Opinie o Energa Ochrona Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Energa Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energa Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa Ochrona Sp. z o.o. w Gdańsk

Xed

Nie polecam. Na rozmowie obiecywali gruszki na drzewie.. Potem wszystkiego się wyparli, nawet zmienili umowy po 3 miesiącach podstawa 1800+30% premi. W miesiącu po około 20 nadgodziny robię za które nie płacą - maja niby rok na wydanie wolnego lub pieniędzy. Energa ochrona tylko z nazwy ENERGA. Swieta ? - zapomnij o bojach chociaż cala energa dostała. Wczasy pod grusza ? Niby maja być, niby.ekipa w pracy okej, ale ludzie się zaczynają zwalniać. NIE POLECAM

WiernyEnergii
@Xed

Rób (usunięte przez administratora) w tym Lidlu strzym ryj.

OnanBarbarzynca
@WiernyEnergii

Lemek Ci kule i pupę lize dalej? Kiedy się zmieniacie?

Stefan M
@Xed

@Xed: może ty w e-nergji pracujesz, za 1800zł podstawy? Obudź się, spójrz trzeźwo na umowę i nie okłamuj innych. A za gruszę dostałeś? Pierwszy raz w życiu? I wciąż mało?

Pracuś

Któraś z kolei wypłata i ciągle dział finansowy popełnia byki ,że płakać się chce . Czy pracownik musi pilnować każdej złotówki , bo osoby odpowiedzialne za to nie ponoszą konsekwencji . 1 - dlaczego nie naliczono nam dodatku za godziny nocne 2- dlaczego w systemie 12 godz - pracownicy nie mają dodatku za pracę w niedzielę. = dochodzi do parodii jeden pracuje wszystkie niedziele bo nie ma chodów u ,,szefa ochrony..,, a drugi czy trzeci ma wolne i zarabiają tyle samo . Konkluzja jest taka - Czy ktoś z dyrekcji o tym wie czy ma się dowiedzieć z PIP.

Mecenas
@Pracuś

Jakbyś poczytał to byś wiedział że nie przysługują dodatki za dni wolne. Więc nie kręć afery

Vladimir
@Pracuś

Ludzie co wy chcecie jesteście najlepiej opłacani w kraju 13 bony dodatki opieka tylko pracować .

Uczeń Mecenasa
@Mecenas

Poczytałem i myślę ,że będę się migał od pracy w dni wolne. Ale prawo mówi coś innego a ono jest nadrzędne nad regulaminem zakładowym

@Vladimir

Żadne bony ,żadna 13 Najniższa krajowa więc nie pisz głupot .Vladimir - czy jesteś inaczej opłacany?

Italianal
@anonymous

To pewne informacje ? Tylko najniższa krajowa ? Dopuszczenie do jakiej broni jest potrzebne ?

Wjednościsiła

Nowe umundurowanie, jest moim zdaniem całkiem przyzwoite. Widać, że projektant wzorował się na mundurach jakie ma np. SOP czy WP. W prywatnych agencjach ochrony, nie uświadczycie takiej jakości sortu mundurowego. Brakuje jeszcze tylko dobrych butów, do tego zestawu.

operator
@Wjednościsiła

Jesteś synem prezesa energii czy co? Jaka jakość .Zwykłe sorty mundurowe.

Mao Tse tung

Ja pierdzielę -nie wiem kto i za ile się zdecydował na te chińsko wyglądające czapki - No teraz to mamy strój taki jak Mao -przykazał tragedia

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Energa Ochrona Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Ochrona obiekt handlowy-zatrudnie?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
www

Z tego, co tu czytam to jakaś parodia. Ludzie proponuję uciekać z tamtąd jak najszybciej, w trójmieście jest wiele lepszych miejsc dla kwalifikowanych pracowników i za normalne pieniądze. Za 1600 czy 1700 zł netto to niech sobie dyrektor lub prezes przyjdzie i popracuje.

XXXX

Na rozmowie kwalifikacyjnej, pani tak pięknie mówiła co z tej energi ochrona za miód. Ponoć miała być nowoczesna jakość w ochronie itp. Jest wręcz odwrotnie, totalny beton i komuna. Ludzie na stanowiskach, bez kompetencji i nie życiowi. Traktują nas pracowników jak zwykłych cieci, oczywiście pod płaszczykiem tak zwanej ich kultury " proszę państwa" etc. O socjalu wszyscy narazie tylko mówią, zobaczymy co z tego wyjdzie ostatecznie, wczasy pod gruszą, 13tka... Wypłaty za pierwszy miesiąc się nie zgadzały, każdy dostał inną kwotę. Dosyłali na konta wyrównania. Co w wielu przypadkach i tak nie wyjaśniło sytuacji ile my w końcu mamy zarabiać na ręke. Najlepszy to jest prezes energa ochrona. Jak czytałem z nim wywiad w tym brukowcu energi, to jeden wielki śmiech mnie ogarnął. Kolesiowi rzeczywistość miesza się z fantazją, coś jak morawieckiemu. Stary, co ty bierzesz? Z takim podejściem to rynku ochrony nie zwojujecie. Teraz praca szuka pracownika, a nie na odwrót, więc radzę się obudzić i zacząć traktować ludzi poważnie i z szacunkiem i zacząć płacić godziwie.

Grześ

Jestem nowym pracownikiem Energii Ochrony - i pytanie - dlaczego nie otrzymujemy tak zwanych pasków przy wypłatach? Byłoby jasne co za co i ile otrzymujemy .Czy to dla tak dużej firmy jakiś problem?

Pytanie do kierownictwa - !!! Wszyscy z ochrony mamy uprawnienia z wpisem na listę kwalifikowanego pracownika , umowę o pracę ma każdy z nas taką samą - więc pytam dlaczego są różnice w płacach dochodzące do 60 zł. Co to za oszustwo ? Kolega zarobił 1840 z grosikami - ja 1790 z grosikami . skąd się to wzięło jak na umowie o pracę jest 2200 + premia 30% Coś mi się wydaje ,że jak nie będzie wyjaśnienia tej sprawy to będą zwolnienia a energa dostanie taką opinię że ludzie nie będą chcieli tu przyjść A obiecywali , ze będziemy dobrze zarabiać niektórzy z nas dostali na wypłatę 1600 - tragedia jak to jest obliczane ? ktoś w kadrach ,finansach nie wie jak się liczy? Panie dyrektorze , panie prezesie -może jakieś wyjaśnienie tematu?

jando
@anonymous

Czy macie umowy na pełny etat? Jeżeli tak, to musicie dostać płacę minimalną, czyli min. 2100 brutto, a premia - to płynne pojęcie. Musicie zajrzeć do regulaminu przyznawania premii. Za co ona przysługuje i jak jest naliczana.

fałszerstwo

To się nadaje na komedię. Bareja byłby dobrym reżyserem- jak ocenić księgowość jak się myli w obliczeniach do wypłat ?? Co sadzić o księgowej ze będzie wyrównanie skoro te same stanowiska w firmie - ta sama tabela zaszeregowania te same godziny pracy . A TU wpływy na konta pracowników z kosmosu ! tu potrzebny jest PIP Państwowa Inspekcja Pracy. Co pan na to panie Dyrektorze

Joanna

@anonymous, a jaką masz wzmiankę dotyczącą premii w umowie? Być może jest to premia uznaniowa i Energa Ochrona przyznaje ją według określonych kryteriów? Ktoś miał podobne doświadczenia i może to potwierdzić?

Za dni parę - wypłata , zobaczymy jak zarabiamy , po tych obiecankach , przy kaperowaniu do pracy.

Wolna niedziela

Może mi ktoś wyjaśnić jak firma ochrony{ ENERGA} będzie rozliczać się z pracownikami za pracę w niedziele i święta .?? Z moich wyliczeń wynika ,że firma ta niedziele soboty święta traktuje jak zwykłe dni pomimo że mamy podpisane umowy o pracę a nie jakieś tam zlecenia ,czy umowy o dzieło . Jak to jest faktycznie . dla mnie za niedzielę powinien być dzień wolny a chyba tak nie jest.Co robić w takim razie.??

Nowa ochrona

Ktoś powiela zarządzenia { z dawnej Ekotrade} }.Nie ma się co dziwić skoro dawni szefowie z Eko Trade Fm zajmują dziś te same stanowiska--A chodzi o to że trzeba. wysyłać e-maile do wyznaczonych osób i informować o tym ,ze nic się nie działo na dyżurze. Totalna bzdura . Może komuś włączy się w głowie żarówka . Informować -Tak ,ale wtedy gdy COŚ się wydarzy !!! i bzdurą jest to ,że osoby te pracują na tym samym pietrze. śmieszne a prawdziwe.

Strzelec
@Nowa ochrona

Może chodzi o sprawozdania ,że coś się robi.

Nowa firma ochrony na rynku polskim - niby kolos w obrotach a raczej w zyskach .Pytanie tylko jedno dlaczego ?? pracowników szczebla ochrony { z papierami kwalifikowanych -nie każdy takie zdobywa } traktuje się najniższa krajową a nawet poniżej bo rozliczenia przepracowanych godzin w/g regulaminu są ROCZNE. Jak na razie to żadna rewelacyjna praca i płaca .Zanim się ktoś zatrudni niech dobrze pomyśli.

Zostaw merytoryczną opinię o Energa Ochrona Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energa Ochrona Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk

Energa Ochrona Sp. z o.o.