Opinie o Egida Security Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Egida Security Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Egida Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egida Security Sp. z o.o. w Jarocin

Kolega
Klient

Firma krzak nie ma historii chciałem Wynająć ich do zabezpieczenia nie maja nic po za wynajętym boksem sklepowym a w środku wyro do spania . Na stronie nie zobaczysz informacji jak wyglada ich praca nie ma referencji tylko suche zdania zrywane z solida czy securitasa ... a sygnały z mojego alarmu chcieli podłączyć pod swoje telefony komórkowe ???? nie wiem gdzie jeszcze można znaleźć takie rozwiązania inne firmy jak no Solid dają urządzenia od siebie do komunikacji a nie jakieś głupoty bez prądu centrala nie działa .... do tego pracownicy nie posiadają uprawnień nawet podstawowych do ochrony nie wspominając już o czymś więcej :-) szukasz ochrony w Jarocinie nie czytaj bzdur zadzwoń na komisariat i poproś o opinie .... wyjaśnią odrazu ze to jakaś akcja w stylu udajemy ochronę

Jarociniak
Klient

Miałem możliwość osobiście przekonać się o pracy firmy konkurencyjnej . I na tej podstawie już po trzech miesiącach mogę wystawić opinie POZYTYWNĄ dla Egidy Security. Usługa ochrony jest świadczona na wysokim poziomie. Kontakt z Panem Krawczykiem z Egidy jest na bieżąco o czym w firmie T.....r !!!!!! można było zapomnieć jedynie kontakt był w dniu dostarczania faktury przez pracownika. A teraz jeszcze perełka na torcie !!!! Mimo przejścia do firmy Egida mam notorycznie telefony od pracowników firmy Tig.... informujące a dokładnie szkalujące firmę która mnie ochrania. ( poprzez informację o braku koncesji na ochronę , brak ubezpieczenia , oraz innych informacji nie mających przełożenia na świadczoną usługę)

Wierny
Klient

Tak sie konkurencja śmiała z Egidy. A teraz Egida może się śmiać z Pana B i Z jak szybko rolę się odwracają. I na 100% polecam Egide .

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Egida Security Sp. z o.o.?

Odnośnie zatrudnienia Nowy wpis
@Pytanie

W firmie nie występuje zatrudnienie na umowę … czego dowodzi ostatnia sprawa sądowa pracowników względem zaległych zusow po 2 latach oszukańczych praktyk pana babola

DOMINIK Nowy wpis
Klient

Usługi świadczone zgodnie z umową. Pracownicy w wykonywaniu swoich obowiązków wykazują pełen profesjonalizm w temacie świadczonej usługi. Polecam firmę Egida Security.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Egida Security Sp. z o.o.?

Pracownik Egida,
@Pytanie

Atmosfera jak na okres pandemii można powiedzieć rewelacyjna. Wszyscy pracownicy jak jedna rodzina. I to co osiąga Egida to właśnie zasługa wszystkich pracowników. Informacja dla konkurencji i oraz pracowników firmy T..... uderzając w jednego z nas spodziewaj się ze staniemy murem za sobą. Słabe ogniwo skundliło się i teraz szczeka jak mu właściciele karzą...!!!!! i to że szczekając już nikogo i nic nie ugryzie bo klienci przejrzeli i zrozumieli jak zostali (usunięte przez administratora) .

Pracownik Tiger
@Pracownik Egida,

Pod murem to bym was wszystkich postawił za te wszystkie brednie , kłamstwa , pomówienia , jesteście jak sekta a nie rodzina , macie wyprane mózgi i nastawienie które wpaja wam zaburzony (usunięte przez administratora) żyjecie konfliktem którego sami nie rozumiecie , jesteście beznadziejni , mam nadzieję że znajdą się ludzie czy instytucje którzy zakończą ten kabaret egidy

Pracownik Egida. Nowy wpis
@Pracownik Tiger

Sam wpis który dokonałeś świadczy tylko jaki, człowiekiem jesteś i jaką firmę reprezentujesz. Za same słowa cyt.. pod murem bym was.... to już można traktować jako groźby karalne . I zanim ponownie Pracowniku Tiger coś napiszesz pomyśl . Bowiem takie postępowanie jak reprezentujesz pokazuje kto tu ma wyprane mózgi i można zaliczyć go do sekty.

Jarociniak

Edward
@Jarociniak

Widzę, że jesteś zadowolony z usług firmy, to dobry znak. Czy ktoś z pracowników Egida Security zechce wypowiedzieć się na temat wysokości wynagrodzenia w firmie? Ciekawi mnie jaka jest tu stawka godzinowa, liczę na odpowiedź!

Koordynator n...k
Kandydat
@Edward

Zarabiamy tyle ile majstrowi uda się uciułać w danym miesiącu.(usunięte przez administratora)

Przeciwny
@Edward

Nie polecam . Zbiór przypadkowych ludków którzy po założeniu mundurka i plakietki są przekonani i odnoszą się z tym że pracują i są konkurencją w branży ochrony. Cynizm . Równie dobrze wypas owiec jest w zakresie tej zbieraniny. A pewnie i do tego brak uprawnień i kwalifikacji.

Miałem przyjemność
@Koordynator n...k

Jako były odpłatnik muszę stwierdzić że bardzo żaluje wyboru . Nagadywacz doprowadził do podpisania umowy lecz okazała się metodą na wnuczka czyli wszyscy wiedzą ale i tak udaje się oszustowi. Po większym sprawdzeniu ... Firma fałsz . Bardzo źle znosi rozstanie . Wręcz obraźliwie i opryskliwie .

Radosny
@Edward

Czytają wpis Edwarda to tylko poza pomawianiem , oczernianiem , swoją osobą nie reprezentujesz nic. A jak zgłosisz się w sprawie pracy i przejdziesz weryfikację o zatrudnieniu to poznasz stawkę godzinową . Co w twoim przypadku jest mało możliwe by przejść weryfikację i otrzymać zatrudnienie.

Radosny
@Przeciwny

Przypadek to właśnie Ciebie stworzył !!! w pełni słowa tego znaczenia i szkoda twoich rodziców. A co do wypasu owiec to w twoim przypadku jest mało wskazane bo i nawet to potrafisz (usunięte przez administratora)ale cóż tyle twoje co sobie pogadasz i popiszesz . I tylko na to ciebie stać !!!! A plakietkę to widocznie sam nosisz bowiem fachowo to nazywa się LEGITYMACJA KWALIFIKOWANEGO PRACOWNIKA OCHRONY i posiadają to wszyscy którzy pracują w tej firmie.

KLIENT
@Miałem przyjemność

Muszę dodać kilka słów jako klient o której tak złe opinie wypisujesz. Ze to właśnie firma konkurencyjna do firmy Egida stosuje metodę na wnuczka. Przysyłając jak mi już wiadomo BALAWANDER i MUSTAFA którzy w sposób prymitywny nie zastanawiają się opowiadają nie stworzone bajki o konkurencji i próbują w ten sposób pozyskać klienta. I zanim ponownie coś napiszesz zacznij ocenę sam od siebie. Bowiem takie zachowanie i wypisywanie jest bardzo prymitywne i mało skuteczne. I tu przesyłam pozdrowienia dla całej Egidy super Panowie wykonujecie swoją pracę o czym konkurencja może tylko marzyć.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Egida Security Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Firma Egida poszukuje opiekunkę do pracy z zamieszkaniem wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kolega

KOLEGA WESOŁEGO TIGERA
@Kolega

Czytając Twój wpis zastanawiam się jaką szkołę ukończyłeś. Ale nie szkoła świadczy o człowieku i dla tego proponuję zajrzeć na stronę wymienionej firmy którą nazywasz krzakiem i znajdziesz informację o którą tak się unosisz. tj listy motywacyjne . Ps. Myślenie nie boli i czytamy ze zrozumieniem.

Niuniuś
@Kolega

Takie rozwiązanie o którym napisałeś , że bez prądu nie działa to właśnie domena konkurencji do Egidy. oni potrafią zamontować taki sprzęt . I twoja wiedza którą wylałeś w swoich wypocinach świadczy tylko o ZEROWYM pojęciu na temat systemów alarmowych i wszystkim co z tym związane. I następnym razem zanim zaczniesz wypisywać głupoty i oczerniać konkurencje . Proponuje pomyśleć co pragniesz napisać .ale juz wiem sterydy mózg zjadły i dla tego masz takie dziury w myśleniu i pisowni poprawnej.

Wierny

NOWY
Klient

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy ochrony . Usługa ochrony wykonywana zgodnie z umową . Polecam !!!!

Dawid

Polecam ta firme i złe opinie to tylko może pisać firma konkurencyjna Tiger . Bo na to tylko ich stac.

P
@Dawid

dokladnie kolego tylko firma z konkurencji stac i pisac glupoty. Niech patrza na siebie co robia pracownicy

Pusto
@Dawid

Tiger jest w Jarocinie od 18 lat a Egida od 4 i narazie zatrudnia tylko Krawczyka i ma budę do spania z starym wyrem a raczej już nawet wyra nie ma w środku :-) wiec kurtko , żeby być konkurencyjny trzeba mieć się czy reprezentować a to marna karykatura służb mundurowych Egida dzida tyle !!!

Renata
Klient

Co do dyskotek to Raczek mówi że z dyskotekami sobie nie radzisz i już cię niema nawet na tej jednej co udało ci się wziasc i tyko Policja teraz zajmuje się tymi opryszkami co ich nazywasz ochrona Panie Krawczyk

Lock
@Renata

Panie "b" panowie "Z" wam za chwile tez do (usunięte przez administratora) sie dobiora jak nadal bedziecie brednie wypisywac na temat. Firmy egida i jej pracownikow. Spojrzcie na siebie dlaczego tracicie Pleszew, Zerkow i duza czesc Jarocina. Bo klient ma wieksze zaufanie do sumiennej firmy Egida a nie Tiger ktory tylko faktury wozi a na alarmie z samochodu nie wysiada.

Lock
@Renata

Nawet nie wiesz kto byl wlascicielem dyskoteki obstawianej przez egide. Widzialem jak chlopacy sobie radza, nie bylo skarg na nich, wiedzieli gdzie sa i co do ich zadan nalezy, incydent z policja? Nie przez nich. W spichlerzu natomiast ovhrona wogole nie patrzy co sie dzieje, pozwalaja na przemoc itp. A w spichlerzu kto? Tiger, firma ktora zawiodla mnie pare lat temu, natomiast z egidy znam nie ktorych chlopakow, i sa naprawde wporzadku.

Klara
@Lock

Te Brednie wypisuje byly pracownik ochrony Egida ktory zostal zwolniony i nie moze z tym sie pogodzic i msci sie . Chce udowodnic firmie tiger jaki z niego dobry pracownik. Prawada Panie Przemku Balawander???? Myslisz ze ktos jest glupi i nie wie ze to ty piszesz!!!!

Kibic
Klient

Czy to ta profesjonalna agencja której ostatnio na meczu w Jarocinie biegali kibice Po murawie żeby sprawic manto piłkarzowi przyjezdnych a ochrona Egida Security poszła grupowo sikać do kibla w chwili zagrożenia :-) tak tłumaczyli się organizatorowi :-) to są jacyś przebierańcy nie ochrona na str 5 zdj z imienin u cioci na wsi i jest jak się paczy Agencja Egida Dziwne ze jeszcze się za nich nie wzięła policja ale może nawet nie wie ze istnieją , bo jak nie maja koncesji to jak policja ma zweryfikować czy to agencja ochrony czy prostytutki co za 30 dyszki udają security

;)
@Kibic

Tak się firma tiger podsmiechuje z sytuacji na meczu jaroty a zapomniala jak niejedno krotnie uciekali albo dostawali baty na roznych imprezach typu dozynki itd. Np miejscowosc Mchy. Gdzie ochrona w ktorej sklad wchodzilo WYŁĄCZNIE CZTERECH LUDKÓW Z ULICY!!!!! i brak jakiegos kwalifikowanego czy zatrudnionego z grupy. Tylko sami skoczki. Panowie "Z" i ty lysy wydziarany (usunięte przez administratora) mowicie o PROFESIONALIŹMIE?!!!! Pieniędzy za miedzy innymi festiwale to co drugi u was nie widzial. Reasumujac zdecydowanie wybral bym firme P. Marka oni przynajmniej wiedzą co robia i na czym polega sumienna praca. W porownaniu co do niektorych firm konkurencyjnych.

z
Klient

nie tylko na Siedleminska jedzil jest wiele wiecej kobiet gdzie jedzil i jeszcze jedzi . Mam nadzieje ze nastali dzien kiedy zona otworzy oczy i Cie (usunięte przez administratora) po raz drugi. Wiec tak jak ktos napisal wyzej zostaw sobie to stare łozko bo przyda Ci sie. Zostaniesz sam jak palec

Mam dosyc

Panie "B", Panowie " Z"jestescie cala trojca strasznie nie dojrzali. Najpierw jezdzicie po klientach Egida i opowiadacie nie stworzone historie, ktore nie sa prawda, probujecie klientow zastraszac jak powiedza ze nie przechodza do Was i wy potraficie spojrzec na siebie w lustrze? Mnie dwoch pracownikow Tiger probowalo zastraszyc, jeden probowal przekupic, ale zle trafili. Strachu nie mam, i przekupic sie nie dam,. I cos wam powiem goncie sie. A klient dla ktorych liczy sie efekt pracy zostanie, bo Egida pracuje caly czas, tigery rozwoza tylko faktury. Nie wazne czy na rynku jestes 4 czy 18 czy 30 lat. Jesli jestes dobry 4 lata wystarcza zeby przekonac do siebie klientow, a firma tiger istnieje sporo lat na rynku, zaczal palic im sie grunt pod nogami dlatego probuja wyeliminowac Egide. Nie uda Wam sie to. A pan "B"zdzierzyc nie moze ze zostal wyrzucony z pracy za swoje zachowania, Teraz sie probuje mscic, nie uda mu sie to.

Ala
Klient

Witam, polecam tą firmę. Nic nie mam do niej. Ochraniacze którzy tam pracują są w porządku. Nie mam pojęcia dlaczego konkurencja od jakiegoś czasu chce zniszczyć tą firmę i ich reputację?! To że klienci uciekają od Tigerów bo nie chce im się pracować to nie znaczy żeby robić takie rzeczy?! W tej chwili sami sobie szkodzą.. Mam nadzieję że uważnie czytacie te opinie i uświadomicie w końcu że z Egida nie wygracie tej wojny!!!! Pozdrawiam

Czy w Egida Security Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

To juz musisz się zatrudnić to będziesz mieć odpowiedz na swoje pytanie.

Klient

Egida pracownicy super chłopaki ale pracodawca słynny M.Krawczyk (usunięte przez administratora) i kłamczuch pod każdym względem nie potrafi dotrzymać słowa i (usunięte przez administratora) pracowników jak i klientów których ma a jednym jestem z nich i nie stety będę musiał się rozstać z tą firmą

Tuptus.
@Klient

To świadczy tylko ze jestes skoczek. A jak masz jakiś problem to zgłoś to a nie wypisuj bzdury.

Obiektywny
@Klient

Widać, że kogoś coś bardzo boli, może dlatego, że traci klientów, rynek jest otwarty i należy szukać przyczyny bardziej u siebie a, nie próbować szkalować konkurencje, bo na pewno straci jeszcze więcej niż myśli że zyska i odczuje to mocno. Jak dla mnie przysyłanie półgłówka który już dawno nie powinien pracować w EGIDA SECURITY a przeszedł do konkurencji i próbuje się odgrywać kojarzy się z wsadzaniem palucha w ciepły Sernik. Tam nic nie zdziałał to co pokaże u innych. Pozdrawiam.

Olo
@Klient

Czytając twoje wypociny to można stwierdzić że nikt po tobie płakać nie będzie.

ZIBI

Firma Egida godna polecenia usługa wykonana zgodnie z umową jaka została zawarta.

Marys
Klient

Witam . Jestem klientem firmy od lat. Polecam z czystym sumieniem . Wiem ze moge spac spokojnie majac taka ochrone. Zle opinie wystawia konkurencja . Polecam

MMMM
Klient

Polecam firme Egida Security z czystym sumieniem.Firma godna zaufania. Wiedza co robia, a inne firmy konkurencyjne niech z tej firmy biora przyklad,(usunięte przez administratora)

z
Klient

Jestem mega zadowolony z firmy Pana Krawczyka. Polecem z czystym sumieniem. To jest naprawde porzadna firma. Gdzie czlowiek moze spac spokojnie . Moja cala rodzina czuje sie bezpieczna. POLECAM MEGA!!!!!!!!

A
Klient

Dobry wieczór, Wczoraj pozostawiłem wiadomość odpowiadając na posta. Widziałem, że ktoś też napisał jakąś wiadomość. Dzisiaj już tych dwóch postów nie ma.(usunięte przez administratora) Najlepiej wykupić abonament i kontrolować sytuację. Mam nadzieję, że tego nie wykasujesz! Nie jesteś profesjonalistą. Nie masz SUFO, czyli nie masz broni do celów ochrony osób i mienia. Nie masz broni nie masz grupy interwencyjnej. To jak Ty proponujesz i świadczysz usługi grup interwencyjnych. To jedno wielkie kłamstwo i ściema. A pro po, "wypłata" na czas to jest przepraszam jakiś przywilej czy przysługa ze strony pracodawcy? Jeśli jest dobry pracodawca to się nadal u niego pracuje Panie były pracowniku.

TIGER
@A

Jesteś jednak małym sfrustrowanym i zakompleksionym człowieczkiem panie zimny czy ciemny. I zawsze możesz się zgłosić do pracy na stróżówkę pracy jest wiele.

Wolf

Firma godna polecenia !!!!! . Szybka opinia i bardzo trafna

Klient zadowolony
Klient

Solidna firma z branży ochrony . Świadczy usługi na wysokim poziomie poprzez podnoszenie standardów świadczonych usług. Polecam tą firmę samemu będąc klientem Egida Security .

Zostaw merytoryczną opinię o Egida Security Sp. z o.o. - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Egida Security Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osiedle Rzeczypospolitej 4 lok. 40
    63-200 Jarocin
  • NIP: 6172208072 REGON: 363399570 KRS: 0000595364
Egida Security Sp. z o.o.