OCHRONA JUWENTUS
2 49

Opinie o OCHRONA JUWENTUS

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników?

miiiiiiii

mmmmmmmmmmmmmmmmmm

kii

roszpunka

juwentus to dziady sakramenckie,firma uduś,zatrudnią każdego kulawego,ślepego,bez głowy,byle tylko nie odprowadzac składek,oszuści i prymitywy,oszukują w każdym mozliwym momencie.

Franek

Czy tylko narzekać potraficie?

Zuzanna

@Cytrynka a na jakim stanowisku pracowałeś w firmie OCHRONA JUWENTUS? Czy pod kątem zarobków oraz dodatkowych benefitów również nie masz najlepszych wspomnień? Daj znać, każda wypowiedź, która nie będzie sprzeczna z regulaminem forum będzie plusem dodanym.

cytrynka
@Zuzanna 16.04.2018 19:36

Pracownik ochrony w spółdzielni. Zaden pracownik nie mial zastrzeżeń do mnie a ten pan tak. Nie dostalam żądnych informacjii o benefitach. Po piśmie do pip dostałam brakującą część wynagrodzenia, której ponoć nie wyrobiłam..

Cytrynka

Nie polecam, krakow Pan koordynator na poczatku mily, pozniej klamie, stosuje dyskryminacji i nierowno traktuje osoby

Jasiek

Faktycznie, że spokojna praca. Nie piszecie nic, szkoda.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie OCHRONA JUWENTUS?

Marek

Cisza spokój zero aneksów ani telefonu czy są jakieś zmiany na lepsze czy gorsze.. coś dziwnie się ten rok zaczął. Ktoś coś wie czy się poprawi na patrolach czy nic ?

Paweł

Jaka cisza po nowym roku ???? zdaje się że nic się nie zmieni w tym roku i dalej dymamy tak samo ???? ktoś coś wie?

BAZANT

SZYBCIEJ WYGRAM W TOTKA NISZ ZOSTANE PRZYJETY PRZEZ PANA LESZKA DO PRACY W FIRMIE JUVENTUS SAM UTRUDNIA LUDZIOM PODJECIE PRACY WYMYSLA BZDETY

Wiola

Załosna firma! Panowie w Krakowie z auta o nr rejestracyjnym KOS 84184 zachowali sie jak jakies bydlo bez kultury. Dnia 18.12.17 po godzinie 23:00 w Mcdonaldzie w Krakowie przy ulicy Florianskiej wyrzucili bezdomnego bez zadnego powodu. Bezdomny nie byl pod wplywem alkoholu, nie smierdzial, siedzial z nami przy stoliku, poniewaz sami go zaprosilismy. Kupiliśmy mu jedzenie. Panowie z ochrony mimo tego, ze probowalismy im przemowic, ze Pan jest z nami, sami go zaprosiliśmy z dworu i je z nami, wyrzucila go z Mcdonalda, a nas potraktowala karygodnie. Na pytanie czy ma serce i dlaczego wyrzuca klientów z restauracji, odpowiada: „wez go sobie do domu”! Gdzie jest kultura? Dlaczego odpowiada na ty? Cala dyskusje, gdy ja zachowywalam kulture i probowalam dowiedziec sie dlaczegp go wyrzucaja, gdy nie smierdzi, nie sprawia problemow, oraz siedzi z nami przy stoliku i zamawia jedzenie - czyli jest klientem, oni zwracali sie hamsko i jak do swojej kolezanki! Jak tak mozna? Gdzie kultura? Zero profesjonalizmu i serca! Tak nie mozna! Kiedys kazdy z nas moze znalezc sie w trudnej sytuacji i gdy nie jest sie problemem nalezy pomagac! Panu bezdomnemu glos sie zalamal na pytanie czy jest glodny. Brak mi slow. Nie moge tego zostawic bezczynnie, sprawa pojdzie dalej.

Wiola

Zalosna firma! Panowie w Krakowie z auta o nr rejestracyjnym KOS 84184 zachowali sie jak jakies bydlo bez kultury. Dnia 18.12.17 po godzinie 23:00 w Mcdonaldzie w Krakowie przy ulicy Florianskiej wyrzucili bezdomnego bez zadnego powodu. Bezdomny nie byl pod wplywem alkoholu, nie smierdzial, siedzial z nami przy stoliku, poniewaz sami go zaprosilismy. Kupiliśmy mu jedzenie. Panowie z ochrony mimo tego, ze probowalismy im przemowic, ze Pan jest z nami, sami go zaprosiliśmy z dworu i je z nami, wyrzucila go z Mcdonalda, a nas potraktowala karygodnie. Na pytanie czy ma serce i dlaczego wyrzuca klientów z restauracji, odpowiada: „wez go sobie do domu”! Gdzie jest kultura? Dlaczego odpowiada na ty? Cala dyskusje, gdy ja zachowywalam kulture i probowalam dowiedziec sie dlaczegp go wyrzucaja, gdy nie smierdzi, nie sprawia problemow, oraz siedzi z nami przy stoliku i zamawia jedzenie - czyli jest klientem, oni zwracali sie hamsko i jak do swojej kolezanki! Jak tak mozna? Gdzie kultura? Zero profesjonalizmu i serca! Tak nie mozna! Kiedys kazdy z nas moze znalezc sie w trudnej sytuacji i gdy nie jest sie problemem nalezy pomagac! Panu bezdomnemu glos sie zalamal na pytanie czy jest glodny. Brak mi slow. Nie moge tego zostawic bezczynnie, sprawa pojdzie dalej!

dominik

nie polecam! nie płaca za nocne zmiany.......

Nowy chętny

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Nie piszecie nic na forum, jak się pracuje?

Zuzanna

Czy OCHRONA JUWENTUS poszukuje w tym momencie przedstawicieli handlowych? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? @suul - czy pracodawca zapewnia samochody służbowe na Handlowców?

tomek

jak wygląda wynagrodzenie u handlowca ? jest jakaś podstawa czy tylko same prowizje ?

suul
@tomek 03.08.2017 12:42

Jest jest, ja akurat jestem na obiekcie, ale znajomy handlowiec z tego co mówi to zarabia całkiem spoko podstawe, ale jednak jak masz mało prowizji to już mniej fajnie. Jak Ci sie chce pracować i jesteś w miarę ogarnięty, to można się nieźle dorobić z tych prowizji. Podobno niektórzy dorabiają naprawde dużo, 3-5x podstawe, ale to już trzeba ogarnąć jakiegoś dużego klienta, np jakieś 3 sklepy albo jakiś duży magazyn jakiejś firmy. Powodzenia

Piotrek

pracował ktoś jako handlowiec, jakie warunki ? sama prowizja czy jest jakaś podstawa ?

Zuzanna

Jesteś pracownikiem OCHRONA JUWENTUS? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

nikt_ważny

ok. z małym poślizgiem, ale zapłacili. :)

PIOTR

Bylem tam ,nie polecam .

prax
@Stan 28.01.2017 23:12

raczej nie bez składu i ładu, tylko chyba dopiero co się zwolniła/wyrzucili ją

feel

A może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

hhhj

@0 no i co z tego tak naprawde wynika? Niezbyt nawiązujesz tutaj do tematu jak mam być szczera zupełnie. jakby kogoś to interesowało, to aktualnie poszukują pracowników ochrony do Gdańska i Rzeszowa.

................

12 zł za godzinę pracy jednak od września Rząd chce ukrócić zastępowanie umów o pracę umowami cywilno-prawnymi. Od września ma obowiązywać stawka 12 złotych brutto za godzinę pracy na umowę-zlecenie i ewidencja czasu pracy - powiedział w radiowej Jedynce wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Nowe zapisy mają dotyczyć głównie firm ochroniarskich, sprzątających i budowlanych, w których stawki godzinowe są często dużo niższe. Przepisy nie obejmą na przykład całodziennych opiekunów w rodzinnych domach opieki społecznej. Dodatkowo ministerstwo chce, by w ramach umowy-zlecenia ewidencjonowano czas pracy. Ma to sprawdzać Państwowa Inspekcja Pracy. Stawka 12 złotych za godzinę przy umowach-zleceniach ma być także uwzględniona w przetargach w instytucjach publicznych. Wiceminister poinformował, że zmiany wejdą w życie prawdopodobnie od września, a nie od lipca - jak wcześniej zapowiadano. Dłuższy czas ma służyć lepszemu przygotowaniu przepisów. Problem umów-zleceń o niskich stawkach może dotyczyć od miliona do półtora miliona osób. Kara za nieprzestrzeganie przepisów ma wynosić 2 tysiące, a przy recydywie - 5 tysięcy. Jeśli pracownik wystąpi na drogę sądową, w razie wygranej może mu być przyznane do 30 tysięcy złotych.

widze ze spora rekrutacja teraz u nich jest..na przyklad na stanowisko koordyantora di spraw ochrony obietkow chodzi o utrzymywanie bieżących kontaktów z Kontrahentami nadzorowanych ok. 5 obiektów,dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług

senny

Cały czas jest szansa u nich na odpowiednie zatrudnienie, w końcu zawsze będą się pojawiać oferty na ochroniarzy, ale na przedstawiciela ds. rozwoju rynku monitoringu awaryjnego, a skoro dają umowy o pracę, to opłaca się szukać u nich oferty.

Okx

No jakoś musieli sobie poradzić, niestety czasem tak bywa, że opłaty się podnoszą @Puch4. Ja tam jednak patrzę na to z drugeij strony - nie jako klient, a jako pracownik. Wysłałem do nich cv na pracownika ochrony, bo podobno zarabia się nawet 8 zł za godzinę.

prax

jak wybrneli z ozusowania placa co dwa miesiace moze co trzy narazie chca placic co dwa miesiace

Puch4
@prax 18.01.2016 13:33

Jak wybrnęli? ... przysyłają do ludzi aneksy ze wzrostem opłaty miesięcznej za ochronę

Bolo

A moze ktos napisac jak Juwentus wybrnął z obowiazku ozusuwienia umow zlecenia i jak to sie przelozylo na stawke wynagrodzenia godzinowego?

Zostaw opinię o OCHRONA JUWENTUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCHRONA JUWENTUS