Opinie o Torus Sp. z o.o. Sp. k. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Torus Sp. z o.o. Sp. k., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Torus Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torus Sp. z o.o. Sp. k. w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
 Pytanie

Czy urlop w Torus Sp. z o.o. Sp. k. jest płatny 100%?

Kamil Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Asystent kierownika robót instalacji elektrycznych. Jakie są warunki pracy ( godziny, jaki obszar działania - delegacje, warunki socjalne w delegacji)? Wynagrodzenie, dodatki, premie inne benefity? Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych? I jak wyglada awans po ich zdobyciu czy długo się czeka.

Poszukujący Nowy wpis
Kandydat
@Kamil

Podczas wstępnej rozmowy przez telefon, powiedziano mi że widełki zaznaczone przeze mnie (3-4k netto) są za wysokie. Człowiek kończył studia wyższe, aby zarabiać w zasadzie najniższą krajową.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Torus Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kamil Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak, podwyżki, wyjazdy integracyjne i srogie premie.

Były pracownik
Były pracownik

Pensja w dziale inwestycji czyli bezpośrednio przy budowach, niestety zdecydowanie poniżej średniej rynkowej. Brak możliwości awansu i podwyżek, wyższe stanowiska są zajęte przez starszych pracowników. W Torusie połowa pracowników to kierownicy i dyrektorzy nie szanujący młodszych współpracowników. Wymuszanie pracy powyżej 8h, bezpłatna praca w soboty. Pracownicy byli w porządku niestety szczebel kierowniczy i przede wszystkim dyrektor traktuje swoich pracowników lekceważąco, potrafi krzyknąć na pracownika i go poniżyć. Dobrze że już tam nie pracuje.

Kierownik Projektu (Budownictwo)
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

krok pierwszy wykształcenie, kwalifikacje,

Pytania

bezpośrednie sprawdzenie na placu budowy

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Torus Sp. z o.o. Sp. k.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

8-16 ale dość często wymagane są bezpłatne nadgodziny

Janek

@Merfi A do tych wynagrodzeń dochodzą jakieś dodatki? Można liczyć na premię bożonarodzeniową?

Merfi

Nie poleceń nikomu ze względu na niskie wynagrodzenia oraz zła atmosferę

pracownik

Co do zarobków- zaczynając dostałem 3500 na rękę. Po roku wzrosło to do 4000. Do tego dochodzi socjal, a jak sprzedadzą wykończony budynek- premia wysokości kilku miesięcznych wynagrodzeń. Z tego, co się zorientowałem na zarobki nikt nie narzeka- duże zróżnicowanie wewnątrz firmy, to i zarobki różne w poszczególnych działach- zwykle o te 10-15% wyższe niż średnia krajowa dla poszczególnych zawodów Oczywiście- im dłużej pracujesz, tym zarabiasz więcej.

Paweł

@Robi Mogę się podpisać pod taką opinią.W sumie to w internecie są również bardzo dobre opinie.

Maciej
@Paweł

Miło czyta się opinie osób, które pozytywnie oceniają danego pracodawcę. Moglibyście dodatkowo napisać, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzeń, które oferuje firma Torus? Dla większości osób jest to kluczowa kwestia, dlatego dobrze by było, gdyby informacja w tym zakresie pojawiła się w tym wątku.

Robi

Polecam tą Firmę Bogate doświadczenie, wspaniali ludzie, życzliwość, pomoc koleżeńska, współpraca, pracować tu to jak być w niebie

Zuzanna

@anonymous, napisałeś, że wynagrodzenie oferowane przez Torus CI odpowiada. Jak jest z pozostałymi warunkami zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tym pracodawcą? Proszę Cię o podzielenie się opinią na ich temat z innymi użytkownikami tego forum.

anonymous

Jeśli chodzi o zarobki to są niezłe , nie zgadzam się z opinię poprzedników. Każdy ma jakieś wymagania , moim sprostał. Na awans fakt , nie ma co liczyć.

Dzony

Słabe zarobki w stosunku do rynkowych, duża rotacja

anonymous
@Dzony

rotacja przez zarobki?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuzanna

@Dzony, jak przedstawiają się pozostałe warunki zatrudnienia, oprócz finansowego, o którym w swoim poście wspomniałeś? Jak uważasz co jest bezpośrednią przyczyną rotacji występującej w Torus? Myślę, że to istotna informacja, którą warto dodać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdańsk.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Deweloper

Zarobki raczej słabe w stosunku do konkurencji. Szanse na podwyżkę praktycznie żadne. Duża presja na pracowników, darmowe nadgodziny itp. Premie są i to czasem niezłe, ale to zależy od roku. Awansują tylko pracownicy będący w firmie od wielu lat i blisko prezesa. Ostatnio dużo ludzi odchodzi.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
PrawiePrawnik

W listopadzie jeszcze poszukiwali prawnika, ogólnie podobno zarobki są bajeczne w zależności oczywiście od tego ile tak naprawde umiesz, po dobrych studiach aplikujcie w ciemno

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Wiesz czy w firmie Torus Sp. z o.o. Sp. k. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Torus Sp. z o.o. Sp. k. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Torus Sp. z o.o. Sp. k.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Grunwaldzka 415
  80-309 Gdańsk
 • NIP: 9570829421 KRS: 0000315222
Torus Sp. z o.o. Sp. k.