Opinie o Agencja Ochrony "JUWENTUS"

Joanna

@Poszkodowany, mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź? Co bezpośrednio przyczyniło się, że Twoja opinia o Agencja Ochrony "JUWENTUS" nie jest pozytywna? Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem pracy u tego pracodawcy będą zainteresowane Twoim komentarzem.

Poszkodowany

Polecam Firmę AJG ochrona Bydgoszcz pożarna firma Juwentus ehhhhh brak słów. Odejdźcie już ........

kicia25

witam a ktos zna opinie juventus na giebni

Poszkodowany
@kicia25 26.11.2015 12:26
witam a ktos zna opinie juventus na giebni

Nie pracuj to (usunięte przez administratora)

Joanna

Obecnie firma poszukuje do pracy w Bydgoszczy Pracownika Działu Patroli Interwencyjnych. Zamierzacie aplikować? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników jak wygląda praca na tym stanowisku. Czego mogą spodziewać się kandydujący?

Jhony :)

KICIA25 Pracowałem na Giebni fajna Praca i mili ludzie płatności na czas co do godzin i dni pracy zależne od stanowska lipa z dojazdem jeśli nie masz Auta i uważaj na dowódcę zmiany Karolinę jeśli nadal pracuje :) A Rafał dowódca również Równy gość :)

Jhony :)

Zastanawiam się czy oferta pracy na pracownika ochrony w Katowicach jest wciąż aktualna, wiecie może? Na pewno jest szansa na to, zeby znaleźć u nich stabilne zatrudnienie, bo w końcu ważne jest to, że wypłata jest u nich terminowa. To dobry znak na to co się dzieje.

świetnie

Super, że zarobki są u nich na poziomie 4 tysięcy złotych. Nie ukywam, że taka stawka jest dość wystarczająca, żeby utrzymać siebie i swoją rodzinę, zwłaszcza, że i tak jest dodatkowo szansa na odpowiednie awanse. Ale czy wypłata jest na czas? Pozdrawiam

34r5

oo no pewnie ze na stanowisku kierownicznym to jest szansa na to zeby zarobic jakos tak ponad 4 tysiace plus do tego dojda pewnie jakies premie i podwtzki

yajksl

ta agencja ochrny jest całkiem dobrze znana, wydaje mi się, ze jednak mozna u nich zaorbić ponad 4000 zł ale jako kierownik ochrony fizycznej, tak jest w ofercie.

we don't run

Na pewno umowy są uczciwe i nie ma co narzekać, bo trzeba zobaczyć ile jest ludzi zatrudnionych i nawet nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Przecież są pewnie jakieś socjale.

kolo

ale kurcze już chyba nie szukają nikogo na pracownika ochrony - jak ktoś z was szuka pracy to niech zajrzy na inne wątki bo na pewno gowork wstawia swieże ofert na bieżąco

bagos

Wydaje mi sie, że wszędzie wszystko wygląda podobnie, oczywiście wiele zależy od kierownictwa czy też koordynatorów, no ale ogólnie pieniądze są niezłe jak na takie stanowisko.

bolek

no niesttey w branży ochroniarskiej ciężko jest o jakąś super stawką moim zdaniem, dlatego można tam spokojnie pracować nie mając jakiegoś super wyksztacłecnia. Ale ile konkretnie płaci rta agencja ochrony Juwentus to nie wiem, moim znajomi tylko mówią, podobnie jak Ty @żuro, że stawkę akurat tu mają naprawdę konkurencyjną

tomek

no właśnie mnie ten temat finansowy bardzo interesuje. Wiadomo, ze w branży ochroniarskiej, takiej jaką zajmuje się juwentus nie ma co liczyć na jakieś złote dukaty, ale fakt faktem, że wypłacają na czas. NA tym forum pojawiło się wiele opinii, ale wydaje mi się, że to są bzdury jakieś tak jak pisze kolezanka wyżej.

żuro
@tomek 04.02.2015 12:23

nie no to , że kasa jest wypłacana na czas to już chyba ustaliliśmy bo większość ludzi to rzeczywiście przyznawała. Może jeszcze jakieś info na temat tego na jakiej wielkości wynagrodzenie można liczyć co ? bo wydaje mi się , że akurat w branży ochroniarskiej Juwentus płaci stosunkowo dobrze swoim ludziom

raww

Witam, może ktoś napisać jak obecnie płaci Juwentus? Pytam, bo to jednak jedna z największych agencji ochrony, to i zakładam, że tragicznie nie jest. Od poczatku stycznia poszła w górę także minimalna krajowa, także może i tutaj były podwyżki. W ogóle proponują często umowy o prace, czy trzeba nastawiać się na zlecenie?

radek

najlepiej to chyba zgłosić się do jakieś łódzkiej grupy o tym, bo tutaj chyba ogólne sa opinie, jak myśle ,ze jak na koordynatora chcesz to całkiem spoko, a jak masz dośwoadczenie to pewnie Cię przyjmą, Mnie jeszcze zastanawiają stawki jakie są, czy można zarobić wlaśnie te 2 tys czy da rade więcej też.

nowy

HEJ ! A CZY KTOŚ MOŻE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT ŁÓDZKIEGO JUWENTUSA ? CHCIAŁBYM TAM POPRACOWAĆ JAKO KOORDYNATOR. DOŚWIADCZENIE MAM. DZIĘKI ZA OPINIE

krzyś

Dobrze słyszeć, że juwentus jest wypłacalny, bo w tej branży o to czasami trudno, dzięki za opinie, ciekawe, czy nadal idzie zarobić 2000 netto.

YONY

W TAK DOBREJ FIRMIE JESZCZE NIE PRACOWALEM A PRZEPRACOWALEM WIELE LAT W ROZNYCH FIRMACH OCHRONIARSKICH I NIE PRAWDA JEST ZE JEST NIE WYPLACALNA MOZE MARCEPANOW NIEMA ALE JAK KTOS MA ASPIRACJE NA BOG WIE KOGO TO NIECH TAM STARTUJE A NIE NA CIECIA;A FRAJEREM JEST TEN KTO WYPISUJE TAKIE PIERDOLY W INTERNECIE BO ZYCIE MOZE CIE KIEDYS NAPRAWDE SKRZYWDZIC!!!!!!!!!!!

hjundaj

możesz powiedzieć jak ze stałością zleceń? Cały czas są obiekty do obsadzenia, jeżeli ktoś chciałby sobie dorobić?

?

WERA
@ 25.09.2013 19:31
Wityam, Ja pracuje w Juwentusie już 5lat i nie powiem złego slowo o tej firmie . Kadra Menedzerska na wysokim poziomie ....

PRACUJE W FIRMIE JUWENTUS W BYDGOSZCZY I OD NIKOGO NIE SŁYSZAŁAM ZE NIEMIAŁ ZAPŁACONE ZA PRZEPRACOWANE GODZINY A WYNAGRODZENIE ZA PRACE JEST PŁACONE POD KONIEC KAZDEGO MIESIĄCA

roman

Panowie jeśli to prawda zgłoście do państwowej inspekcji pracy i do sadu pracy, przy jakikolwiek związkach zawodowych są prawnicy udziela pomocy prawnej bez płatnie. Powodzenia.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony "JUWENTUS" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony "JUWENTUS"