Opinie o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Memling Security Sp.Zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Memling Security Sp.Zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Wczoraj dodano na pewien portal ofertę dla pracowników ochrony. Generalnie myślałem ze o tym właśnie tu poczytam ale ostatnio dodane opinie na to nie wskazują. Czy jest tu może ktoś kto aktualnie się zatrudnia? albo kontaktował się w sprawie tamtej oferty? co mówią o warunkach?

Fire

Nie warto pracować w tej firmie spóźniają się z wypłatami

bwbp

Szczerze Ci radzę - szukaj innej firmy (w Memlinga możesz liczyć na brak lub duże opóźnienie pensji, obcinanie pensji, brak dodatku za godziny nocne, bezpłatne nadgodziny, brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem czy to telefonocznego czy emailoeego, wyzwiska jak będziesz żądał cokolwiek co Ci się należy, brak wody latem, długopisów, mydła, papieru toaletowego, żarówek - jak czegoś zabraknie musisz sam to kupić, no i gwóżdż programu - dostaniesz zagrzybiony mundur po "kimś" bo nowego nie dostaniesz). Nie polecam tej pseudofirmy.

Nikolas

Możemy jechać! Mi ten (usunięte przez administratora) wypłacił tylko za 1 miesiąc kasę! Za listopad! A za październik nic! Mam nadzieję, że ktoś się porządnie weźmie za tego (usunięte przez administratora)

@Nikolas

To spieszcie się, może lepiej jutro bo mam obawy, że po świętach tego biura już nie będzie... Z tego co słyszałam są już w trakcie pakowania.

Gdynia 84

Ja dnia 20 grudnia 2023 złożyłem na tego (usunięte przez administratora) pismo do sądu pracy aż na dwie strony,

Marek Kaszub

Dziś fiłonowicz stracił obiekt bo ludzie przestali przychodzić do pracy

Jarozbaw

Klotylda dostałaś za 2 miesiące wypłatę? Za październik i listopad? Ja dostałem tylko za listopad

@Jarozbaw

Tak, za październik na sam koniec listopada i teraz za listopad w terminie.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Spierdoling

(usunięte przez administratora) ten Fiłonowicz! Garstce ludzi wypłacił pieniądze a reszcie nie! Nikomu źle nie życzę(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że bardzo źle skończy za to jaką krzywdę wyrządził niepełnosprawnym pracownikom oszukując ich i nie wypłacając im pieniędzy! Jeszcze na gnoja nie ma mocnych! Nic sobie nie robi z tego jak źle postępuje i sobie spokojnie siedzi w biurze!

MW

Czekam na wypłatę za listopad w tym zwolnienie lekarskie od 15.11

Bolman

Już 3 miesiąc mija a ja dalej nie otrzymałem wypłat za październik i listopad! Już jest grudzień i koniec roku! Złożyłem pozew na tego (usunięte przez administratora)do adwokata i zapłaci wszystko z odsetkami ten (usunięte przez administratora) Fiłonowicz! (usunięte przez administratora)

Nina

Nie ośmieszaj się. Na kilku obiektach ludzie nie dostali wypłaty ani za październik ani za listopad, kilkoro za sam listopad tylko dostało. Pojedyncze osoby otrzymały za oba miesiące. I to wszystko pracownicy kwalifikowani, niepijący, wyrabiający nadgodziny. Tak to wygląda w Lublinie. Może w Gdańsku jest inaczej.

Zensan
@Nina

Nie w Gdańsku Rumi jest jeszcze gorzej!!! Jsk się zapytasz o wypłatę to odrazu zerwana rozmowa i strsszenie zwolnieniem

Rozczarowany

Nie kłam, sami odchodzą, brak wypłat nie zaprzeczaj , Ludzie przeszli do innych firm. Reszta składa wnioski w PIP, naiwni czekają na upadłość, wówczas kasy może wcale nie być.

MICHU94
@Nina

A ja nie dostałem za listopad jak dziwnie to wyzwiska dostaje bo na nic tego osobnika nie stać A z resztą nastawianie pracowników przez pracodawce żeby były konflikty na obiektach i skargi są ja ja mam przez tą pracę nawrót ataków padaczki gdzie dawno nie miałem i nerwoce mam/ depresję. I powiem szczerze że co nie którzy ludzie serca nie mają. Nie wiem jakim człowiekiem być aby wyzywać człowieka drugiego. Masakra wstyd hańba żałosne

Sandał.N
@MICHU94

Od jakiegoś czasu czytam opinie o Memlingu miałem przyjemność pracować tam jakiegoś czasu i bardzo spodobały mi się opinie opisujące jakie Filonowicz robił przewały i na Stolemie i teraz na Memlingu dziwnym trafem jakoś zniknęły z opini w GoWork, pracowałem w w jednej i drugiej firmie i wiem że Filonowicz to niezrównoważony psychol , mający pracowników za (usunięte przez administratora), nieważne czy facet czy kobieta chory gość nie umie poradzić sobie sam ze sobą,dziwne że pozwolili mu prowadzić dalej firmę,bo Memling od stycznia należy znowu do niego.Z całym szacunkiem a to bezczelnie widać że to było wszystko było ukartowane,za jakiś czas przyjdzie kolej na Ciekawe ile czasu Neptun będzie funkcjonował.Moze należało by prześwietlić Memlinga iNeptuna.Przyjrzec się bliżej na adresy,na konta,na daty.Wszystkiego dobrego z okazji świąt dla jeszcze pracujących w tym badziewie iw tym drugim.

Woj

Dostałem tylko wypłatę za listopad, za październik już nie. Memling zatonął, teraz będzie Neptun, ale nie idźcie tam, bo to też będzie firma Fillonowicza, choć oficjalnie nie ma w KRS. Neptun to kolejna wydmuszka.

Świnka Peppe

Panie prezesie proszę oddać moje pieniądze w trybie natychmiastowym

Pusia

Prezesa masz na myśli czy koordynatora? Bo w tej firmie nikt nie jest szczery i uczciwy.

Blackinson

Memling i tak już się sypie. Została tylko garstka pracowników. Większość zrezygnowała i złożyła wypowiedzenia. Jakaś część ludzi dostała pieniądze (w tym ja) a reszta nie. Mam nadzieję że Fiłonowicz wypłaci wszystkim kase przed świętami. Ale z memlinga już nic nie będzie. To był wał. Tak samo jak stolem, teraz memling a potem będzie tak samo z neptunem. Trzeba szukać innej roboty. I żeby był uczciwy pracodawca przede wszystkim!

Coco jambo

Ja dostałem za listopad a za październik nie.

malo

Ja nie dostałem za XI i raczej się nie spodziewam. Trzeba będzie „uruchomić” Sąd Pracy.

ZOFIA

A JA POCHWALĘ FIRMĘ . MAJĄ FAJNĄ REHABILITACJĘ WE WRZESZCZU. DZISIAJ SŁYSZAŁAM OSOBIŚCIE JAK SZEF ZAPRASZAŁ PRACOWNIA NA KURS NA LICENCJĘ. ZA DARMO. W INNYCH FIRMACH TRZEBA ODPRACOWAĆ NAWET TRZY LATA. WIEM ZE MAJĄ KŁOPOTY OD PANDEMII. NO NIESTETY ONI NIE DOSTALI POMOCY. FAJNA FIRMA. SZEF TO AS. PORADZI SOBIE.

Rozbawiony
@ZOFIA

Zośka kobieto, szef zgłosił upadłość, (usunięte przez administratora) Jeśli masz rehabilitacje to z funduszu , szef nie ma na wypłaty, a ty tu bajki piszesz. Nie znasz się na swoich prawach. Niedobrze,

Oleander

Dzisiaj dostałem ale tylko za 1 miesiąc

LOLEK
@Oleander

A JEDNAK DOSTAŁEŚ. FAJNA FIRMA. JA POLECAM , SZEF OK

JJ

Witam Państwa, Czy ktoś już dostał wypłatę za miesiąc październik br.?

Herkules
@JJ

Ja otrzymałem tylko czekam za listopad wynagrodzenie pozdrawiam

Oli

A za listopad to kiedy przyszło jeśli można spytać?

@Oli

Dziś dostałam powiadomienie o przelewie.

Ktoś...

Dostał ktoś z was pensje?

Waltermajster
@Ktoś...

Ja nie dostałem. Kilka innych osób też nie do których dzwoniłem. Sprawę nie wypłaconego wynagrodzenia skierowałem do sądu i wynająłem adwokata. Trzeba załatwić tego (usunięte przez administratora) Fiłonowicza! Jak można być takim (usunięte przez administratora)i nie wypłacić ludziom pensji?

W sumie to nie łapię teraz. są faktycznie osoby, które ich w praktyce nie otrzymały? Jeśli tak to od czego to zależy, że ktoś pod nie się podłapał, a ktoś inny nie? czy staż pracy odgrywa tu role?

Despacito

Ludzie czy ktoś z was dostał wypłatę od tego łobuza .

Bruce Wayne
@Despacito

Dzwoniłem do kilku kolegów to mówili, że dostali wypłatę . Ja jeździłem codziennie do biura do tego oszusta aby mi wypłacił pieniądze. Ani prośba ani groźba nie pomaga! On cały czas mówił, że będą pieniądze. A kasy jak nie było tak nie ma! A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten Fiłonowicz się czuję bezkarny! Siedzi sobie w biurze jak gdyby nigdy nic i zwodzi pracowników! A ja tego nie rozumiem! Jednym ludziom wypłaca pieniądze a innym nie? Powinien wszystkim zapłacić!

Wily Wonka

Dlaczego jeszcze nikt z was tego nie zgłosił do tvn Uwaga , Przecież jak by się to nagłośniło w mediach to napewno ten lump by się wystraszył i by oddał wszystkim kasę

MICHU94

Szczerze nie polecam firmy mnie co chwilę zwalniał i potem prosił żebym przyszedł spowrotem a teraz znowu zwolnił i wyzwiska ty (usunięte przez administratora)...any przez tego człowieka to ludzie mają psychike zepustą. Szczerze mówiąc ten osobnik nie powinien mieć pozwolenia na prowadzenie działalności dla osób z niepełnosprawnościom. Moim zdaniem nie sam zastanowi się i po patrzy jaki jest a potem ocenia. Widać brak szcunku i brak zrozumienia do 2 człowieka. Ludzie jeśli wam zależy na zdrowiu fizycznym jak i psychiczym to przemyslcie sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Memling Security Sp.Zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Memling Security Sp.Zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Memling Security Sp.Zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 69 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Memling Security Sp.Zo.o?

Kandydaci do pracy w Memling Security Sp.Zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Memling Security Sp.Zo.o