Opinie o Ochrona Hevelius Piotr Milewski w Gdańsk

Ochrona Hevelius Piotr Milewski
5 2 9 5 1
T. Nowy wpis

W firmie jestem od kilku miesięcy i przez ten miniony czas zarówno o firmie jak i szefostwie mogę się wypowiadać jedynie w samych superlatywach. Atmosfera w pracy jest, jak dla mnie, jednym z priorytetów i sam fakt, że człowiek wstaje z ochotą, by pójść na służbę już mówi bardzo wiele, i jest zawsze zasługą ludzi, którzy ją tworzą. Pod każdym względem jestem zadowolony z tej pracy i mam nadzieję na jak najdłuższą współpracę. Terminowość wypłat jak i pozostałe kwestie, związane z komfortem pracy bez najmniejszych zarzutów.

Tak1Nie
Darek Nowy wpis

Pracuję w firmie Hevelius 5 lat imam nadzieję pracować jak najdłużej z super szefem Panem Piotrem Milewskim i obecną załogą.Pozdrawiam serdecznie szefostwo i kolegów z załogi.

Grażyna Nowy wpis

Pracuję w firmie Hevelius od kilku lat i nie mogę złego słowa powiedzieć na firmę ani na szefa Pana Piotra Milewskiego,jest szefem konkretnym ,odpowiedzialnym , ludzkim i sprawiedliwym.Jeżeli mam jakiś problem w każdym momencie mogę się do niego zwrócić a zostanie rozwiązany.Wypłata wynagrodzenia co też jest bardzo ważne, przez te wszystkie lata co pracuję zawsze jest na czas nie było dnia spóźnienia.Życzę sobie dalszej takiej współpracy w tej firmie i z tym szefem.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hevelius Ochrona Piotr Milewski? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

T

Nie wiem dlaczego oni jeszcze funkcjonują z ich podejściem do pracowniköw. Dni. Nie polecam.

T

xxegsa

fałszywie oskarżają o brak higieny nierzetelne wykonywanie pracy, mobbing, i próby molestowania seksualnego

Tak1Nie
ZDZICHU

[usunięte przez moderatora] nIE DAJA UMÓW PO PODPISANIU- TYLKO TRZEBA SIE WYKŁÓCAĆ, ROZLICZENIA DLA PRACOWNIKA -TO DLA NICH RZECZ NIEPJETA!!

piotr

firma syf, [usunięte przez moderatora] , nie wyplacają na czas kasy, przycinają, a do tego musiałem pracować z pijakami, porażka firma

Zostaw opinię o Ochrona Hevelius Piotr Milewski - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie