Opinie o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Z półtora roku temu wyrażono tu przekonanie, że to firma nie dla młodych prawników. Pisząca wyjaśniała, że dział prawny w jej przeświadczeniu nie wiadomo czym się zajmuje, że jest się bardziej telefonistko-sekretarką. Co do szkoleń, podobno firma nie miała na nie czasu. Pisząca zauważyła także frustrację starych pracownic względem nowych, dodając, że obgadują. Jak więc teraz mają się sprawy ze szkoleniami oraz jak zatrudnione tu osoby odnoszą się do siebie nawzajem? Wreszcie, na ile klarowny jest zakres i podział obowiązków?

Windykator terenowy

Do nowej pracownicy:Z wynagrodzeniem bardzo dobrze rozumiesz i super tu kasowo wychodzimy.Nie daj sobie wcisnąć że nie mamy żadnych praw!Nie możemy zająć konta bankowego ale możemy zabrać pieniądze dłużnikowi oczywiście wystawiając pokwitowanie.Mamy prawo rozmawiać z jego sąsiadami i informacyjnie naklejać na drzwiach jego mieszkania info o jego długach.Mamy też prawo wejść do jego mieszkania i zabrać np:TV lub komputer.Moze to zrobić też komornik ale po co nam kolejny do podziału.Ja pokazuje swój identyfikator do tego stanowczy ton głosu i dłużnik jest zrobiony.Oddaje i podpisuje wszystko.Dwa tygodnie temu zrobiłem taki (usunięte przez administratora) w bloku,że klientka sama do firmy przyjechała i wszystko spłaciła???? opowiedziałem jej wszystkim sąsiadom jakie ona ma długi???? i już mi Kaśka wpadła.Z czasem nauczysz się jak ściągać nawet 20 letnie długi i to z dobrym procentem dla siebie???? .Powodzenia w naszym zaspole

@Windykator terenowy

Windy, jesteś normalny czy normalny inaczej? Co ty wypisujesz? Jeśli to prawda, co piszesz o sobie, to jeszcze cię nie zamknęli?

Error
@Windykator terenowy

Panie James Bond - proszę wziąć pod uwagę, że takie fora czytają też ludzie, którzy na windykacji zjedli zęby. Im proszę takich kitów nie wciskać. O ile nie jest to kopia jakiegoś wpisu sprzed 20 lat to radzę się zastanowić zanim się coś takiego napisze. Jeśli tak robisz jak piszesz to nie wróżę Ci kariery w tej profesji.

Bosman
@Windykator terenowy

Nie bądź za mądry bo mądrzejszy nie będziesz nie znasz prawa to sie naucz mozesz klamkę pocałować a nie straszyć ludzi bo trafisz na swojego i szybko zmienisz prace .nie pozdrawiam

Smok
@Windykator terenowy

Chwalisz się człowieku bezprawnym działaniem?

Lawier
@Windykator terenowy

Nie wiem, kto Ci człowieku powiedział, że możesz wejść na teren czyjegoś miejsca zamieszkania (naruszenie muru domowego), naklejac cokolwiek na drzwiach (wykroczenie), rozmawiać z sąsiadami (naruszenie dóbr osobistych, naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych), zabrać cokolwiek z domu dłużnika (jeśli z zamiarem zatrzymania - kradzież) i wprowadzać ludzi w błąd co do twoich uprawnień. Identyfikator, który pokazujesz to wyłącznie dokument prywatny wystawiony przez Twojego pracodawcę. Gdybyś tak spróbował z kimkolwiek mi znanym UOKiK, Urząd ochrony danych osobowych, Rzecznik Finansowy i wierzyciela który zlecił windykacje + zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z wnioskiem o ściganie i ukarania polecialoby w jeden dzień. To, że masa ludzi da się nabrać nie oznacza, że każdy. Do czasu.

Adwokat
@Windykator terenowy

Aż się wierzyć nie chce,że pracownik firmy może takie bzdury pisać,chyba,że to jakiś fejk wpis. A jeżeli pracujesz takimi metodami to życzę ci,byś trafił na równie podłego dłużnika. Prawo to prawo,nikt nie może działać wbrew.

PolKin
@Windykator terenowy

Człowieku znasz prawo, Rodo, nie wolno Ci nawet wspomnieć komukolwiek o długu kogokolwiek a wejść do mieszkania i zabrać telewizor możesz wyłacznie u siebie. Mam nadzieję że prawo znacie lepiej niż fantazje którą tu serwujecie.

Robek
@Windykator terenowy

Za naklejanie naklejek będziesz mieć prokuratora na karku

Prawdziwy Windykator
@Robek

Przecież to nie żaden windykator tylko zwykły pajac pewnie dla jaj sobie to napisał bo takich (usunięte przez administratora)to windykacji już nie ma, każdy wie jakie uprawnienia ma windykator.

Mm
@Windykator terenowy

Gadasz człowieku głupoty po pierwsze nie masz uprawnień, żeby wejść do domu i coś zabrać, i nie wolno wymieszać na klatce danych o długach danej osoby. A dług przedawnienie się po 6 latach i po tym czasie nie można ściągać długów. Więc nie pisz głupot

@Windykator terenowy

Gościu nie trafiłeś na mnie, ale to jest przed tobą i nim się obejrzysz jak będziesz miał zarzuty prokuratorskie. To co opisujesz to jest (usunięte przez administratora).Nie masz prawa robić tego co opisałeś, a stanowczy ton głosu to nic innego jak zastraszanie i to też jest karalne. Traf na mnie, a gwarantuje że załatwię ci piękne obrączki i obstawę policyjną.

Porada prawna
@Windykator terenowy

Witam, jeżeli to co Pan napisał jest prawdą to proponuję zapoznać się z prawem panującym na terenie RP. Proszę nie wprowadzać innych w błąd, ponieważ takie zachowanie jakie pan opisał jest przestępstwem i łamie kilka artykułów. Mam nadzieję że to tylko żartobliwy wpis bo jak nie to proszę czekać na wezwanie na Policję.

Elo
@Windykator terenowy

Masakra to sie nazywa nękanie człowieka mam znajoma która tez pracuje w firmie ściągającej długi i ona sama powiedziała że takie działanie co pani opisała to można zgłosić na policję to jest stalkowanie człowieka

Hahaha
@Windykator terenowy

Do mieszkania może wejść tylko komornik. Tak samo zabrać jakikolwiek sprzęt i środki z konta bankowego. Na rozmowy z sąsiadami i naklejanie czegokolwiek na drzwi też są odpowiednie §. Odradzam takie postępowania bo kończą się przegrana sprawcy w sądzie.

Dłużnik
@Windykator terenowy

Dawno się tak nie uśmiałem,windykator zabierający tv albo hajs dłużnikowi ????????????

DELFIN
@Windykator terenowy

Pisząc takie bzdury, pokazujesz brak doświadczenia, wiedzy oraz kompetencji. Ty jako WINDYKATOR TERENOWY możesz jedynie grzecznie poprosić o spłatę zobowiązania, a pozostałe czynności opisane przez Ciebie wykraczają grubo poza granicę prawa. Dla Twojej informacji, krótkie i darmowe szkolenie Przepisy RODO zabraniają Tobie nawet pytać sąsiada o rzekomego dłużnika nie wspominając o wtargnięciu do jego domu. Długo na tym rynku z takimi metodami działania się nie utrzymasz. Żadna szanująca się Kancelaria czy firma windykacyjna nie będzie chciała współpracować z osobą, która stosuje takie metody i się nimi głośno afiszuje. Powodzenia

Roman
@Windykator terenowy

To przyjdź do mnie to wylecisz bez zębów...

Papaj
@Windykator terenowy

Windykator nie ma żadnych praw poza zapukaniem do drzwi, gdy zrobi to o jeden raz za dużo, dłużnik śmiało może wzywać policję. Windykator nie ma prawa zabierać pieniędzy, sprzętu, chodzić po sąsiadach i wypytywać, naklejać na drzwiach informacyjnie o długach, ponieważ to jest ujawnienie tajemnicy bankowej etc. Generalnie gościu, jeśli tak robisz, to długo nie porobisz bo któryś dłużnik wreszcie Cię usadzi i zrobi dobrze. Takie praktyki jak opisujesz to stosowało się 15 lat temu.

@Windykator terenowy

Miałbyś trafić na mnie i podnieść na mnie głos a już tymbardziej wypytywać sąsiadów lub coś naklejac to zrobiłbyś to tylko raz a potem już L4. A w zasadzie czekam aż przyjdziesz. Możesz jeszcze zdążysz przed moja upadłością. Przedstaw się chłopcze żebym wiedział kim jesteś i o jakiego windykatora prosić zeby do mnie przyszedł. Kozak jesteś a ja takich lubię.

Clm
@Windykator terenowy

Z twojego opisu wynika tylko ze jesteś głęboko niedouczony i masz prawo iść do szkoły i to podstawowej jeśli chodzi o twoja wiedzę na temat egzekucji

@Clm

Mnie się wydaje ze to jakaś podpucha. Raczej nikt w ten sposób nie windykuje w poważnej firmie. Nawet jakby kogoś zatrudniali to raczej z większa kultura osobistą. Ty wiesz coś więcej o tej firmie?

Mazda
@Windykator terenowy

Takiemu jak ty to z tego co nam można to w drzwiach kopa i spuscic że schodów

Ona sld Nowy wpis
@Windykator terenowy

Wpadnij do mnie z tym swoim stanowczym tonem głosu . To jeszcze bardziej stanowczo będziesz uciekał przez okno . Co za taktyki. Masakra. Masz chamku szczęście że nie trafiłeś na mnie i moich sąsiadów. Ale mam nadzieję że jednak tu trafisz ,

Edyta Nowy wpis

Może jednak się nie przejedzie, to przypadkiem nie jest zależne po prostu od człowieka?

Baczny obserwator Nowy wpis
@Windykator terenowy

Za tego typu twoje działania jest policja i sąd jaśnie panie marcepanie straszyć i wchodzić do czyjegoś mieszkania to sobie możesz koleżankę na podwórku może na ulicy też manto spuszczasz dłużnikowi albo niewiem granaty do mieszkania wpuszczasz

Nie dla młodych prawników. Dział prawny .. w sumie niewiadomo czym się zajmujesz, jesteś bardziej telefonistko-sekretarką. Zero merytoryki, nie chce im się szkolić bo sami nie mają na to czasu. Widać też frustrację starych pracownic względem nowych, obgadują - żal mi ich w sumie było, niewiele mogą już zmienić w swoim zawodowym życiu. Zarobki - minimalna, więc nic nowego. Raczej nie polecam haha.

Edyta
@1313

A ta frustracja to skąd? Wspomnienia z początków kariery? Serio nic konkretnego człowiek nie zrobi? A co później z jakimś awansem czy coś

Wojtek

Szanowni, Właśnie rozwiązałem umowę z PSW. Tam nie zarobicie pieniędzy. Jestem przekonany, że pozytywne opinie są podkładane propagandowo. Każdy, kto nie przeczyta dokładnie umowy jest z góry skazany na porażkę, bo zachowania centrali są chore. Należy z nimi postępować zdecydowanie ponieważ ani się nie obejrzysz i zostaniesz w ich mniemaniu dłużnikiem. Oni nie potrafią, nie mają pojęcia jak prowadzi się firmę windykacyjną - ja w tej branży mam spore doświadczenie i PSW w moich oczach się ośmiesza. Jak nie wyciągną kasy z dłużnika to wpadną na pomysł, że to ty jesteś frajerem do skrócenia. Na koniec, dla zorientowanych - zwródźcie uwagę na konstrukcję ich KRSu - tamnikt za nic nie odpowiada !,

Sauvage
@Wojtek

Mylisz się. Bardzo dobrze znają się na tym co robią. Oni nie chcą zatrudniać windykatorów, a frajerów, którzy własnym samochodem, na własnym wkładzie finansowym w paliwo i czas, obskoczą kilkadziesiąt, kilkaset adresów, do pierwszego rozliczenia. Wtedy przychodzi oświecenie, jak zostali przekręceni. PSW zawsze coś skapnie, z objechanych przez naiwniaka spraw, a sam naiwniak na minusie, zdaje telefon z "cud" aplikacją. Ogłoszenia o naborze są w ciągłej prezentacji na wszystkich możliwych stronach oferujących pracę. I na każde zwolnione miejsce, mają 10 nowych chętnych, brać, wybierać, nie targować. Wszystko to ściema, obliczona na zarobek dla samego Prezesa i kilku mu najbliższych osób. To nie jest miejsce dla windykatorów.

Waldek
@Sauvage

Pracowałem dla nich - w pełni potwierdzam.

Matylda
@Sauvage

No i tam myślałam, kolejna firma zerujaca na biedakach jak hiena

@Matylda

A skąd miałaś już takie przypuszczenia? Słyszałaś takie plotki o firmie wcześniej, albo ktoś znajomy pracował?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olekcob92

WINDYKACJA FAKTUR VAT Oferuję windykacje faktur VAT zadzwoń lub napisz tel. 536796666 e-mail: olekcob92@gmail.com Wystarczy wysłać fakturę VAT na maila i na tej podstawie przygotujemy zlecenie windykacyjne Brak opłat z góry

Irena
@Olekcob92

Czemu tutaj się ogłaszasz? Czyżby były z tej firmy jakieś zgłoszenia?

Windex

Szukam kontaktu z aktualnie pracującymi windykatorami w sprawie konsultacji o systemie i wysokości wynagrodzeń

@Windex

Jesteś zainteresowany tą pracą? Ja też myślę żeby wysłać CV. Ciekawe czy dają do dyspozycji samochód służbowy. Jakbyś się coś dowiedział na rekrutacji to napiszesz?

Jeny

Wydzwaniają o różnej porze dnia kilka razy dziennie również z innych numerów i końcówkami,tel.583504189,583504022itp.Jak zapytałam skąd mają nr tel....odpowiedź brzmi omijająco,powołując się na przepisy RODO,nadmieniłam,że też nagrywam rozmowę.CO to za Firma?! PRÓBUJĄ WYŁUDZIĆ DANE!Wystarczy poczytać opinie.Ktoś z Rządzących Powinni się zająć Dokładnym prześwietlaniem tej Firmy.

wallenrod

czy nikt w tej firmie nie mysli? czepiacie sie mowiac kolokwialnie dluznikow ktorym dlugi dawno ulegly przedawnieniu stosujecie obrzydliwy stalking - nie zamierzam wchodzic w zadne uklady z wami bo to zwykle dranstwo i bezprawie jezeli bedziecie dalej mnie nekac zglosze sprawe do odpowiednich organow i oskarze was z art 286$1 kk wiec dajcie sobie fory i odczepcie sie !!!!!

Lola
@wallenrod

Czytam ta wypowiedz pracownika tutaj i już wyrabiam sobie opinie o tej firmie.W obecnych czasach wpisywanie takich przechwałek,jak traktować ludzi,jest po prostu prostactwem.Zdaje się ,ze wasz rodowód sięga niechlubnie znanej Optimy.Nie ma się czym chwalić.Szef firmy zapewne tkwi w stosownym gdańskim układzie i to zapewnia mu bezkarność działań.Duzo o tym pisała prasa.Tak…zadłużane ludzi na duże sumy ,by potem zdzierać z nich skore.To taki pasożytniczy tryb zycia.No cóż szanowni pracownicy…oprócz tu i teraz jest jeszcze coś więcej.Droga naszego istnienia jest o wiele dłuższa.Z waszym „ dorobkiem” nie chciałabym stanąć po drugiej stronie.Oczywiście,dla was dzisiaj śmiech…jak dla typowego błazna.Budzicie ogromny niesmak.Nie wolno wam zgodnie z prawem powiadamiać sąsiadów dłużników,obklejac im drzwi mieszkań itd zenada.Wstyd pracować w czymś takim.Często ściągacie długi rzekome,tzw dopiski.Jednym słowem dno.A ludzie pamiętają…układy…bezkarność tez maja swoją granice.

Do Nowy pracownik.Witamy więc w naszym gronie.Co do umowy i wynagrodzenia to dobrze to rozumiesz.Nie wyjdzie z tego aż 12 tysięcy,ale na początek możesz liczyć na około 8000.Co do tego że my przejmujemy pierwsze 6 rat od klientów to nie musisz się tym martwić.Zaden dłużnik którego sprawę obsługujemy nie zna się na wewnętrznych naszych przepisach.Wmawiasz mu że to prowizja za pozytywne rozpatrzenie jego ugody lub jakąś inna opłata.Dluznik beczy i płacze,a do Ciebie na konto trafia jego 6 pierwszych wpłat.Podstawa to 3000 netto,chyba że teraz nowe umowy się zmieniły to faktycznie możesz mieć 3500 zł netto

Caro

I cyk zrzut ekranu do UOKiK i Rzecznika finansowego

Kenes

Dzień dobry, Panie prezesie pracuje w PSW dłuższy czas, dlaczego zostały zwolnione dwie najlepsze opiekunki rejonu jakie były (2 Magdaleny) Pani na literkę O.. nie ma pojęcia na temat motywacji pracowników, odpowiedzi na najprostsze pytania, nie ma czasu (ponieważ ma dużo windykatorów do obsługi), ma odpowiedzi lakoniczne nie rozwiązujące problemu itd... Co się dzieje z firmą i gdzie jej polityka rozwoju, bo czuje że cofamy się w tył zamiast się rozwijać. Sprawy są wykopane z kopalni 20 letnie, tak dłużej nie damy rady pociągnąć firmy. Największa wartością firmy są jej pracownicy, a widzę że w tej firmie się pracownika nie docenia. To jest moja szczera i rzetelna ocena. A trafiły do firmy osoby z profesjonalnym podejściem do tematu, rzetelni i sumienni z doświadczeniem, ale po miesiący dwóch odchodzą, ponieważ koszty pracy przewyższają prowizje. Jak na paliwo wydaje się więcej niż przez cały miesiąc się zarobi, a gdzie poświęcony czas??? Proszę aby firma rzetelnie wypowiedziała się w tym temacie na forum?

@Kenes

Nareśćie ktoś mądre pytanie zadał 80% spraw to sprawy 20-25 letnie śmiechu warte i ktoś ma to spłacać po tym okresie ,na jakiej podstawie prawnej czekam na odpowiedz również Pozdrawiam

Wojciech
@Nowy

Czy pracujesz może aktualnie w tej firmie? Pytam o to, ponieważ chciałbym ustalić, czy firma ta zatrudnia również osoby studiujące zaocznie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Wojciech

Daj sobie spokój z pracą no ale decyzja należy do ciebie wiele jest ofert dla studentów Powiem ci tylko jedno chcesz zajeżdzić swoje auto to zapraszam a jak lubisz jeszcze pracować za darmo to 100%satysfakcji ci gwarantuje!!!

Bosman
@Nowy

I jescze mozesz dostac w leb a często się zdarza ze trzeba uciekac

Obywatel

Szanowni windykarorzy od siedmiu boleśći DŁUG 23 LETNI DAWNO ULEGŁ PRZEDAWNIENIU KAŻDĄ ROZMOWĘ NAGRYWAM I UPRZEDZAM ŻE SPRAWĘ SKIERUJĘ DO PROKURATURY O MOŻLIWOŚĆI POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA Z ART.286§1 KK

Twardy
@Obywatel

Oooo już widzę jak nagrywasz rozmowy i zaraz biegniesz złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa. Proszę, nie kompromituj się.

@Twardy

Twardy, sam się kompromitujesz, jeszcze cię nie zamknęli?

komor

Ludzie, zmiłujcie się nad sobą. Gdzie wy szukacie "pracy" ? To nie jest żadna praca. Po pierwsze narażacie się z kodeksu karnego, bo niczego wam nie wolno. Od ściągania długów są wyłącznie sądy i komornicy. Szukajcie uczciwej pracy, bo szkoda waszego zdrowia i wolności, którą możecie stracić na 3 lata. Nie macie żadnego prawa chodzić po domach, a już wypytywanie sąsiadów i wszelkie inne formy tego typu są karalne. Kto was namawia na takie działania niezgodne z prawem? Szok, że są takie kompletnie niedouczone osoby.

Nowy pracownik

Witam.Zlozyłam do Waszej firmy i wkrótce zaczynam pracę.Prosze tylko o kilka odpowiedzi.Podczas rekrutacji dowiedziałam się że na początek netto jest 3500 plus premia.Ale nie mogę zrozumieć,co to są te dodatkowe bonusy pieniężne?Jeśli podpisujemy ugodę z klientem to 6 miesięcznych rat nie wpłacamy mu na poczet długu,tylko to nasze dodatkowe wynagrodzenie?Nie za bardzo to zrozumiałam.Z każdej podpisanej ugody pierwszych 6 rat to nasza prowizja?Przecież to daje pensje w granicach około 12 tysięcy.Jak dla mnie to super???? ale to na pewno tak dziala,później nie mamy konsekwencji za przywłaszczenie sobie tych pieniędzy?

Czym Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nie polecam

Pracowałam w biurze i miałam zaoferowane wczasy pod gruszą, służbowy telefon, kartę multisport, i coś dla pracoholików- można brać nadgodziny.

@Nie polecam

Brzmi super. Nie każda firma oferuje jakiekolwiek benefity a tu można liczyć na naprawdę dużo z tego co piszesz. A pomijając dodatki do pracy, które na pewno motywują pracownika, to jak się pracuje? Dużo jest obowiązków?

Nie Polecam
@Karolina

Super? Może i tak brzmi, ale jest zupełnie inaczej. Przez tą pracę schudłam 16 kg w pół roku ze stresu i natłoku obowiązków a jak mi sie uzbierał urlop bym mogła pojechać na wczasy pod gruszą to dostałam wypowiedzenie. Nawet wrogowi nie poleciłabym pracy w tej firmie.

Nie polecam

Miałam tą nieprzyjemność pracować w samym centrum firmy, czyli w biurze. Widziałam jak to wszystko wygląda z drugiej strony, wiem jak są traktowane osoby pracujące na słuchawce oraz na najniższych stanowiskach. Nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi nadmierny stres związany z wyśrubowanymi wymaganiami i szybkim tempem. Współpracownicy także nie są zbyt sympatyczni.

wkurzony

Charakter firmy najlepiej oceniać przez pryzmat stosowania prawa. PSW stosuje prawo według własnego widzimisię i na własne potrzeby. Najlepszym dowodem jest negowanie wyroku TSUE z 11.09.2019 , który zobowiązuje instytucje finansowe do zwrotu części kosztów kredytów po ich wcześniejszej spłacie. Wszystkie banki zwracają koszty ale PSW uważa , że ten wyrok dotyczy tylko jednej sprawy (!!!!). Taki kit jest wciskany klientom, którzy zwracają się do firmy w tej sprawie. Podpisuję się pod tym ...dyrektor biura prawnego PSW. Tylko pogratulować. Teraz można sobie wyobrazić jak działają windykatorzy w firmie, która nie szanuje prawa...

WINDYKATORKA

Pracuję w tej firmie od wielu lat. Opinie że "opiekunowie rejonów" - upierdliwi - nie prawda. Bardzo życzliwi wręcz pomocni w każdej sprawie chętnie pomagają. Polska Sieć Windykacji daje szanse zatrudnienia osobom, które nigdy wcześniej w tej branży nie pracowały. A praca jest dla tych którym chce się pracować a nie siedzieć w domu i nic nie robić. To nawet można w miesiącu wyjąć nawet 3 000 zł. (na rękę). A poszukują Windykatorów bo Firma rozwija się dość dynamicznie co chwilę pozyskują nowych Kontrahentów

WT tez
@WINDYKATORKA

nedzna prowizja za latanie po przemielonych tematach. skończ sie osmieszać

@WT tez

Możesz napisać w jakiej wysokości jest prowizja? Także inne dodatki i benefity mogą zwiększyć wynagrodzenie, więc chętnie dowiem się, czy pracodawca je oferuje?

Rozdrap
@WINDYKATORKA

Wind, ile dostałeś za ten wpis? Może 1,50 zł ? :) ))))))))

wydrap
@WINDYKATORKA

hahahahahahahahahahahahahaha , a teraz obudz się bo jest to załosne co piszesz i w koncu zaprzestań udzielać się pisząc bzdury, 3000 zł ? Nigdy nie zarobiłaś tego windykatorko , dobrze wiesz o tym że nawet nie połowę, ba żeby chociaz 1/3 , ale ty wiesz najlepiej jak jest.

Rozdrap
@Ryszard

Nie trać czasu. To kicha, tandeta, a nie pracodawca !

wT
@Ryszard

drogi Ryszardzie - nawet 90% od zera (czyli sumy sciągnietych należności) to jest nadal zero. mogą obiecywać 10-20 % (chyba takie stawki mi podawano) ale to zawsze jest ZERO. nie oferują nic:ani zwrotu kosztów ani za ustalenia. sprawy tak stare, że możesz sie natknąc na ul. bieruta i woj łomżyńskie, ciechanowskie i krośnieńskie :D szukają od roku. ciekawe czemu? nie umieją zbudować zespołu bo oferują gnioty?bo nie sadze, że mają tyyyyyyyle spraw, że potrzebują 500 ludzi na teren ;)

Niech policze
@WINDYKATORKA

Zarobek 3 000 mowisz.przy prowizji 20%.czyli sciagniete 15 000. No brzmi niezle.przy starych sprawach.rachunki fakturki za media.to ratke niunka wynegocjujesz 500;) czyli 30. Wezmy pod uwage aktualnosc adresow,odmowy na poziomie 5%. To niunka 600 adresow musi odwiedzic. Dalej ci niunka wyliczac ze klamiesz?

WINDYKATORKA
@Niech policze

Ja wiem, ile zarabiam, i teraz to już nawet pod 5 tyś. podchodzę. Wszytko elegancko się ogarnia. To nie moja wina, że sobie nie radzicie w terenie! No nie każdy nadaje się do tej pracy.

janusz
@WINDYKATORKA

Miałem do czynienia z pseudo-windykatorką PSW . Okropna , bezczelna kobieta. Stała metoda to dzwonienie do sąsiadów. Tragiczna firma .

oj niunia niunia
@WINDYKATORKA

od raazu pisz, że 50 k na tych 20 letnich gniotach robisz. fantazja nie ma ograniczeń.

Obywatel

Do Prezesa Panie prezesie informuję że zadłużenie z przed 30 lat dawno uległo przedawnieniu jeśli pana windykator nieuk przestąpi próg mego mieszkania zostanie zatrzymany przez Policję jeśli będzie pytał się sąsiadów odpowie za naruszeniw dóbr osobistych jeśli będzie dzwonił 6-7 razy dziennie odpowie za stalking uprzedzam pana że rozmowy nagrywam skoro pan jes niedouczony w przepisachtoproszę nie nie narażać na odpowiedzialność karną swoich niby windykatorów niech pan przemyśli to czy warto

beny
@Obywatel

@Obywatel przecież dzwoniący z tej śmiesznej firmy to telemarketerzy, co niestety nie mają pojęcia o czym mówią, a raczej czytają z tego co im komputer wyświetli. Nie tłumacz im bo nie ma komu. Windykatorki jak sądzę również nie grzeszą wiedzą choćby elementarną. Podnieś zarzut przedawnienia na piśmie i niech ci.......co najwyżej zdrowia życzą

wader

szkolenie teoretyczne ok ale niech pokażą to w praktyce jak łatwo ściągnąć dług a nie tylko w teorii

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

ssss

A jaka ma być atmosfera w miejscu pracy jak firma mieści się w Gdańsku a "Ty" pracujesz w swojej miejscowości

John

Pracuje w tej firmie i jest super. Sprawy praktycznie same się spłacają, oczywiście pod warunkiem, że dostanie się od przełożonego odpowiednie tematy, wiecie, o czym mówię. Widzę, jak część windykatorów nie potrafi się ułożyć i dogadać z nadzorującym i jakie dostają gnioty, a ja same tłuste kąski. Spryt, tylko i wyłącznie to się liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 82
    80-244 Gdańsk
  • NIP: 5851449926 REGON: 220849280 KRS: 0000334823

Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.