Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Ziomuś

Jestem pracownikiem tej firmy już ponad 3 lata jestem zadowolony wypłata zawsze na czas wszystkie sprawy można załatwić w oddziale nie trzeba wydzwaniać do Warszawy dyrektor jest w porządku bezproblemowy polecam ;)

Puntek
@Damian

Kolega pewnie z grupą i umowa o pracę to da się pracować ale ci co są na umowę zlecenie to piszą prawdę że jest masakra

Witam.Firma super i koordynatorzy też.Szczegolnie koordynator P.Wl.Jaworski.Spędzilem w tej firmie trochę lat.Pozdrawiam kadrę kierowniczą oraz agentów ochrony.

Szczera
@Adrian

W miarę możliwości grafik jest dostosowany do pracowników. Wiadomo, że nie zawsze się da ale koordynator w Rzeszowie bo mogę wypowiedzieć się o tym oddziale stara się to zawsze uwzględniać.

Aneta
@Szary

Wypłata na czas i większą niż liczyłam.

Aneta
@pracownik

Masz w umowie, którą dostałeś.

Ziomek z firmy Nowy wpis

Witam czy jak rozwaliłem sobie np rękę w pracy to czy mogę dostać jakiś zwrot z ubezpieczalni czy coś? Czy lepiej nie próbować? Bo kiedyś koleżanka tak miała i okazało się że wogole nie jest ubezpieczona po czym szybko magicznym cudem została ubezpieczona i po miesiącu lekarz jej powiedział że nie jest znowu ubezpieczona bo ubezpieczyli ja na jeden miesiąc I jak wyszedł ten preceder na jaw to straciła pracę bo poprostu chciała żeby ubezpieczalnia czy tam odszkodowanie pokryło część kosztów jej leczenia. A że nie chce stracić tej roboty bo ją lubie to wolę zapytać zanim pojde pytać o odszkodowanie czy tam ubezpieczenie.

Nowy wpis

@Ziomek z firmy

Dzień dobry Ziomku z Firmy, zapraszam do kontaktu z działem kadr, który pokieruje Pana co w takiej sytuacji należy zrobić. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

BC Nowy wpis

Kwalifikowany dowódca zmiany- jaka kasa, tym bardziej, że są nocki i te zmiany powinny być więcej płatne? W ogłoszeniu stawka wynosi 25zł za godzinę, ale właśnie jak z tymi zmianami 19-7, to samo dają? Jak jest ustalany grafik, po równo zmian nocnych i tych dziennych?

AJ

Widzę, że w Warszawie poszukują przedstawiciela handlowego w dziale usług porządkowych. Widełki zarobków od 4000 do 10000 zł. Czy wie ktoś, jak duże szanse są na osiągniecie tej drugiej liczby? Czy to kwestia samych wyników sprzedażowych, czy może też stażu, awansu na wyższe stanowisko?

Nowy wpis

@AJ

Dzień dobry, osiągnięcie tej drugiej kwoty jest zdecydowanie możliwe, m.in. dzięki wynikom sprzedażowym. Jednak awans to również możliwość, która jest dostępna w naszej firmie. Zachęcam do aplikacji, a chętnie opowiemy więcej o możliwościach współpracy. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

1961

Z dniem 15'03 chciałem wziąć zaległy urlop z tamtego roku zgłosiłem to koordynatorowi i tu się zaczęło zostałem zwyzywany od nierobów że jestem jedynym kaleką na jego obiektach po zadaniu mu pytania jakim ja jestem kaleką jego odpowiedź mnie zmroziła bo jesteś niepełnosprawny pracuje już w juwentusue 7 rok i jeszcze nikt mnie tak nie upokorzył jak ten niby koordynator co niby ma pomagać jak to firma pisze agentowi ochrony ten człowiek ma daleko w (usunięte przez administratora) agenta ochrony liczy się tylko on i jego decyzja a agent ochrony z orzeczeniem to według niego to nie człowiek tylko (usunięte przez administratora)taki człowiek jak ten koordynator niszczy reputację firmy a to jest niedopuszczalne niech się dyrekcja zastanowi czy warto trzymać takich niby koordynatorów co działają na niekorzyść firmy

Punto
@1961

Jaką reputację dawno już dobrej nie ma nie narzekaj byś pracował na umowę zlecenie to byś mógł narzekać

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

SK

Ty koledze radzisz się z firmy zwolnić, a ja tu trafiłem, bo firma szuka właśnie do Ochrony Obiektu Handlowego na zlecenie. Stwierdzili najwyraźniej, że warto wspomnieć w ogłoszeniu o terminowym wynagrodzeniu. Szkoda tylko, że nie poszli dalej i nie podali, jak stawka? Może Ty się orientujesz? W końcu sam piszesz, że coś Ci się z wypłatą nie zgadzało, nie dopisałeś jednak, ile Ci brakowało, z tego, co być powinno.

@SK

Dzień dobry, w tej sytuacji zdecydowanie polecam kontakt z numerem telefonu, który podany jest w ogłoszeniu. Czasami publikowane ogłoszenia mają ogólną treść i dotyczą kilku różnych obiektów, na których mogą być różne stawki, dlatego warto się skontaktować i porozmawiać o stawkach. W przypadku nierówności w wynagrodzeniu, polecam kontakt z biurem i z działem rozliczeń, który chętnie pomoże i zweryfikuje sytuację. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia, Ochrona Juwentus

wkurzony

Dla firmy najlepiej zatrudnić pracowników niepełnosprawnych i niech zapierniczaczją po 300 godzin i na tym koniec. Problemy się robią dla koordynatów kiedy pracownik chcę mieć urlop czy jak pójdzie na L4 to później wypomina cały rok

W piątek dostałem przelew za styczeń z umowy zlecenie brakuje 150 złotych firma (usunięte przez administratora) pracowników w białych rękawiczkach żenada zgłasza sprawę do pip dość już tego.

@Marek

Dzień dobry Panie Marku, jest nam bardzo przykro słyszeć, że w Pana rozliczeniu pojawiły się niezgodności. Czy kontaktował się Pan z działem rozliczeń w celu wyjaśnienia różnicy? Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

AAA
@Marek

A dopytywałes w firmie skąd te braki w twoim wynagrodzeniu? Może uda się to jakoś wyjaśnić. No chyba, że to nie pierwszy przypadek, kiedy coś ci się nie zgadza lub inni pracownicy mają podobne problemy. Ale tego nie wiem, bo ja dopiero interesuje się pracą w tym miejscu.

instalator

Trochę o pracy jako Instalator. Najpierw pozytywy. Samochód służbowy, kasa na czas, odpowiedzialne stanowisko, jak chcesz być jeszcze handlowcem to idzie zarobić. A teraz co tam śmierdzzi. Ogólne wrażenie pracy dla tej firmy to jak podpisanie umowy na chwilówkę. Umowy śmieciowe. Na każdej wypłacie brakowało od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Za bilety parkingowe nie oddają pieniędzy. Było coś takiego jak tygodniowe dyżury techników (odbierasz telefony od babć co zapomniały hasła o 23) miały być płatne dodatkowo , a tu nikomu (u nas) za nie nie płacili, po jakimś czasie dopiero nam oznajmiono, że my przecież nie mamy dyżurów (tyle że centrala przekazywała tel dalej). Za sprzęt odpowiada się pieniężnie i jak magazynier jest cwaniaczkiem (tam jest/był) to możesz nieźle popłynąć. Straszliwa niekompetencja kierownika dt, handlowców których trzeba nazwać po imieniu oszustami, kompletnie nie wiedzą co sprzedają. Niby 8-16, ale przeważnie 7.30-20 a płatne za 4-5h, bo płatności są tam rozliczane za serwis bądź instacje, a i dopiero po tym jak klient zapłaci. Nie ma wglądu w te rozliczenie, i nie zgadza się to z własnymi notatkami (nigdy w dobrą stronę). Firmy nie polecam na dłużej, co najwyżej dla kogoś początkującego z systemami w celu złapania doświadzczenia. Dla ambitnych zdecydowanie nie polecam, bo są to małe proste systemy, a większość pracy to i tak montaż nadajników w warzywniakach do jakiś starych central.

Ryszard

Znalazłem ogłoszenie o pracy w ochronie hotelu. Na początku jest mowa o wymaganiach specjalnych - status studenta i/lub orzeczenie o niepełnosprawności. Z kolei pod koniec napisano, że te dwie rzeczy są mile widziane (nie konieczne). Czy w takim razie warto aplikować, jeśli nie jest się ani studentem ani niepełnosprawnym?

@Ryszard

Zdecydowanie warto, zawsze przecież możemy porozmawiać o innych obiektach i znaleźć takie miejsce, które będzie Panu odpowiadać :) Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Rooooom
@Ryszard

"mile widziane" należy rozumieć jako wymóg niezbędny. Chodzi o "tańszego" pracownika.

EF
@Ochrona Juwentus

A co do tego statusu studenta, to czy koniecznie musi to być student zaoczny, aby móc w tygodniu pracować? Czy dziennie też są ok, bo wtedy mają pracę weekendową? Można też dostać jakieś dodatkowe dni wolne na czas sesji?

Janusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jeżeli średnio pracownicy spędzają w tej firmie 2-3 miesiące, czyli krócej niż ruskie na froncie na Ukrainie, to co jest nie tak? Wszyscy pracownicy są do niczego, czy coś nie tak z firmą? Jeżeli na obiekt pracownik jest poszukiwany średnio co dwa tygodnie, to znaczy, że wszyscy kandydaci są do niczego i w dwa lata nie można dobrać dobrego składu, czy znaczy to że w firmie jest pułapka? Zarządzanie poprzez sponiewieranie. Na koniec koordynator już z nikim z załogi nie rozmawiał, tylko ze swoim szpiegiem-bajkopisarzem. To samo co 25 lat temu z Jed...kim. Bardziej złego człowieka w życiu nie spotkałem, a znałem mnóstwo Policjantów, Milicjantów, wojskowych. Człowiekiem można być w każdych czasach, w każdym ustroju. Osoby prawej żaden system nie pozbawi człowieczeństwa, śmiecia żaden ustrój człowieczeństwa nie nauczy. Jak dostał 25 lat temu w twarz prawdę od pracownika po tym jak pastwił się nad nami co dzień to koledze co za nami się ujął w nocy ponad 15 razy podjeżdżał pod szlaban żeby uwalić. Nie spodziewał się, że załoga na święta mu się posypie całkiem w tamtych podłych czasach bezrobocia. Przecież zawsze sponiewierani słuchali się, tylko głowy pochylili. No jak mógł mu dzieciak kanapką pod nogi rzucić, po uwadze, że za długo je śniadanie? Od tamtej pory nic się nie zmieniło. Mają jeszcze mocniejszych następców. Ogłoszenia o pracę są anonimowe. Nie wiesz do jakiej firmy aplikujesz. Nawet w desperacji zastanów się trzy razy, zanim tam wstąpisz. Lepiej za mniej, ale gdzieś indziej, niż dawać co dzień wdeptywać się w błoto.

Anoni
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Pracuję na umówię zlecenie, lecz niedługo planuje zmienić zawód. Jaki jest czas wypowiedzeniu? Pracuje dokładnie rok czasu

Op
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jestem pracownikiem w Juwentusie na umowa zlecenie. Czy jest jakaś zasada konkurencji? Chodzi o to czy mogę po wypowiedzeniu zmienić firmę ochroniarska czy jest jakiś czas jaki musze odczekać?

Wasilkoks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy mogę zmienić firmę ochroniarska od razu po wypowiedzeniu z firmy Juwentus? Czy jest jakiś okres przez który nie mogę pracować w branży ochroniarskiej?

Czy tą firmę obowiązuje jakieś rodo bo chyba nie!!!!moje rozliczenie godzin lerzy na obiekcie już ponad trzy tygodnie i nie nikt się tym nie interesuje a są tam moje dane osobowe że ktoś może wykorzystać do innych celów każdy z agentów ochrony ma do nich dostęp to jest chore jak dyrekcja morze pozwalać na coś takiego.

Pracodawca.@
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Kiedy jest wypłata w firmie Juwentus , Pracowników Porządkowych.

Tramwaj1612

Witam, jeżeli zacząłem pracę w grudniu od 1-ego, pierwszą wypłatę dostałem w połowie stycznia za grudzień, za parę dni dostałem resztę pieniędzy za grudniową wypłatę. Łącznie 2 przelewy, dostanę w styczniu jeszcze trzeci przelew za cały styczeń? I wtedy wypłata kolejna dopiero w marcu dobrze rozumiem?

Lolka
@Tramwaj1612

A co to za system? Czemu aż tyle przelewów za jeden miesiąc jest i to do tego w różnych terminach? To na wniosek pracownika firma wypłaca co 2 tygodnie np? Ja bym wolala jednak całość od razu na konto. Da się tak dogadać z firmą?

T

Z tymi składkami i wypłatami to pewna informacja, sprawdzona u źródła w ZUS-ie? Bo jeśli tak, to jaka jest skala zjawiska, dotyczy to pojedynczych osób, czy większości zatrudnionych?

roooooom
@T

Dotyczy wszystkich zatrudnionych na umowę zlecenie. Taki model biznesowy w tej firmie i całej branży. Oczywiście to w trosce o zleceniobiorców żeby mieli więcej do wypłaty netto.

Witam cz ktoś wie coś na temat firmy Juwentus w Olsztynie cz mają jakieś obiekty i cz zatrudniają ludzi do pracy

MP

Jestem zatrudniony na umowę zlecenie zatrudniłem się 01.12.23 wypłatę dostałem 10 stycznia ale za małą czy jeszcze będzie jakiś przelew za grudzień.

Marian Z.

Mam pytanie do pracodawcy czym zajmuje się koordynator bo chyba nie pomocą agentowi ochrony chociaż tak piszecie w ogłoszeniach o pracę 07.01.2024 rano wróciłem z SORU dostałem zwolnienie lekarskie zadzwoniłem do koordynatora aby go powiadomić o tym i zaczęło się krzyki przekleństwa że mu zabieram wolny czas bo to niedziela i on ma wolne jak miałem to inaczej załatwić w poniedziałek miałem mieć służbę usłyszałem od niego że on ma to wszystko w dup...i nic za mnie nie będzie robił nic go to nie obchodzi obiekt ma być obstawiony,chyba coś jest nie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus