Agencja Ochrony Juwentus

Opinie o Agencja Ochrony Juwentus

Bartek

Jeżeli zatrudnicie się tam i nie będziecie tam dłużej niż rok to trzebs będzie zapłacić za buty około 100zl które jest bezzwrotne i tracicie na tym w sumie całą dniówkę... Nie da się dogadać Co do tych butow chyba że nie były wgl używane.. Słaba firma co do jakości i warunków zatrudnienia.

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Ochrony Juwentus?

Bartek

Nie polecam, atmosfera słaba, problem z wypłatami, przedmiotowe traktowanie pracownika. Tyle w temacie.

Shrek

Byly przelewy za umowa zlecenie juwentus bis z Katowic?

rilke
@Shrek

Już były

Wojtek

Czy agencja przyjmuje na praktyki?

Witam wszystkich kandydatów na stanowisko P. H oddział Katowice Chcę poinformować, iż brałem udział w dwóch etapach rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko P. H oddział Katowice i jak pierwszy etap z kierowniem HR, bardzo sympatyczna i rzeczowa rozmowa, drugie spokojnie w siedziby Firmy z udziałem kadry menagerskiej tj. Dyrektor oraz RKS, rozmowa dosyć na poziomie, lecz jak mój przedmówca, Panowie Menagerowie zgodnie poinformowali mnie, że bez względu na wynik decyzji poinformują mnie zwrotnie w kwestii udzielenia odp.w terminie maksymalnie do dnia 8.12.23 H 15, co oczywiście okazało się zbędną, bez pokrycia deklaracją kadry zarządzającej gdyż w trakcie mojego kobtaktu tel., RKS nawet nie potrafił przeprosić za brak dotrzymania terminu, jednocześnie stwierdził w rozmowie, iż "Zarząd" Wydłużył rekrutację do końca 2023r. Drodzy Państwo kandydaci mają otwarte rekrutację, chcąc otrzymać pracę ludzie aktywnie spotykają się działami HR, Dyrekcją różnych działów Firm lecz standardem za razem brakiem kompetencji w wielu Firmach kadry "zarządzającej" Jest fak, że mało kiedy lub w cale nir dotrzymują deklarowanych terminów udzielenia informacji zwrotnych tym samym dając negatywny przykład jak szanują osoby, które deklarują chęć podjęcia współpracy, kandydatów poświęcony czas, kandydatów środki finansowe nie jednokrotnie wiąże się to z dużymi kwotami tak jak wyjazd do Warszawy, Poznania, Łodzi czy Wrocławia, wię tym, którzy chcą nawoązać ewentualbą współpracę zdecydiwanie odradzam, ponieważ dając taki sygnał jestem przekonany, że ich klienci są równie traktowani w ramach obsługi sprzedażowej, po sprzedażowej, dotrzymania terminów deklarowanych odp.,podejścia profesjonalbego, którego definitywnie brakuje bynajmniej obu Menagerom oddziału Katowice, a następnie Firmy z kadrą zarządzającą narzekają śr. co pół roku, że ich handlowcy nie realuzują zadań sprzedażowych, dając im z pewnością profesjobalny i odpowiedzialny przykład podejścia biznesowego w ramach prowadzonych spotkań..... Życząc Firmie Juwentus samych kompetentnych menagerów, z wyrazami szacunku pozdrawiam serdecznie były kandydat.

Brak

fudo-myoo

Nie pracuję w tej firmie i nie pracowałem. Właśnie wysłałem aplikację....

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agencja Ochrony Juwentus ?

1961

Oni Ci zabiorą kasę za godziny nocne i za inne bajery tak jak zrobili w Warszawie zabrali pracownikom po 400 kilka złotych nikt nie wie za co a Ty piszesz czy są organizowane imprezy oni dla siebie organizują a szarego pracownika mają daleko w czterech literach

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agencja Ochrony Juwentus ?

Harnaś

Możesz liczyć, że dostaniesz używane ubrania z magazynu. Do odbycia służby dostaniesz biurko, oraz krzesło i na tym się kończy. Potrzebne narzędzia do pracy trzeba kupować na własny koszt.

@Harnaś

Firma nie gwarantuje potrzebnych narzędzi pracy? Jakie koszty ponosi pracownik jeśli chce kupić na własną rękę wszystkie potrzebne rzeczy? Daj znać, ciekawi mnie ta kwestia.

@Harnaś

Garnitur dostaniesz nowy.PROSZE NIE PISAC BZDUR.Pracuje w Juwentusie dziesiec lat i nigdy nie dostalem starych czy uzywanych rzeczy.Pozdrawiam.

Jakie wartości są cenione w Agencja Ochrony Juwentus ?

Dyspozycyjnosc

paprocki93 POF

Witajcie, pracuję w dla firmy Juwentus osiem miesięcy więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na pewne tematy z punktu widzenia pracownika ochrony fizycznej. Zacznijmy od początku. Pod koniec czerwca ubiegłego roku przeglądając internet natknąłem się na ogłoszenie o pracę w charakterze agenta ochrony w małym miasteczku pod Cieszynem. Zadzwoniłem i porozmawiałem z osobą, która była bardzo miła i życzliwa; przesłałem mailem CV i mimo, iż nie miałem doświadczenia, jestem bardzo młody (23lata) to zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Już myślałem, że będę na rozmowę jechał do Katowic lecz Pan koordynator (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że jest koordynatorem) poinformował mnie, że będzie nieopodal mojej miejscowości i tam możemy się spotkać by porozmawiać. Podczas rozmowy był bardzo miły, grzeczny i wszystko mi wyjaśnił i kazał czekać na telefon. Tutaj oczywiście moja mina zrzedła (tak, najkulturalniejsze sp******j jakie słyszałem) aż tu nagle na następny bądź trzeci dzień od rozmowy zadzwonił i zapytał czy dałbym radę podjechać już na obiekt. Ucieszony pracą pojechałem i zapoznałem się ze specyfiką pracy. Po przyjściu do domu otrzymałem telefon - w poniedziałek zapraszam Pana do Katowic. Przedtem poprosił o zaświadczenie o niekaralności z Sądu Okręgowego i poinstruował jak i gdzie się udać i najlepiej by było abym załatwił sobie to w tym samym dniu przed przyjazdem do oddziału firmy. Tak zrobiłem. Na miejscu już z górki. Podpisywanie dokumentów troszkę trwało ze względu na ich ilość i oczekiwanie na Warszawę w celu wysłania umowy. Każdy dokument starannie mi wytłumaczył co gdzie dlaczego i po co i na co dany dokument trzeba podpisać. Pełen profesjonalizm! Po podpisaniu dokumentów zeszliśmy (ja i p. Koordynator) do magazynu gdzie wydano mi ciuchy, buty i legitymację służbową. Podczas pracy na obiekcie kontakt z koordynatorem jest perfekcyjny. Nie ma co ukrywać, mają przewalone bo mają masę pracy i czasem nie mają czasu rozmawiać (chyba, że jest coś bardzo ważnego np. coś się stało na obiekcie) ale potem zawsze oddzwonią. Pełna kultura i profesjonalizm. Wypłaty na konto DO 10tego każdego miesiąca!!!! Nic nie oszukiwane, nic nie zatajane. Wszystko ładnie to co w umowie to to w rzeczywistości. Jak czegoś się nie wie czy ma jakieś wątplliwości to koordynatorzy zawsze pomogą (przynajmniej ten, który jest przydzielony na Śląsk (Cieszyn, Jastrzębie itp)). Kilka razy na początku pracy zdarzyło mi się Active'a nie odbić to zadzwonili ale zawsze kulturalnie. Mi to pasuje bo np. jak bym się nie wiem.... przewrócił, zasłabł albo coś to jak nie odbiję i nie odbiorę to przyjadą skontrolować. Jednym zdaniem SERDECZNIE POLECAM TĘ FIRMĘ KAŻDEMU!!! :-) P.S: nie, nie jestem koordynatorem, pracownikiem biurowym, prezesem ani kotem prezesa

Zibi

To jesteś prezesem

Robol
@paprocki93 POF

We wpisie da się wyczuć mocny aromat wazeliny. Wpis wręcz nią ocieka. Jeśli zechcesz następnym razem pisać ody pochwalne to może bardziej koloryzuj. Po wypaleniu się tej wazeliny powinien pozostać popiół.

@paprocki93 POF

Jeżeli piszesz o Adamie to potwierdzam w 100procentach,miałem okazję współpracować z nim

---

Dlaczego ciągle pojawia się oferta, że szukają pracownika na recepcje w Katowicach?

Witam , dostał ktoś drugi przelew za Grudzień.

Izis

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś więcej o stanowisku specjalisty da kluczowych klientów? Widziałam ogłoszenie o naborze. Dziękuję i miłego dnia życzę ????

K

A czy ktoś może pracował jako "pracownik biurowy" w tej firmie? I może się wypowiedzieć na ten temat?

@K

Nie tak dawno pytałeś o stanowisko pracownika biurowego. Podejrzewam, że interesowała Cię praca właśnie na tym stanowisku, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się aplikować?

Spider
@K

Witam, ja pracuję na obiekcie biurowym i nie mogę narzekać, firma jest wypłacalna, pracuję z fajnymi ludzmi, pozdrawiam

@Spider

Długo już pracujesz w firmie Agencja Ochrony Juwentus? Ciekawi mnie, czy jest to stabilne miejsce pracy.

Magda

Witam jaki wymiar godzin oferuje ten pracodawca ? Czy grafik jest elastyczny ?

Janusz

Nie można się dodzwonić do działu rozliczeń agenta ochrony. Na razie brak wypłaty za luty. Firma kantuje i wykorzystuje pracowników na każdym kroku. Zatrudniają na dwie umowy zlecenie, to co jest zawarte w tych umowach, jest CHORE. Pomniejszony ZUS odciągany, co dwa miesiące. Wiele, rzeczy potrzebnych do pracy, trzeba kupować na własny rachunek. Wypłaty płacone w trzech ratach, stawka godzinowa zmienna i niejasna. Tolerowanie pijanych pracowników w pracy, byle ktoś był na obiekcie. Oszczędzanie na każdym kroku.

janwies1@o2.pl
@Janusz

Ja nie mam problemu z Firma niemam prawa narzekac .Placa uczciwie zgodnie z umowa , wiem ze niektorzy maja talent do narzekania serdecznie pozdrawiam

Pracownik juwentus

Dostał ktoś całą wypłatę za styczeń , bo coś lecą w kulki sobie .

Damian
@Pracownik juwentus

Dzien dobry ja narazie dostalem 2 raty wyplaty jedna byla 13.02 nastepna byla 19.02 a czekam na jeszcze jeden przelew pozdrawiam

Maciek

Dostał ktoś juz pierwszą połowe wypłaty za Styczeń? bo u mnie nadal nic.

Czy Tobie @Krzysiex29 tak wypłacano zarobki? I czy był taki zapis na umowie?

Maciek
@Karolina

No my na obiekcie mielismy tak samo

Ludek

To jeszcze pozostaje zmiana firmy. Narzekanie najlepiej wychodzi niektórym!!

takiktoś

Nie dostałem wypłaty chociaż jest jej dzień. Serdecznie nie polecam

@takiktoś

To się nie doczekasz. Ja też czekam na wypłatę, na drugi tydzień idę do PIP a potem do sądu pracy. Z tego co wiem to jest dużo osób którym nie zapłacili

Amstaff
@anonymous

Bo oni co dwa miesiące płacą też jak kiedyś pracowałem u nich to się zdziwiłem że kasy nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Juwentus - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Juwentus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Juwentus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Juwentus