Torus Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk

Opinie o Torus Sp. z o.o. Sp. k.

Deweloper

Zarobki raczej słabe w stosunku do konkurencji. Szanse na podwyżkę praktycznie żadne. Duża presja na pracowników, darmowe nadgodziny itp. Premie są i to czasem niezłe, ale to zależy od roku. Awansują tylko pracownicy będący w firmie od wielu lat i blisko prezesa. Ostatnio dużo ludzi odchodzi.

PrawiePrawnik

W listopadzie jeszcze poszukiwali prawnika, ogólnie podobno zarobki są bajeczne w zależności oczywiście od tego ile tak naprawde umiesz, po dobrych studiach aplikujcie w ciemno

Wiesz czy w firmie Torus Sp. z o.o. Sp. k. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw opinię o Torus Sp. z o.o. Sp. k. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torus Sp. z o.o. Sp. k.