Ochrona Juwentus

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ochrona Juwentus

NIE POLECAM! Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Szukasz pracy w ochronie? To szukaj dalej a Juwentus sobie daruj bo stracisz tylko swój czas i nerwy. Już tłumaczę dlaczego zacznijmy od zatrudnienia oni biorą poprostu wszystkich ważne byś tylko się ruszał następnie zostajesz poinformowany o warunkach zatrudnienia dwie umowy śmieciowe z zewnętrznymi firmami gdzie ZUS od najniższej krajowej jest odprowadzany raz na dwa miesiące! Wypłatę otrzymujesz co drugi miesiąc w 3 przelewach. Umowy są tak skonstruowane że wszystko jest pod nich. Do umowy zlecenia zgodnie z prawem składka chorobowa jest dobrowolna i to pracownik decyduje czy chcę nią być objęty czy nie a tu z góry Juwentus narzuca że opłacać jej nie będziesz by nie wypłacić ci zasiłku chorobowego gdy zachorujesz. Następnie z góry firma narzuca comiesięczną opłatę składki na prywatne ubezpieczenie do którego nie masz wglądu i nie wiesz nawet na co te 19zl jest potrącane. Dalej na obiekcie nie masz ani grzejnika w zimę ani wiatraka w lato nie wspominając już o wodzie w upały. Większość ich budek na obiektach są w stanie rozkładu a ty tam musisz przesiedzieć 240h w miesiącu nie idzie się o nic doprosić 1 kurtka na obiekcie bo po co dawać wszystkim. Podsumowując Juwentus to jedna z najgorszych firm na rynku ochrony (usunięte przez administratora) na zusie,składce chorobowej pobierają składki z wynagrodzenia nie wiadomo na co trefne umowy z jakimiś firmami brak czegokolwiek na obiekcie martw się sam a jak ci nie pasuje to się zwolnij wieczne kontrolę i groźby że będą odliczać godziny gdy nie zdążysz o czasie odbić czujki polecieć możesz w każdej chwili. Konkurencja jak Konsalnet czy securitas przynajmniej odprowadza ZUS można iść na chorobowe dają dodatkowe benefity jak darmowe ubezpieczenia siłownie i karty rabatowe nie wspominając że dają pełne nowe umundurowania i na obiektach jest dostęp do wody WC i panują przyzwoite warunki socjalne. W juwentusie tego nie zobaczysz a jeszcze zostaniesz (usunięte przez administratora) na składki ZUS i inne ich machloje. Nie polecam

Opr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Dostaliście już drugi przelew? Uśmiechnięta buźka - tak Smutna buźka - nie

Pawel Nowy wpis
Klient

Panowie idźcie do agencji ochrony kontra z siedzibą w Wołominie są przyjęcia płacą 14.40 na.godzine na rękę całość wypłaty pi 20 nie z żadnych ratach można dorobić co wam szkodzi naprawdę warto polecam

nord Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Mial juz ktos pierwszy przelew za wrzesien ?

Pracownik Ochrony
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Krótka rozmowa przyjmujemy z grupą. Dofinansowanie na paliwo leki rehabilitację do lekarza specjalisty i wyjazd do ośrodka na rehabilitacje.

Pytania

Wszystko miało być a jak się okazało to nawet najnisze krajowej nie wypłacili i za nocki też nie zapłacili.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Ro-Mek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Cześć, czy ktoś pracujący w innych działach mógłby coś więcej powiedzieć jak się tu pracuje? dział kadrowy, operacyjny, techniczny

Gruby

No Juwentusiku od Stycznia placimy kazda smiecioweczke bo zmienic ma sie prawo. Ps tak wiem ze mi zabierze zus i to wiecej niz teraz ale i tak wole jak wezmie zus niz jak by miala ra agencja :')

Wiesław

Juwentus to (usunięte przez administratora) na głupim obiekcie koordynator i dyrektor zgodzili się by ochroniarz, rozliczał paliwo zakładu a w pomieszczeniu ochrony ani Kibla ani zlewu widać jak szanują ludzi byle mieć obiekt + (usunięte przez administratora) że zakładu szwagier, właściciela a uważa się za nie wiadomo kogo.

Ing
@Wiesław

Tak jak piszesz byle co byle byc na obiekcie i jeszcze jakimkolwiek.

Ania

Pracuje w Juwentusie 2 lata .Czytam te wasze wpisy jak zle jak strasznie .Zwolnijcie sie i po sprawie.Prawda jest taka ,ze przyjma kazdego kto chce pracowaqc,umie czytac i pisac.Nie ma zadnych wymagan,doswiadczenie itp.nazywamy sie dumnie pracownikami ochrony fizycznej....ale moi drodzy jestesmy cieciami...a ciecie nie zarazbiaja duzo.Praca ta jest dobra jako dorobienie do renty,emerytury.Ja podjelam ja bo moge dorobic iloscia godzin.Dzien wolny ....nigdy nie bylo problemu jak potrzeba dogadujemy sie miedzy soba jak nie koorynator daje zast.Jedyny minus to ze umowa jest smieciowa.Poza tym wiem na co sie pisalam.

Chyba Tu
@Ania

Jesli twoje aspiracje to handlowka i zwykly " ciec" za dorabianie do emerytury jak twierdzisz to twoja broszka - mam kpof a pensja srednio 6 tys netto miesiecznie wiec dalej sobie zyj w swiecie " ciecia" o ktorym wspominasz i sie porownujesz

Kandydat

Bylam na rozmowie rekrutacyjnej do biura - tak jak nie szanuja OFI to tak samo osob których zapraszaja na rozmowe do pracy biurowej (aplikowalam do rekrutacji) - pelna niekompetnejcja i nieprofesjonalizm. Mialam dostac odp czy zakwalifikowam sie do pracy - umowilismy sie konkretny termin - nie zadzwonil wiec zadzwonilam sama. Pan zasmial sie na moje pytanie, stwierdzając, ze dziekuje mi, ze jego pilnuje. Powiedział, ze zadzwoni za 3 dni - nie zadzwonił. Aha- nawet sie nie przedstawil jak zapraszal na rozmowe i podczas spotkania tez :) dajta spokoj. Smiech na sali- ludzie z łapanki. Maja na wszystko wywalone. Nie polecam.

Bb
@Warszawa

A jakie były twoje odczucia w trakcie rozmowy? Długo ona trwała? Jakie były teoje oczekiwania?

@Bb

Moje odczucia były mieszane; z 1 strony konkretne przedstawienie zakresu obowiązków, pełna informacja dot. zadań, natomiast nawet nie wiedziałam z kim rozmawiam - jak wspomniałam wcześniej - osoba nie przedstawiła się ani z imienia i nazwiska oraz nie wiedziałam jakie stanowisko zajmuje :). Rozmowa trwała około 30 min.Trochę też olewczy stosunek do kandydata - fajnie jednak podczas rozmowy zachować kontakt wzrokowy. Do tego wyśmianie kandydata, gdzie pyta o informację zwrotną :). Czego dokładnie dotyczy Twoje pytanie odnośnie oczekiwań?

Bb
@Warszawa

Mam na myśli oczekiwania finansowe

były

Tak juwentus traktuje ludzi chciałem wziąć urlop i jechać na groby rodziców poprosiłem koordynatora o urlop to powiedział mi że urlopu nie dostanę bo w wolny czas jaki będę miał po służbie on musi mną obstawić inny posterunek na którym jest brak ludzi .Zgłaszam sprawe do PIP i do sądu pracy nie polecam tek firmy nikomu jako pracodawcy bo to sami (usunięte przez administratora) i cwaniacy.

Łukasz
@były

Może warto było jeszcze porozmawiać z kierownikiem i spróbować innego rozwiązania? Czy to był zwykły urlop, czy tak zwany urlop na żądanie? To może być istotny szczegół w ocenie całej sytuacji. Zawsze warto szukać porozumienia.

@Łukasz

To jest urlop co mi się należy bo pracuję na umowę o pracę tak że on mi żadnej łaski nie robił przypuszczam że to tylko taka jego złośliwość aby nie dać mi tego urlopu .

@były

Jeśli chodzi tu o zgłoszenie do PIP to nic nie da Ponieważ nic z tym nie zrobią, pracodawca ma prawo zadecydować jeśli ma luki w grafiku a pana obowiązkiem jest stawienie się do pracy, każdy pracownik ma prawo do dnia wolnego jeśli Pan pracodawcy zgłosił to za późno i z dnia na dzień może mieć Pan, pretensje do siebie tu pracodawca nie jest winien to pan ustala sobie, co miesiąc do każdego dnia 20 trzeba zgłaszać kierownikowi kiedy Pan chce mieć wolne. Jeśli chodzi tu o sąd pracy lub o pip to tak już wspomniałem nie ma sensu co kolwiek z tym zrobić bo w tym momencie Pan się ośmiesza. Wystarczy rozmowa z kierownik lub z nadzorujacym Pana obiekt. Jeśli kierownik ma luki w grafiku to jest jasna sprawa ze będzie brał ludzi z innego obiektu aby na danym obiekcie gdzie brakuje mu ludzi tylko żeby obsadzie go pracownikiem, każdy kto pracuje w ochronie zdawał sobie sprawę że to praca jest gdzie zawsze coś lub ktoś może odwalic. Wiedział Pan naco się pisze podpisując umowę. Zgadzam się ze juwentus nie płaci ludzia za nadgodziny ale jeśli ktoś nie wywiązuje się z umowy tylko na forum steka że firma a jeszcze do tej pory pracuje to jakie daje Pan przykład nie można nazwać Pana pracownik ochrony ponieważ ma Pan do samego siebie pretensje że nie zgłosił Pan prędzej że chce Pan mieć wolne, powtarzam pip ani sąd pracy nic nie pomoże tylko wy śmieją Pana.

@Dyrektor działu Handlowego

Idż się lecz bo jesteś chory albo jesteś(usunięte przez administratora)

Noła
@Dyrektor działu Handlowego

Nie wyśmieją. Nie mogą. Muszą sprawdzić firmę i dać pisemną odpowiedz z wnioskami dla firmy do wykonania. Kodeks pracy się kłania odnośnie urlopów-polecam. Sąd zawsze trzyma stronę pracownika a tu jest tyle nadużyć ,że głowa boli. Więc prosze nie mówić że to nic nie da -da,tylko trzeba mieć odwagę ,żeby to zgłosić i podpisać się pod skargą. A to mogą zrobić tylko Ci,którzy odchodzą a Ci którzy zostają siedzą cicho bo żal im pracy. Sąd będzie miał co robić z zusem i skarbówką włącznie.

ROBOL

PRAWDA

Gość
@Łukasz

Jaki urlop??? Tam są śmieciowe umowy zlecenia.

Witam. Piszcie nowe opinie a ciagle pokazujecie te same wpisy.Pozdrawiam.

Dyrektor działu Handlowego

Mądry to Ty jesteś facet na forum. Gimbus możesz być sam jak wystąpie do administratora tego forum o sprawdzenie co to za burak ktory oczernis ludzi chyba facet nie wiesz z kim zadzierasz .

Markus Aurelius
@Dyrektor działu Handlowego

Tak tak pozdrowienia dla pana dyrektora działu handlowego, widzisz oczernianie tam, gdzie ktoś śmieje się z błędów językowych. Nie spinaj się tak, facet, bo Ci żyłka pęknie. Świat jest piękny, trzeba umieć dostrzec jego piękno. Szkoda życia na nerwy ;). Aha, i byliśmy per Pan, ale skoro wolisz na Ty, to mi też pasuje.

Dyrektor działu Handlowego

A pan to specjalista od języka polskiego chłopie weż się do roboty a nie komuś zwracasz uwagę jak piszę ???

gienek
@Dyrektor działu Handlowego

ty mi nie pitol tutaj kocopołów bo po 24h nikt niema prawa robić, ani zmuszać do nadgodzin. Jak macie odwieczny problem z ludźmi to może końcu zacznijcie płacić zgodnie z obiecaną stawką, przestańcie ludzi traktować jak (usunięte przez administratora) a większość waszych koordynatorów i szefów ds.ochrony to są chamy i prostacy którzy nie poradzili sobie w solidzie, konsalnecie, securitasie, albo zostali z stamtąd zwolnieni za przekręty i przyszli do juwentusu bo juwentus bierze wszystko. A tak wogóle to juwentus to ze wszystkich ogólnopolskich korporacji to najgorsza firma jaka tylko może być!!!!!!!!!!!!

@gienek

Wybacz ale mając takich ludzi upośledzonych który często narzekają na swoją prace nikomu nic nie pasuje stawką oraz stale narzekania bo mogło być więcej .... to jest praca i tu kokosowe nie zarobisz chyba że znajdziesz lepszą ofertę lub wyjedziesz na marchewkę do Holandii to wtedy możesz mówić o zarobkach . Co do firmy ja jako dyrektor działu handlowego nie narzekam bo wykonuje swoje obowiązki i mam wynagrodzenie wypłacone na czas więc nie wiem czemu narzekacie jak zapewne i tak pracujecie w naszej firmie na te swoje kieszonkowe ... Pozdrawiam i więcej pozytywnej energii życzę

Jaką masz umowę?

@rilke

była to umowa o pracę bo już nie pracuję w tym (usunięte przez administratora)

jamar
@Dyrektor działu Handlowego

Literówki to pikuś bo każdemu możą się zdarzyć ale stylistyka to jednak (usunięte przez administratora) Tak jak ta firma czyli godnie Pan reprezentujesz ten po(d)miot gospodarczy. Życzę nieustającego zadowolenia z samego siebie.

darek_92
@były

Z tego, co doświadczyłem, wiem, że w firmach ochroniarskich nie ma możliwości wzięcia urlopu na żądanie, bo kompletnie rozwaliłoby to grafik. Gdyby ktoś rano zadzwonił do koordynatora, że nie przyjdzie na służbę (bo np. ma kaca) - wtedy portier nocny musiałby robić 24h - dniówkę po nocce - masakra !

zibi
@Gość

W ochronie nie ma zleceń.Jest tylko umowa o pracę,Wyrok Sądu Pracy z 2020 roku.Jeżeli ktoś jest zainteresowany wytłumaczę na forum.

Gosc
@zibi

To czemu wszyscy mają zlecenia i wyplaty co drugi miesiac?

Anonim
@Dyrektor działu Handlowego

Taki z ciebie dyrektor działu handlowego jak ze mnie baletnica. Gdybyś faktycznie był dyrektorem to byś tu takim chamstwem nie rzucał. Pewnie byłeś zwykłym ochroniarzem i wyleciałeś i teraz pomyje wylewasz.

Kolo
@zibi

Pewna firma ze Szwecji która na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat jest o dziwo daje etaty od zaraz

Mariusz
@darek_92

Jeśli jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę jest urlop na żądanie i to się tylko tyczy dla osób z orzeczeniem...

@Dyrektor działu Handlowego

Masa błędów językowych. Piszący nie potrafi złożyć prostego zdania. Wstyd!

Lukasz
@Gość

Umowy dostaja glownie osoby z ulomnosciami tj z grupami. Wiec to mozliwe ze na umowe o prace. Wiekszosc zdrowych 99% dostanie smieciowa bo zysku nie bedzie jak by dawali o prace

1962
@Lukasz

Według ciebie pracownik z orzeczeniem jest gorszy od pracownika bez orzeczenia bo na mój rozum to jest taki sam człowiek jak ty

Książę
@były

Nikt cię nie wysłucha gdy masz umowę zlecenie,czytaj dokładnie umowę...to ty mu mówisz kiedy jesteś dostępny,a jeśli masz także umowę z ich Agencją Pracy Tymczasowej,to do nich składaj wniosek o urlop płatny, należy ci się za miesiąc przepracowany od 1-2 dni urlopu płatnego poczytaj o swoich prawach w internecie,w Googlach poszukaj informatora o pracy w agencjach pracy tymczasowej.

Piotr Olech
@Noła

Też pracowałem od 3 08.2021 a dziś mamy 12.08 i jeszcze nie mam umowy. Umowa z 2 firmami. Opinia pracowników zła, zgłosiłem do najwyższej izby kontroli, do ABW i do zus oraz jutro do inspekcji pracy wraz z nagraniami rozmów telefonicznych oraz nagraniem wideo może z odebrania umowy.

Realist
@Noła

Tak z tym ze na pogrzeb wlasnych rodzicow ŁASKI nie zrobisz. Nalezy sie i tyle.

fffwwwwfff
@zibi

Wytlumacz chetnnie sie czegos dowiem na ten temat. Te cholerne cwaniaczki sa wszedzie z tymi umowami smieciowymi na spolki

Ta pracownica
@Dyrektor działu Handlowego

Ty to może masz na czas dyrektorze, ładnie się obławiacie na pracownikach, płacicie nam co 2 mies, mimo to że co miesiąc macie ponad 10 tys. jesteście (usunięte przez administratora) tyle w temacie, a płacenie 2 całych pensji w jednym miesiącu a kolejny miesiąc zostawianie ludzi bez pieniędzy do życia jest nie zgodne z prawem (pytałam i adwokata i prawnika i w państwowej inspekcji pracy) jak się wkurzę to jeszcze do skarbówki polecę, bo takich przekrętów dawno nie widziałam

Marcin
@zibi

Chetnie sie czegos dowiem w tym temacie. Jakis namiar ma Ciebie ??

kta

DOSZŁA WAŁ WYPŁATA DRUGA CZEsc? Smutna buźka nie Wesoła tak

TuPy
@kta

Ja jeszcze nie dostałem

...
@kta

To dziala tak jezeli kasa nie przyjdzie na czas to niech kazdy dzwoni do swojego ko dublera że jutro go nie ma . Wystarczy 10 ciu aby to polożyć i patrzec jak kwiczą bo nue dzadzą rady ludzi majac na styk.

Makos

Teraz za zdanie ciuchów w juwentusie płacisz z własnej kieszeni a później odbierasz kasę.

PIOTR Olech
@Makos

To jest wyludzenie

@Makos

Raczej za wydanie, a nie za zdanie. Byłoby to absurdalne.

zenek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Wie ktoś czy jutro może być przelew?

tk

Witam, czy wiadomo kiedy będzie przelew za sierpień? Czy może już dostaliście?

Agentos

Ktoś coś wie?

Dziś dostałem przelew o 17.30

Iks

Co dwa miesiace . Parodia

baca

Bo ta Firma , tylko w nazwie coś wspólnego z ochroną , pracował w kilku firmach ? ale większej parodii w życiu nie widziałem zastanawiam się gdzie jest Urząd skarbowy i PIP ?

Pracuś

Witam, standardowo proszę dajcie znać jak pojawi się pierwszy przelew na zleceniówce

Gosc

@P

Ja dostałem

Książę
@P

Pewnie znowu mają problemy z kasą, przecież muszą swoim wypłacić pensję bo potrzebne na wakacje za granicą a leszcze mogą poczekać

poltergeist46

Wie ktos kiedy pierwsze przelewy w Wawie za lipiec , mialy byc do 10 lipca robione??

poltergeist46

Kiedy pierwszy przelew lipiec??

anna.wozniakowska@onet.pl
Klient

Od lar współpracuję z firmą Juwentus, jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo szybka reakcja na wszelkie sygnały, uprzejmość zespołu pracowników i jest dla mnie ważnym elementem kontynuowania współpracy. Anna Woźniakowska Poradnia Logopedyczna Logann

P
@anna.wozniakowska@onet.pl

Toć to portal, gdzie opinie powinni zamieszczać pracownicy firmy, a nie klienci

Pracus

Dostaliście przelew za lipiec?

@Pracus

Dostałem wczoraj

Krzysztof
@Pracus

Ja jeszcze też nie dostałem do piątku powinien być max do soboty

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

Ochrona Juwentus