Opinie o OCHRONA JUWENTUS

Zuzanna

Czy OCHRONA JUWENTUS poszukuje w tym momencie przedstawicieli handlowych? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? @suul - czy pracodawca zapewnia samochody służbowe na Handlowców?

tomek

jak wygląda wynagrodzenie u handlowca ? jest jakaś podstawa czy tylko same prowizje ?

Piotrek

pracował ktoś jako handlowiec, jakie warunki ? sama prowizja czy jest jakaś podstawa ?

Zuzanna

Jesteś pracownikiem OCHRONA JUWENTUS? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

PIOTR

Bylem tam ,nie polecam .

Stan

Ty "danka" to do jakiejś szkoły ponadpodstawowej kiedyś chodziłaś? Bo piszesz bez ładu i składu, nie mówiąc o błędach.

prax
@Stan 28.01.2017 23:12
Ty "danka" to do jakiejś szkoły ponadpodstawowej kiedyś chodziłaś? Bo piszesz bez ładu i składu, nie mówiąc o błędac...

raczej nie bez składu i ładu, tylko chyba dopiero co się zwolniła/wyrzucili ją

feel

A może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

hhhj

@0 no i co z tego tak naprawde wynika? Niezbyt nawiązujesz tutaj do tematu jak mam być szczera zupełnie. jakby kogoś to interesowało, to aktualnie poszukują pracowników ochrony do Gdańska i Rzeszowa.

................

12 zł za godzinę pracy jednak od września Rząd chce ukrócić zastępowanie umów o pracę umowami cywilno-prawnymi. Od września ma obowiązywać stawka 12 złotych brutto za godzinę pracy na umowę-zlecenie i ewidencja czasu pracy - powiedział w radiowej Jedynce wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Nowe zapisy mają dotyczyć głównie firm ochroniarskich, sprzątających i budowlanych, w których stawki godzinowe są często dużo niższe. Przepisy nie obejmą na przykład całodziennych opiekunów w rodzinnych domach opieki społecznej. Dodatkowo ministerstwo chce, by w ramach umowy-zlecenia ewidencjonowano czas pracy. Ma to sprawdzać Państwowa Inspekcja Pracy. Stawka 12 złotych za godzinę przy umowach-zleceniach ma być także uwzględniona w przetargach w instytucjach publicznych. Wiceminister poinformował, że zmiany wejdą w życie prawdopodobnie od września, a nie od lipca - jak wcześniej zapowiadano. Dłuższy czas ma służyć lepszemu przygotowaniu przepisów. Problem umów-zleceń o niskich stawkach może dotyczyć od miliona do półtora miliona osób. Kara za nieprzestrzeganie przepisów ma wynosić 2 tysiące, a przy recydywie - 5 tysięcy. Jeśli pracownik wystąpi na drogę sądową, w razie wygranej może mu być przyznane do 30 tysięcy złotych.

widze ze spora rekrutacja teraz u nich jest..na przyklad na stanowisko koordyantora di spraw ochrony obietkow chodzi o utrzymywanie bieżących kontaktów z Kontrahentami nadzorowanych ok. 5 obiektów,dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług

senny

Cały czas jest szansa u nich na odpowiednie zatrudnienie, w końcu zawsze będą się pojawiać oferty na ochroniarzy, ale na przedstawiciela ds. rozwoju rynku monitoringu awaryjnego, a skoro dają umowy o pracę, to opłaca się szukać u nich oferty.

Okx

No jakoś musieli sobie poradzić, niestety czasem tak bywa, że opłaty się podnoszą @Puch4. Ja tam jednak patrzę na to z drugeij strony - nie jako klient, a jako pracownik. Wysłałem do nich cv na pracownika ochrony, bo podobno zarabia się nawet 8 zł za godzinę.

prax

jak wybrneli z ozusowania placa co dwa miesiace moze co trzy narazie chca placic co dwa miesiace

Bolo

A moze ktos napisac jak Juwentus wybrnął z obowiazku ozusuwienia umow zlecenia i jak to sie przelozylo na stawke wynagrodzenia godzinowego?

Barak

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w OCHRONA JUWENTUS mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Witam poszukuje osób do pracy na stanowisku agent ochrony. Poszukiwane osoby z grupą II i IIs. Forma zatrudnieni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5684787?keywords=&region=

mistzr ochrony

Witam serdecznie wszystkich potencjalnych kontrahentów szukałem pracy w ochronie i chciałem się podzielić uwagami z innymi mam nadzieje niepotencjalnymi klientami ochrony juwentus. Otóż na stronei oficjalnej jest zamieszczone ogłoszenie link poniżej jesli portal go nie ocenzuruje (podobno komuna wróciła i tna co sie nie podoba ) :http://www.juwentus.pl/pl/praca/aktualne-oferty-pracy/krakow-i-okolice/675-agent-ochrony : jakby nie wuświetliło to zkopiuje wymagania na super agenta :) Wymagania: wymagany status: emeryt, rencista z rentą chorobową i rodzinną, student studiów niestacjonarnych do 26-go roku życia, niepełnosprawność stopnia lekkiego, licencja POF I° lub II° niekaralność: warunek konieczny prezencja Jakoś nie jestem sobie wyobrazić gościa bez reki który jest karany za kradziez . Jako że jestem kierowca i dowozilem material na budowe osiedla w Krakowie na ulicy bochenka gdzie owa firma ja :chroni: to zobaczyłem potwierdzenie . tak zwany agent dosłownie o 2 kulach odbijał swoje punkty kontrolne .przy mnie prawie sie przewrócił ale nie dziwota teren jeszcze nie wyrównany wiec i jak ma on chodzić .I to jest agent ochrony żal poprostu ze takie firmy jeszcze istnieja Jedyny zarobek to ma prezes firmy z (usunięte przez administratora) dotacji za przyjecei inwalidy który wacha sie okoló 1500 zł za osobe na miesiac . Zeby nie byc stronniczym po zapewne siedza (usunięte przez administratora)na necie i beda pisac jak to byly pracownik to pisze to powiem z enigdy w tej firmie ni pracowalem i to nei tylko w firmie juwentus tak jest bo (usunięte przez administratora) tez dzial na takim samym sposobie . Ludzie dajcie sobie spokój z takimi ochronami . Dam wam wszystkim pomysł na najlepsze rozwiazanie jezeli chodzi o O.F placów budowy i innych takich posesji . Sami znajdzcie sobie jakiegos (usunięte przez administratora) w srod znajomych rodziny na rencie napewno sie znajdzie skoro do (usunięte przez administratora)ktos idzie to poco zatrudniac posredniaka. Podpiszcie z taka agencja umowe na system antynapadowy ktory bediz emiesiecznei kosztowal okoo 30 zł srednio w krakowie niezaleznei czy to juwe justus ss . edzio dostanie 1500 od was do reki tez na zlecenie a tabliczki dostaniecie w ramach abonamentu . Sprsób dzialanai ten sam a unika sie zbednych ogromnych kosztow no i najwazniejsze (usunięte przez administratora) pieniedzy od państwa czyli tak naprawde od kazdego z obywateli . jak ktos ma jakies pytania to pisac na forum chetnie odpowiem dokladneie

KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA.

Obiekt nie oddany do użytku podlega przepisom jakie panują na budowie-chociażby byłby skończony w 100%,ale nadzór budowlany nie odebrał jeszcze go. Ale zajefajne prawo w Polsce. buchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ten kraj to rozbawia ludzi.

KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA.

Nowum :) przy sprzątaniu Panie pracujący np: w klozetach muszą używać kasków ochronnych. BUCHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA.

Ochrona Juwentus prowadzi nabór do sprzątania obiektu Trzy korony w NOWYM SĄCZU, stawka oferowana dla pracowników serwisu wynosi 6 zł/netto w czasie przygotowań do otwarcia centrum handlowego,po oddaniu obiektu wybrańcy którzy szczęśliwie zostaną WYBRANI dostanĄ w nagrodę 5ZŁ/NETTO BUCHACHA Jest również nabór do ochrony w firmie IMPEL na w/w obiekcie stawka to 4 zł /netto.BUCHACHA Jest ktoś chętny (usunięte przez administratora)

Zawiedziona
@KTOŚ ALE NIE Z SĄCZA. 07.10.2013 21:16

O jakim doświadczeniu mówisz? - chodzenie naokoło budynku co 50 minut to jest rzeczywiście wielkie doświadczenie. Stawka jest 4,90 zł/godz. i nie ma szans na podwyżkę. Ja czekam już 3 miesiące na wypłatę i nic. Nie radzę tam pracować.

a

nie ma takiej opcji.........

banan

jak ktoś jest chory to ich nie obchodzi ma pracować i tyle NIE POLECAM TEJ FIRMY A jak ktoś bierze ta ochronę niech się spodziewa chorych pracownikow

HowerHoolsggg

Pracuje tam MAX( usunięte przez administratora ) zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni po prostu szkoda slow i nie polecam tam pracować a tym bardziej jak ktoś chce chronić się ta ochrona To współczuje :D :)

pracownik - 2010-04-11 14:46:53 Uważam że firma jest nawet ok. nie oszukali mnie (jeszcze) :) witajcie mam pytanko jaka jest stawka godzinowa jako kierowca na patrolu (prywaciarz)

Uważam że firma jest nawet ok. nie oszukali mnie (jeszcze) :)

krzysiek

pracowałem tam 4 lata jako handlowiec praca dobra, kasa też, dyr. ok. i pewnie jeszcze bym pracował ale niestety musiałem wrócić do rodziców bo mnie bardzo potrzebują.

rekus

pchaj sie pchaj rękami i nogami hehehe nie no nie jest zle

Antena

Witam, czy ktoś sie orietuje jakie sa warunki pracy w Juwentusie w Krakowie??glownie chodzi mi o pracownikow biurowych bo na takiego aplikuje i dwie umowy na zlecenie i o prace mnie nieco przerazaja??czy ktos moze mi udzielic jakiej kolwiek informacji na temat pracy w tej firmie???

Zostaw opinię o OCHRONA JUWENTUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCHRONA JUWENTUS