Opinie o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Memling Security Sp.Zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Memling Security Sp.Zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Marek Jaskier

W miarę to wszystko wyglądało do momentu w którym prezes nie zaczął sobie stawiać jakiegoś ośrodka wypoczynkowego w górach. Teraz leci wszystko w na dół. (usunięte przez administratora),poniżanie itd

Marek Jaskier

Mam pytanie czy w ogóle ktoś dostał wypłaty?

bwbp

Następny mądry "inaczej", co to znaczy chwilowy kryzys? To trwa od października, przecież wielu pracownikom nie wypłacił pensji i od razu trzeba obalić kilka mitów i bzdur które są tu wypisywane na forum Po pierwsze - były tu opinie że wzrstają koszty utrzymania pracownika (m.in pensja minimalna, ZUS) ale z drugiej strony Fiłonowicz tylko przyjmował osoby z których mógł eydrapać z ogromu największe dofinansowanie czyli osoby z orzeczeniem znacznym i umiarkowanym z chorobami specjalnymi Po drugie - nie płacił pracownikom za nic tylko za ochronę mienia z czego od właścicieli obiektów brał ogromne pieniądze. Jeżeli on miał kryzys co co ma powiedzieć pracownik który nie ma możliwości opłacić rachunków za czynsz, prąd, wodę, leki, opał, paliwo do samochodu, bilety na komunikację bo nie dostał pensji? Iść pod most?

Bogdan

Ja dostałem wypłatę za listopad ale za październik nie a byłem wtedy na urlopie. Ten (usunięte przez administratora) Fiłonowicz został zgłoszony do pip. Nie ujdzie mu to na sucho! A pełno osób nie dostało wypłat za 2 miesiące ani za październik ani za listopad! To jest niebywały skandal!

bwbp

Halo, jest 17 styczeń, dostał Pan za urlop za grudzień?

INTRUZ
@bwbp

Ja jeszcze nie dostałem za urlop za grudzień jest już 17 stycznia, zgłaszałem gdzie się da, dzwoniłem pisałem na wszystkie ich telefony bral odzewu do tej pory. Nie rozumiem dlaczego tak jest że ludzie którzy zgłaszali to do sądu i PIPU dlaczego dalej jest jak jest że nie ma wypłat...

Marko Cordeo

I nie dostaniemy. Tyle ludzi zgłosiło go do pip. Jestem ciekaw jak to się skończy...

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Misiek

Dokładnie niestety firma memling security na obiekty nie można narzekać przynajmniej tam gdzie ja byłem w Gdańsku bo na przykład byłem na magazynach opery z tym problemu nie było jeśli chodzi o obiekt bo był fajny nie powiem ale niestety pan prezes Piotr Fiłonowicz robił sobie (usunięte przez administratora) ze mną jeśli chodzi o wypłaty w kwietniu było pierwszy raz spóźnienie fakt że wtedy tylko 4 dni zrobiłem dym w kadrach i od maja do października były wypłaty zgodnie z umową każdego 10 miesiąca na moim koncie w październiku kolejny raz się zaczął spóźnić spóźniać 10 dni w listopadzie 10 dni w grudniu dostałem po wielkich awanturach wypłatę dopiero przed samymi świętami Bożego Narodzenia w końcu nie wytrzymałem nerwy mnie wzięły i wypowiedziałem mu umowę w ramach artykułu 55 KP czyli z jego winy i w styczniu pierwszy raz podkreślam pierwszy raz od dłuższego czasu dostałem wypłatę terminowo 10 stycznia także to prawda memling security to mogłaby zmienić nazwę na (usunięte przez administratora) security a prezes tej firmy memming security to jest największy (usunięte przez administratora)

MW

Wciąż zalega z wypłatą za listopad i grudzień. Nie wypłaca chorobowego. W Biurze te same tłumaczenia że jak na chorobowym to idź do ZUS bo to oni wypłacają bo firma złożyła jakiś druk Z3 i teraz to ZUS powinien płacić. Byłem i nic o tym nie wiedzą. Tylko droga sądową i zgłoszenie do PIP

Elkondijas
@MW

Pracownicy z byłych obiektów w Lublinie nie otrzymali do tej pory wynagrodzeń za październik,sprawa jest badana przez PIP i zgłoszone gdzie trzeba,w razie braku reakcji zostaje jeszcze telewizja

Marcel

Wątpię żeby ktoś tam jeszcze pracował. Została mu garstka ludzi, którzy byli najbardziej lojalni i im wypłacił kase po czasie dlatego tam siedzą. Ale to tylko garstka ludzi. Większość ludzi, którym ten (usunięte przez administratora) nie wypłacił pieniędzy zrezygnowała i nie pracuje u tego konowała.

Michu93

Firmy już nie ma i miej trochę szacunku do siebie i nie pracuje u (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

Elkondijas

Firma w dalszym ciągu istnieje,ponieważ korespondencja ,która przychodzi,jest od firmy Memling i odsyłana do nich dochodzi ,więc funkcjonuje

Klotylda

Dziwna cisza, a tacy byli zdecydowani... Ciekawe czy w ogóle ktoś poszedł? I czy prezes był w biurze?

Mena@

Trzeba się wszystkim zebrać zorganizować dwie czy trzy osoby ,zaprosić telewizję i udać się gdzie potrzeba działanie w grupie ma większą moc. Jutro ponowne spotkanie w biurze o 12.00. Proszę żebyśmy byli wszyscy razem nie tak jak dzisiaj jedna grupa o 10 00 a druga o 12.00. Bo tak byliśmy umówieni.

MICHU94

A zastanawiali się państwo czemu na obiektach panuje bałagan wśród pracowników? Ja powiem że na obiekcie przy ulicy kaczewskiej 22/24 pracownicy nie ogarniali i nie ogarniają pewnych sytuacji ja wiem że na wszystkim się człowiek nie musi znać ale jeśli ktoś ma podejście do pracy takie a nie inne ja rozumiem że wynagrodzenia nie dostarczone itp ale czy nie można wziąć się za siebie bo jak to mówią jak cię piszą jak cię widzą. Na kaczewskiej 22 24 była awaria kamer to pracownicy nie ogarnęli co się robi w sytuacji jak coś nie funkcjonuje to do mnie co chwilę były telefony że to tam to zgłoś Michał a przecież filonowicz się mnie przyczepił że się nie nadaję do ochrony a mam 29 lat i powiem jedno uważajcie komu co mówicie i oczym rozmawiacie. Bo ludzie to zawistne istoty. Ale wracając do meritum sprawy kamery przemysłowe czyli tzw telewizja przemysłowa ( monitoring działa) jak ja opisałem sytuację. czy to ktoś mi wytłumaczy każdy żąda czegoś od kogoś ale też trzeba dać coś od siebie A nie tylko brać.

Yhy
@MICHU94

A co mają kamery do wynagrodzenia? Od kamer powinny być osoby przeszkolone. To weź pokaż jednemu i drugiemu jak się obsługuje kamery a nie żale wylewaj tutaj. U mnie na obiekcie wszyscy umią kamery i część osób bez wynagrodzenia jest..

@MICHU94

Panie Michale - we wcześniejszych Pana komentarzach zgadzałem się z Panem ale w tym Pan przegiął, gdybym jeszcze siedział w Memlinga i nie dostawał wypłaty to miałbym w (usunięte przez administratora) wszystko, obchody, kamery, śmietniki, przepalone żarówki a w nocy bym kimał, stara zasada jaka płaca tako praca. Ale na szczęście mam już od 4 miesięcy inną pracę w której jestem szanowany więc odwdzięczę się tym samym.

Zdzichu

A jak wygląda sprawa z zatrudnionymi ludźmi na obiektach? Ktoś jeszcze pracuje u tego (usunięte przez administratora) skoro nie płaci pieniędzy ludziom? Mam nadzieję, że nie!

MIchu94

Pan filonowicz jest kłamcą i wykorzystuje osoby z niepełnosprawnością a wczoraj dostałem telefon że nie pracuję w Memlingu i że zwolniony a pare dni temu prosił przez monitoring że mam wejść na obiekt to się nazywa hipokryzja i robienie z nas osób z niepełnosprawnością ludzi którzy są niespełna rozumu także szczerze żal mi tych osób które pracują dla tego człowieka.

Kacho

Dziś nastąpił przelew na moje konto za listopad.

Nie miałeś bo nie chciałeś ich brać czy po prostu tak się trafiło? Jeśli wariant drugi to możesz przy tym zdradzić lokalizacje? gdzie raczej ich nie dają?

Prac.lublin

Pracownicy w Lublinie na dwóch obiektach należących do prokuratury nie dostali do tej pory wypłaty. Dostał tylko jeden, który się telefonicznie upomniał a na telefony od kolejnych osób brak reakcji.

Xxx
@Prac.lublin

Bo tam jest tak, że kasa jest wypłacana tylko tym, którzy dzwonią i się dopominają. Robi się specjalną listę dla księgowości, żeby puścili przelewy. (usunięte przez administratora) Wiem co piszę - były pracownik biurowy.

Jetunia

Nie wypłacają wypłat, i zwalniają przez tel. Wykorzystują , człowiek zarabia przez kilka miesięcy i nie dostaje za to wypłaty!! Robi za darmo

Ojciec Chrzestny

Wiem, że kolega był w Biurze (też jeszcze nie dostał kasy za listopad), że były tylko dwie osoby, że nikt się nie awanturował. Tego kolegi znajomy chciał być, lecz sprawy rodzinne mu na to nie pozwoliły.

Abby

Jakieś nowe informacje?

Klotylda

Nie jeden dzień, niektórzy nie dostali wypłaty do dziś... Pan Prezes i jego trolle w formie po weekendzie, jak widać ???? Serdecznie nie pozdrawiam ????

Piotr Fiłonowicz
@Klotylda

Szanowni Państwo. Bardzo proszę o nie wypisywanie tych bzdur. To jest tylko dowód na to kto tutaj pracuje czy też pracował. Myślę ze konkurencja również pisze tutaj różne nieprawdziwe opinie. Faktycznie opóźniły się wynagrodzenia ale z pewnością będą one wypłacone. Bardzo proszę o zrozumienie. W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony. Jest on dla naszych pracowników bezpłatny. Nie musicie Państwo również podpisywać żadnych lojalek z naszą firma. Firma nasza nie stosuje takich nieuczciwych praktyk wobec pracowników. Proszę pamiętać również że mamy umowę na zabiegi rehabilitacyjne. Szczegóły pod całodobowym numerem 724997997. Pozdrawiam Piotr Fiłonowicz

Fidek88
@Piotr Fiłonowicz

Wypłacaj Pan uczciwie w terminie wynagrodzenia oraz dodatki nocne , i płać Pan co miesiąc za nadgodziny. Kolega dostał 2600zł i co to ma być ? Gdzie dodatki nocne ? Pracuje tylko na nocki , gdzie pieniądze za nadgodziny?

Zszokowany pracownik
@Piotr Fiłonowicz

Panie Piotr Fiłonowicz, to co Pan pisze o pracownikach jest dowodem , w co się wpakowali. Brak wynagrodzenia na czas przy tym obrażanie, jest formą niedopuszczalną, pan zabiera głos, ale nie potrafi przyznać się do porażki i publicznie przeprosić w tym wskazać termin wypłacenia wynagrodzenia, pracownicy zasłużyli po tych nocnych łataniach dziur z racji braku kadry jakąkolwiek wzmiankę na ten temat, grzeczność , empatia ratuje wizerunek jak dla nas tak i dla konkurencji, ale pan woli obrazić.. Pan w biurze dla swojego spokoju obiecuje wypłatę wynagrodzenia, a potem nie dotrzymuje słowa. Niech pan przemyśli jak uspokoić nastoje i zagwarantować wypłacalność, a nie znowu cyniczne "winni wszyscy tylko nie ja"

Woj
@Piotr Fiłonowicz

Wciąż nie wypłacił wielu pracownikom wypłaty przed Świętami Bożego Narodzenia, a te kursy kto finansuje? Pewnie PFRON.

Jan

Bardzo mnie dziwi, że panem Piotrem Fiłonowiczem nie zainteresowały się prokuratura, a co najmniej media. Mamy tutaj do czynienia z wyjątkową nikczemną postacią. Fiłonowicz zatrudnia pracowników z I i II grupą inwalidzką. Na pierwszy rzut oka wygląda na szlachetnego pracodawcę. Problem polega na tym, że większość pieniędzy za pracę tych ludzi płaci państwo. Na przykład w przypadku pierwszej I grupy inwalidzkiej jest to więcej niż 90 proc (sp. z o.o) . Niestety, te pieniądze w większości przypadków nie dochodzą do osób niepełnosprawnych. Gdzie zatem się podziały? Co dzieje się z pieniędzym płynącymii z PFROM-u do Piotra Fiłonowicza? Jak można położyć firmę ochroniarską, w której koszty pracy są znikome ze względu na dotacje ze strony państwa? To mistrzostwo świata. Dlaczego takie coś jest tolerowane? Gdzie są władze miejskie? Gdzie są organizacje walczące o równości i przeciwko dyskryminacji niepełnosprawnych? Niech ktoś pomoże tym ludziom, bo oni często są zagubieni i nie wiedzą jak postępować. a Piotr Fiłonowicz żeruje na ich bezsilności.

@Kate Bowers

Na hamstwo szkoda zdrowia oby ten osobnik zobaczył jak to jest być pośmiewiskiem w pracy ciekawe czy jak on był był osbą niepełnosprawną i by ktoś taki jak on gnębił człowieka i wyśmiewał się z niepełnosprawności niech ten gamoń się cieszy że jest ( pełnosprawny) bo chyba nie jest bo niema osób zdrowy czy pełnopsrawnych tylko są osoby zniedjagnozowane. I powiem jedno że każdy szanujący pracodowca nie ma prawa ani żaden inny człowiek wyśmiewać się z kogoś że ktoś jest inny czy jest niepełnosprawny. NIECZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE. NIKT ZNAS NIE JEST IDEAŁĘM ALE TO NIE UPOWAŻNIA KRZYWDZENIA INNYCH. SZCZERZE MÓWIĄC KAŻDY ZNAS MOŻE COŚ MA ALE NIE MOŻNA UPOKAŻAĆ KOGOŚ BO TAK SOBIE CHCE..... SZANUJMY SIĘ BO NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY ŻE ŻYCIE MOŻE NAM SIĘ ZMIENIĆ.

Wczoraj dodano na pewien portal ofertę dla pracowników ochrony. Generalnie myślałem ze o tym właśnie tu poczytam ale ostatnio dodane opinie na to nie wskazują. Czy jest tu może ktoś kto aktualnie się zatrudnia? albo kontaktował się w sprawie tamtej oferty? co mówią o warunkach?

Fire

Nie warto pracować w tej firmie spóźniają się z wypłatami

bwbp

Szczerze Ci radzę - szukaj innej firmy (w Memlinga możesz liczyć na brak lub duże opóźnienie pensji, obcinanie pensji, brak dodatku za godziny nocne, bezpłatne nadgodziny, brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem czy to telefonocznego czy emailoeego, wyzwiska jak będziesz żądał cokolwiek co Ci się należy, brak wody latem, długopisów, mydła, papieru toaletowego, żarówek - jak czegoś zabraknie musisz sam to kupić, no i gwóżdż programu - dostaniesz zagrzybiony mundur po "kimś" bo nowego nie dostaniesz). Nie polecam tej pseudofirmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Memling Security Sp.Zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Memling Security Sp.Zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Memling Security Sp.Zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 69 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Memling Security Sp.Zo.o?

Kandydaci do pracy w Memling Security Sp.Zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Memling Security Sp.Zo.o