Opinie o Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o. w Jarocin

Sciema

O i widzę już firma córka powstała starej egidy bez tekstu „agencja ochrony” ciekawe dlaczego hymmmmmm Czyżby informacja krążąca po mieście ze wam odebrali licencje i problemami sądowymi to prawda? I tak w kółko pAnie Krawczyk S i M

CIEC ZIMNY
@Sciema

Nawet czytać nie potrafisz. a co dopiero pisać. Piszemy i czytamy ze zrozumieniem. A firmę Egide polecam .

Baran Marek
@CIEC ZIMNY

Mam na imię Marek i zawsze chciałem być Ochroniarzem ale nie nadawałem się nawet na szatniarkę bo mam brzydki ryjek :-) i tempy umysł …. Ale mi milicjant podpowiedział ze mogę bez koncesji udawać ze mam agencje ochrony :-) i oto ona Egida zapraszam do współpracy

@Baran Marek

Do pracowników i właścicieli firmy konkurencyjnej wypisującej głupoty. Czas popracować bowiem wam tak szybko obiekty odchodzą.

Adrian Nowy wpis
@EGIDA

Też myślę że to głupoty bo pewnie firma ma koncesje, nie? Przyjmują teraz tu nowych pracowników? Wiesz coś bo chyba piszesz w imieniu firmy.

witja Nowy wpis
@Adrian

Cały czas przyjmują.

Klient Nowy wpis

Czy agencja posiada status SUFO?

Agencja kompletnie bez przyszłości , ubezpieczenie minimum , brak siedziby , stacji monitoringu , sprawa karna za nie płacenie pracownikom zus , brak uprawnień na broń , nie wiem jak to możliwe że jeszcze to działa

EGIDA

Takie głupoty to tylko konkurencja może wypisywać ! Bowiem Spółka posiada swoją siedzibę wraz z stacją monitorowania CCTV oraz SSWiN oraz sygnałów SSP . I przeciwko spółce nie jest prowadzone żadne postępowanie karne. I zadam pytanie jak długo pracownicy wraz z właścicielami konkurencyjnej firmy nie będę wymieniał nazwy. Będą się posuwali do szkalowania , pomawiania i oczerniania zamiast zabrać się za prace.

Honorata

Skąd masz te wszystkie informacje? Bo widzę, że ktoś zaprzeczył to, co piszesz, ale może masz coś na obronę?

KLIENT
@Honorata

Jestem klientem tej spółki i mogę stwierdzić ze opinie rozpowszechniane przez konkurencję nie mają pokrycia..

Łucja

Wiesz jaki finał ma ta sprawa karna?

WIKI
@Łucja

A jest jakaś sprawa karna ? czy znowu pomówienia konkurencji...? Bowiem słyszałam już wiele słów od pracowników firmy konkurencyjnej ze polecenie szefostwa by oczerniać pomawiać i robią to za kasę. A to znaczy jedno boją sie konkurencji.

KLIENT
@EGIDA

Tak masz racje, przeciwko tej firmie nie jest prowadzone żadne postępowanie karne. Natomiast jest prowadzone przeciwko firmie EGIDA sp. z. o .o. która po pierwsze jest głównym udziałowcem, a po drugie jest firmą, która straciła koncesje i szybciutko utworzyła firmę córkę na słupów. Tak dla wyjaśnienia. Pewnie Właściciel zaraz odpisze ze obie spółki posiadają koncesje. Oczywiście ale dlaczego nie napisze, że przez ponad pół roku jej nie miał a usługi świadczył.

PRACOWNIK
@KLIENT

Jak nie jest prowadzone żadne postępowanie to jaki cel ma twoje wypisywanie.?? Jak nie wiesz to uświadomię ciebie ze takie działanie na szkodę firmy którą pomawiasz takimi wpisami jest ujęte w Kodeksie Karnym i możesz bardzo szybko za to odpowiedzieć. Bo czasy gdy byłeś incognito w sieci minęły , nawet gdy masz VPN .

Grażyna
@WIKI

Co Ty opowiadasz? Wgl czemu trzymasz z konkurencją? I oni dosłownie mówili, że tu na portalu to robią? Czy ogólnie

WIKI
@Grażyna

Z nikim nie trzymam . Tylko takie głupie wpisy świadczą o niskim poziomie wpisujących , Takie głupoty.

Grażyna Nowy wpis
@WIKI

Co konkretnie w nich uznajesz za tak wielką głupotę? Bo jednak jakby nie patrzeć to każdy chyba ma prawo o wyrażenia swoje zdania, które nie zawsze musi być zbieżne z opinią innych

AGENCJA OCHRONY EGIDA SECURITY

Zarząd Spółki Agencja Ochrony Egida Security zaprasza do współpracy wszystkich nowych klientów . Posiadamy stację : - monitorowania CCTV - monitorowania SSWiN - monitorowania sygnałów SSP Posiadamy grupy Patrolowo - Interwencyjne w Jarocinie oraz Pleszewie Wszyscy pracownicy posiadają stosowne uprawnienia POF ( Kwalifikowany Pracownik Ochrony ) wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu .

Elżbieta
@AGENCJA OCHRONY EGIDA SECURITY

Dobry wieczór, to strona dla pracodawców i pracowników. Interesuje mnie czy szukają Państwo aktualnie Pracowników Ochrony?

Firma Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Polecam ????

Polecam jedyną ochronę egide security. Ochrona , która powinni tigery brać przykład. Tigery to nie ochrona!!!!

Co nie ?

Zapraszam do współpracy do firmy Egida …. Przenieśliśmy się z pawilonu do garażu i teraz skręcamy tam długopisy i potrzebujemy pomocy . W czytaniu instrukcji , bo do każdego długopisu jest osobna instrukcja …. Kto by pomyślał ze będzie trzeba w życiu tyle wiedzieć …..

@Co nie ?

Zapraszam do współpracy . A konkurencja jak jest w garażu to niech tam pozostanie .

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zaciszna 12
    63-200 Jarocin

Agencja Ochrony Egida Security Sp. z o.o.