Opinie o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

counter
3 8 85 5 1
Wojtek

Szanowni, Właśnie rozwiązałem umowę z PSW. Tam nie zarobicie pieniędzy. Jestem przekonany, że pozytywne opinie są podkładane propagandowo. Każdy, kto nie przeczyta dokładnie umowy jest z góry skazany na porażkę, bo zachowania centrali są chore. Należy z nimi postępować zdecydowanie ponieważ ani się nie obejrzysz i zostaniesz w ich mniemaniu dłużnikiem. Oni nie potrafią, nie mają pojęcia jak prowadzi się firmę windykacyjną - ja w tej branży mam spore doświadczenie i PSW w moich oczach się ośmiesza. Jak nie wyciągną kasy z dłużnika to wpadną na pomysł, że to ty jesteś frajerem do skrócenia. Na koniec, dla zorientowanych - zwródźcie uwagę na konstrukcję ich KRSu - tamnikt za nic nie odpowiada !,

Tak11Nie2
WINDYKATORKA

Pracuję w tej firmie od wielu lat. Opinie że "opiekunowie rejonów" - upierdliwi - nie prawda. Bardzo życzliwi wręcz pomocni w każdej sprawie chętnie pomagają. Polska Sieć Windykacji daje szanse zatrudnienia osobom, które nigdy wcześniej w tej branży nie pracowały. A praca jest dla tych którym chce się pracować a nie siedzieć w domu i nic nie robić. To nawet można w miesiącu wyjąć nawet 3 000 zł. (na rękę). A poszukują Windykatorów bo Firma rozwija się dość dynamicznie co chwilę pozyskują nowych Kontrahentów

Tak4Nie20
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czym Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

wkurzony Nowy wpis
Klient

Charakter firmy najlepiej oceniać przez pryzmat stosowania prawa. PSW stosuje prawo według własnego widzimisię i na własne potrzeby. Najlepszym dowodem jest negowanie wyroku TSUE z 11.09.2019 , który zobowiązuje instytucje finansowe do zwrotu części kosztów kredytów po ich wcześniejszej spłacie. Wszystkie banki zwracają koszty ale PSW uważa , że ten wyrok dotyczy tylko jednej sprawy (!!!!). Taki kit jest wciskany klientom, którzy zwracają się do firmy w tej sprawie. Podpisuję się pod tym ...dyrektor biura prawnego PSW. Tylko pogratulować. Teraz można sobie wyobrazić jak działają windykatorzy w firmie, która nie szanuje prawa...

Tak4Nie20
WT tez
@WINDYKATORKA

nedzna prowizja za latanie po przemielonych tematach. skończ sie osmieszać

Tak16Nie1
Ryszard
@WT tez

Możesz napisać w jakiej wysokości jest prowizja? Także inne dodatki i benefity mogą zwiększyć wynagrodzenie, więc chętnie dowiem się, czy pracodawca je oferuje?

Rozdrap
@WINDYKATORKA

Wind, ile dostałeś za ten wpis? Może 1,50 zł ? :) ))))))))

Tak8Nie1
wydrap
@WINDYKATORKA

hahahahahahahahahahahahahaha , a teraz obudz się bo jest to załosne co piszesz i w koncu zaprzestań udzielać się pisząc bzdury, 3000 zł ? Nigdy nie zarobiłaś tego windykatorko , dobrze wiesz o tym że nawet nie połowę, ba żeby chociaz 1/3 , ale ty wiesz najlepiej jak jest.

Tak5Nie
Rozdrap
@Ryszard

Nie trać czasu. To kicha, tandeta, a nie pracodawca !

wT
@Ryszard

drogi Ryszardzie - nawet 90% od zera (czyli sumy sciągnietych należności) to jest nadal zero. mogą obiecywać 10-20 % (chyba takie stawki mi podawano) ale to zawsze jest ZERO. nie oferują nic:ani zwrotu kosztów ani za ustalenia. sprawy tak stare, że możesz sie natknąc na ul. bieruta i woj łomżyńskie, ciechanowskie i krośnieńskie :D szukają od roku. ciekawe czemu? nie umieją zbudować zespołu bo oferują gnioty?bo nie sadze, że mają tyyyyyyyle spraw, że potrzebują 500 ludzi na teren ;)

Tak6Nie
Niech policze
@WINDYKATORKA

Zarobek 3 000 mowisz.przy prowizji 20%.czyli sciagniete 15 000. No brzmi niezle.przy starych sprawach.rachunki fakturki za media.to ratke niunka wynegocjujesz 500;) czyli 30. Wezmy pod uwage aktualnosc adresow,odmowy na poziomie 5%. To niunka 600 adresow musi odwiedzic. Dalej ci niunka wyliczac ze klamiesz?

@Niech policze

Ja wiem, ile zarabiam, i teraz to już nawet pod 5 tyś. podchodzę. Wszytko elegancko się ogarnia. To nie moja wina, że sobie nie radzicie w terenie! No nie każdy nadaje się do tej pracy.

TakNie3
janusz
@WINDYKATORKA

Miałem do czynienia z pseudo-windykatorką PSW . Okropna , bezczelna kobieta. Stała metoda to dzwonienie do sąsiadów. Tragiczna firma .

oj niunia niunia Nowy wpis
@WINDYKATORKA

od raazu pisz, że 50 k na tych 20 letnich gniotach robisz. fantazja nie ma ograniczeń.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Czy często w firmie Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Obywatel

Do Prezesa Panie prezesie informuję że zadłużenie z przed 30 lat dawno uległo przedawnieniu jeśli pana windykator nieuk przestąpi próg mego mieszkania zostanie zatrzymany przez Policję jeśli będzie pytał się sąsiadów odpowie za naruszeniw dóbr osobistych jeśli będzie dzwonił 6-7 razy dziennie odpowie za stalking uprzedzam pana że rozmowy nagrywam skoro pan jes niedouczony w przepisachtoproszę nie nie narażać na odpowiedzialność karną swoich niby windykatorów niech pan przemyśli to czy warto

beny
@Obywatel

@Obywatel przecież dzwoniący z tej śmiesznej firmy to telemarketerzy, co niestety nie mają pojęcia o czym mówią, a raczej czytają z tego co im komputer wyświetli. Nie tłumacz im bo nie ma komu. Windykatorki jak sądzę również nie grzeszą wiedzą choćby elementarną. Podnieś zarzut przedawnienia na piśmie i niech ci.......co najwyżej zdrowia życzą

wader

szkolenie teoretyczne ok ale niech pokażą to w praktyce jak łatwo ściągnąć dług a nie tylko w teorii

Obywatel

Szanowni windykarorzy od siedmiu boleśći DŁUG 23 LETNI DAWNO ULEGŁ PRZEDAWNIENIU KAŻDĄ ROZMOWĘ NAGRYWAM I UPRZEDZAM ŻE SPRAWĘ SKIERUJĘ DO PROKURATURY O MOŻLIWOŚĆI POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA Z ART.286§1 KK

Twardy
@Obywatel

Oooo już widzę jak nagrywasz rozmowy i zaraz biegniesz złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa. Proszę, nie kompromituj się.

TakNie1

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

ssss
@Pytanie

A jaka ma być atmosfera w miejscu pracy jak firma mieści się w Gdańsku a "Ty" pracujesz w swojej miejscowości

John
@Pytanie

Pracuje w tej firmie i jest super. Sprawy praktycznie same się spłacają, oczywiście pod warunkiem, że dostanie się od przełożonego odpowiednie tematy, wiecie, o czym mówię. Widzę, jak część windykatorów nie potrafi się ułożyć i dogadać z nadzorującym i jakie dostają gnioty, a ja same tłuste kąski. Spryt, tylko i wyłącznie to się liczy.

TakNie3
Doda1243

Tak niekompetentych pracowników nie widziałam nie odczytują maile mylą daty wplat pomimo podpisanej umowy na której widnieje data to slą smsy że wpłata jest niby na już a co ciekawsze nie do tej osoby co jest dłużnikiem tylko do kogoś z rodziny masakra mówię z całą odpowiedzialnością z tą firmą dogadać się nie da

TakNie1
Kenes

Dzień dobry, Panie prezesie pracuje w PSW dłuższy czas, dlaczego zostały zwolnione dwie najlepsze opiekunki rejonu jakie były (2 Magdaleny) Pani na literkę O.. nie ma pojęcia na temat motywacji pracowników, odpowiedzi na najprostsze pytania, nie ma czasu (ponieważ ma dużo windykatorów do obsługi), ma odpowiedzi lakoniczne nie rozwiązujące problemu itd... Co się dzieje z firmą i gdzie jej polityka rozwoju, bo czuje że cofamy się w tył zamiast się rozwijać. Sprawy są wykopane z kopalni 20 letnie, tak dłużej nie damy rady pociągnąć firmy. Największa wartością firmy są jej pracownicy, a widzę że w tej firmie się pracownika nie docenia. To jest moja szczera i rzetelna ocena. A trafiły do firmy osoby z profesjonalnym podejściem do tematu, rzetelni i sumienni z doświadczeniem, ale po miesiący dwóch odchodzą, ponieważ koszty pracy przewyższają prowizje. Jak na paliwo wydaje się więcej niż przez cały miesiąc się zarobi, a gdzie poświęcony czas??? Proszę aby firma rzetelnie wypowiedziała się w tym temacie na forum?

Tak5Nie
Nowy
@Kenes

Nareśćie ktoś mądre pytanie zadał 80% spraw to sprawy 20-25 letnie śmiechu warte i ktoś ma to spłacać po tym okresie ,na jakiej podstawie prawnej czekam na odpowiedz również Pozdrawiam

Wojciech
@Nowy

Czy pracujesz może aktualnie w tej firmie? Pytam o to, ponieważ chciałbym ustalić, czy firma ta zatrudnia również osoby studiujące zaocznie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nowy
@Wojciech

Daj sobie spokój z pracą no ale decyzja należy do ciebie wiele jest ofert dla studentów Powiem ci tylko jedno chcesz zajeżdzić swoje auto to zapraszam a jak lubisz jeszcze pracować za darmo to 100%satysfakcji ci gwarantuje!!!

Bezprawnik

Nie pchajcie się w windykacje oraz zbieranie informacji o dłużniku u sąsiadów bo będziecie pociągnięci do odpowiedzialnośći karnej tego nie możecie robić ja już doświadczyłem tego niech wam nie gadają głupot bo jeśli ktoś mądry poprosi was o podstawę prawną waszego postępowania. Ale chcecie wasza sprawa żegnam

Laki

Nie wiem czy wiecie że windykator nie ma żadnych praw nawet nie może wejść bez zgody do mieszkania bo może być oskarżony o najśćie zastanówcie się czy warto narażać zdrowie i poczytajcie sobie co możecie a nie słuchajcie głupot że możecie wszystko bo skończycie jako oskarżeni o stalking itp .

Andrzej0

firma już na etapie rekrutacji wyklucza osoby, które są asertywne i umieją bronić swego. Proces rekrutacji ma dawać wrażenie, tym co wybrali, że są wyjątkowi. To jest główny bajer tej firmy. Jak już dostaniesz telefon z apką to będziesz przeszczęśliwy wsiadając do własnej bryki, że możesz dla nich pracować. Będziesz wstawał z chęcią i ruszał w ten kierat do momentu pierwszej wypłaty, bo z tego co wiem rzadko ktoś dotrwa do trzeciej, ale pod warunkiem, że nie podpisze weksla. Bo jak podpisze, to mają na niego haka i odejście już nie jest takie łatwe. Pierwsze wątpliwości przychodzą już czasem po dwóch tygodniach, bo statystyki początkującego windykatora nie zgadzają się z tym co opowiadali. Więc jednym słowem lepiej sobie pojeździć na uberze, bo tam jak masz dobre auto co mało pali to jeszcze wyjdziesz jakoś na swoje

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 308 dni.

Czy pracodawca Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Waldek

Właśnie zakończyłem współpracę z PSW. Nie polecam. To co zarobiłem, być może pokryło koszt zużytego paliwa. Na ma co liczyć na konkretne pieniądze. Możesz się najeździć i nachodzić, a efekty bardzo cieniutkie. Jestem natomiast zdziwiony dwoma sprawami, o których piszą tu ludzie. Po pierwsze: opiekunki regionu to sympatyczne dziewczyny, ja tam złego słowa o nich nie powiem. Po drugie: ja żadnego weksla nie podpisywałem i rozmawiałem z człowiekiem. który miał nieszczęście w to wejść jakieś 4 m-ce temu i też weksla nie podpisywał.

McGywer
@Waldek

Ile można srednio zarobić wykonując 10 wizyt dziennie? Pzdr

Waldek
@McGywer

Naprawdę trudno powiedzieć. Facet, który mnie przeszkolił stwierdził: na 10 klientów 6 nie zastaniesz, 4 podpisze ugody, 2 będzie faktycznie płacić. W moim przypadku, ta wersja okazała się bardzo optymistyczna. Wszystko opiera się na tym, że podpisujesz ugody i masz jakiś procent od comiesięcznych wpłat klientów. Zapomnij o takich, co wpłacą jednorazowo całość zadłużenia. Owszem, zdarzają się, ale ich ilość jest w granicach błędu statystycznego. Czyli: jeśli zastaniesz klienta (duża szansa, że nie zastaniesz, albo okaże się że 2 lata temu zmarł), to ci powie, że nie będzie płacił, bo nie ma kasy, jeden na iluś tam podpisze umowę ugody na spłatę w ratach, ale czy faktycznie będzie płacił to zupełnie inna bajka. Ja z tego zrezygnowałem - tyle w temacie.

Tak3Nie
Analiza
@Waldek

Przy tak starych sprawach i duzej migracji ludnosci to docieralnosc w ich przypadku to max 5%-8%.to ze zastaniesz nie oznacza,ze podpisza ugode czy zobowiazanie.podpisze 1/4.z tego polowa niech placi.tyle w temacie.ze 100 spraw placi 1 czy 2.

Tak3Nie
Nowa

Czyram te opinie i zgupialam, nam na dniach podpisac z nimi umowe ale teraz sie grubo zastanawiam - fakt jezdzic wlasnym autem gdzie moja pali 10 na 100 ...hmmmm... podpowiedzcie mi prosze - wchodzic w to czy odpuscic?

tez WT
@Nowa

nie zarobisz. po prostu. maja w obsludze stare, przemielone, przewałkowane przez kilka podmiotów sprawy.wiec po 1 niska docieralność bo adresy w 99% przypadkow nieaktualne, po 2 - ew. dyskusyjne prawo dochodzenia (termin). i masz od tego rzucany ochłap w postaci prowizji od wpłat (z tego co kojarze od 10 do 20 chyba procent). do tego zmuszają do podpisania weksla. warunki żenujące, upokarzające.

Nowa
@tez WT

Dziękuję naczytalam sie wystarczająco dobrze ze jest go work

Wojtek

Tak11Nie2
Sauvage
@Wojtek

Mylisz się. Bardzo dobrze znają się na tym co robią. Oni nie chcą zatrudniać windykatorów, a frajerów, którzy własnym samochodem, na własnym wkładzie finansowym w paliwo i czas, obskoczą kilkadziesiąt, kilkaset adresów, do pierwszego rozliczenia. Wtedy przychodzi oświecenie, jak zostali przekręceni. PSW zawsze coś skapnie, z objechanych przez naiwniaka spraw, a sam naiwniak na minusie, zdaje telefon z "cud" aplikacją. Ogłoszenia o naborze są w ciągłej prezentacji na wszystkich możliwych stronach oferujących pracę. I na każde zwolnione miejsce, mają 10 nowych chętnych, brać, wybierać, nie targować. Wszystko to ściema, obliczona na zarobek dla samego Prezesa i kilku mu najbliższych osób. To nie jest miejsce dla windykatorów.

Tak8Nie
beka z PSW

Ale jak się prężą w ogłoszeniach na całą Polskę, dobrze, ze jest gowork i przeczytałem co to za smyki są :) Ciekawe jak długą pociągną przy takiej opinii, była optima, teraz PSW, co dalej ?:) A wogóle to najśmieszniejsze jest, jak chcą przeprowadzać "rozmowy kwalifikacyjne", panienki, z taką opinią to wy sie cieszcie, że ktokolwiek wam cv wysłał, a nie marnujecie ludziom czas. A jak chcecie faktycznie robić cos profesjonalnie to po po pierwsze: zwrot za paliwo, po drugie ryczałt od zlecenia, wtedy możecie sobie rekrutować i godzinę,zeby wybrać najlepszych kandydatów.

Tak10Nie
wT
@beka z PSW

mnie na spotkaniu gadali nawet o wekslu:) no powaga.

Tak5Nie1
Winda

Trzymajcie się jak najdalej. Mielonka mielona przez pasztet :/ to co słuchawka cent.nie zrobiło, komoras i inne firmy bo brak możliwości czyli płynności albo samego dłużnika to macie wy robić, stanowczo odradzam tym bardziej że ludzie są mądrzejsi od nowatorków Windykacji terenowej he Fajnie brzmi.

Tak4Nie2
Sauvage

Firmy windykacyjne, działające obecnie na polskim rynku, jeżeli nie mają spraw na których można zrobić znaczne umorzenie, nie dadzą zarobić windykatorowi. Kolejną bzdurą jest stawianie co raz to wyższych progów "odbijanych" adresów. 10/15/20-40!? Co to ma być? Windykacja czy cyrk objazdowy? Inna rzecz, że wielu windykatorów terenowych to tchórze, urodzeni tchórze i zgadzają się na takie traktowanie prze korporacyjnych menadżerów. Podkręcają progi ściągalności, wymagają zbierania informacji o dłużniku, rozpytywaniu wśród sąsiadów i w miejscu pracy, a jednocześnie wymagają 20-30 wizyt na dobę, najlepiej w godzinach popołudniowych i wieczornych. Ten kto zgadza się na taką pracę, jest po prostu nieodpowiedzialnie żałosny względem kolegów i koleżanek z branży. Co proponuje Polska Sieć Windykacji? Nic. Oni nie potrzebują windykatorów. Potrzebują naiwnych, którzy obskoczą im "ileś tam" adresów, zanim zorientują się, że to strata czasu, coś tam ktoś wpłaci, a oni, rozczarowani, po kilku tygodniach oddadzą pobrany od PSW telefon z aplikacją. I tak dalej. Im nie zależy na ludziach, dobrych windykatorach, im zależy na mieleniu spraw, przez setki niewykwalifikowanych osób, a w skali całej Polski, kilkanaście tysięcy dziennie wpadnie, praktycznie bez większych kosztów, oprócz kilku osób na info linii.

Tak11Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad