Opinie o •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS

na szczęście były już pracownik

Wpisałem kiedyś pozytywną opinie tej firmie...i cofam swój mandat zaufania ponieważ inni młodzi ludzie czytając pozytywny wpis mają będny obraz rzeczywistości.Na chwilę obecna wygląda to tak...ze jeżeli jesteś szanującym sie młodym człowiekiem z niezłą opinią...to trafiając do JUWENTUS po zmianie kierownictwa...na obecne musisz mieć świadomość że na bank będziesz pracował z exormowcami,lub exzomowcami...wiec opinie zrujnuja ci w okamgnieniu...bo piją,kradną i awanturują się na obiekcie czego kierownictwo zwyczajnie nie chce z jakichś powodów widzieć...co bardziej szanujące sie osoby zwyczajnie dojeżdzają na dziś do Gdyni...bo ludzkie tam traktowanie...i opinii nikt wam nie zepsuje.

nikoś

nie polecam jako instalotor....praca zawsze do późna i tną na czym mogą najpierw obiecują nie wiadowo jaka kasę a potem tną jak mogą. wszystko jest wyliczone jak pojedziesz do klienta coś poprawić to płacisz z własnej kieszeni a przecież nikt nie jest idelany. jak czegoś zabraknie na magazynie to jedziesz drugi raz i firma ci tego niezwraca no i używasz swój własny samochód a to zawsze jest z korzyścią dla firmy nie dla ciebie.

danek

Ja polecam pracowałem kilka lat, zgadza się że płacą od zlecenia , ale zleceń jest tyle że zawsze są oczekujące. Wynagrodzenie na wysokim poziomie jak na polskie realia- tyle że trzeba zapieprzać.

Zostaw opinię o •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie •AGENCJA OCHRONY „JUWENTUS