Opinie o Memling Security Gdansk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Memling Security Gdansk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Memling Security Gdansk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Memling Security Gdansk w Gdańsk

EDEK z kujaw

Bardzo dobra firma interesuje sie pracownikami daje dodatki na leczenie ,dodatki na okulary,robi wycieczki ma ZFFS i kazdemu daje na gwiazdke i Wielkanoc 500 zl zwraca za dojazd do pracy 270 zl netto co miesiac ,daje co miesiac wode do picia i srodki czyszczace ,kazdy ma telefon komorkowy z firmy do laczenia z monitoringiem wyplaca co miesiac z 2500 netto tak jest na PKP gdzie ochraniamy dworce,zawsze platne i duzo nadgodzin na PKP! Oczywiscie to zart!

@EDEK z kujaw

Ryczałt na dojazd 250 lub 350 brutto, ale później np. przez 5 miesięcy nie płacą nie wiadomo dlaczego a Ty wydajesz 500 Pln miesięcznie.

Beata

Pracuję w tej firmie od 4 lat. Jestem zadowolona . Pensja na czas. Dodatki nocne dodatkowo naliczane. Nadgodziny wypłacane prawidłowo zgodnie z kodeksem pracy. Nie ma tutaj drugiej umowy na nadgodziny jak w innych firkach gdzie pracowałam. Były to grupy przestępcze. Za nadgodziny dawali drugą umowę na zlecenie. Już się za to biorą. Ta firma jest ok. Są zwroty za leki. Oczywiście chciałoby się zarabiać więcej no ale cóż To jest ochrona.AAAAAAAAAAAA Dla pracowników zafundowali wycieczkę do Szwecji. Dla wszystkich.

@Beata

To Pani ma jak u Boga za piecem ale teraz poważnie jaki dodatek pani otrzymuje jak dostaje pani tylko podstawę tak samo nadgodziny ja w zeszłym roku miałem 120 nadgodziny i gdy zadzwoniłem do pani z kadr to powiedziała mi że, w grudniu mi wypłaca a co się okazało wypłacili mi tylko podstawę bez nadgodziny tyle zobaczy nadgodziny więc proszę nie wprowadzać zamieszania i pisania głupot bo to nawet się nie trzyma kupy...

Baron Nowy wpis

Witam serdecznie czy ktoś się orientuje czy Memling w województwie lubelskim ma jakieś punkty będę wdzięczny za szybką odpowiedź

Firma "krzak" zero zainteresowania z nowo przyjętym na podstawie rozmowy z szefem, do pracy od razu, bez umowy. Naodpowiedż prezesa dotyczacej warunków pracy i zatrudnienia zawsze pada słowo odzwonię. Praca od zaraz bez formalności, z nikim się nie można dogadać, sekretariat sukces połączenia, Tylko zdesperowani podejmą pracę,

Krzak
@Nowy

Wiecie jak poznać firmę krzak ? Potem jak daje używany mundurek po gościu z grzybicą,tak właśnie jej się nabawiłem !!! Ten kto to przeżył to wie, jak wręczają mundurek w biurze dla nowych rekrutów. A myślicie po co oddajecie stary mundurek.

Klotylda Nowy wpis

Nikt niczego nie przejął. Spółki istnieją niezależnie od siebie. Neptun został przez nich założony jeszcze w styczniu 23, bo w planach już był upadek Memlinga.

Karola @ pracownik Nowy wpis
@Klotylda

na razie niezależne....bo memling się rozlicza z pracownikami a także wydaje świadectwa ale namawiają aby przejść do Neptuna a jeżeli ktoś odmawia to prezes jest nie miły nie wspominając że nie wypłaca należnych pieniędzy

Jakie godziny pracy obowiązują w Memling Security Gdansk?

Mati

Nie wypłacają ! Kilka miesięcy się robi za darmo! Gdy się upominasz o wypłatę arogancko zostałem zwolniony!!!! Przez tel!!!

Fidek88
@Mati

Po cholerę przychodziłeś za darmo do pracy !! Teraz do sądu i do pip i nawet do prokuratury jak najszybciej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Memling Security Gdansk? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
EDEK z kujaw

Czarna
@EDEK z kujaw

Co Ty czlowieku za pierdoly piszesz!!!??? Chyba sny opisujesz bo rzeczywistosc jest inna!!

MAREK
@EDEK z kujaw

TUTAJ NIE MA NADGODZIN EDZIU. KUP SOBIE KOLEJNĄ BUTELECZKĘ .FIRMA NIE CHRONI DWORCÓW TAKŻE CHYBA COŚ SIĘ TOBIE POMIESZAŁO . W TYLU FIRMACH PRACOWAŁEŚ ZE NAWET NIE WIESZ O KTÓREJ PISZESZ. ZA LEKI ZWRACAJĄ , TURNUSY MAJĄ , WYCIECZKI MAJĄ , ZWROTY ZA DOJAZDY MAJĄ , WODĘ DAJĄ , DODATKI NOCNE PŁACĄ . WYMIEŃ CHOCIAŻ JEDNĄ FIRMĘ KTÓRA MA TAKĄ OFERTĘ. NAPIJ SIĘ EDZIU. MOŻE TOBIE PRZEJDZIE.

Pracujesz Edziu w Memlingu? Odpowiedz proszę

@EDEK z kujaw

co to za kłamstwa. nie polecam ani firmy ani pracy.jako pracownik ja jak i wszyscy inni byliśmy traktowani przez szefa jak śmiecie. Brak jakiegokolwiek szacunku pieniądze zwykle na czas ale minimalne bez dodatków i nagród.Żadnych wczasów żadnych zwrotów za podróż.

@EDEK z kujaw

CZEMU KŁAMIESZ, NIKOMU Z PRACOWNIKÓW NIE DAJĄ PREZENTÓW, JESLI JUZ TO TYLKO SOBIE, A CO DO WYCIECZEK TO MAJA ZWROTY Z PEFRONU.

@EDEK z kujaw

CZEMU KLAMIESZ NIKOMU NIE ZWRACAJA ZA PRZEJAZDY A JAK SIE UPOMNISZ TO JUZ NI PRACUJESZ A CO DO POZOSTALYCH TEMATOW, TO ZADEN Z PRACOWNIKOW NA OBIEKTACH NIE DOSTAL ZADNYCH PIENIEDZY NAWET TYCH ZA GODZINY NOCN.

@EDEK z kujaw

BUAHAHAHAHA....TO JAKIEŚ PIERDY...U MNIE NA OBIEKCIE FACETOWI PRZEZ PÓŁ ROKU NIE ZWRÓCIĆ ZA LEKI ICHODZIŁ BEZ LEKÓW NA ZMIANĘ BO KASA MU SIĘ SKOŃCZYŁA...JAKBY ZSZEDŁ NA MOJEJ ZMIANIE...TO PEWNIE BY MNIE JESZCZE OSKARŻYLI,ŻE MU NIE UDZIELIŁEM POMOCY

@Tomek

TAK TO ZAPEWNE ETATOWY PRACOWNIK BIURA I DOSTAJE DODATEK ZA POZYTYWNY PR W SIECI....BUAHAHAHA

ozymadians
@MAREK

Krótko i zwięźle: nagodzin- nie ma, dofinansowania do leków-nie ma ,wody-latem brak,środki czystości-brak,długopisy-nie ma.Co jest traktowanie niepełnosprawnych jak bydło,zło konieczne, niekumate- sfochowane feministki,wyzwiska,rzucanie słuchawką przez furiata czytaj-prezesa z sedesa. Na początek dowiadujesz się jakie to dofinansowania itd potem jest tylko gorzej (usunięte przez administratora) dna, równia pochyła.

@EDEK z kujaw

Co ty pajacu za głupoty piszesz chyba ci się cosz głową (usunięte przez administratora) Więcej takich deb. i oszołomów a pijak będzie rósł w siłę. Oni jeszcze cię dojadą i zniszczą jak psa

Baal

I wtedy się obudziłeś.

RAFAŁ
@EDEK z kujaw

Pracuję w tej firmie i szczerze, powiem że nie rozumie polityki tej firmy dobrych ludzi się zwalnia a pijaków się zatrudnia tak jest na moim obiekcie jeden pracował 9 lat i z dnia na dzień został zwolniony a teraz przyjeli nowych który już na sam widok twarzy widać że pijacy mieliśmy bardzo dobrą ekipę ale niestety zwolnili ich. Teraz postaram się panu Edkowi odpowiedzieć na pana komentarz ja w zeszłym roku miałem 216 nadgodzin byłem święcie przekonany że te nadgodziny zostaną mi wypłacone, gdy przyszedł przelew jak zobaczyłem wypłatę to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać jak zadzwoniłem do księgowości grzecznie się zapytałem dlaczego nie wypłacono mi nadgodzin które zrobiłem w zeszłym miesiącu a ta pani zaczęła do słuchawki krzyczeć że jakie ja chce pieniądze skoro otrzymałem pełne wynagrodzenie ja jej odpowiedziałem że tak podstawę dostałem a gdzie pieniądze z nadgodzin nie umiała mi odpowiedzieć panie edku przestań pan kłamać bo firma w ogóle nie płaci nawet na święta więc nie pisz pan bzdur bo ja pracuję od 4 lata w tej firmie i nigdy na święta nic nie dawali nawet na naszym obiekcie nie otrzymaliśmy pełnego umundurowania bo chodzimy w swoich prywatnych ubraniach. Nawet nie mamy identyfikatorów . Jak w zeszłym roku latem zadzwoniliśmy do biura i zapytaliśmy się czy dostarczą na wodę to powiedziano nam że mamy sobie sami kupować i tak właśnie firma dba o pracowników chore zarządzanie tej firmy nie wiem czy wogóle jest ktoś tam normalny co myśli bo jak zwalniają kogoś to na telefon dzwonią z monitoringu i się pytają gdzie jest ta osoba chyba wszyscy w biurze mają orzeczenie bo nie ogarniają już kto jest zwolniony a kto pracuję.

J24
@EDEK z kujaw

Powiem tak pracowałem w tej firmie i najlepiej jak każdy sam się przekona na własnej skórze. Ani dobra Ani zła. Tragedia jak coś trzeba załatwic przez gdansk. Ja nie polecam .......

@EDEK z kujaw

Jaka jest kultura pracy w Memling Security Gdansk?

Rambo

Super po roku może dostanie sprane ciuchy po innych zwolnionych nawet niewyprane.

Batory

Firma jest w upadłości sprawdz w necie.

Tolek
@Batory

No nie jest właśnie, sam lepiej sprawdź, w KRSie brak info, w monitorze nic do tej pory się nie ukazało. To że wyskakują jakieś linki po wpisaniu hasła "memling security upadłość" to nie znaczy, że w nich ta informacja jest.

Joanna
@Batory

Ciekawe gdzie to wyczytałeś bo nigdzie nie ma takiej informacji. Ja czytałam,że firma jest aktywna. (usunięte przez administratora)

Joanna

Ludzie Z nieoficjalnych informacji dowiedziałam się że firma memling security ogłosiła upadłość w sądzie. Pewnie jeszcze muszą dokończyć te przetargi które wygrały i dlatego trzymają jeszcze ludzi ale na dzień dzisiejszy ta firma już nie istnieje

@pracownik

@pracownik 17.10.2023 14:05 @1929 Powtarzam jeszcze raz ‼️ firma super szef najlepszy nad szefami w całym Trójmieście. A narzekają tylko nieroby (usunięte przez administratora)Pozdrawiam poeta zakładowy . Mi się osobiście wspaniale współpracuje z szefem i z kadrami

Luk
@Joanna

Nieoficjalnych, to się wlecze kolejny miesiąc, zgłoszono do upadłości, jeszcze w sądzie nie rozpatrzona. Wypłat brak. Dziwię się, ze ludzie rozpoczynają kolejny miesiac pracy, bo w każdej chwili może być zakończony brakiem wypłaty. To jest koniec tej firmy. Nie wiem na co liczycie? Upadłość to upadłość.

Bogna

Dziś jest 17.11.2023 i nadal nie ma wypłaty.Może już wszyscy dostali,że taka cisza...a może to cisza przed burzą.Są opłaty,niewykupione leki,dzwonią ludzie,gdzie są zobowiazania,a wypłaty nie ma.Pożyczanie też się skończy i Pan Pracodawca nie płaci,a już niedługo kolejny miesiąc przepracowany...

Gosia 71

Do pracowników i klientów memling security. My pracownicy Memlingu zapraszamy wszystkich chętnych do tworzenia nowej firmy tworzonej z najlepszych pracowników Memlingu w celu świadczenia usług ochrony Zapraszamy wszystkich od szeregowych zwykłych pracowników po koordynatorów do kontaktu.(usunięte przez administratora)

Barnaba

Firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy gdyby nie dbała o zatrudnionych!

REALNIE PATRZĄCY
@Barnaba

FIRMA TAK DBA O PRACUJĄCYCH,ŻE DŁUGOPISU CI NAWET NA OBIEKT NIE PRZYWIOZĄ...DO TEGO WARUNKI HIGIENICZNE TAKIE,ŻE ZASTANAWIASZ SIĘ CZASEM,CZY SAME (usunięte przez administratora) DO NIEDAWNA ZATRUDNIALI...(usunięte przez administratora).BO MOIM ZDANIEM TO ŻADNA ZATRUDNIONA U NICH FEMINISTKA NIE UMIE TEGO ZROBIĆ...(usunięte przez administratora)

@REALNIE PATRZĄCY

CHĘTNIE POZNAM OSOBY ZWOLNIONE BEZ PODANIA PRZYCZYNY WYPOWIEDZENIEM DYSCYPLINARNYM...PRZYDA WAM SIĘ ZBIOROWY POZEW...DLA ODMIANY ZAROBICIE COŚ NA TYCH PASOŻYTACH...KTO ZAINTERESOWANY NIECH DA ZNAĆ

Iwona

Witam, wybieram się do Memling Security z CV. Chciałam wcześniej upewnić się, czy nie ma tutaj problemów z wypłatami i umowami? Można prosić jakieś informacje o tym?

Beowulf
@Iwona

Pierwsza wypłata ok potem problemy 15,16,18 lub dalej.Kontakt utrudniony musisz dzwonić do skutku.Atrakcje:bluzgi,wyzwiska,tekst sztampowy oddzwonię.Masz niska grupę jesteś roszczeniowy/wa przeniosą cie 200 km dalej na obiekt żebyś sama się zwolniła.Przychodzisz na służbę na liście już cie nie ma.Zapomnij o wodzie latem,długopisach,środkach czystości.Zadnych gratisów od firmy tylko zadania.Na koniec robią z siebie na siłę ofiarę.

Witam czy ktoś dostał wypłatę w tym miesiącu ?

Pikolo

Na dzień dzisiejszy nie, zawsze była 11 jeśli 10 wypadał w weekend!

Fidek88
@Pikolo

A powinna być ,8-smego ,ja tak dostałem bo pracuje w normalnej firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Memling Security Gdansk?

Beata

KLAMIESZ NIC NIE DAJA.

Tomasz
@PRACOWNIK

Dla pijaczków nic nie dają. Hahahaha Polecam tę firmę. szef jest zajefajny. Podobno jednemu naderwał ucho jak go wywalał z pracy.

REALNIE PATRZĄCY
@Beata

TY CHYBA W BIURZE ZATRUDNIONA JESTEŚ...SZEREGOWY-WYZNANIOWY PRACOWNIK DOŚWIADCZA TAM TYLKO POGARDY,MANIPULACJI,(usunięte przez administratora) SŁOWNEGO I UPOKORZEŃ Z TYTUŁU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI...POLECAM PRACĘ U WYZNANIOWYCH...BO WIADOMO CZEGHO SIĘ MOŻNA SPODZIEWAĆ

Czarna
@Beata

Zapomnialas dodac ze na pieniazki za nadgodziny czekasz caly rok ale to pewnie dla Ciebie taki drobny szczegolik.

Tomasz.
@PRACOWNIK

Zapytaj się ,może zadzwoń do firmy. Dają , dają. Jest jeden problem. trzeba wypełnić wniosek. Umiesz pisać?

Cyc
@Czarna

A czemu az cały rok?

@Beata

Przestań pisać głupoty .ciekawe kto cię napuścił?

Gogo59
@Beata

Po co piszesz głupoty przecież nie oni ci placa tylko PFRON a szef ma cię za szmatę i za twoją kasę jeździ na wczasy z ruda na Majorkę.Za leki też ci zwraca PFRON a za nadgodziny inne firmy płacą co miesiąc a ci bandyci robią roczne rozliczenie i jak nie udowodnisz nadgodzin na koniec roku to (usunięte przez administratora)dostaniesz a pieniądz traci wartość.

Baal
@Tomasz

Tak zajefajny rzuca słuchawka,wyzywa pracowników,zwalnia do spółki z lisica,brak środków czystości,długopisów,wody,koszuli na zmianę.Upominasz się jesteś nie wygodny przychodzisz na kolejną służbę i dowiadujesz się ,że już nie pracujesz.Chcesz przez to przejść zapraszamy do Memling.

Kobra
@Beata

To widocznie szefowi obleśnemu co wiecznie drze mordę na swoich pracowników jaki nie ma pozwoleń bo został odsunięty za (usunięte przez administratora)i firma na żonę aż dziw że wytrzymuje do brzegu więc w punkcie socjalnym na kolanach mu dziękujesz ustami...

@Beata

Czy w Memling Security Gdansk pracuje się na open space?

włocławiak

Ostatni dzień miesiaca oznajmiają że od jutra nie przychodzisz , za słaba grupa za mało kasy za ciebie. Mają prawo . tylko mogli wczesniej uprzedzic a nie do końca na obiecankach jechać . Dziwie sie tym co zostali , pracują po 300 godzin za co ? nie wiadomo . Mają INSPEKCJE PRACY na piętrze , zamiast wejść i zrobic porządek . To słuchają OBIECANEK SZEFA że już dostają pracowników ..A W OBIECYWANIU TO JEST MISTRZEM ...TYLKO WYKONANIA ŻADNEGO .. Tak sie robi w ciula NIEPEŁNOSPRAWNYCH .. Dobrze że mnie zwolnili bo jeszcze nawet wypłaty nie dostali ...

Spuzniaja się z wypłatami ma b

Spuzniaja się z wypłatami ma być 10 a jest14 izero na koncie

M.
@Spuzniaja się z wypłatami ma b

Ja pracuje juz 12 lat i zawsze mam 10-ego na koncie. Pozdrawiam.

Stefan

Firma OK, tylko jeden mankament, ktory powtarza sie co najmiej kilka razy w roku. Pensja nie wplywa na czas.

Mr. T
@Stefan

Dokladnie tak jak piszesz. Firma nie jest najgorsza, ale pensje nie wpływają na czas. Dziś jest 12.09.2022. Godzina 21:23. Wypłaty brak.

Kamiloco

Wystrzegać się firmy trudno to nazwać firma. Zero szacunku dla pracownika na kierowniczym stanowisku ( koordynator). Umowa wysłana poczta o stawce pensji nie rozmawia się oczywiście bo szef wiecznie zajęty. Jak po entym telefonie do firmy jet informacja o wynagrodzeniu oczywiście śmiech na sali najlepiej to robić za darmo. Jedyny plus to samochód służbowy w miarę nowy bez szaleństwa brak przeglądu, klimatyzacja nie nabita, gaz w samochodzie nie działający poprawnie, łyse opony i tak można wymieniać jeszcze wiele. Koordynator na Warszawę prócz Warszawy ma obiekty oddalone o 180 km Janów Podlaski itd. KOORDYNATOR NA WARSZAWE ma takie obiekty łącznie aby obskoczyć to jest ok 850 km do zrobienia aby zjechać każdy obiekt. O telefonie i laptopie służbowym nie ma mowy. Wystrzegać się (usunięte przez administratora) i naciągaczy

Samael
@Kamiloco

Nie przesadzaj kompa nie ma fakt komórka jest.Auto szału nie trzeba naprawić gaz około trzech tysięcy na koszt firmy w serwisie.Fakt obiekty długie trasy szef zajęty oczywiste całą Polska dzwonisz do skutku.To oczywiste ,że będąc koordynatorem nie będziesz miał tylko Warszawy byłem w innej firmie regionalnym.Wyjezdzalem 7 rano wracałem 8 wieczór.Taka praca to z umową to prawda i wiele innych rzeczy szału nie było.

@Kamiloco

Niestety szacunku to pracownik tu niema na żadnym stanowisku .Szukam innej pracy. Pracownik tu kompletnie niema żadnego zaplecza socjalnego, a co najwyżej dostaje okrojoną wypłatę poniżej najniższej krajowej.

Gogo40

Ta firma to są bandyci którzy nie reagują na zgłoszenia.Jezeli inwalida nie może podjąć pracy na danym stanowisku bo ma kłopoty z poruszaniem to go zwalniają a informacje o pracujacych pijakach ignorują i dlatego mają opinie że są mistrzami świata w traceniu obiektow.Pracowalem wiele lat w innych firmach ochrony i z takim podejściem się nigdy nie spotkałem. Nie wiem czemu taka firma ma pozwolenie na zatrudnianie inwalidów i bierze gruba kasę. Proszę podstawionych pachołków o nie wypisywanie głupot na temat tej firmy jaka ona dobra bo każdy normalny i pokrzywdzony człowieka to nie uwierzy.

Renata
@Gogo40

Szczera prawda.

Greg
@Gogo40

To chyba nie pracowałeś w Ekotrade Gdynia tam dopiero są układy i koneksje! Pijak cenniejszy bo nic nie widzi a normalny człowiek jak się choć upomni o wodę w upały lub koszulkę po 3-4 latach pracy to najgorszy wróg i do zwolnienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Memling Security Gdansk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Memling Security Gdansk?

Zobacz opinie na temat firmy Memling Security Gdansk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Memling Security Gdansk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Memling Security Gdansk