Hevelius Ochrona Piotr Milewski

Gdańsk

Opinie o Hevelius Ochrona Piotr Milewski

T

Nie wiem dlaczego oni jeszcze funkcjonują z ich podejściem do pracowniköw. Dni. Nie polecam.

T

xxegsa

fałszywie oskarżają o brak higieny nierzetelne wykonywanie pracy, mobbing, i próby molestowania seksualnego

ZDZICHU

[usunięte przez moderatora] nIE DAJA UMÓW PO PODPISANIU- TYLKO TRZEBA SIE WYKŁÓCAĆ, ROZLICZENIA DLA PRACOWNIKA -TO DLA NICH RZECZ NIEPJETA!!

piotr

firma syf, [usunięte przez moderatora] , nie wyplacają na czas kasy, przycinają, a do tego musiałem pracować z pijakami, porażka firma

Zostaw opinię o Hevelius Ochrona Piotr Milewski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hevelius Ochrona Piotr Milewski