3 Dodaj opinię
3 1261 1235 5 1

Opinie o Ochrona Juwentus

jdm Nowy wpis

Ciekawe jak wzrosną stawki od 2020 r . Niby ma być 17 brutto wg najniższej ustawowej .

Marcin

Czy tylko ja dostałem mundur na ochronę magazynu Garnitur i pantofle ... Przecież to są ciuchy jak w sklepie pracujesz... A i jeszcze ktoś dostał wypłatę za marzec?

Młody Nowy wpis
@Marcin

Tak, pracuje w Juwentusie i też dali garnitur, krawat, 2 koszule białe i pantofle jak bym pracował jako prezes banku albo kierownik Salonu... a my jesteśmy zwykłymi cieciami.

No i co Nowy wpis

Głupi obiekt robię robotę co powinni robić pracownicy firmy z obiektu a nie ja a głupi Koordynator, na każdą rzecz się zgadza ja dziękuje za taką pracę

No i co Nowy wpis
@No i co

jakby co chodzi o oddział w Szczecinie

Jo emeryt

Czytam te Wasze wypociny to płakać mi się chce. Po co narzekać. Nie pasuje to idą do innej roboty. Nawet nie wiecie czemu płacą co 2 miesiące to jow powiem tak rusz głową. Proponuję zapoznać się z przepisami które to normuja. Ja jestem zadowolony bo dzięki temu mamy wyższa stawkę. Narzekać będziemy po nowym roku. Najbardziej mnie boli pisanie głupot tak jakby w innych był luksus. Ja zadowolony i myślę że będę pracować w 2020 nawet gdyby płacili co 2 miesiące. Jak chcecie dodatki czy premie to nie wiem jaka firma to płaci. Na pewno nie ma takich dodatków w ochronie. Reasumując kto ma szkoły ten ma lżej. Wtedy etat kasa i ciekawe dodatki. Pozdrawiam

TakNie3
janar
@Jo emeryt

Emeryt Tobie to powinni płacić co 6 miesięcy. Zapewne wtedy byłbyś bardziej zadowolony. Płakać się chce jak się czyta wypociny takiego niewolnika.

ochrona
Nazwa działu: Handlowy

nie polecam - praca w Rumi...z góry podpisane 2 umowy zlecenia, jak się dopatrzyłem z innymi firmami- dwa odlamy Juwentus…..,chyba po to,żeby można było łamać prawo pracy- nocki po 12godzin, klika z rzędu, za nocki w święta 0 dodatku- stawka za godzinę-wstyd podać, wypłacają pierwszą wypłatę po 2 miesiącach, oczywiście bez tej drugiej -czyli 1 wypłata wisi nie wypłacona, tak jakbys miesiąc pracował za darmo

Piotrek
Nazwa działu: Finanse

Mam pytanie czy firma juwentus też zatrudnia na umowę o dzieło.

Gość
@Piotrek

Tylko umowy zlecenia no chyba że masz grupę inwalidzką to etat. Ale ogólnie to radzę Ci dać sobie spokój bo naprawdę szkoda czasu.

Ewelina

Czy to prawda że wynagrodzenia w Juwentusie wypłacane są co drugi miesiąc? Czy pracownicy mogą to potwierdzić? Dzięki i czekam.

Tak9Nie1
Gosc
@Ewelina

Tak to prawda.W jednym miesiącu masz dwie wypłaty w kolejnym nic.Nie wiem jak to jest że to jest zgodne z prawem...

Tak5Nie1

@Gosc

Dwie wyplaty? A może jedna ale w 2 ratach

Giść
@Ewelina

Tak to prawda. Unikajcie tej agencji bo to najwięksi (usunięte przez administratora) na rynku. Co z tego że płacą jak (usunięte przez administratora)na każdym kroku - ciekawe kiedy PIP się tym zajmie. Ogólnie nie polecam lepiej Solid czy konsalnet z dużych ale napewno nie juwentus.

Tak3Nie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Ochrona Juwentus?

Tak1Nie6
Ciekawa
@Pytanie

Zastanawiam się czy pracować na recepcji, tylko że jeśli nie płacą na czas, to bez sensu, tym bardziej na raty, a tak tutaj czytam, czy na recepcji też tak jest, chodzi mi o W -wę? Poza tym widełki czasu pracy 8 - 19, czy to widełki czy faktyczny czas pracy? Jeśli trzeba pracować 11 h od poniedziałku do piątku, to jakiś hardkor, nie wiem jak to jest, cz ktoś pracował na recepcji i coś wie na ten temat? Proszę o odp. Z góry dziękuję!

Odpowiedź
@Ciekawa

Cześć, pracowałam na recepcji w Wawie, w jednym z biurowców z ramienia Juwentus. Byłyśmy we dwie, każda po 8 h (jedna 8:00-16:00, druga 10:00-18:00), w przypadku braku obecności , którejkolwiek z nas druga pracowała 10 h od 8:00 do 18:00. Wtedy trzeba zapisywać godziny i pilnować koordynatorów, bo zdarzało się, że nie obcinali godziny. Oczywiście nadgodziny po standardowej stawce 11 zł. Czas pracy zależy od biurowca, do którego zostaniesz przydzielona, więc tu nie dowiesz się jaki dokładnie będziesz miała czas pracy. Znam dziewczyny, które po 12 godzin pracowały. Wypłaty nieregularne, dla przykładu: w październiku nie dostajesz wypłaty, a w listopadzie dostajesz dwie, pierwsza wypłata około 14 listopada za październik, druga 30 listopada za listopad. Oni korzystają przez to na ZUSie i podatkach.

Gosc
@Ciekawa

Jak jest jedną osoba na recepcji zatrudniona to tak, to pracujesz tak jak jest w ogłoszeniu np 10h.Nie da się tak długo pociągnąć to oczywiste.Zawieraja beznadziejne kontrakty o potem mają problem.Bo jak to wytrzymać. Idziesz do domu jak do hotelu...tylko na noc

były
@Pytanie

Tak ale samym sobie a pracownika mają w czterech literach

Pracakrk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjna do Juwentusa w Krakowie na stanowisko pracownika biurowego- recepcja. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego stanowiska w tej firmie ? Ile płaca i jak traktują pracownika?

TakNie7
Rozczarowany

Nie idźcie radzę wam do tej firmy. Byłem na rozmowie o pracę w tym biurowcu na ul. Poloneza. Rozmowa żenada, pytania o pierdoły, jakaś zaczepka o coś z życia, a o stawce nic. Do tego jakiś pan jąka się, jakby się bał drugiego człowieka. Żeby rekruter się bał hehehe... Brak profesjonalizmu???? Oszukują, najniższa krajowa to Umowa o pracę, a reszta zleceniówka. Człowiek nawet się nie może zastanowić, nie codziennie podpisuje sie takie dwie umowy. Po dwóch dniach już za zastanowianie się go nie chcą, a ogłoszenie po miesiącu odnawiane na kolejny miesiąc. To jest podejście do potencjalnych przyszłych pracowników. ODRAZAM!!!!!

Damian1987

Witam wszystkich ktos wie cos na temat stawek od nowego roku? Bo slyszalem ze ma byc 17brutto/13.50 netto a teraz mam 14.70/11.20.pozdrawiam

zfrustrowana

juwentus zle traktuje zwlaszcza pracowników w oddzialach nic nie ma socjalu premii zero nawet jak dobrze pracujesz kilka lat nic ci nie dadzą a ze zlecenia zabierają jak podwyzsza sie najnizszą krajową bo takie są umowy najnizsza krajowa i zlecenie smieciowe ok 600 zl niedlugo nie bedą mieli z czego zabierac a co najsmieszniejsze jest oddzial gdzie do wigili sie doplaca

Beata
@zfrustrowana

Też słyszałam o dopłacaniu do wigilii firmowej, znajomy tak miał...żałosne... i jeszcze składali niemałe pieniądze na prezent dla 'szefffa', bo urodziny/imieniny/dzień chłopaka/święta żeby się nie obraził na nich... Ci biedni ludzie, którzy za marne grosze tam pracują. Nie wiem czy głupi czy zastraszeni?

Listopad
@zfrustrowana

"ze zlecenia zabierają jak podwyzsza sie najnizszą krajową" - w jaki sposób zabierają ze zlecenia? Nie wiem, jak to rozumieć?

Maro

Prawda cwaniak z zza buta i to bez szkoły

TakNie1
Yokoo

Pracowałem. Uważam, że praca nie jest najgorsza, nie masz czyis oczu dookoła głowy nikt Cie nie kontroluje, pracujesz dobrze to nikt się nie czepia bezpodstawnie. Ciężki kontakt z szefostwem, gdyż są ciągle zajeci. Jak się już odezwa są mili, bywa że pomocni. Minusem są dwie umowy często zlecenie, i wypłaty na dwie raty. Reszta w miare

Tak3Nie10
Aleksander
@Yokoo

Mógłbyś wyjaśnić sprawę wypłaty na raty? Czy jest płacona w formie tygodniówki, czy po prostu oddzielnie dla każdej z umów? To dość niecodzienna sytuacja.

Garbi
@Yokoo

Pracowałem w tej Firmie 3 miesiące na pewnym osiedlu. Dowódca zmiany traktował mnie nie zbyt przychylnie. Gdy zachorowałem, potraktowali mnie jak zbędny śmieć. Wpierw obiecując mi powrót na dany obiekt. Po czym wypowiedzieli mi umowę zlecenie. Nie polecam tej firmy, oszukują na każdym kroku, z godzinami pracy też tak jest

Tak14Nie
ja
@Aleksander

umowa zlecenie a raczej dwie umowy: pierwsza czesc wypłaty około 10-15 w moim przypadku przez jakaś inna firmę wypłacana, druga czesc 16-19 przez juwentus czyli podstawa jedna firma a juwnetus nadgodziny czyli od 168 w górę

zfrustrowany
 Rekomendacja

nie ma nic nic ci nie dadzą ani premii za dobrą prace ani dodatku na swięta a do wigilii trzeba doplacać a ze zlecenia zabierają jak podnoszą najniższa krajową

Tak6Nie1
marto

(usunięte przez administratora) Niczego nie można się doprosić o potrzebne materiały jakie są niezbędne na obiekcie trzeba wydzwaniać tygodniami .Nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy zwinąłem manele i już jestem wolny bo nie dam się nikomu wykorzystywać .A DYREKCJA NIECH SIĘ ZASTANOWI CO TRZEBA ZMIENIĆ W FIRMIE JEŻELI NADAL CHCE PROSPEROWAĆ NA RYNKU W PRZECIWNYM RAZIE CZEKA ICH BANKRUCTWO BO NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE PODPISZE Z TAKĄ FIRMĄ .UMOWY

Tak4Nie
olek

witam pracowałem w juwentusie pół roku pewnego dnia zadzwonił (pan) koordynator powiedział mi że jestem zwolniony gdy spytałem dlaczego powiedział że podjął taką decyzje i koniec , profesjonalne podejście do pracownika co ? jak dalej juwentus będzie zatrudniał takich koordynatorów to pójdzie z torbami woj.mazowieckie

Seba
Nazwa działu: Finanse

Mieliście już wypłatę za ten miesiąc może ktoś wie czy jutro będzie czy w poniedziałek

Jacekplacek

Czytam i nie wierzę. Jak można być takim nieczulym? Dajcie już spokój Panu Sebie. Nie zasłużył sobie na publiczne szykany. Wstydcie sie

Tak2Nie2
Xxxxxx

Powie tak nie polecam ponieważ juwentus w oddziale Bydgoszcz wynagrodzenie płaci nie na czas i co drugi miesiąc w trzech ratach

Tak3Nie1
seba
@Xxxxxx

normalka ja tak samo mam w 3 ratach co 2 miesiące

Klient
@Xxxxxx

Juwentus walczy stawka nie jakością, a skąd niższa stawka niż konkurencja? Kosztem pracowników. Nie polecam. Za to polecam każdemu kto wybiera pseudo firmę zastanowić się że może kiedyś twój ojciec będzie tam musiał pracować i mieć placony zus Co dwa miesiące i pensje w trzech ratach. Bo przecież biuro musi się utrzymać. Zróbmy protest i nie wybierajmy wyzyskiwaczy.

Tak15Nie
Anonimus

Praepracowalem tam rok i był to rok zmarnowany. Umowa o pracę na najniższa krajowa reszta to umowa zlecenie czyli nic nie odprowadzane na emeryturę. Zero pakietu socjalnego. Co do wypłaty na kasie w biedrace zarobisz więcej i masz do tego jeszcze socjalu opiekę medyczną bony na święta itp... Wymagają pracy za trzech a kasy z tego nie ma wcale.

Tonik
Nazwa działu: Handlowy

U nas teraz jest niezła jazda.Nasz były dyrektor jeździ na grupie interwencyjnej Teraz dowiedzieliśmy się jakie firma robi wałki Opowiadał co robi siwy i greg Wiemy już dlaczego nikt nigdy nie dostał żadnej socjalki Z dnia na dzień mamy coraz więcej informaji niedługo wszystko ładnie spiszę i opublikuję wtedy oczy wam wyjdą z orbit

Tak10Nie

Zwolniony z przyczyn nie znaczy sef juwentusu z Szczecina tylko mi powiedział jutro się umówimy i pogadamy

@anonim

Poprostu kpiny w firmie

kandydat

ostatnio na pracuj.pl ogloszenia dla przedstawicieli handlowych, ktos pracowal?cos wie? czytalem te brednie o dawaniu d..y za lepsze traktowanie? prawda?

Marcin
@kandydat

Witam serdecznie Pracowałem dwukrotnie dla tej Firmy w oddziale Wrocławskim. Pierwszy raz w latach 2009-2011 jako przedstawiciel handlowy a drugi okres 3 miesięczny w 2018 roku jako specjalista ds. klientów kluczowych. Podczas mojego pierwszego pobytu w firmie pracowali Ludzie kompetentni i wszystko było poukładane. Natomiast po powrocie w 2018 roku niestety okazało się, że z Firmy poodchodziło sporo osób a nowo zatrudnieni w Warszawie (między innymi Pan Snopkiewicz) kompletnie nie mają pojęcia o tym co robią. Brak im kompetencji adekwatnie do zakresu obowiązków. Szkoda, że wieloletnia i ciężka praca Prezesa (Właściciela) zostaje marnotrawiona. Chociaż z drugiej strony jak się chce rozwijać to trzeba płacić dobrym pracownikom a nie dawać minimalną krajową na umowę i marne prowizję na zlecenie.

Byly
@kandydat

Pracowałem w dziale handlowym idwa lata i powiem tak: (usunięte przez administratora) nikt nie daje, ale wazelina jest i to ostra. Chcesz mieć łatwiej musisz schować dumę w kieszeń i w (usunięte przez administratora) włazić, ale że sex? to raczej nie :) bo niby z kim;)?

Tak7Nie1
Juwe rządzi
@kandydat

Polecam pracę w dziale handlowym of, warunki super. Na p9czatek 3500 na rękę ale po paru latach masz ok 8000-10000 zł podstawy. Czy się stoi czy się leży kasa Ci się należy. Słyszałem że w Warszawie przedstawiciele zarabiają jeszcze więcej. Żadna firma nie daje takich pieniędzy, pracowałem kiedyś w impel, tam wymagania ostre A kasa dużo mniejsze. Tu po paru latach spoko emerytura A zawsze temat jakis wpadnie. Nikt sie nie czepia o wyniki bo wlasciciel juz jest zarobiony i nie zwrsca tak uwagi na wydajnosc. Polecam :)

Tak4Nie6
Tobias
@Juwe rządzi

Chyba dział rekrutacji pisze i zacheca :) hehehe

Nick
@kandydat

To prawda, u nas na obiekcie się zdarzyło.

Kandydat
@kandydat

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko handlowca. Spotkanie z marca, prowadzone przez lysego chyba dyrektora. Poziom rozmowy mizerny, zero merytoryki. Wyższy poziom rozmów miałem ubiegając się w mlodosci o staż w szkole podstawowej. Nie wiem jak tacy ludzie zostają dopuszczeni do rekrutacji A tym bardziej do zarządzania. Podczas rozmowy, chyba obecni pracownicy przyglądali mi się przez szybę w sali rekrutacyjnej. Zrezygnowałem bez nastep ego etapu. Nie polecam!!! W trakcie rozmowy "łysy" wygadal się o sposobie rozliczenia. Minimalne wynagrodzenie i za ta samą pracę zlecenie. SZOK

Tak3Nie2
@Juwe rządzi

a później głębią pracowników

Tak1Nie

juwentus to wielkie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem

Henry

W kwestii wysokości wynagrodzenia nie ma co dyskutować na forum bo tu są tak różne składowe !! Grunt, że dobrze się pracuje.

TakNie3
@Henry

Dobrze się pracuje? Z kim? Z koordynatorami? Nigdy w życiu! Nie dopuszczają do słowa, nie potrafią przekazywać żadnych informacji. Wiecznie niewiedza, chaos i problemy. No chyba, że masz na myśli lokalizację, w której pracujesz to się zgodzę.

żenada

Powiem tak kordynatorzy są ludzimy którzy nic nie umieja że niby pracuja do 17.00 a powini pracowac po 24h to nie oni zatrudniaja tylko firma zatrudnia pracownika oni jedynie co maja do gadania tylko do grafiku którego i tak nie umieja ustawic co i jak mi kordynator powiedział ze po 24H niema czegos takiego jak 48H wolnego ze tego nie ma w kodeksie pracy dlatego polecam zawsze miec ze soba kodeks pracy

Doktór

Ale że (usunięte przez administratora)ma rogi? A mówią że inteligent :)

Doktorowa

Ale ma wlosy

Tak6Nie2
??
@Doktorowa

Ale nie ma jaj

Goldberg

Zastępca dyrektora Handlowego- czytaj handlowiec, samochód pokroju aygo/yaris, opłata za użytkowanie 250 zl, limit km i limit paliwa. Pensja 3000-3500, na umowie 1600 do ręki reszta śmieci. Coś więcej? Proszę pytać, Odpowiem.Kadra kierownicza zadna. Większe pieniądze? Zależy jak Ci zalezy i na ile jesteś elastyczny, jeśli wiecie co mam na myśli;) info sprawdzone, spedzilem tsm 6 miesiecy. O 6 za dlugo! Nie polecam.

Tak13Nie
Ja

Widziałem ogłoszenie na Zastępcę dyrektora handlowego w Warszawie ktoś coś Ma do powiedzenia? Z góry dziękuję

Zostaw opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie