Opinie o Ochrona Juwentus

maniek

Witam czy z umowy zlecenie są odprowadzane składki i czy do emerytury się liczy?

maniek
@KNARA 01.11.2017 07:48
Tak odprowadzają składki od 154 godz co drugi miesiąc. Reszta bez składek. A mam pytanie ile godzin wyrabiasz na miesiąc....

I do emerytury się liczy ?

@maniek 31.10.2017 18:42

Składki są odprowadzane co drugi miesiąc więc rok pracujesz pół roku masz oskładkowane a czy do emerytury się liczy to już nie wiadomo

Zadowolony pracownik

Pracuje bardzo krótko w tej firmie. Co można powiedzieć o firmie ,, Juventus " jak najbardziej na plus bardzo solidna firma. Przechodząc tak szybciutko do zarobków - nie ma zaległości i pracuje się za godziwe pieniążki jak najbardziej na czas, z kolegami bardzo miło się współpracuje. Szefostwo bardzo wyrozumiałe jeśli chodzi o godziny pracy i nie tylko naprawdę idzie się dogadać. Chciałbym pozostać w tej firmie, mam nadzieję że będzie mi to dane. Pozdrawiam cały zespół. P.s Uczciwością i pracą - ludzie się bogacą.

Zurek

Witam ktoś mi powie czemu dziś tzn 13 dostałem 759 zł za 15 przepracowanych dni ? O co Tu chodzi !!!?

Robert

Firma beznadziejna , zwolniłem się i na ostatnia wypłatę czekam już ponad 2 miesiące , zero organizacji nikt nic nie wie i tylko kombinują żeby nie dać pieniędzy lub dać ich mniej niż powinno , nie polecam

Romek

Bedzie dzisaj wyplata?

Adam

Ktoś już pracował w Juwentusie na obiekcie Centrum medyczne Lim przy Mariocie?

janina

A jaka jest stawka godzinowa?ktoś pomoże ?

Edward

No właśnie nie wiadomo co z tą pensją za wrzesień - dlaczego niektórzy dostali mniej (około 2350zł) , a inni normalnie (2420zł) . Próbowałem się dowiedzieć jednak nikt nic nie wie. Ciekaw jestem czy zwrócą te pieniądze , jednak chyba nie ma na co liczyć...

KNARA

Witam koleżanki i kolegów . Mam pytanie ile godzin pracujecie na obiektach o obłożeniu nie całodobowym???

Lolita

Wyjasni ktoś mi będę bardzo wdzięczna czemu w tym miesiącu było mniej pieniędzy niż zawsze przy 240 godzinach ?

Monika

Czemu tak Panowie wyszlo ze w tym miesiącu mniej pieniędzy za te same godziny co miałam miesiąc temu ?

Janek

Tak masz racje Edward ze więcej płacili tylko jaka jest przyczyna tego ktoś wie więcej ?

Edward

Za wrzesień dostałem 2357,08 zł / 240 godzin - coś mało , bo wcześniej płacili więcej. Czy ktoś wie dlaczego ? I czy będzie wyrównanie na koniec miesiąca ?

Michael1

Przyjąłem się dzisiaj do pracy w Juwentusie..ciekaw kiedy dostanę pierwszą wypłatę?

Halina

Jak wygląda stawka godzinowa przy 240 godzinach? Bo jestem nową pracownicą i wypłata mi sie nie zgadza.

Zadowolony pracownik

Eryk

Jak teraz pojde do pracy do Juwentusa to kiedy dostane kase na konto?

Wallace

pierwszy przelew w tym miesiącu? Czy może już coś poszło?

SingleDay

(usunięte przez administratora) .po przejeciu obiektu obiecywane byly pensje co mc jak i skladki na ZUS co mc.. (usunięte przez administratora) i to samo sie tyczy skladek ZUS... (usunięte przez administratora) a jak czlowiek walczy o swoje to zaraz jest degradowany za mowienie glosno wprost tego co jawnie sie nalezy..to now faktycznie przyznam racje..firma bajer...koordynatorzy bajer...jednym slowem cud miod i orzeszki....(sarkazm jakby ktos nie umial rozroznic)....

Skid

Na ogol jest to jedna data : 13 dzien danego miesiaca pozniej po 3 - 4 dniach drua czesc kasy i do 28 dnia danego miesiaca druga wyplata. Czyli spodziewaj sie kasy 28.08.

Dariusz

Witam kiedy będzie drugi przelew w sierpniu proszę o pomoc bo nie wiem czy mam pożyczyć kasę czy wytrzymam DO tego dnia

Halina

Kiedy będzie pierwszy przelew w sierpniu proszę o pomoc

szukam pracy

Ile płacą przedstawicielowi? warto sie zglosić?

Gość

Pracowałam w tej firmie 7 miesięcy. Oczywiście byłam pracownikiem z orzeczeniem. Pracowałam w dziale korespondencji  (dział faktur). Dzień przed końcem umowy dowiedziałam się że prezes zarządził że osobom którym kończy się orzeczenie muszą zwalniać, później ewentualnie znowu zatrudniać.  Przyjęłam to spokojnie pomyślałam że po decyzji komisji ds. orzeczenia odezwę się i na nowo mnie przyjmą. No ale okazało się inaczej kierowniczka niczym się nie interesuje. Gdy załatwiłam wszystkie formalności poszłam zapytać kierowniczki czy mam później odezwać się o decyzji komisji czy mam wracać tu do pracy powiedziała że nie trzeba. I tak z dnia  na dzień dowiedziałam się że nie mam pracy. Ale nikt nie narzekał na moją pracę i do tej pory nie wiem czemu mnie tak potraktowano. Nie polecam pracy w dziale korespondencji w ochronie juwentus w Warszawie. Kierowniczki za młode i chyba przerasta ich ta rola. Nie polecam !!!ps. Dlaczego ktoś cały czas usuwa ten post?

Magda

Witam pierwszy przelew był 14 a co z resztą pieniędzy kiedy będą pomóżcie?

Doris

Kiedy będą przelewy (usunięte przez administratora)

Roki

Pierwsze przelewy mają być 14 a reszta 19 czerwca

pawełek

Może ktoś się orientuje kiedy będą przelewy w czerwcu?

yghu

jak sie pracuje w auchan lublin? jak atmosfera?

gygi

jak praca na auchan lublin na felinie? dobra atmosfera?

Kandydat_do_pracy_w_ Juwe

Witam, Proszę o inf czy obecnie Juwentus wymaga zaświadczenia o niekaralności czy oświadczenia o niekaralności w zamian mogę zaoferować odp. na pytanie takie jeśli chodzi o firmę Ekotrade czy Konsalnet.

kkkk

Juz jest

Tomas

Witam wiece co z wypłatami za kwiecień miał obyć pod koniec kwietnia a jeszcze nie ma

tom

ma być wyplata na koniec kwietnia ale ile dostaniesz to chyba zależy czy pracowałaś cały marzec i ile dyżurow mialas, teraz bardzo sie opłaca dużo godzin robić, ja w lutym kilka razy za kolege przyszedłem bo chory był i jeszcze nidgy nie mialem takiej wypłaty, jakos wtedy ogólnie za godzinę większa stawka sie robi za cały miesiąc nie tylko za te dodatkowe służby

justys7227

witam zaczęłam prace w marcu chciałam się dowiedzieć jak oni liczą wypłaty dodam ze ma kwalifikowanego pracownika i teraz moje p[pytanie dostałam za marzec 1480 zł trozumie ze jest to moja podstawa wiec czy jeszcze dostaje jakieś pieniądze bo ja z tych wypłat nic nie rozumie będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie (Juwentus Łódź)

Skid

Do 28.04 zapłąca druga czesc, czyli resztę wypłaty za marzec + za cały kwiecień. Miałem juz identyczna sytuacje w lutym.

kita

Pytałem koordynatora mowil ze przelew dostane chyba w piatek 14go. Koledzy na etacie juz dostali

Hrabia

Jak tam miał ktoś już wypłate za marzec?

krzysiex29

Mam 42 lata. Jestem na emeryturze mundurowej i chciałbym sobie dorobić. Pytam o składki bo zależy mi aby później mi na nowo przeliczyli emeryturę jak dożyje do określonego wieku.

Anna

A za maj pekin to kiedy kasa?

Anna

Witam wszystkich kiedy teraz będzie wypłata za marzec proszę o odpowiedz ktoś się orientuje?

krzysiex29

Mam okazję przyjąć się do pracy do tej firmy. Jak z wypłata wygląda - co dwa miesiące czy co miesiąc ? Jak idą składki ? Co dwa miesiące ? Jak przepracuje rok to mam rok ZUS zapłacony czy tylko pół roku (składki co dwa miesiące )

Emeryt
@Jerzy 01.07.2017 22:43
Na emeryturze się niepowinno pracować.bo jest duże bezrobocie w Polsce wśród młodych chłopaków. Oni powinni w pierwszej kolejn...

Poczekaj jak będziesz na emeryturze zobaczymy jak będziesz pisał ( jak dostajesz)

Stan
@Jerzy 01.07.2017 22:43

Akurat zdrowi "młodzi chłopacy" nie powinni szukać nisko płatnej pracy cie....a w firemkach ochroniarskich bez jakichkolwiek możliwości rozwoju, tylko powinni powinni pracować w bardziej ambitnych zawodach. Niepełnosprawni z grupą, a także osoby na kilka lat przed emeryturą takich możliwości nie mają.

Życzliwy

Porażka :/ ostatnio zwolnili na pewnym obiekcie 6ciu Agentów i co najlepsze nie którzy nie wiedzą za co zostali zwolnieni...

paprocki93 POF

Witajcie, pracuję w dla firmy Juwentus osiem miesięcy więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na pewne tematy z punktu widzenia pracownika ochrony fizycznej. Zacznijmy od początku. Pod koniec czerwca ubiegłego roku przeglądając internet natknąłem się na ogłoszenie o pracę w charakterze agenta ochrony w małym miasteczku pod Cieszynem. Zadzwoniłem i porozmawiałem z osobą, która była bardzo miła i życzliwa; przesłałem mailem CV i mimo, iż nie miałem doświadczenia, jestem bardzo młody (23lata) to zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Już myślałem, że będę na rozmowę jechał do Katowic lecz Pan koordynator (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że jest koordynatorem) poinformował mnie, że będzie nieopodal mojej miejscowości i tam możemy się spotkać by porozmawiać. Podczas rozmowy był bardzo miły, grzeczny i wszystko mi wyjaśnił i kazał czekać na telefon. Tutaj oczywiście moja mina zrzedła (tak, najkulturalniejsze sp******j jakie słyszałem) aż tu nagle na następny bądź trzeci dzień od rozmowy zadzwonił i zapytał czy dałbym radę podjechać już na obiekt. Ucieszony pracą pojechałem i zapoznałem się ze specyfiką pracy. Po przyjściu do domu otrzymałem telefon - w poniedziałek zapraszam Pana do Katowic. Przedtem poprosił o zaświadczenie o niekaralności z Sądu Okręgowego i poinstruował jak i gdzie się udać i najlepiej by było abym załatwił sobie to w tym samym dniu przed przyjazdem do oddziału firmy. Tak zrobiłem. Na miejscu już z górki. Podpisywanie dokumentów troszkę trwało ze względu na ich ilość i oczekiwanie na Warszawę w celu wysłania umowy. Każdy dokument starannie mi wytłumaczył co gdzie dlaczego i po co i na co dany dokument trzeba podpisać. Pełen profesjonalizm! Po podpisaniu dokumentów zeszliśmy (ja i p. Koordynator) do magazynu gdzie wydano mi ciuchy, buty i legitymację służbową. Podczas pracy na obiekcie kontakt z koordynatorem jest perfekcyjny. Nie ma co ukrywać, mają przewalone bo mają masę pracy i czasem nie mają czasu rozmawiać (chyba, że jest coś bardzo ważnego np. coś się stało na obiekcie) ale potem zawsze oddzwonią. Pełna kultura i profesjonalizm. Wypłaty na konto DO 10tego każdego miesiąca!!!! Nic nie oszukiwane, nic nie zatajane. Wszystko ładnie to co w umowie to to w rzeczywistości. Jak czegoś się nie wie czy ma jakieś wątplliwości to koordynatorzy zawsze pomogą (przynajmniej ten, który jest przydzielony na Śląsk (Cieszyn, Jastrzębie itp)). Kilka razy na początku pracy zdarzyło mi się Active'a nie odbić to zadzwonili ale zawsze kulturalnie. Mi to pasuje bo np. jak bym się nie wiem.... przewrócił, zasłabł albo coś to jak nie odbiję i nie odbiorę to przyjadą skontrolować. Jednym zdaniem SERDECZNIE POLECAM TĘ FIRMĘ KAŻDEMU!!! :-) P.S: nie, nie jestem koordynatorem, pracownikiem biurowym, prezesem ani kotem prezesa

Jerzy
@paprocki93 POF 04.03.2017 21:31

Ten aktiv(czy punkty kontrolne.to wiesz. Niezachwalaj tego tak bo musisz latać jak głupi odbijać. Zamiast normalnie spać.

Amorphis
@paprocki93 POF 04.03.2017 21:31

To trafiłeś na fajnego koordynatora zazdroszczę Ci

nowy pracownik

Witam . Za tych co są odprowadzane składki , kiedy można się spodziewać wypłaty za Marzec i Kwiecien ? To są 2 wypłaty w 1 miesiącu ? DO 15 Kwietnia za Marzec , i do końca kwietnia za Kwiecien ????? Czy mam rację ?

Mao

(usunięte przez administrato (usunięte przez administratora) nowie, mam umowę o prace w S (usunięte przez administratora) y na etat i umowę zlecenie w TASC na godz nadliczbowe. Zawsze płacili nadliczbowe 25go dnia miesiąca i tak tez jest na umowie. Ostatnio dostałem z tytułu umowy o prace 1452zl a za zlecenie wypłacili mi 15tego tak, że mi pasuje aczkolwiek na umowę o prace chyba dodatku za pracę nocną mi nie dodali. Szkoda :(

Hrabia

Z Tego co się orientuję to za marzec do 15 kwietnia

Beata

To za marzec kiedy będzie wypłata?

jastrząb

A z Juventusu jest oskladkowana umowa?

Zostaw opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Juwentus