jak tak. Żadnej dyskryminacji. Firma konkretna. Jestem bardzo zadowolony że pracuję w tej firmie.

Zostaw opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Memling Security Sp.Zo.o