OCHRONA JUWENTUS

Opinie o OCHRONA JUWENTUS

Remik

Może mi ktoś napisać, ile w ochronie jest płacone netto za godzinę pracy przy umowie zlecenie z Juventus oraz przy umowie zlecenie z Simply Service? Przy wypłatach ciężko jest się doliczyć stawki godzinowej. Koordynator chyba sam do końca nie potrafi podać konkretnej stawki lub nie chce.

@Remik

Szkoda, że akurat ja nie jestem w stanie Ci pomóc, ponieważ po prostu nie pracuję w OCHRONIE JUWENTUS. Ale z całą pewnością ktoś inny to zrobi. Musisz tylko być cierpliwy. A może orientujesz się, czy już w styczniu będą chcieli zatrudniać tam nowych pracowników? Na pewno sporo osób interesuje ta kwestia, więc proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

Woxfm

Jeśli chodzi o firmę to nie mam do niej zarzutów ; umowy o pracę i zlecenia , możliwość dopasowania grafiku ze współpracownikami , wypłaty na czas jedyny minus to brak funduszu socjalnego fajna to sprawa dostać potrzebną kwotę np. na mieszkanie i potem oddawać bez procentów z wypłaty przez 20 lat , i pracownik ma stalą pracę bo musi spłacić inaczej zostaną naliczone % jak w banku i pracodawca ma stałego pracownika . Jedynym minusem w tej firmie są koordynatorzy którzy nie nadają się na dane stanowisko,; prosisz takiego o nadgodziny a on specjalnie ci bierze i daje minimum( 160h )na miesiąc gdy realnie dałbym rade nawet 400h ,brak szkoleń przed objęciem stanowiska ,szkoli cię inny pracownik a potem żale i pretensje koordynatora że robisz źle , perfidnie stosowany mobbing wobec pracownika -złapiesz złodzieja a koordynator wmawia że molestujesz innych na obiekcie , najśmieszniejsze jest to że gdy ktoś da ciała to dzwonią w pierwszej kolejności do ciebie bo wiedzą że nie pijesz ,palisz jesteś na czas . pracownik ochrony jest od pilnowania powierzonego mienia i/lub osób , więc każdy kto robi szkodę zleceniodawcy powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny a nie robić jak to koordynatorzy zamiatają pod dywan. Tak jest w Poznaniu i mam na to dowody.

@Woxfm

Widać wyraźnie, że doceniasz pracodawcę, jakim jest OCHRONA JUWENTUS. W swoim komentarzu poruszasz naprawdę wiele istotnych kwestii, a więc na pewno posłuży on osobom, które są realnie zainteresowane pracą w tej firmie. A czy osoby bez doświadczenia mają szansę na pozytywne przejście rekrutacji?

Paa

I nie będzie żadnych podwyżek nawet od nowego roku heh dla nikogo.. takie wieści z biura.. co wy na to ? Będzie ciekawie heh

Wiecie coś na temat stawek netto od nowego roku bo podobno solid daje 15 zł ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OCHRONA JUWENTUS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy firma potrzebuje pracowników?

miiiiiiii

mmmmmmmmmmmmmmmmmm

kii

roszpunka

juwentus to dziady sakramenckie,firma uduś,zatrudnią każdego kulawego,ślepego,bez głowy,byle tylko nie odprowadzac składek,oszuści i prymitywy,oszukują w każdym mozliwym momencie.

Franek

Czy tylko narzekać potraficie?

Zuzanna

@Cytrynka a na jakim stanowisku pracowałeś w firmie OCHRONA JUWENTUS? Czy pod kątem zarobków oraz dodatkowych benefitów również nie masz najlepszych wspomnień? Daj znać, każda wypowiedź, która nie będzie sprzeczna z regulaminem forum będzie plusem dodanym.

cytrynka
@Zuzanna

Pracownik ochrony w spółdzielni. Zaden pracownik nie mial zastrzeżeń do mnie a ten pan tak. Nie dostalam żądnych informacjii o benefitach. Po piśmie do pip dostałam brakującą część wynagrodzenia, której ponoć nie wyrobiłam..

Cytrynka

Nie polecam, krakow Pan koordynator na poczatku mily, pozniej klamie, stosuje dyskryminacji i nierowno traktuje osoby

Jasiek

Faktycznie, że spokojna praca. Nie piszecie nic, szkoda.

Cisza spokój zero aneksów ani telefonu czy są jakieś zmiany na lepsze czy gorsze.. coś dziwnie się ten rok zaczął. Ktoś coś wie czy się poprawi na patrolach czy nic ?

Jaka cisza po nowym roku ???? zdaje się że nic się nie zmieni w tym roku i dalej dymamy tak samo ???? ktoś coś wie?

BAZANT

SZYBCIEJ WYGRAM W TOTKA NISZ ZOSTANE PRZYJETY PRZEZ PANA LESZKA DO PRACY W FIRMIE JUVENTUS SAM UTRUDNIA LUDZIOM PODJECIE PRACY WYMYSLA BZDETY

Wiola

Załosna firma! Panowie w Krakowie z auta o nr rejestracyjnym KOS 84184 zachowali sie jak jakies bydlo bez kultury. Dnia 18.12.17 po godzinie 23:00 w Mcdonaldzie w Krakowie przy ulicy Florianskiej wyrzucili bezdomnego bez zadnego powodu. Bezdomny nie byl pod wplywem alkoholu, nie smierdzial, siedzial z nami przy stoliku, poniewaz sami go zaprosilismy. Kupiliśmy mu jedzenie. Panowie z ochrony mimo tego, ze probowalismy im przemowic, ze Pan jest z nami, sami go zaprosiliśmy z dworu i je z nami, wyrzucila go z Mcdonalda, a nas potraktowala karygodnie. Na pytanie czy ma serce i dlaczego wyrzuca klientów z restauracji, odpowiada: „wez go sobie do domu”! Gdzie jest kultura? Dlaczego odpowiada na ty? Cala dyskusje, gdy ja zachowywalam kulture i probowalam dowiedziec sie dlaczegp go wyrzucaja, gdy nie smierdzi, nie sprawia problemow, oraz siedzi z nami przy stoliku i zamawia jedzenie - czyli jest klientem, oni zwracali sie hamsko i jak do swojej kolezanki! Jak tak mozna? Gdzie kultura? Zero profesjonalizmu i serca! Tak nie mozna! Kiedys kazdy z nas moze znalezc sie w trudnej sytuacji i gdy nie jest sie problemem nalezy pomagac! Panu bezdomnemu glos sie zalamal na pytanie czy jest glodny. Brak mi slow. Nie moge tego zostawic bezczynnie, sprawa pojdzie dalej.

Wiola

Zalosna firma! Panowie w Krakowie z auta o nr rejestracyjnym KOS 84184 zachowali sie jak jakies bydlo bez kultury. Dnia 18.12.17 po godzinie 23:00 w Mcdonaldzie w Krakowie przy ulicy Florianskiej wyrzucili bezdomnego bez zadnego powodu. Bezdomny nie byl pod wplywem alkoholu, nie smierdzial, siedzial z nami przy stoliku, poniewaz sami go zaprosilismy. Kupiliśmy mu jedzenie. Panowie z ochrony mimo tego, ze probowalismy im przemowic, ze Pan jest z nami, sami go zaprosiliśmy z dworu i je z nami, wyrzucila go z Mcdonalda, a nas potraktowala karygodnie. Na pytanie czy ma serce i dlaczego wyrzuca klientów z restauracji, odpowiada: „wez go sobie do domu”! Gdzie jest kultura? Dlaczego odpowiada na ty? Cala dyskusje, gdy ja zachowywalam kulture i probowalam dowiedziec sie dlaczegp go wyrzucaja, gdy nie smierdzi, nie sprawia problemow, oraz siedzi z nami przy stoliku i zamawia jedzenie - czyli jest klientem, oni zwracali sie hamsko i jak do swojej kolezanki! Jak tak mozna? Gdzie kultura? Zero profesjonalizmu i serca! Tak nie mozna! Kiedys kazdy z nas moze znalezc sie w trudnej sytuacji i gdy nie jest sie problemem nalezy pomagac! Panu bezdomnemu glos sie zalamal na pytanie czy jest glodny. Brak mi slow. Nie moge tego zostawic bezczynnie, sprawa pojdzie dalej!

dominik

nie polecam! nie płaca za nocne zmiany.......

Nowy chętny

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Nie piszecie nic na forum, jak się pracuje?

Zuzanna

Czy OCHRONA JUWENTUS poszukuje w tym momencie przedstawicieli handlowych? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? @suul - czy pracodawca zapewnia samochody służbowe na Handlowców?

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA JUWENTUS - Kraków

• Jak się pracuje w OCHRONA JUWENTUS?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA JUWENTUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

OCHRONA JUWENTUS