Agencja Ochrony "JUWENTUS"

Opinie o Agencja Ochrony "JUWENTUS"

Zasłużony

Juwentus to (usunięte przez administratora) !!!!!?!!!

Zasłużony

Odradzam pracę w tej firmie okrada koordynator z godzin a dyrektor udaje że wszystko w porządku jedną klika . Jutro idę państwowej agencji pracy niech orzeczenia tą firmę ja im moich pieniędzy nie zostawię kosa trafiła na kamień . Nauczą się szanować pracownika !!!!.

Zasłużony

Jest według mnie chora firma koordynator , nie odbiera telefonu. Dyrektor to samo , co miesiąc koordynator prawie każdemu obcina godziny jest wielki (usunięte przez administratora)

Joanna

@Poszkodowany, mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź? Co bezpośrednio przyczyniło się, że Twoja opinia o Agencja Ochrony "JUWENTUS" nie jest pozytywna? Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem pracy u tego pracodawcy będą zainteresowane Twoim komentarzem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Ochrony "JUWENTUS"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poszkodowany

Polecam Firmę AJG ochrona Bydgoszcz pożarna firma Juwentus ehhhhh brak słów. Odejdźcie już ........

kicia25

witam a ktos zna opinie juventus na giebni

Poszkodowany
@kicia25

Nie pracuj to (usunięte przez administratora)

Joanna

Obecnie firma poszukuje do pracy w Bydgoszczy Pracownika Działu Patroli Interwencyjnych. Zamierzacie aplikować? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników jak wygląda praca na tym stanowisku. Czego mogą spodziewać się kandydujący?

Jhony :)

KICIA25 Pracowałem na Giebni fajna Praca i mili ludzie płatności na czas co do godzin i dni pracy zależne od stanowska lipa z dojazdem jeśli nie masz Auta i uważaj na dowódcę zmiany Karolinę jeśli nadal pracuje :) A Rafał dowódca również Równy gość :)

Jhony :)

Zastanawiam się czy oferta pracy na pracownika ochrony w Katowicach jest wciąż aktualna, wiecie może? Na pewno jest szansa na to, zeby znaleźć u nich stabilne zatrudnienie, bo w końcu ważne jest to, że wypłata jest u nich terminowa. To dobry znak na to co się dzieje.

świetnie

Super, że zarobki są u nich na poziomie 4 tysięcy złotych. Nie ukywam, że taka stawka jest dość wystarczająca, żeby utrzymać siebie i swoją rodzinę, zwłaszcza, że i tak jest dodatkowo szansa na odpowiednie awanse. Ale czy wypłata jest na czas? Pozdrawiam

34r5

oo no pewnie ze na stanowisku kierownicznym to jest szansa na to zeby zarobic jakos tak ponad 4 tysiace plus do tego dojda pewnie jakies premie i podwtzki

yajksl

ta agencja ochrny jest całkiem dobrze znana, wydaje mi się, ze jednak mozna u nich zaorbić ponad 4000 zł ale jako kierownik ochrony fizycznej, tak jest w ofercie.

we don't run

Na pewno umowy są uczciwe i nie ma co narzekać, bo trzeba zobaczyć ile jest ludzi zatrudnionych i nawet nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Przecież są pewnie jakieś socjale.

kolo

ale kurcze już chyba nie szukają nikogo na pracownika ochrony - jak ktoś z was szuka pracy to niech zajrzy na inne wątki bo na pewno gowork wstawia swieże ofert na bieżąco

bagos

Wydaje mi sie, że wszędzie wszystko wygląda podobnie, oczywiście wiele zależy od kierownictwa czy też koordynatorów, no ale ogólnie pieniądze są niezłe jak na takie stanowisko.

bolek

no niesttey w branży ochroniarskiej ciężko jest o jakąś super stawką moim zdaniem, dlatego można tam spokojnie pracować nie mając jakiegoś super wyksztacłecnia. Ale ile konkretnie płaci rta agencja ochrony Juwentus to nie wiem, moim znajomi tylko mówią, podobnie jak Ty @żuro, że stawkę akurat tu mają naprawdę konkurencyjną

tomek

no właśnie mnie ten temat finansowy bardzo interesuje. Wiadomo, ze w branży ochroniarskiej, takiej jaką zajmuje się juwentus nie ma co liczyć na jakieś złote dukaty, ale fakt faktem, że wypłacają na czas. NA tym forum pojawiło się wiele opinii, ale wydaje mi się, że to są bzdury jakieś tak jak pisze kolezanka wyżej.

żuro
@tomek

nie no to , że kasa jest wypłacana na czas to już chyba ustaliliśmy bo większość ludzi to rzeczywiście przyznawała. Może jeszcze jakieś info na temat tego na jakiej wielkości wynagrodzenie można liczyć co ? bo wydaje mi się , że akurat w branży ochroniarskiej Juwentus płaci stosunkowo dobrze swoim ludziom

raww

Witam, może ktoś napisać jak obecnie płaci Juwentus? Pytam, bo to jednak jedna z największych agencji ochrony, to i zakładam, że tragicznie nie jest. Od poczatku stycznia poszła w górę także minimalna krajowa, także może i tutaj były podwyżki. W ogóle proponują często umowy o prace, czy trzeba nastawiać się na zlecenie?

radek

najlepiej to chyba zgłosić się do jakieś łódzkiej grupy o tym, bo tutaj chyba ogólne sa opinie, jak myśle ,ze jak na koordynatora chcesz to całkiem spoko, a jak masz dośwoadczenie to pewnie Cię przyjmą, Mnie jeszcze zastanawiają stawki jakie są, czy można zarobić wlaśnie te 2 tys czy da rade więcej też.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "JUWENTUS" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "JUWENTUS"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "JUWENTUS" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "JUWENTUS"?

Agencja Ochrony "JUWENTUS"