Opinie o OCHRONA JUWENTUS

Marek

Cisza spokój zero aneksów ani telefonu czy są jakieś zmiany na lepsze czy gorsze.. coś dziwnie się ten rok zaczął. Ktoś coś wie czy się poprawi na patrolach czy nic ?

Paweł

Jaka cisza po nowym roku ???? zdaje się że nic się nie zmieni w tym roku i dalej dymamy tak samo ???? ktoś coś wie?

BAZANT

SZYBCIEJ WYGRAM W TOTKA NISZ ZOSTANE PRZYJETY PRZEZ PANA LESZKA DO PRACY W FIRMIE JUVENTUS SAM UTRUDNIA LUDZIOM PODJECIE PRACY WYMYSLA BZDETY

Wiola

Załosna firma! Panowie w Krakowie z auta o nr rejestracyjnym KOS 84184 zachowali sie jak jakies bydlo bez kultury. Dnia 18.12.17 po godzinie 23:00 w Mcdonaldzie w Krakowie przy ulicy Florianskiej wyrzucili bezdomnego bez zadnego powodu. Bezdomny nie byl pod wplywem alkoholu, nie smierdzial, siedzial z nami przy stoliku, poniewaz sami go zaprosilismy. Kupiliśmy mu jedzenie. Panowie z ochrony mimo tego, ze probowalismy im przemowic, ze Pan jest z nami, sami go zaprosiliśmy z dworu i je z nami, wyrzucila go z Mcdonalda, a nas potraktowala karygodnie. Na pytanie czy ma serce i dlaczego wyrzuca klientów z restauracji, odpowiada: „wez go sobie do domu”! Gdzie jest kultura? Dlaczego odpowiada na ty? Cala dyskusje, gdy ja zachowywalam kulture i probowalam dowiedziec sie dlaczegp go wyrzucaja, gdy nie smierdzi, nie sprawia problemow, oraz siedzi z nami przy stoliku i zamawia jedzenie - czyli jest klientem, oni zwracali sie hamsko i jak do swojej kolezanki! Jak tak mozna? Gdzie kultura? Zero profesjonalizmu i serca! Tak nie mozna! Kiedys kazdy z nas moze znalezc sie w trudnej sytuacji i gdy nie jest sie problemem nalezy pomagac! Panu bezdomnemu glos sie zalamal na pytanie czy jest glodny. Brak mi slow. Nie moge tego zostawic bezczynnie, sprawa pojdzie dalej.

Wiola

Zalosna firma! Panowie w Krakowie z auta o nr rejestracyjnym KOS 84184 zachowali sie jak jakies bydlo bez kultury. Dnia 18.12.17 po godzinie 23:00 w Mcdonaldzie w Krakowie przy ulicy Florianskiej wyrzucili bezdomnego bez zadnego powodu. Bezdomny nie byl pod wplywem alkoholu, nie smierdzial, siedzial z nami przy stoliku, poniewaz sami go zaprosilismy. Kupiliśmy mu jedzenie. Panowie z ochrony mimo tego, ze probowalismy im przemowic, ze Pan jest z nami, sami go zaprosiliśmy z dworu i je z nami, wyrzucila go z Mcdonalda, a nas potraktowala karygodnie. Na pytanie czy ma serce i dlaczego wyrzuca klientów z restauracji, odpowiada: „wez go sobie do domu”! Gdzie jest kultura? Dlaczego odpowiada na ty? Cala dyskusje, gdy ja zachowywalam kulture i probowalam dowiedziec sie dlaczegp go wyrzucaja, gdy nie smierdzi, nie sprawia problemow, oraz siedzi z nami przy stoliku i zamawia jedzenie - czyli jest klientem, oni zwracali sie hamsko i jak do swojej kolezanki! Jak tak mozna? Gdzie kultura? Zero profesjonalizmu i serca! Tak nie mozna! Kiedys kazdy z nas moze znalezc sie w trudnej sytuacji i gdy nie jest sie problemem nalezy pomagac! Panu bezdomnemu glos sie zalamal na pytanie czy jest glodny. Brak mi slow. Nie moge tego zostawic bezczynnie, sprawa pojdzie dalej!

dominik

nie polecam! nie płaca za nocne zmiany.......

Nowy chętny

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Nie piszecie nic na forum, jak się pracuje?

Zuzanna

Czy OCHRONA JUWENTUS poszukuje w tym momencie przedstawicieli handlowych? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? @suul - czy pracodawca zapewnia samochody służbowe na Handlowców?

tomek

jak wygląda wynagrodzenie u handlowca ? jest jakaś podstawa czy tylko same prowizje ?

suul
@tomek 03.08.2017 12:42

Jest jest, ja akurat jestem na obiekcie, ale znajomy handlowiec z tego co mówi to zarabia całkiem spoko podstawe, ale jednak jak masz mało prowizji to już mniej fajnie. Jak Ci sie chce pracować i jesteś w miarę ogarnięty, to można się nieźle dorobić z tych prowizji. Podobno niektórzy dorabiają naprawde dużo, 3-5x podstawe, ale to już trzeba ogarnąć jakiegoś dużego klienta, np jakieś 3 sklepy albo jakiś duży magazyn jakiejś firmy. Powodzenia

Piotrek

pracował ktoś jako handlowiec, jakie warunki ? sama prowizja czy jest jakaś podstawa ?

Zuzanna

Jesteś pracownikiem OCHRONA JUWENTUS? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

nikt_ważny

ok. z małym poślizgiem, ale zapłacili. :)

PIOTR

Bylem tam ,nie polecam .

Stan

Ty "danka" to do jakiejś szkoły ponadpodstawowej kiedyś chodziłaś? Bo piszesz bez ładu i składu, nie mówiąc o błędach.

prax
@Stan 28.01.2017 23:12

raczej nie bez składu i ładu, tylko chyba dopiero co się zwolniła/wyrzucili ją

feel

A może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

hhhj

@0 no i co z tego tak naprawde wynika? Niezbyt nawiązujesz tutaj do tematu jak mam być szczera zupełnie. jakby kogoś to interesowało, to aktualnie poszukują pracowników ochrony do Gdańska i Rzeszowa.

................

12 zł za godzinę pracy jednak od września Rząd chce ukrócić zastępowanie umów o pracę umowami cywilno-prawnymi. Od września ma obowiązywać stawka 12 złotych brutto za godzinę pracy na umowę-zlecenie i ewidencja czasu pracy - powiedział w radiowej Jedynce wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Nowe zapisy mają dotyczyć głównie firm ochroniarskich, sprzątających i budowlanych, w których stawki godzinowe są często dużo niższe. Przepisy nie obejmą na przykład całodziennych opiekunów w rodzinnych domach opieki społecznej. Dodatkowo ministerstwo chce, by w ramach umowy-zlecenia ewidencjonowano czas pracy. Ma to sprawdzać Państwowa Inspekcja Pracy. Stawka 12 złotych za godzinę przy umowach-zleceniach ma być także uwzględniona w przetargach w instytucjach publicznych. Wiceminister poinformował, że zmiany wejdą w życie prawdopodobnie od września, a nie od lipca - jak wcześniej zapowiadano. Dłuższy czas ma służyć lepszemu przygotowaniu przepisów. Problem umów-zleceń o niskich stawkach może dotyczyć od miliona do półtora miliona osób. Kara za nieprzestrzeganie przepisów ma wynosić 2 tysiące, a przy recydywie - 5 tysięcy. Jeśli pracownik wystąpi na drogę sądową, w razie wygranej może mu być przyznane do 30 tysięcy złotych.

widze ze spora rekrutacja teraz u nich jest..na przyklad na stanowisko koordyantora di spraw ochrony obietkow chodzi o utrzymywanie bieżących kontaktów z Kontrahentami nadzorowanych ok. 5 obiektów,dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług

senny

Cały czas jest szansa u nich na odpowiednie zatrudnienie, w końcu zawsze będą się pojawiać oferty na ochroniarzy, ale na przedstawiciela ds. rozwoju rynku monitoringu awaryjnego, a skoro dają umowy o pracę, to opłaca się szukać u nich oferty.

Okx

No jakoś musieli sobie poradzić, niestety czasem tak bywa, że opłaty się podnoszą @Puch4. Ja tam jednak patrzę na to z drugeij strony - nie jako klient, a jako pracownik. Wysłałem do nich cv na pracownika ochrony, bo podobno zarabia się nawet 8 zł za godzinę.

prax

jak wybrneli z ozusowania placa co dwa miesiace moze co trzy narazie chca placic co dwa miesiace

Puch4
@prax 18.01.2016 13:33

Jak wybrnęli? ... przysyłają do ludzi aneksy ze wzrostem opłaty miesięcznej za ochronę

Bolo

A moze ktos napisac jak Juwentus wybrnął z obowiazku ozusuwienia umow zlecenia i jak to sie przelozylo na stawke wynagrodzenia godzinowego?

Barak

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w OCHRONA JUWENTUS mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Witam poszukuje osób do pracy na stanowisku agent ochrony. Poszukiwane osoby z grupą II i IIs. Forma zatrudnieni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5684787?keywords=&region=

mistzr ochrony

Witam serdecznie wszystkich potencjalnych kontrahentów szukałem pracy w ochronie i chciałem się podzielić uwagami z innymi mam nadzieje niepotencjalnymi klientami ochrony juwentus. Otóż na stronei oficjalnej jest zamieszczone ogłoszenie link poniżej jesli portal go nie ocenzuruje (podobno komuna wróciła i tna co sie nie podoba ) :http://www.juwentus.pl/pl/praca/aktualne-oferty-pracy/krakow-i-okolice/675-agent-ochrony : jakby nie wuświetliło to zkopiuje wymagania na super agenta :) Wymagania: wymagany status: emeryt, rencista z rentą chorobową i rodzinną, student studiów niestacjonarnych do 26-go roku życia, niepełnosprawność stopnia lekkiego, licencja POF I° lub II° niekaralność: warunek konieczny prezencja Jakoś nie jestem sobie wyobrazić gościa bez reki który jest karany za kradziez . Jako że jestem kierowca i dowozilem material na budowe osiedla w Krakowie na ulicy bochenka gdzie owa firma ja :chroni: to zobaczyłem potwierdzenie . tak zwany agent dosłownie o 2 kulach odbijał swoje punkty kontrolne .przy mnie prawie sie przewrócił ale nie dziwota teren jeszcze nie wyrównany wiec i jak ma on chodzić .I to jest agent ochrony żal poprostu ze takie firmy jeszcze istnieja Jedyny zarobek to ma prezes firmy z (usunięte przez administratora) dotacji za przyjecei inwalidy który wacha sie okoló 1500 zł za osobe na miesiac . Zeby nie byc stronniczym po zapewne siedza (usunięte przez administratora)na necie i beda pisac jak to byly pracownik to pisze to powiem z enigdy w tej firmie ni pracowalem i to nei tylko w firmie juwentus tak jest bo (usunięte przez administratora) tez dzial na takim samym sposobie . Ludzie dajcie sobie spokój z takimi ochronami . Dam wam wszystkim pomysł na najlepsze rozwiazanie jezeli chodzi o O.F placów budowy i innych takich posesji . Sami znajdzcie sobie jakiegos (usunięte przez administratora) w srod znajomych rodziny na rencie napewno sie znajdzie skoro do (usunięte przez administratora)ktos idzie to poco zatrudniac posredniaka. Podpiszcie z taka agencja umowe na system antynapadowy ktory bediz emiesiecznei kosztowal okoo 30 zł srednio w krakowie niezaleznei czy to juwe justus ss . edzio dostanie 1500 od was do reki tez na zlecenie a tabliczki dostaniecie w ramach abonamentu . Sprsób dzialanai ten sam a unika sie zbednych ogromnych kosztow no i najwazniejsze (usunięte przez administratora) pieniedzy od państwa czyli tak naprawde od kazdego z obywateli . jak ktos ma jakies pytania to pisac na forum chetnie odpowiem dokladneie

KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA.

Obiekt nie oddany do użytku podlega przepisom jakie panują na budowie-chociażby byłby skończony w 100%,ale nadzór budowlany nie odebrał jeszcze go. Ale zajefajne prawo w Polsce. buchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ten kraj to rozbawia ludzi.

KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA.

Nowum :) przy sprzątaniu Panie pracujący np: w klozetach muszą używać kasków ochronnych. BUCHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA.

Ochrona Juwentus prowadzi nabór do sprzątania obiektu Trzy korony w NOWYM SĄCZU, stawka oferowana dla pracowników serwisu wynosi 6 zł/netto w czasie przygotowań do otwarcia centrum handlowego,po oddaniu obiektu wybrańcy którzy szczęśliwie zostaną WYBRANI dostanĄ w nagrodę 5ZŁ/NETTO BUCHACHA Jest również nabór do ochrony w firmie IMPEL na w/w obiekcie stawka to 4 zł /netto.BUCHACHA Jest ktoś chętny (usunięte przez administratora)

Zawiedziona
@KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA. 07.10.2013 21:16

O jakim doświadczeniu mówisz? - chodzenie naokoło budynku co 50 minut to jest rzeczywiście wielkie doświadczenie. Stawka jest 4,90 zł/godz. i nie ma szans na podwyżkę. Ja czekam już 3 miesiące na wypłatę i nic. Nie radzę tam pracować.

a

nie ma takiej opcji.........

banan

jak ktoś jest chory to ich nie obchodzi ma pracować i tyle NIE POLECAM TEJ FIRMY A jak ktoś bierze ta ochronę niech się spodziewa chorych pracownikow

HowerHoolsggg

Pracuje tam MAX( usunięte przez administratora ) zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni po prostu szkoda slow i nie polecam tam pracować a tym bardziej jak ktoś chce chronić się ta ochrona To współczuje :D :)

pracownik - 2010-04-11 14:46:53 Uważam że firma jest nawet ok. nie oszukali mnie (jeszcze) :) witajcie mam pytanko jaka jest stawka godzinowa jako kierowca na patrolu (prywaciarz)

Uważam że firma jest nawet ok. nie oszukali mnie (jeszcze) :)

krzysiek

pracowałem tam 4 lata jako handlowiec praca dobra, kasa też, dyr. ok. i pewnie jeszcze bym pracował ale niestety musiałem wrócić do rodziców bo mnie bardzo potrzebują.

rekus

pchaj sie pchaj rękami i nogami hehehe nie no nie jest zle

Antena

Witam, czy ktoś sie orietuje jakie sa warunki pracy w Juwentusie w Krakowie??glownie chodzi mi o pracownikow biurowych bo na takiego aplikuje i dwie umowy na zlecenie i o prace mnie nieco przerazaja??czy ktos moze mi udzielic jakiej kolwiek informacji na temat pracy w tej firmie???

Zostaw opinię o OCHRONA JUWENTUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCHRONA JUWENTUS