Opinie o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Memling Security Sp.Zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Memling Security Sp.Zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

El Pastore

No nieźle sobie ten Fiłonowicz poczyna! Nie wypłaca ludziom pieniędzy! Mam nadzieję, że dobiorą mu się do (usunięte przez administratora)i zrobią z nim porządek! Jak można być takim (usunięte przez administratora)i krętaczem? Powinien za każdy dzień zwłoki jeśli chodzi o wypłaty płacić odsetki karne! To jest niebywały skandal to co się dzieje!!!

Leone

Dzisiaj 15 listopada i dalej nie ma wypłaty! Czemu ten (usunięte przez administratora) nie chce nam wypłacić pieniędzy? Czy sprawa z tym cholernymi memlingiem została zgłoszona do pip? Dlaczego temu (usunięte przez administratora) nic nie mogą zrobić? Ja chcę swoje pieniądze! Przecież nie pracowałem za darmo! Jak tak można postępować z pracownikami i nie wypłacać im pieniędzy? (usunięte przez administratora) Ja tak tego nie zostawię i zgłoszę to gdzie się da! (usunięte przez administratora)

Izus

Nikt nie dostanie wypłaty bo czeka na decyzję Sądu takie doszły mnie sluchy

Luzik
@Izus

Weźcie już przestańce (usunięte przez administratora)i puszczać dalej te niesprawdzone informacje z(usunięte przez administratora)bo tylko im dobrze tym robicie. Mają płacić a nie czekać! Bo inaczej MSWiA się powiadomi, że koncesję posiada firma łamiąca prawo a jeśli im już odebrali, to że działają dalej bez koncesji. Może się ogarną wtedy.

SzefMafii

Qurwa gdzie jest wynagrodzenie wy czuby cwele skurwysyny jedne, kryjecie się teraz telefonu nie odbieracie w biurach nikogo nie ma co to ma być? Dzisiaj widzę swoje pieniądze jeśli nie idę do was osobiście z IP, dzwonią do mnie z administracji że mieszkanie mam nie opłacone a mam do 10 każdego miesiąca wpłacać!!!!!!! OSTATNI RAZ JEST COS TAKIEGO WIDZĘ SWOJE PIENIĄDZE DZISIAJ INACZEJ WPADAM TAM I ROBIC SWOJE!!!!

Belweder

Dzisiaj 13 listopada i dalej nie ma wypłaty! Jak ten prezes memlinga może tak postępować z pracownikami? Żeby nie wypłacać pracownikom wynagrodzeń na czas? Mam nadzieję, że to zostało zgłoszone do odpowiednich instytucji i się wezmą za tego krętacza i (usunięte przez administratora)

Kolumbo
@Belweder

Serio? "Mam nadzieje?" nie można liczyć, że ktoś to zgłosi, tylko wziać sprawy w swoje ręce. Ja zgłosiłem, ale to nie sprawii, że np. naprawi to twoją sytuacje. I kieruje tu teraz to do wszystkich! Jeżeli nie zgadzacie się z tym co teraz się dzieje to zamiast pisać tutaj tylko o nadzieji, że coś się magicznie zadzieje to weźcie się w garść i zgłaszajcie to do Pipu. Dziękuje :)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
@pracownik

Może będzie pod koniec miesiąca wytrzymamy trzeba być dobrej myśli

SZEFMAFII

Powiem tak to co się dzieje to jest śmiech na sali. Mamy 13 listopada 3 dni po terminie jak wynagrodzeń nie ma, któryś już raz z kolei, moje pisma orqz wnioski poszły w odpowiednie miejsca bo nie ma juz szans żeby czekać bo ile można (usunięte przez administratora) czekać?. (usunięte przez administratora)Czy wy nie rozumiecie że gdyby wypłata była na czas to nikt by źle tutaj nie komentował? Ba nawet były by dobre komentarze że wszytko na czas szef wypłacalny ale tak nie jest i się niw oszukujmy. Ludzie piszą jak jest NIE MA WYPLAT NA CZAS!. I to musi się skończyć jak najszybciej dlatego trzeba zgłosić wszędzie gdzie to możliwe tą paskudną firmę i osoby nią prowadzące!

Klotylda

To nie są bzdury. Stracili koncesję, nie wypłacili na czas wypłat, składki ZUS opłacali zaniżone(zachęcam do sprawdzenia sobie w ZUSie) a że prezes słynie z wyjątkowego chamstwa i prostactwa to żadna tajemnica. Koordynatorzy też nie chcą odpowiadać na trudne pytania, więc kontakt bywa utrudniony.

Klotylda

Wydział Postępowań Administracyjnych KWP w Gdańsku jest odpowiedzialny za wydanie papierów kpof (licencji) dla poszczególnych pracowników ochrony z tego regionu i bazą tychże dysponuje. Natomiast za wydanie koncesji firmie ochroniarskiej odpowiada wyłącznie MSWiA w Warszawie i stamtąd taką informację o danej firmie można uzyskać.

Umny
@Klotylda

Walisz takie plotki że strach się bać. Nie stracił koncesji tylko w związku że nie wpływały wypłaty na czas to stracił dofinansowanie z PFRON, a to o wiele poważniejsza sprawa bo przy tych stawkach za ochronę to nie da rady ogarnąć finansów......

Zuźka

A widziałam teraz jedno ogłoszenie od firmy w internecie, nie znam się na tym temacie tak dokładnie, ponieważ dla kogoś innego wątek przeglądam. Możecie wyjaśnić o co chodzi z tą koncesją albo raczej jej brakiem? Jakie to skutki za sobą większe teraz pociąga? To dofinansowanie juz widzę

@pracownik zadowolony

Jest wszystko cacy na swoim miejscu kadry w porządku szef najlepszy nad szefami i nie marudzić proszę ! nie ma biedy jak jest smalec cebula olej ziemniaczki i na schabowe też starczy nie podoba się to do łopaty Pozdrawiam firmę

@@pracownik zadowolony

Smalec, ziemniaki...no tak, stąd ten bebzun u Pana Prezesa. Niestety, ci którzy na wypłatę czekali dwa-trzy tygodnie nawet na te ziemniaczki nie mieli. Nie pozdrawiam

Lockman

Brak wypłat na czas, nękanie telefonami z monitoringu! Oto cały memling! Robili jakieś przekręty i teraz komornik im wszedł na konta i nie ma pieniędzy dla pracowników! Jeszcze gnoje zastraszają pracowników! Fiłonowicz jeszcze będziesz wysokie odszkodowanie płacił pracownikom za to że nie wypłaciłeś pieniędzy na czas! A niektórzy pracownicy do tej pory nie otrzymali pensji! Pozew zbiorowy do sądu pracy zostanie złożony i będziesz załatwiony na cacy stary (usunięte przez administratora) krętaczu i oszuście!

@pracownik

Nie ma takiego czegoś jak trolle prezesa ! Albo jesteś dobrym pracownikiem albo złym. I nadaje się tylko do siedzenia w domu przy mamusi na garnuszku. Jeszcze raz powtarzam firma uczciwa , dobra wszystko na czas zorganizowane ! A narzekają tylko nieroby i brudasy i tyle w temacie . Rękawy zakasać I nie narzekać

bwbp
@@pracownik

Jpdl ty tak na poważnie? Zakasać rękawy jak Filonowicz (usunięte przez administratora)każdego na pensji? Za wrzesień powinien mi zapłacić około 3100 zł a zapłacił 2600. I co według ciebie, mam dwie służby po 34 h siedzieć za darmo? (usunięte przez administratora)tą "nibyfirmę" i znazazłem nową pracę, kto ma jakąkolwiek ambicję i chce uczciwie zarobić powinien zrobić to samo.

Jack

Zadam pytanie z innej "bańki" - czy jesteście pewni, że Fiłonowiczowie wypłacali nam uczciwie pensję?? Czy nie skubie nas za nocki ????

JP

Czy za wrzesień otrzymaliście wypłaty?

bwbp
@Jack

Tak, skubią nas na nockach. Do jednej trzeciej pensji (czyli te godziny nocne) powinien dodać 25 % dodatku, przy najniższej krajowej każdy który siedzi 7 zmian po 24 h to powinien dostać ok 2800 zł netto podstawy i ok 300 zł netto dodatku za godziny nocne, czyli łącznie ok 3100 zł na miesiąc. Wystarczy dobrze to policzyć.Przy okazji dodatek za godziny nocne to nie to samo co nadgodziny, które niby Fiłonowicz wypłaca raz w roku jak to myślał mój kolego z firmy.

Ad50

Czy wszyscy dostali pensje?

PR

Firma straciła płynność finansową i nie będzie już płacić tylko syndyk , trzeba szukać roboty i nie przychodzić od Listopada bo za październik nikt nie dostanie narazie kasy dopiero jak wejdzie syndyk

jest 19.10.2023 a dalej nie ma wypłaty za wrzesień 2023. Nie dobierają telefonów

Bordello
@@anonim

Dokładnie! 9 dni od wypłaty i dalej nie ma kasy na koncie! Jak do jutra nie będzie to idę do sądu pracy! (usunięte przez administratora) będą płacić jeszcze duże odszkodowanie!!! Drugiej takiej nieuczciwej firmy to nie ma!!! A (usunięte przez administratora) dalej tam zasuwają na tych dziadowskich obiektach! Nic nie powiedzą i na wszystko się zgadzają! Nie mają swojego zdania i łatwo nimi sterować!

Bo trzeba.
@Bordello

Nie mają pieniędzy bo mają syndyka od sierpnia 2023 roku. Pieniądze, które mają najpierw spłacają dług wobec Państwa. Czyli ZUS, skarbówkę i zobowiązania pracowników są na samym końcu. Możesz mieć i 5 pozytywnych wyroków ale będziesz mieć stracony czas i wyroki. A nie pieniądze. Może nawet jutro w pracy możesz slusłyszeć "Firma w której pracujesz przestała istnieć. Masz np. 10 minut na opuszczenie obiektu". Nie łódź się. Bo z dnia na dzień jeszcze bez pracy zostaniesz.

sonia
@Bo trzeba.

A czy pracowników poinformowano? Są punkty , gdzie biedacy siedzą bez wynagrodzenia na zmianach często p 24 godz. i się okaże, że pracują za darmo :( Część ludzi ma nowe umowy, ale to już z inną firma ochroniarską,

@Bo trzeba.

Nie mają żadnego syndyka bo upadłość nie jest jeszcze ogłoszona i długo nie będzie. Dopiero co złożyli wniosek do sądu w tej sprawie. A na koncie mają pewnie po prostu komorników. Co do ZUSu to nie był prawidłowo płacony, odprowadzali niepełną składkę, stąd mają zaległości.

@Klotylda

co to oznacza dla osób, które miały te niepełna składkę odprowadzaną? Były informowane, że jest pełna? I czy mimo wszystko po czasie będą mieć wszystko uregulowane? Jak to w zasadzie działa?

Kawa

Hej ludziska uważajcie na Ewę Kawińską ponieważ ta babka ma coś z głową pracuje na puw w Gdańsku i już czwartą osobę wyrzuciła, ona tam jest niereformowana i dzwonię do szefa i nieprawdę na te osoby mówi w rezultacie tego osoby te tracą pracę. I wprowadza w chaos w urzędzie. Zresztą pretenci też bardzo się skarżą na jej zachowanie jest bardzo niemiła krzyczy na petentów i naprawdę jeśli jakaś osoba powinna stamtąd odejść to tylko ona szkoda tylko tych osób poprzednich. Omijajcie pomorski urząd Wojewódzki w Gdańsku jako prace w ochronie szerokim łukiem.

Uważajcie!!!!!!!! Szef wyrzucił koordynatora Piotra CIECH za pożyczanie od ludzi pieniędzy. Podobno znowu pożycza

Bogdan

Firma jest naprawdę fajna Jedna z nielicznych która daje pracownikowi jedną umowę. Nie daje kilku aby okradać pracowników. W impelu potrącają 4 minuty z każdej godziny na sranie itp. czyli 11 godzin od każdego frajera miesięcznie. Zakładając że mają 20.000 pracowników daje to 220.000 roboczogodzin miesięcznie. Dzieląc na 168 godzin tyle co trzeba przepracować miesięcznie to daje 1300 pensji w suchym czyli ponad 3.000.000,00 ) trzy miliony w suchym miesięcznie. Ja zgłosiłem to to inspekcji. Oddali mi wszystko jeszcze przed sprawą. Memling polecam,

Pete
@Marta

Niech pani nie wypisuje bzdur bo to Piotr się sam zwolnił za traktowanie jakie szef stosował. Jaki Koordynator w innej firmie ma prawie 100 obiektow I jeździ od rana do nocy i zarabia najnizsza krajowa . A teraz pracuje gdzie indziej i ma o wiele lepszy zarobek. Kto rozpowszechnia takie plotki

Poważnie?
@Bogdan

Na co Tobie umowa jak nie ma pieniędzy. Chyba że zamiast umowy o pracę za wynagrodzenie (widmo) masz umowę o świadczenie usług jako wolontariusz.

Fidek88

Akurat szef trzyma takich bo mają dobrą grupę. Nie szanuje pracowników , nie płaci na czas , nie płaci co miesiąc nad godzin.

Papryk

Dalej mi nie wypłacili pieniędzy ci (usunięte przez administratora) z memlinga! A te(usunięte przez administratora)z monitoringu wydzwaniają i nękają telefonami żeby przyjść do pracy mimo tego że nie było wypłaty! Jaki trzeba mieć tupet żeby być takim bezczelnym (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)

Donaldo

Memling to (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pieniędzy ludziom! A ci (usunięte przez administratora) pracownicy jeszcze do pracy przychodzą i za darmo pracują! (usunięte przez administratora) Nie przychodzić masowo na obiekty! Trzeba zrobić porządek z tymi (usunięte przez administratora)! Kasę jeszcze w zębach przyniosą! A nie dość tego to że nie wypłacają pieniędzy to jeszcze te (usunięte przez administratora)z monitoringu wydzwaniają i każą przyjść do pracy! Jakim to trzeba być bezczelnym(usunięte przez administratora)? Ale co się dziwić! (usunięte przez administratora)

Pr
@Donaldo

Podobno firmie cofnięto koncesje info z MSWiA

Kopermann

Dzwonią, nękają z monitoringu żeby przyjść do pracy! Chcą ściągać z urlopu a nie zapłacili kasy ludziom! Czy oni są poważni?(usunięte przez administratora)Okradali PFRON, robili wałki i machloje i teraz nie na na wypłaty dla pracowników!

Sorry, to nie tu pytanie. Pytałam o obiekt w Łodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Memling Security Sp.Zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Memling Security Sp.Zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Memling Security Sp.Zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 69 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Memling Security Sp.Zo.o?

Kandydaci do pracy w Memling Security Sp.Zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Memling Security Sp.Zo.o