Agencja Ochrony Juwentus

Opinie o Agencja Ochrony Juwentus

Roman

Pracowałem w firmie Juwentus 3lata. Wypłaty zawsze na czas. Koordynatorzy jak najbardziej w porządku (Weronika i Robert). Sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwania pracy. Polecam tę firmę z czystym sumieniem. Pozdrawiam, Roman.

Obeserve
@Roman

Na umowę zlecenie jest co dwa miesiące ,ale nie wypłata ,tylko składki.

Piotrek

Ja tam nie narzekam mi dobrze się pracuje w Juwentus a jeśli chodzi o wypłaty to tak naprawdę nie co 2 miechy , najdłuższy odstęp między wypłatami to miesiąc i 15 dni

@Piotrek46545

Obiekt w Tarnowskich Górach, a wypłata co miesiąc... Nie wiem dlaczego sugerujesz, że co dwa miesiące?

Jak dużo osób pracuje w Agencja Ochrony Juwentus?

Pracuś 34 Nowy wpis

Dziendobry pracuje w firmie juwentus czy są jakieś szkolenia możliwość awansu ???

Nowy wpis

@Pracuś 34

Drogi Pracusiu, oczywiście! Wszystko zależy oczywiście od pracownika oraz działu, pod który podlega, ale jak najbardziej awans i szkolenia są możliwe. Pozdrawiam serdecznie, Ochrona Juwentus

Czy firma Agencja Ochrony Juwentus udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Piotrek46545
@Roman

Ciekawe gdzie taka miła atmosfera, w jakiej miejscowości hahaha i według ciebie wypłata co 2 miesiące to jest normalne.

@Piotrek46545

Piotrek46545
@Roman

Nie wiem czemu ty masz wypłatę w Tarnowskich Górach co miesiąc ale w Warszawie oni każdemu płacą co dwa miesiące jedynie ci co dorabiają i studenci mają płacone co dwa miesiące dla przykładu ok 25 i 20 dostałem dwa przelewy w ratach za grudzień a ok 30 dostałem za styczeń a w lutym nie będzie żadnego przelewu.

Xl

Dobry żart

Xx
@Roman

Nie polecam wypłata co dwa miesiące ....

Piotrek

Deu

Tak placą na umowie zleceniu.

Fidek88

Na umowę zlecenie płacą co dwa mieś .

Obeserve
@Roman

Na umowę zlecenie jest co dwa miesiące ,ale nie wypłata ,tylko składki.

Witam wszystkich kandydatów na stanowisko P. H oddział Katowice Chcę poinformować, iż brałem udział w dwóch etapach rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko P. H oddział Katowice i jak pierwszy etap z kierowniem HR, bardzo sympatyczna i rzeczowa rozmowa, drugie spokojnie w siedziby Firmy z udziałem kadry menagerskiej tj. Dyrektor oraz RKS, rozmowa dosyć na poziomie, lecz jak mój przedmówca, Panowie Menagerowie zgodnie poinformowali mnie, że bez względu na wynik decyzji poinformują mnie zwrotnie w kwestii udzielenia odp.w terminie maksymalnie do dnia 8.12.23 H 15, co oczywiście okazało się zbędną, bez pokrycia deklaracją kadry zarządzającej gdyż w trakcie mojego kobtaktu tel., RKS nawet nie potrafił przeprosić za brak dotrzymania terminu, jednocześnie stwierdził w rozmowie, iż "Zarząd" Wydłużył rekrutację do końca 2023r. Drodzy Państwo kandydaci mają otwarte rekrutację, chcąc otrzymać pracę ludzie aktywnie spotykają się działami HR, Dyrekcją różnych działów Firm lecz standardem za razem brakiem kompetencji w wielu Firmach kadry "zarządzającej" Jest fak, że mało kiedy lub w cale nir dotrzymują deklarowanych terminów udzielenia informacji zwrotnych tym samym dając negatywny przykład jak szanują osoby, które deklarują chęć podjęcia współpracy, kandydatów poświęcony czas, kandydatów środki finansowe nie jednokrotnie wiąże się to z dużymi kwotami tak jak wyjazd do Warszawy, Poznania, Łodzi czy Wrocławia, wię tym, którzy chcą nawoązać ewentualbą współpracę zdecydiwanie odradzam, ponieważ dając taki sygnał jestem przekonany, że ich klienci są równie traktowani w ramach obsługi sprzedażowej, po sprzedażowej, dotrzymania terminów deklarowanych odp.,podejścia profesjonalbego, którego definitywnie brakuje bynajmniej obu Menagerom oddziału Katowice, a następnie Firmy z kadrą zarządzającą narzekają śr. co pół roku, że ich handlowcy nie realuzują zadań sprzedażowych, dając im z pewnością profesjobalny i odpowiedzialny przykład podejścia biznesowego w ramach prowadzonych spotkań..... Życząc Firmie Juwentus samych kompetentnych menagerów, z wyrazami szacunku pozdrawiam serdecznie były kandydat.

Brak

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Agencja Ochrony Juwentus?

Zlecenie

Ano tak pracownik od połowy stycznia zlecenie to e lutym dostał tam za styczeń i cały marzec bez wypłaty i w kwietniu dostał po świętach 2.500 teraz 500 zł dostał i dalej mu zalegają z wypłata a żyć trzeba .Niech żyje Głupota !!!!

Iga

Ludzie co wy piszecie jednym placa drugim nie kto o zdrowych zmysłach by sobie pozwolił na to by czekać na pensje po 2 miesiace tym bardziej że mają dotację więc muszą nie piszcie bzdur bo czytać się tego nie da.powodzenia

kamil
@Iga

Własnie płacą co dwa miechy a ludzie i tak pracują nie wiem dla czego desperaci czy co ,ale tak jest.

Xyz
@Iga

Pracowałem ponad roku. Wypłata co drugi miesiąca. Firma porażka...

Zzz
@kamil

Chodzi o podatki. .. miałeś co drugi miesiąca trzy przelewy np ..za luty pierwszy przelew za 154 godz. Drugi za nad godziny. Na koniec lutego całość godz za marzec W kwietniu nic Dopiero w maju za kwiecień. Dwa przelewy i pod koniec maja za maj i tak co drugi miesiąca

Sebastian

Dokładnie tak jest

Helena
@Sebastian

Jak wam się nie podoba ten system wypłat to czemu jeszcze tego nie zglosiliście? Nie mogą co miesiąc raz robić przelew?

Ewelina
@Zzz

Dziwna sprawa... A w umowie jest to zapisane, że tak te wypłaty wyglądają?

Jerzy
@Iga

U mnie też tak pracują na zleceniach 4 osoby i wypłata co drugi miesiąc.js bym na taki układ nigdy nie poszła ale ulich nie sieją dzięki temu firma oszczędza bo co drugi miesiąc tylko płaci składki za tych pracowników.

Marabut
@Zzz

Ale w tym przypadku dot.umowy zlecenia płacą co 2 miesiące a składka ZUS co drugi miesiąc.Pracujesz 12 miesięcy a ZUS liczy Ci 6 miesięcy.To jest typowe (usunięte przez administratora)

Kazia
@Iga

U mnie pracują co drugi dzień wypłaty na zleceniu przez takich nazwijmy delikatnie niemądrych ludzi jest nieciekawie na rynku pracy niedługo będą pracować za darmo

Czy pracownicy Agencja Ochrony Juwentus mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jerzy

Tak mają możliwość donoszenia na kolegów z pracy i mogą dalej wysyłać donosy na email i zdjęcia z kamer z czego skwapliwie korzystają

Umowy zlecenia

Robcie dalej na zkecenia tam gdzie powinna byc umowa o prace i przyjmujcie wynagrodzenia w ratach. Powodzonka

Magdalena
@Umowy zlecenia

W ratach? To nie płacą całości? Jak te raty przychodzą? Do którego dnia miesiąca?

Dlaczego ciągle pojawia się oferta, że szukają pracownika na recepcje w Katowicach?

Bo ciągle takich osób potrzebują. Są budowane nowe obiekty, na których potrzebne są osoby na recepcję. Stąd tak częste ogłoszenia

Alberto
@.

Orientujesz się jaka jest stawka na stanowisko recepcjonistki? Na zleceniu? Najniższa? I czy płacą co dwa miesiące i czy jest szansa na umowę.

Alberto
@.

Orientujesz się jaka jest stawka na tych recepcjach?

Zyz
@Alberto

13,50

@Zyz

Ta stawka to z którego roku jest? Myślałam przez chwilę, że data komentarza odległa a tu 2022. To nie jest pomyłka? Pytam, bo to nawet najniższej nie dotyka, to możliwe, żeby tyle płacili? Chyba, że czymś podbijają jeszcze?

Antonio

Witam. Napiszcie coś o pracy dla niepełnosprawnych, jak wyglądają wypłaty, na ile można liczyć, czy są jakieś profity, czy dają bony na Święta, milczy jakoś to forum. No chyba że jest aż tak bardzo dobrze że nikt nie pisze chociaż tym też warto się podzielić. Interesuje mnie praca w Katowicach i okolice ????

eryk

Byłem na zleceniu. Umawiałem się z kierownikiem (usunięte przez administratora). Zero wyjaśnienia. Po 3 miesiącach "wypadłem" z grafiku, bez żadnego wyjaśnienia. Brak profesjonalizmu w podejściu do pracownika, słowem olewają pracownika. Za buty sciągnęli jeszcez kasę. Nigdy więcej .

Guard
@eryk

Witam,jak już tam pracujecie,to dokładnie sprawdzajcie kasę i godziny (usunięte przez administratora)

Kurczaczek
@Guard

Witam.Jestem zawiedziona szczegolnie grupa interwencyja,zmierzam do tego ze ostatnio mialam sytuacje,ze mielismy agresywnego klienta w sklepie po wlaczeniu pilota napadowego grupa Interwencyjna dojechala laskawie dopiero grubo po 20 minutach,gdzie klienci nam pomagali ze tak powiem pozbyc sie agresywnego Klienta. Po czym po ok godz.bylismy zmuszeni 2 raz wlaczac pilot napadowy a Grupa Interwencyja dojechala znowu po czasie gdzie zdazylismy wczesniej wezwac policje,ktora sprzatla niegezecznego Klienta....a Grupa jak wspomnialam przyjechala po fakcie gdzie istnialo ze klient moze cos komus zrobic

To samo miałam w Gliwicach

Loki
@Kurczaczek

Trzeba sobie wziąć ochronę do sklepu a nie patrol interwencyjny nigdy nie jeździ na czas

Muuu
@eryk

Bo pracowałem tam 3,5 roku i dobrze poznałem koordynatorów i nawet dyrekcję. Brak obiektywizmu a dominacja stronniczość...!!!

@Muuu

To dotyczy Katowic? Skoro takie mają podejście do ludzi, to rotacja pewnie jak na dworcu głównym w godzinach szczytu? Jest w ogóle jakiś powód by wysłać tam CV, czy lepiej szukać gdzie indziej?

@890

tak samo jest w sort unit gray w Bytomiu,ochrona to badziewie

@Anonim

Z taką oceną chodzi Ci ogólnie jako branża / stanowisko czy oceniasz ich konkretnie za coś? Bo badziewie to nie brzmi zbyt dobrze...

@Paulina

Zarobki,warunki pracy

@Anonim

Zarobki raczej rynkowe, tutaj gór pewnie nie ruszysz? A co z tymi warunkami jest nie tak?

rambo77

Pracuje w firmie od 1 roku wypłata zawsze na czas obiekt super koordynator z Wrocławia (usunięte przez administratora) gość zero problemów

@rambo77

I sam zawsze jesteś?

Maria

W każdej ochronie wykorzystują na maxa,taka Polska rzeczywistość, instytucje nic z tym nie robią .

@Maria

Pytanie brzmi, dlaczego? Bo to raczej nie powinno zostać uznane za normę?

Zzz

Pracowałem w junentus rok czasu Wypłata co drugi miesiąca. 28 kwietnia zostawiłem mundur na obiekcie Brak wynagrodzenia za ostatni przepracowany miesiąc pisze smsa do Kordynatorki , maila brak odpowiedzi. Piszę maila do kier regionalnej brak odp . Dzwonię na infolinię do Warszawy oni mnie odsyłają . Do kier regionalnej. Regionalna do Kordynatora on mówi że czeka na dokumenty z Warszawy . Dzwonię znów do Warszawy. Mówię że kordynator odsyła mnie do was. Twierdzi że nie dostał dokumentów. Warszawa mówi że oni nic nie wysyłają. Że to kordynator z Katowic ma do nich wysłać.. Dokumenty z moimi ostatni rozliczeniem. Kręcę i mataczenie na każdym kroku.

Ewelina
@Zzz

I jak jest co drugi miesiąc wypłata to wypłacają całość czy coś obcinają ?

kamil

Nie polecam firmy placą co dwa miesiace mało tego trzeba godzin pilnować niestety.

Maja

Jakie obiekty biurowe/hotele ochrania Juwentus w Katowicach? Zmiany po 12 godzin, w nocy rozumiem też? 6-18 czy 7-19? I w ogłoszeniu piszą, że umowa o pracę. Ciężko w to uwierzyć.

Muuu

Pracowałem 3,5 lat I na koniec zostałem uderzony przez współpracownika i zwolniony, on nadal pracuje. Nie Polecam gdyż stronniczość i lizusostwo jest na porządku dziennym. Brak jakiegokolwiek obiektywizmu nawet u dyrekcji i koordynatorach.

Czy ktoś coś wie na temat stawek w tej firmie bo słyszałem że na obiektach mają więcej niż grupy interwencyjnej jaka jest prawda ktoś coś wie Dziękuję z góry bo nie wiem czy warto się starać o pracę w tej firmie

Cześć, chciałbym złożyć aplikację do tej firmy, ale zanim to zrobię chciałbym usłyszeć parę opinii na temat tej pracy w Gliwicach, a dokładniej "Stare Gliwice obiekt handlowy". Z góry dziękuję za odpowiedzi ????

rilke
@Paweł

Świetny koordynator, bardzo dobra atmosfera w pracy, zapewniony komfort psychiczny. Gorąco polecam.

@rilke

A w jakim mieście i jaki obiekt

rilke
@Piotr

W krainie wiecznej utopi

misuszatek

Rekruterzy robia sobie jakies zarty z kandydatow, deklaruja kontakt po rozmowie o prace niezaleznie od decyzji po czym totalna cisza z ich strony. Pan mis uszatek ktory przeprowadzal rozmowe klamie w zywe oczy, w ogloszeniu jest mozliwosc uzyskania auta sluzbowego, a na rozmowie wychodzi, ze jednak potrzebne jest auto prywatne. Nie polecam, strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Juwentus - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Juwentus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Juwentus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Juwentus