Djbad1979

Najgorsza firma w jakiej bym miał pracować bez profesjonalizmu spółka jest powiązana w której pracują sami wariaci którzy coś obiecują a nie dotrzymują słowa robią casting na pracownika ochrony a wybierają cięcia do pracy który się nie nadaje na pracownika ochrony

siwy

Który to już raz z kolei brak pensji na koncie. Pieniądze są niewypłacane na czas. Mam zobowiązania, które muszę wpłacać najpóźniej 10 każdego miesiąca, ale kogo w tej firmie to obchodzi.

Waldemar

Super firma :-)

Jozef

Witam. Zgodnie z wymogami jakie wprowadził rząd muszę przyznać że firma memling codziennie dostarcza na obiekty maseczki, płyny i rękawice. Jestem zdumiony ponieważ sam prywatnie ciężko mi kupić dla siebie czy swojej rodziny a tu proszę. Dziękuję w imieniu swoim i pracowników że szef tak dba o dobro nas wszystkich.

Ola

FIRMA GODNA POLECENIA. WSZYSTKO ZGODNIE Z PRAWEM. PODOBA MI SIĘ. WCZEŚNIEJ PRACOWAŁAM W IMPELU. DWIE UMOWY, BRAK DODATKÓW NOCNYCH , NADGODZINY WYLICZANE NIEPRAWIDŁOWO. SZKODA GADAĆ. TUTAJ JEST POD TYM WZGLĘDEM DOBRZE.

@Ola

Co ty bredzisz nie ma żadnych obiecywanych na wstępie dodatków goła penaja

Olga
@Pracownik

Hm, może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat? Są te dodatki? Jakieś premie? Czy tylko sama podstawa? Widzę różnice zdań i chciałabym jednak rozstrzygnąć jak to wygląda realnie w Memlingu... Wypowiecie się? :)

Pracownik Nowy wpis
@Olga

Żadnych dodatków. Nadgodziny wypłacane raz w roku. Ok 150 za godziny nocne.

Djbad1979

Polak
@Djbad1979

Wybierają tego za którego jest większa dopłata pefronu. (usunięte przez administratora)w tej firmie nie liczy się nic poza tym jaka dopłatę dostaną z pefronu. Omijajcie ten (usunięte przez administratora) bo prędzej czy później was zwolni jak w castingu na mapie 1 gr Art nadgodziny 100 o jakich się chwali to płaci na koniec roku lub (usunięte przez administratora) pracowników

Józef
@Djbad1979

Prosze przestac nas obrażać, pracuje od 9 lat w tej firmie i nie jestem wariatem. Mam dom, rodzine i jestem normalnym człowiekiem. Prosze przestac pisac takie rzeczy bo w końcu wezmą się za sprawdzanie numeru IP i zobaczymy kto pisze takie bzdury. Sprawa skonczy sie dla Pana w Sadzie. Pozdrawiam

Kazimierz
@Polak

Za te oszczerstwa mozna trafic do Sądu, nie mozna tak znieslawiac ludzi. Prosze uważać. Tak jak pisalem wczesniej firma bardzo dobra.

Chlorek
@Djbad1979

Na ochroniarza przyjmą nawet emeryta z laską.Brak nogi nie jest przeszkodą (proteza)Może być lekka schizofrenia,lekki Down,Przyjmą też bezdomnych (spanie na portierni).Najważniejsza jest grupa inwalidzka.

Adam
@Djbad1979

Ta firma ciągle wrzuca ogłoszenia. Psuje rynek bo w przetargach oferują naj niższe ceny A potem szuka inwalidów 1 gr aby dla nich pracowali. Rotacja duża nie wiadomo czy ktoś Cię podmienić A te 100 nadgodziny to w bajki sobie wsadzić nikt nie mów wam ze płaci na koniec roku A jak kogoś może oszukać to urlop mu wystawiają. Szef to pijak i (usunięte przez administratora) jakich mało. Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej

Kazimierz
@Adam

"Najniższe" pisze się razem :) nie znasz ortografi, jesteś mało wiarygodny. Firma godna polecenia.

IREK
@Adam

PRAWDOPODOBNIE JESTEŚ KOLEJNYM GNOMEM KTÓRY WYLECIAŁ Z POWODU SMRODU. FIRMA JEST SOPKO. WŁAŚNIE PRZEGRALI PRZETARG NA SZPITAL W KĘTRZYNIE. WYGRAŁA FIRMA STEKOP ZA STAWKĘ 10.40 NETTO ZA GODZINĘ. DO TAKIEJ FIRMY TERAZ TRAFISZ. PRZYGOTUJ SIĘ I POSMARUJ ODBYT. TAKŻE COŚ SIĘ NIE ZGADZA W TWOICH WYPOWIEDZIACH . CENĘ MIELI TRZECIĄ TAKŻE NIE SĄ JAK PISZESZ NAJTAŃSI . MOŻESZ SPRAWDZIĆ. PRAWDOPODOBNIE JESTEŚ KOLEJNYM ŻULEM KTÓRY ODDAJE FEKALIA TAM GDZIE ŻRE. JA POLECAM TĄ FIRMĘ . PIERWSZA MOJA AGENCJA GDZIE JEST WSZYSTKO OK.

Aleksander
@Djbad1979

Nie polecam jakiegokolwiek nawiazywania wspolpracy z firma Memling Security. Najgorsza z mozliwych firm ochroniarskich na rynku. Brak wiedzy, rzetelnosci i uczciwosci. Pracownicy zatrudniani na 3 miesiace, oczywoscie z orzeczeniem o niepelnosprawnosci zeby kase wydrzeć, a potem out i wypad, nastepny brany. I tak w kolko machina sie kreci. Omijac szerokim łukiem.

Wlodek
 Rekomendacja
@Aleksander

Pracuje w tej firmie i z tego co wiem to 3 miesiące ma każdy bo to okres próbny ???????? jeśli nie dostałeś dalej umowy to znaczy że byłeś słaby, proste.

Mila 77
@Djbad1979

zgadzam się w stu procentach . Zwłaszcza pseudo koordynator Tomasz S. Zajmuje się ludźmi od sprzątania. Ma trzy obiekty pod sobą a zachowuje się jak jakiś wlasciciel wielkiej firmy (usunięte przez administratora) i do tego bez szacunku do ludzi . Poniza, wyzywa i szantażuje chorych ludzi. Jest juz zgloszony do Inspekcji Pracy . Mam nagrane jego rozmowy .

Jac
@Djbad1979

Święta racja dzwoniłem 7razy tak praca aktualna a potem nie na już etatu banda (usunięte przez administratora)i tyle a szef pajac nad pajace

Jac
@Kazimierz

Taka godna tak jak i ty.

@Jac

Hej @Jac, może po prostu jakiś inny kandydat bardziej wpisywał się w profil Memlinga? Niestety, często nie mamy możliwości dowiedzieć się, co poszło nie tak w procesie rekrutacji. Pamiętasz może jakie proponowali stawki? Czy przeprowadziliście wstępną rekrutację telefoniczną?

Roman sokolowski Nowy wpis
@Djbad1979

Szef w Gdańsku to totalny wariat obiecuje wyrzuca mlodych fajnych chłopaków tracą obiekty ta firma jest do niczego tak jak szef

Taka prawda Nowy wpis
Klient

Czytajac te PSEUDO KOMENTARZE widać że pisze je głównie KONKURENCJA. Tej firmie niczego nie można zarzucić! Wypłaty są uczciwe, dodatki są wypłacane. Dlatego ta firma jest tak zaciekle atakowana przez konkurencję gdyż niejst w tzw.Ukladzie. Niebierze udziału w szemranych ustawianych przetargach etc.

Pracownica Nowy wpis
@Taka prawda

Jakie dodatki??? 150zł za godziny nocne. A do tego otrzymałam jedną koszulę, idąc na 24 godz teraz gdy się robią upały to ta koszula po 12 godz jest przepocona. Jestem kobietą i przeszkadza mi, że po iluś godzinach muszę pracować w śmierdzącej, przepoconej koszuli. U mnie na obiekcie nie ma klimatyzacji, ani wiatraków. Jedna koszula, która jest na okraglo prana. U mnie nikt nie dostał dodatków.

Jeszcze pracownik ale już niedługo. Wszystkim zainteresowanym omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Pan prezes na dzień dobry obiecuje dodatki za nadgodziny, za pracę nocną, zwrot kosztów dojazdu to wszystko jedna wielka ściema. W rzeczywistości człowiek pracuje za najniższą krajową i nic więcej a i najniższą potrafią uciąć. Jedyne w czym nie ściemnia to wypła 10 każdego miesiąca ale tuż przed piętnastą żeby nikt już tego dnia nie zdążył zadzwonić z pretensjami i prośbą o wyjaśnienie brakującego wynagrodzenia. Szczerze nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nowy
@siwy

Dokładnie nie ma miesiąca żeby wypłata była w terminie jest to nagminne. Nie obchodzi nikogo w biurze to że ktoś ma zobowiązania i nie ma za co leków wykupić.

Marcin
@Nowy

Bardzo niepokojące jest, to co piszecie. Skoro firma nagminnie ma problemy, z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia to rodzi się pytanie, dlaczego tak jest? Umiecie rzetelnie napisać, co jest powodem tego, że tak to niestety wygląda? Myślę, że pracodawca w jakiś sposób tłumaczy się z tych opóźnień.

pracownik memlinga
@Marcin

PLACI DUZE KARY Z NASZYCH WYPRACOWANYCH PIENIEDZY, DLATEGO PRAWIE NIGDY NA CZAS NIE MA WYPLATY.

Prescom
@Marcin

TAK! niekompetencja kadry, Dyrektor może i ma głowę na karku ale nie widzi wszystkiego i podwładni odpowiadają za placówki.... a tu problem taki ze firma ma kontrakt i nie zarobi dodatkowych środków. Urlopy, nadgodziny to problem, za mało ludzi i nie da się fizycznie nawet w rozliczeniu rocznym zrobić bilans by nie dopłacać do placówki chronionej [obiektu]. Nie mogą odłożyć zapasów finansowych by płynność była i stąd opóźnienia bo czekają na wynagrodzenie od firm [ kontaktorów] . ROZWIĄZANIE- dać uprawnienia lub lepszych ludzi w biurze! skończy sie rok i zamiast wyjść na 0, lub zapłacić x1.0 za godzinę pracy [bez dofinansowania osobę]a tak pójdzie 2.0 z tytułu nadgodzin. nawet 600 godzin na obiekt x 2 [ najniższą za godzinę] Można esej napisać ale to nie takie forum ...

jack316
@Marcin

Firma "przedłuża", "nie ma takiej możliwości, proszę sprawdzić jutro, i zadzwonić" i cisza. Wypłata wpływa 14-go, lub 15-go

Joanna G...
@siwy

Pracuje tu bo nigdzie indziej mnie nie nie chcą pracuje tu długo fakt nie wypłacaja Sto lat na czas ale trzeba z nimi robić tak samo dlatego kiedy mogę biorę zwolnienia nie chce mi się tam siedzieć. Zresztą za każdym razem idę spać bo co tam robić... wysypiam się i rano jadę wyspana ... ???? jaka płaca taka praca nie zamierzam się zamęczac .

Joanna G...
@siwy

Pracuje tu bo nigdzie indziej się nie nadaje ???? chodzę na zwolnienia kiedy chce nawet wtedy kiedy nic mi nie jest łykaja wszystko ????. Idę na 24 h śpię cała noc bo co tam robić rano wychodzę wyspana ???? płaca marnie Ale za taka robotę nie jest źle zmieniła się Pani co ustala grafiki i nawet kiedyś napisała czy zamierzam się pojawić w pracy .... mysle sobie po co jak mogę chorować i symulowac ????

kate
@Joanna G...

Brawo ty :)

@siwy

Umowy o prace są wypłacane do 10 a zlecenia do 21 dnia każdego . Przeczytaj Kubusiu umowę. Rura pali co? Podaj nazwisko a łatwiej będzie Ci namierzyć i wyp...... . Siwy hahaha Firma jest spoko

@siwy

Mnie siwy Twoje problemy nie interesują To nie jest Caritas, Nie pasuje to won. Firma jest fajna . Pierwszy raz się spotkałem aby cnie rżneli na podwójnych umowach. Tu jest wszystko uczciwie. Polecam

Jakotako
@Prescom

Tak jak piszesz - zmienić ludzi w Biurze !!!!! Synalkowie i ich żoneczki .....- NA ICH MIEJSCE LUDZI AMBITNYCH I WYUCZONYCH !! Szef będzie musiał wybrać - albo rozwój Firmy albo jej upadek !!

biurwy do wymiany
@Jakotako

Szef konkretny facet ....ale biuro kompletny syf,reiwah i popelina...niezdyscyplinowane,leniwe i niekompetentne...zgaduję że feministki bo mają...wyj...ne na innych ludzi szczególnie niepełnosprawnych i wyznaniowych widać ich kasa nie zależy od wyników w pracy dokument o przepracowanym czasie w firmie drukują od czterech miesięcy na razie bez sukcesuw...i zaczynam podejrzewać,że nie odprowadzali za mnie składek...poza tym nie reasumując jak się szanujesz weź jakąś pracę w Gdyni....bo ta firma działa tylko wtedy jak w biurze jest szef...pozdrawiam z Panem Bogiem shalom

daga
@Joanna G...

jeśli tak pani robi jak tu pisze to wydaje mi się że coś z pani głową jest nie w porządku potrzebny lekarz psychiatra , nie przyszło pani do głowy to że jak pani choruje to ktoś musi pracować nadgodziny , i co to znaczy że śpi pani całą noc? taką pracownicę już dawno bym zwolniła ,takie zachowanie jest karygodne

Siwek
@Marcin

Pracodawca nie odpowie ci na to pytanie bo albo zaczyna sie wydzierac i probuje wziac cie na huki, albo jak to nie skutkuje i drazysz temat to rozlacza siw w pol zdania.

Jakotako
@Marcin

Pisze Pan sensownie i zadaje merytoryczne pytania. Sądzę że DUŻYM BŁĘDEM w naszej firmie jest to, że - tak jak piszą -zatrudnianie "rodzinki" w Biurze jest dużym błędem. Dlaczego? Ano dlatego, że CZUJĄ SIĘ BEZKARNI, ich myślenie jest podobne jak za czasów PRL-u - "Czy się stoi, czy się leży i tak pensja się należy". Pracownik MUSI CZUĆ JAKIŚ BAT nad sobą, oni nie mają kompetencji a przede wszystkim CHĘCI....!! Oczywiście, z pewnością nie wszyscy.... - jedna, czy dwie osoby FIRMY NIE POCIĄGNĄ. Po co my tutaj, na forum się "spinamy" - SZEF I TAK ROBI SWOJE ! Ma w tej policji "wyprany" mózg. Gdyby nie PANI KASIA, popłynąłby już dawno ! Ponadto, za "chiny ludowe" nie może zatrudnić dobrego koordynatora, wszyscy po "krótkim stażu" - uciekają. (....) Są punkty (miejsca pracy) gdzie nie trzeba koordynatorów, "bata", pilnowania pracowników....., WYSTARCZY ŻE JEST DOBRA DRUŻYNA, DOBRY SKŁAD, a praca jest nawet przyjemna....?! SZKODA TYLKO ŻE SZEF NIE ZAUWAŻA TYCH, CO TO "CIĄGNĄ", CO SIĘ STARAJĄ !! I jeszcze jedno - Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA ! Pozdrawiam.

Kasia
@pracownik memlinga

Nie mogę uwierzyć w to co ludzie piszą. Jeszcze nigdy firma nie spóźnila się nawet 1 dzień z wypłatą. Jak możecie pisać takie bzdury. Jakie kary? Skoro ta firma jest niby taka zła to czemu ma już 1000 ludzi na umowę o pracę czemu tam są wiecznie takie tłumy? To chore

Maria
@Nowy

Pracuje od 4 lat i jeszcze nigdy nie miałam wypłaty później niż 10ty. Często jest wcześniej. Nie wiem laczego luzie tak kłamią. Może masz umowę zlecenie wtedy płatność jest do 20-go. Nie pisz bzdur bo opluwać to możesz kogoś innego.

siwek
@Marcin

Pracodawca ma to gdzies i odsyla do ksiegowej. Dzis jest 11.05. Pensji brak, a wiem ze juz ludzie mieli na kontach 08.05. Koordynator, ktory jest lacznikiem miedzy nami i biurem mowi nam, dzwoncie sobie do biura.

@Tomek

Autentyczny prezes z ciebie. Identyczny sposob wypowiedzi. Gratuluje.

@Tomek

Ciebie nie maja interesowac moje problemy, tak jak mnie nie interesuja twoje. Ale mam swoje priorytety, oplaty takie jak czynsz, swiatlo, gaz czy przedszkole corki. To sa oplaty, ktore musza byc zrobione w terminie. Jakos lepiej wtedy spie.

Zgitaro
@siwy

Do tego jaka rotacja pracowników. Jakby taka Firma miała pilnować mojego obiektu, to dawno bym pogonił...

Robert.
@siwy

,,Myślę że wszystkie te złe opinie są pisane przez tę samą osobę lub konkurencję dla której Memling jest solą w oku. Firma się fajnie rozwija. Widać że na to wszystko ciężko pracują.Pracuję tutaj 7 lat.Nigdy nie było żadnych problemów. Naprawdę firmę polecam.

Daniel
@siwy

Ten degenerat ( siwy) napisał jak widać 10.07 o 15.08 że nie dostał wypłaty 10.07. Pewnie dostał o 16.10.(usunięte przez administratora)Wypłata powinna wyjść od pracodawcy najpóźniej 10 dnia to znaczy że może być np 11.07. Szefie goń takich!!!!!.

@siwy

Ty Siwy jakie TY możesz mieć zobowiązania.? Alimenty albo komornika z Prowidenta. Szef powinien mieć jakiegoś psychologa w rekrutacji aby tacy jak Ty nie byli w stanie się prześlizgnąć. Napisałeś tą opinię 15 a przelew pewnie dostałeś 16. Podaj nazwisko a sam to załatwię. Tylko smrodzisz i nic więcej

@Tomek

Tak psychologa i psychiatrę bardzo potrzebni w firmie.

Mała
@siwy

Właśnie boleśnie się o tym przekonuje. ????Pracowałam w różnych firmach, nawet najgorszych wypłata najpóźniej była 10 w południe. Tutaj na forum też czytałam opinie, że nieraz i po 10 dopiero były pieniążki. Odechciewa się pracować.Jeśli do jutra nie dostanę to na pewno do pracy jutro nie pójdę. Jak tak ma wyglądać współpraca to trzeba szukać nowej pracy

Grzegorz

Firma godna polecenia. . Pierwsza moja firma ochroniarska gdzie wszystko jest ok. Umowa o pracę ,wypłata na czas ,nie (usunięte przez administratora) na nadgodzinach. Jedna umowa. Mam 2600 brutto + dodatki nocne to jakieś 2900 brutto. Zwroty za leki . Łącznie jakieś 3100 brutto. Jestem zadowolony tym bardziej że mam fajny obiekt. POLECAM

@Grzegorz

I wtedy się obudziłeś wypłata 2800 żadnych dodatków.

FLOYD

JEDNA WIELKA PORAŻKA!! ŁAMIĄ PRAWA PRACOWNIKA BEZ ZASTANOWIENIA. CHYBA NIEZBĘDNA JEST STAŁA KONTROLA ZE STRONY ODPOWIEDNICH ORGANÓW!!

NICO
@FLOYD

ODPOWIEDNI ORGAN MAM MIĘDZY NOGAMI. CHCESZ ZOBACZYĆ? MI TAM PASUJE PRACA TUTAJ WSZYSTKO NA CZAS.

Justys

A ja nie narzekam tylko wyplata marna i brak premii za wpis na KPOF

@Justys

Cześć, możesz powiedzieć, czy pracujesz zdalnie, czy w biurze? Zastanawiam się, jak wygląda siedziba firmy. Czy Memling dba o komfort pracy zespołu?

Monika

Firma na poziomie, ogromna ilość pracowników świadczy o tym jak porządną firmą jest Memling, pracuje od roku i dziękuję Bogu za tak uczciwą firmę, to jak pracowałam na czarno w innych firmach, Solid czy Impel to się w głowie nie mieści.

@Monika

Hej @Monika, a rotacja pracowników jaka? Skoro pracujesz w Memlingu od roku, na pewno jesteś w stanie to określić, a Twoja opinia byłaby bardzo pomocna. Czy można liczyć na stabilność zatrudnienia rozpoczynając z nimi współpracę?

ROBERT

FIRMA JEST OK . CZYTAM TE OPINIE I TAK SOBIE MYŚLĘ KTO JE PISZE. RAMBO , BUCZEK ,PIPEK ITD. CZYLI NIKT. PISZĄ TO LUDZIE BEZ IMIENIA I NAZWISKA. A MOŻE TO NIE LUDZIE? JA MAM NA IMIĘ ROBERT I POLECAM TĄ FIRMĘ.

@ROBERT

Hej @ROBERT, a kiedy pracowałeś w Memblingu, może nadal pracujesz? Powiedz, czy można liczyć w firmie na podwyżki, czy raczej stała wypłata niezależna od stażu pracy?

Justyna

Wow, aż 20 aktualnych ofert pracy w Memlingu! Czy ktoś może mi powiedzieć, ile godzin tygodniowo pracuje dozorca w Ełku: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownikow-dozoru-z-elku,lento.plb479a13e9ba679aa21471ee83a978d96,elk, bo właśnie kogoś tam poszukują. Jeżeli znacie inne szczegóły dotyczące pracy w firmie, zachęcam do pozostawienia ich na forum.

Przemek

Fajna firma. Kasa na czas. wszystko oki.

Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Firma Memling Security sp.z.o.o Nie wprowadziła żadnych zaleceń dla pracowników w związku z sytuacją pandemii na terenie RP. Pracownicy dojeżdzający komunikacją publiczną ,autobusy,tramwaje ,PKP mogą skożystać i zostać w domu, co jest szczególnie zalecane. Proszę o mycie rąk ,i dezynsekcje miejsc pracy.W wielu miejscach gdzie pracują pracownicy wdrożymy kontrole sanitarne.

Nowy
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Wszystko ok tylko "skoRZystać".

Nowy pracownik
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Firma nie ma nawet szkolenia BHP kaze tylko podpisac papier ,ze bylo !!!O higienie i pandemii to ma to gdzies !!!!!!

@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Firma jest sopko. Polecam ja. Jestem zdumiony działaniami szefa. Mimo że są braki kadrowe to walczy z pijaństwem i wywala pijaczków i śmierdzieli. Polecam

Krzysztof Latoch
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Co za bzdury . Jak nie będzie pracy to nie będzie chleba (usunięte przez administratora) Kasjerki w sklepach też do domu? Policjanci też . Piekarze też? Co ty masz w tym łbie . Módl się aby ta praca była. Firma jest dobra .Wiesz jaki jest problem firm ochroniarskich? Nikt nie chce zapłacić uczciwie za ochronę i firmy sięgają po takich jak Ty. TAKICH JA TY. TAKICH JAK TY. CZYLI KOGO? TAKICH JAK TY. CZYLI ( O2-P , 1-U ) CZYLI KOGO? MÓDL SIĘ GŁUPCZE ABY PRACA BYŁA .MÓDL SIĘ GŁUPCZE O ZDOWIE SWOJEGO SZEFA BO JAK ON ZREZYGNUJE TO BĘDZIESZ ŻARŁ WŁASNE ODCHODY. PODPISZ SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA A NIE INSPEKCJA PRACY. Inspekcja pracy tutaj nie zagląda bo wie kto to pisze . Same zera które nie mają nazwiska a nawet imion. Zwykłe zera. Odpisz i podpisz się o ile masz nazwisko. Prawdopodobnie krowie z (usunięte przez administratora) wypadłeś .

pracownik firmy Taurus
@Krzysztof Latoch

latoch ty sam jestes zero,nie obrazaj ludzi i naucz się kultury -pęlne dno,poziom reprezentujesz taki jak ten Memling ,firmy która ma pracowników za nic,a tak na poboczu nie nalezy dyskryminowac chorych z upośledzeniem i kazdego należy szanować!Pracuje od 1991 roku w ochronie ,nasza firma inaczej się odnosi do swoich pracowników kilkunastu jest z Waszej firmy odeszli kilka lat temu,więc znamy ten Mobbing i stres którzy mają pracownicy Memlinga.

@pracownik firmy Taurus

Jestem zadowolony ,Pracowałem wcześniej w Wenie. Kupa. Teraz wszystko jest ok .Polecam . Podobno są zapisy na Norwegię. szef powiedział że będzie trzeba poczekać ale wyjazdy będą. Teraz do Norwegii do miejsca gdzie kręcili film fala.

MARIOLA
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

FIRMA DOBRA. POLECAM. DLA ALIMENCIARZY NIE MA TUTAJ MIEJSCA. WSZYSTKO LEGALNIE. NIE MA TUTAJ PŁACENIA DO RĄCZKI. DO RĄCZKI MOŻESZ DOSTAĆ COŚ INNEGO HAHAHAHA.

Antek
@MARIOLA

Mariola co Ty za bzdury piszesz, pracuje tam i mi płacą wieksza cześć zlecenia do ręki. Sama wiesz jak jest dokładnie. (usunięte przez administratora)

Jozef
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Nam I wielu innym obiektom firma zapewnila środki ochronne. Proszę nie podawać się za jakąs inspekcję. Pisać komentarze z błędami ortograficznymi i jeszcze po północy? Proszę iść spać!

Tola
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Wprowadzila, wprowadziła. Nie gadaj jak nie wiesz, pewnie siedzisz na zwolnieniu lekarskim za alko i zły bo nikt Ci do domu maski nie przyniosl. Nie martw się alkohol Ci zakwasi organizm hahaha. Potwierdzam ja i moi koledzy dostaliśmy maski, płyny rękawice i przylbice. Czuję się bezpiecznie, dziękuje Szefie!

MARGARET
 Rekomendacja
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

INSPEKCJA TAKICH WPISÓW NIE ROBI DZIADU. NIE PRZYCHODZ DO PRACY WIECEJ. IDZ D INNEJ FIRMY

Gogo64
@Jozef

Przestańcie podstawieni (usunięte przez administratora) sciemiac.od początku pandemi żadne środki nie trafiają.Moze masz jakieś chody i sobie załatwiasz dla siebie i dla domu.

mariusz
@Robert

tam gdzie pracowałem pijaków i olewatorów zostawili ,natomiast te osoby które nie chodziły na zwolnienia,nie piły i cieszyły się dobrą opinią zakładu w którym pracowały,to poleciały.

Zainteresowany
@mariusz

A to dziwne zjawisko. Dlaczego tak sie stało ?

Wiki
@Gogo64

To prawda nic nie dostają bo sama to widzę wszyscy sami muszą kupować środki dezynfekujące oraz maseczki firma nic się pracownikami nie interesuję sami sobie biorą urlopy, sami robią grafiki pieażka

Mordula22
@Wiki

Co za bzdury Pani wypisuje, na dzień dobry po wejściu na nowy obiekt zostaliśmy wyposażeni w płyn dezynfekujący i maseczki. Od wypisywania urlopu i układania grafiku mamy koordynatora który zresztą świetnie się sprawdza, proszę o rzetelne opinie a nie o kłamstwa wyssane z palca

Marcin

W końcu normalna firma. Wszystko po legalu.Wypłata na czas. Polecam

Gladiator

Fajna fajna. Wszystko z papierami tak jak powinno być. Szkoda że wcześniej pracowałam w takim czymś jak wena chyba Tutaj w Memling security jest spoko.

Czy zdarzają się nadgodziny w Memling Security Sp.Zo.o?

Ja
@Pytanie

Za chorobę nie przedłużyli umowy a przecież zatrudniają inwalidów biorą dofinansowanie

bolo
@Pytanie

Zdarzają się i wtedy wypłacają 100-tki. Tutaj wszystko po legalu.

bolo
@Ja

Jak chorowałeś pól roku to nie przedłużyli. Mieli przedłużyć podczas zwolnienia lekarskiego? Skończyło się darmowe sianko co? Do roboty!!!!!

Krzysztof
@Pytanie

Tak, na koniec roku i wczoraj miałem wypłatę, 100 procent stawka 31zl za jedną nadgodzinę firma płaci a ja głupi byłem i pracowałem w solidzie na 2 umowy i miałem 11zl!!

@Pytanie

Tak .Wtedy wypłacają 100-tki lub dajemy wolne za nadgodziny. Wszystko uczciwie. W innych firmach dostajesz na nadgodziny drugą umowę i jesteś liczony po normalniej stawce bez ZUS.Okradają pracowników. Tutaj jest fajnie. Szef trochę nerw ma ale rozumiem jego

Witek
Kandydat
@Pytanie

Obecnie firma szuka do pracy w Janowie Podlaskim. Dzwonili już chyba 10 razy, raz Pan, raz Pani, na przemian. Ktoś ma rozmawiać, ponoć jakiś kierownik przyjechał i ma dzwonić i się spotkać, ale cisza, a nowe ogłoszenia cały czas się pojawiają. Nie rozumiem, jak chcą znaleźć kogoś do pracy z taką logistyką? Do tego te opinie o firmie, chyba zrezygnuję.

Mordula
Kandydat
@Witek

I co dostał Pan ostatecznie zatrudnienie w Janowie Podlaskim?

@Robert

Dodaj tylko że jak zostaniesz zwolniony albo obiekt jest tylko na rok bo na tyle podpisali umowę to nic nie dostaniesz.co jest stała praktyka w tej formie.

Memento5
@Pytanie

Nadgodziny są, ale nie ma pewności czy zapłacą czy dostaniesz dodatkowe wolne.

Były
@Pytanie

Za nadgodziny nie płacą, szef to chamisko jakich mało. W chamski i to jest mało powiedziane obraża i wydziera się na ludzi. Dorobił się na dotacjach za niepełnosprawność a ma ich za śmieci. Na hazard też musi mieć!

Memento5

Personel biurowy sami upośledzeni umysłowo, sami chyba nie wiedzą co należy do ich obowiązków. Pracownik dla nich to jak wesz we włosach. Nic u nich nie załatwisz. Jedyna odpowiedź to zadzwonić do prezesa. Urlop... zapomnij, na obiektach brakuje ludzi. Walisz nadgodziny za które albo zapłacą, albo dostaniesz wolne po nowym roku. Brak środków chigeny, brak wody do picia latem. Brak dopłat za paliwo na dojazdy.

gośc-dawny pracownik

Panie Fiłonowicz! przestan pan bredzić i szukać ludzi nie dość że ma pan takie obiekty w słupsku do bani ,to jeszcze zatruwa pan ogłoszeniami ze ma pan" dobre warunki pracy",powiem panu coś dobre warunki pracy to były owszem ale tych obiektów to już ich pan NIE MA!!!powygrywał pan przetargi najtaniej typu: ZIM,Cmentarz,Damnica, NFZ aby tylko wziąść sobie kasę ,i ciagle sie pan ogłasza szukając "jeleni" z 1 lub 2 grupą,aby dla was pracowali.ostrzegam przed pracą kazdego niech sie najpierw z tysiac razy zastanowi. banda cwaniaków.te wszystkie ochrony to (usunięte przez administratora) czy to bedzie jantar czy memling czy tam ktoś inny

PRACOWNIK ZE SŁUPSKA
@gośc-dawny pracownik

Wyleciałeś za wódeczkę i boli co? Tutaj nie masz powrotu. Coś często tutaj zaglądasz. Znów szukasz pracy. ZNOWU pogonili? Niestety takich jak Ty gonią i będą gonić. Robią porządek we wszystkich firmach. Ochrona jest zbyt droga jest aby tacy jak Ty mieli tam pracę. Czas dozorców którzy tylko zatruwają powietrze i zapychają piony kanalizacyjne mija bezpowrotnie. Podpisz się pod tą opinią . Masz w ogóle nazwisko i imię? hahahahahahahha KOLEJNE ZERO. A MUSISZ BRACIE WIEDZIEĆ ŻE DLA TAKICH JAK TY MIEJSCA JEST CORAZ MNIEJ. PRZYJDĄ CZASY KIEDY BĘDZIESZ CAŁOWAŁ PRACODAWCĘ W PODZIEKOWANIU ZA PRACĘ . JUŻ NIEDŁUGO. MÓJ SZEF Z PEWNIŚCĄ JAK CHIAŁBY TO NAMIERZYŁBY cię I TĄ TWOJĄ KOMÓRKĘ KTÓRA WZIAŁEŚ W ABONAMIENIE NA 3 LATA ALE PO CO. TO WŁAŚNIE DLATEGO SĄ DOPŁATY NA TAKICH JAK TY. NA TAKICH CO MAJĄ COŚ Z ŁBEM HAHAHA. PRACUJĘ TUTAJ 4 LATA I WSZYSTKO JEST SUPER. WCZEŚNIEJ PRACOWAŁEM W INNYCH FIRMACH . TAM MNIE TYLKO OKRADANO. MILAŁEM DWIE UMOWY ,DRUGA NA NADGODZINY BEZ ZUS. TUAJ W MEMLINGU WSZYTKO JEST POD TYM WZGLĘDEM OK. A MOŻE TY WCALE NIE JESTEŚ BYŁYM PRACOWNIKIEM TYLKO CHORĄ UPADAJĄCĄ KONKURENCJĄ CO? PAMIĘTAJ OBSRAŃCU. TUTAJ NIE JESTEŚ ANONIMOWY . POPROSZĘ SZEFA ABY CIĘ NAMIERZYŁ . POZNASZ PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ . BYĆ MOŻE JESTEŚMY SĄSIADAMI. JAK BĘDZIESZ CIĄGNĄŁ TO BĘDĘ MÓWIŁ DO CIEBIE OLA. FIRMĘ POLECAM A NA TAKIE OPINIE PROSZĘ NIE ZWRACAĆ UWAGI. JAK DANA OPINIA WAS ZAINTEREUJE TO POPROŚCIE O NAZWISKO I TELEFON KONTKTOWY.

Kris

Najgorsza firma zero zainteresowania ludźmi żadnych dodatkowych premi za co idą a biuro żal same niedouczone babki

Robert

Dają maseczki , rękawiczki albo płyn. Wiem że dają na budowy przyłbice.. Dla Was i tak zawsze będzie za mało.(usunięte przez administratora) Ciesz się chłopino że tutaj pracujesz. Nie ma tutaj umów śmieciowych , wypłata jest urlopy są co chcieć więcej. Oczywiście dla Ciebie i tak będzie za mało. Całe życie kradłeś w stoczni dlatego w tym kraju nic nie ma. A teraz krzyczysz więcej i więcej. Przejdź do Gryfa z Gdyni . Ja tam byłem. Umowy nie ma wszystko na czarno tam dadzą Tobie maseczkę.(usunięte przez administratora) Módl się żeby Ciebie nie (usunięte przez administratora) Tutaj jest ok wierz mi. Ja firmę polecam .Trzymaj się (usunięte przez administratora)

Xxx

Za kogo ty się uważasz??? Na całym świecie jest problem z maseczkami płynami rękawiczkami. Szef robi co może, ciesz się że masz tą maseczkę, a co ile byś chciał? 100sztuk? Jak Ci nie wstyd być takim w tych czasach, obyś zachorował bo nie doceniasz nic, tylko pluc potrafisz. Dlaczego się nie zwolnisz co? Po (usunięte przez administratora) tam pracujesz??? Myśl trochę

@Xxx

W dobrych czytaj normalnych firmach nie ma tego typu problemów.

@Xxx

Cały swiat to nie Gdansk po drugie w innych firmach nie ma takich problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Memling Security Sp.Zo.o