Opinie o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Doda1243

Tak niekompetentych pracowników nie widziałam nie odczytują maile mylą daty wplat pomimo podpisanej umowy na której widnieje data to slą smsy że wpłata jest niby na już a co ciekawsze nie do tej osoby co jest dłużnikiem tylko do kogoś z rodziny masakra mówię z całą odpowiedzialnością z tą firmą dogadać się nie da

Bezprawnik

Nie pchajcie się w windykacje oraz zbieranie informacji o dłużniku u sąsiadów bo będziecie pociągnięci do odpowiedzialnośći karnej tego nie możecie robić ja już doświadczyłem tego niech wam nie gadają głupot bo jeśli ktoś mądry poprosi was o podstawę prawną waszego postępowania. Ale chcecie wasza sprawa żegnam

Laki

Nie wiem czy wiecie że windykator nie ma żadnych praw nawet nie może wejść bez zgody do mieszkania bo może być oskarżony o najśćie zastanówcie się czy warto narażać zdrowie i poczytajcie sobie co możecie a nie słuchajcie głupot że możecie wszystko bo skończycie jako oskarżeni o stalking itp .

Andrzej0

firma już na etapie rekrutacji wyklucza osoby, które są asertywne i umieją bronić swego. Proces rekrutacji ma dawać wrażenie, tym co wybrali, że są wyjątkowi. To jest główny bajer tej firmy. Jak już dostaniesz telefon z apką to będziesz przeszczęśliwy wsiadając do własnej bryki, że możesz dla nich pracować. Będziesz wstawał z chęcią i ruszał w ten kierat do momentu pierwszej wypłaty, bo z tego co wiem rzadko ktoś dotrwa do trzeciej, ale pod warunkiem, że nie podpisze weksla. Bo jak podpisze, to mają na niego haka i odejście już nie jest takie łatwe. Pierwsze wątpliwości przychodzą już czasem po dwóch tygodniach, bo statystyki początkującego windykatora nie zgadzają się z tym co opowiadali. Więc jednym słowem lepiej sobie pojeździć na uberze, bo tam jak masz dobre auto co mało pali to jeszcze wyjdziesz jakoś na swoje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Waldek

Właśnie zakończyłem współpracę z PSW. Nie polecam. To co zarobiłem, być może pokryło koszt zużytego paliwa. Na ma co liczyć na konkretne pieniądze. Możesz się najeździć i nachodzić, a efekty bardzo cieniutkie. Jestem natomiast zdziwiony dwoma sprawami, o których piszą tu ludzie. Po pierwsze: opiekunki regionu to sympatyczne dziewczyny, ja tam złego słowa o nich nie powiem. Po drugie: ja żadnego weksla nie podpisywałem i rozmawiałem z człowiekiem. który miał nieszczęście w to wejść jakieś 4 m-ce temu i też weksla nie podpisywał.

McGywer
@Waldek

Ile można srednio zarobić wykonując 10 wizyt dziennie? Pzdr

Waldek
@McGywer

Naprawdę trudno powiedzieć. Facet, który mnie przeszkolił stwierdził: na 10 klientów 6 nie zastaniesz, 4 podpisze ugody, 2 będzie faktycznie płacić. W moim przypadku, ta wersja okazała się bardzo optymistyczna. Wszystko opiera się na tym, że podpisujesz ugody i masz jakiś procent od comiesięcznych wpłat klientów. Zapomnij o takich, co wpłacą jednorazowo całość zadłużenia. Owszem, zdarzają się, ale ich ilość jest w granicach błędu statystycznego. Czyli: jeśli zastaniesz klienta (duża szansa, że nie zastaniesz, albo okaże się że 2 lata temu zmarł), to ci powie, że nie będzie płacił, bo nie ma kasy, jeden na iluś tam podpisze umowę ugody na spłatę w ratach, ale czy faktycznie będzie płacił to zupełnie inna bajka. Ja z tego zrezygnowałem - tyle w temacie.

Analiza
@Waldek

Przy tak starych sprawach i duzej migracji ludnosci to docieralnosc w ich przypadku to max 5%-8%.to ze zastaniesz nie oznacza,ze podpisza ugode czy zobowiazanie.podpisze 1/4.z tego polowa niech placi.tyle w temacie.ze 100 spraw placi 1 czy 2.

Nowa

Czyram te opinie i zgupialam, nam na dniach podpisac z nimi umowe ale teraz sie grubo zastanawiam - fakt jezdzic wlasnym autem gdzie moja pali 10 na 100 ...hmmmm... podpowiedzcie mi prosze - wchodzic w to czy odpuscic?

tez WT
@Nowa

nie zarobisz. po prostu. maja w obsludze stare, przemielone, przewałkowane przez kilka podmiotów sprawy.wiec po 1 niska docieralność bo adresy w 99% przypadkow nieaktualne, po 2 - ew. dyskusyjne prawo dochodzenia (termin). i masz od tego rzucany ochłap w postaci prowizji od wpłat (z tego co kojarze od 10 do 20 chyba procent). do tego zmuszają do podpisania weksla. warunki żenujące, upokarzające.

Nowa
@tez WT

Dziękuję naczytalam sie wystarczająco dobrze ze jest go work

beka z PSW

Ale jak się prężą w ogłoszeniach na całą Polskę, dobrze, ze jest gowork i przeczytałem co to za smyki są :) Ciekawe jak długą pociągną przy takiej opinii, była optima, teraz PSW, co dalej ?:) A wogóle to najśmieszniejsze jest, jak chcą przeprowadzać "rozmowy kwalifikacyjne", panienki, z taką opinią to wy sie cieszcie, że ktokolwiek wam cv wysłał, a nie marnujecie ludziom czas. A jak chcecie faktycznie robić cos profesjonalnie to po po pierwsze: zwrot za paliwo, po drugie ryczałt od zlecenia, wtedy możecie sobie rekrutować i godzinę,zeby wybrać najlepszych kandydatów.

wT
@beka z PSW

mnie na spotkaniu gadali nawet o wekslu:) no powaga.

Winda

Trzymajcie się jak najdalej. Mielonka mielona przez pasztet :/ to co słuchawka cent.nie zrobiło, komoras i inne firmy bo brak możliwości czyli płynności albo samego dłużnika to macie wy robić, stanowczo odradzam tym bardziej że ludzie są mądrzejsi od nowatorków Windykacji terenowej he Fajnie brzmi.

Sauvage

Firmy windykacyjne, działające obecnie na polskim rynku, jeżeli nie mają spraw na których można zrobić znaczne umorzenie, nie dadzą zarobić windykatorowi. Kolejną bzdurą jest stawianie co raz to wyższych progów "odbijanych" adresów. 10/15/20-40!? Co to ma być? Windykacja czy cyrk objazdowy? Inna rzecz, że wielu windykatorów terenowych to tchórze, urodzeni tchórze i zgadzają się na takie traktowanie prze korporacyjnych menadżerów. Podkręcają progi ściągalności, wymagają zbierania informacji o dłużniku, rozpytywaniu wśród sąsiadów i w miejscu pracy, a jednocześnie wymagają 20-30 wizyt na dobę, najlepiej w godzinach popołudniowych i wieczornych. Ten kto zgadza się na taką pracę, jest po prostu nieodpowiedzialnie żałosny względem kolegów i koleżanek z branży. Co proponuje Polska Sieć Windykacji? Nic. Oni nie potrzebują windykatorów. Potrzebują naiwnych, którzy obskoczą im "ileś tam" adresów, zanim zorientują się, że to strata czasu, coś tam ktoś wpłaci, a oni, rozczarowani, po kilku tygodniach oddadzą pobrany od PSW telefon z aplikacją. I tak dalej. Im nie zależy na ludziach, dobrych windykatorach, im zależy na mieleniu spraw, przez setki niewykwalifikowanych osób, a w skali całej Polski, kilkanaście tysięcy dziennie wpadnie, praktycznie bez większych kosztów, oprócz kilku osób na info linii.

Rozdrap

Tam ludzie nie zarobią, wręcz przeciwnie, ich wkład pracy to własny majątek ! Co gorsza, stracony bezpowrotnie. Ktoś, komu się chce powinien tę firmę zamknąć!

Alicja

To jest praca dla ludzi, którzy chcą sobie dorobić dodatkowo i przede wszystkim dla osób, które chcą pracować a nie siedzieć na kanapie i pisać durne komentarze bez pokrycia.

wydrap
@Alicja

żeby zarobic trzeba miec mozliwosc a jak wiesz Alicjo tu jej nie ma chyba ze za pocałowanie klamki , czy usłyszenie spier.... dostajesz kase haha , ale szacun , zaarbiaj dodatkowo , kazde 100 zł na miesiac przyda sie nie?

Rozdrap

Przede wszystkim wewnętrzne struktury są tam chore. W każdej normalnej firmie w tej branży windykator jest gestorem postępowania w sprawach, które prowadź i ma w biurze ludzi do pomocy na kompie i telefonie. Tutaj kilka wyszczekanych i głupich panienek, tzw. Opiekunek regionu się panoszy. Wydaje im się, że mogą zarządzać windykatorem, a to są zwykle ciecie,w haremie zarządu. Niestety zarząd nie ma pojęcia o zarządzaniu. Zabrali się do sprawy, jak banda pazernych cwaniaków - w ten sposób ludzi na dłużej nie utrzymają. I jeszcze dodam: nie wierzcie w ich program propagandowy. To ściema !,,

pozdr

Pozdrawiamy Panie Adrianie:)

@pozdr

?. :))))

Elżbieta
@Rozdrap

Taki wpis bez treści jest trochę średnio pomocny. Może powiedz coś o pracy w Polska Sieć Windykacji, zależy mi na świeżych opiniach. Wiesz, czy przyjmują osoby bez doświadczenia? Dzięki.

wydrap
@Rozdrap

prawie tak jak piszesz z wyjatkiem cieci , ale faktycznie założenia i dalszy postepek tam to dno i, bałagan, fatalne podejscie , bezczelne rozmowy , smieciowe umowy , zerowy zarobek , paliwo na własny koszt a i auto dobrze jak masz bo niby łatwiej a faktycznie chodzi o użytkowanie swojego wiec i eksplaatacja

pytan ia

czy weksel jest proponowany dla WT?

erwin

Tak jak wiele podobnych firm w tym rodzaju szukają frajerów którzy za swoje pieniądze będą szukać klientów widm bo baza danych jest już tak przetrzepana że nie wiele już pozostało mam spore doświadczenie w tym temacie gdyż przepracowałem w branży finansowej ponad 17 lat i mile nie wspominam tego czasu. po podpisaniu śmieciowej umowy i krótkim wprowadzeniu ruszasz z wielkim zapałem w teren wydajesz pieniądze na paliwo i poświęcasz mnóstwo czasu na znalezienie cichociemnych a tu zonk najczęściej są to nieaktualne adresy albo jak przypadkiem trafisz klienta to uzyskasz odpowiedź bujaj bo co mi zrobisz po tygodniu lub dwóch dasz sobie spokój i powiesz śmierć frajerom. Reasumując dlaczego jest tyle ogłoszeń w sieci bo ciężko jest znaleźć murzyna który będzie pracował za darmo.

WT tez
@erwin

a to nie te same smyki co prowadziły Optima Sp. z o.o Gdańsk?

@WT tez

Możliwe, bo z optimy sporo spraw obrabiają. Trzeba porównać reprezentację w KRS.

@WT tez

Dokładnie tak. Prezesunio ten sam. Optima poszła na dno, to wymyślił na szybko 'nowatorskie' rozwiązanie, żeby utrzymać się przy korycie. Jeśli ktoś ma odrobinę szacunku do siebie, to nigdy nie podpisze z nimi umowy.

Wojciech
@Paweł

Jesteś w stanie napisać coś o pracy w Polska Sieć Windykacji? Nie ukrywam, że interesuje mnie to, czy zatrudniają może studentów chętnych do rozpoczęcia kariery zawodowej, czy może tylko i wyłącznie osoby doświadczone. Ciekawi mnie to.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

Windykatorka

Sam ustalasz sobie godziny pracy. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz

Halinka

Uwaga !! Umowy sporządzone przez psw są bandyckie !! Nie podpisujcie ich nawet, jeżeli wydaje się, że rozumiecie ich treś,ć, a przed przeczytaniem to już samobójstwo !!!

kar
@Halinka

Co ma Pani na Myśli że "Umowy są bandyckie" ?

Elżbieta
@Halinka

Wiesz, jesteśmy na forum publicznym, więc byłoby świetnie, gdyby wszystkie informacje były rzetelne i uzasadnione. Taka emocjonalna opinia może kogoś zmylić. Jaki rodzaj umowy oferuje Polska Sieć Windykacji?

@kar

To raczej na priv, bo sporo tego. Najgorsze, że nie przeczytasz dokładnie, a do domu ci nie przyślą.

@Elżbieta

Zapytaj PSW i poproś o treść do przeczytania :(

Windykator PSW
@Halinka

Co Ty piszesz za głupoty? Czytanie ze zrozumiem się kłania. Jeśli nie zgadzasz się z czymś to nie podpisujesz i tyle. Ja pracuje w PSW od pół roku, są gorsze dni , ale absolutnie nie mogę zarzucić PSW nic złego. Dziewczyny z OR są do dyspozycji cały czas, pomagają robić pierwsze kroki, jeśli miałas problem ze zrozumieniem umowy mogłaś do nich dzwonić.. Nikt mi nic nie zapłacił za tą opinie, po prostu rodzice nauczyli szanować prace, a jak by mi się nie opłacało to był wypowiedział umowę i zachował si.ę taktownie. Oczerniając PSW wystawiasz sobie opinię :)

Rozdrap

Beznadziejni naciągacze. Taką polityką nigdy nie nauczą się, jak zatrzymać ludzi w firmie !

Grp.

Super firma! Windykują wszystko! Zarobki dobre. Polecam

@Grp.

Grp, ile ci dali za ten wpis ? :)

harvay

Właśnie też obserwuję ich ofertę pracy w windykacji terenowej na pomorskie. Wciąż się ogłaszają. Ktoś coś doda od siebie jak to u nich teraz jest z tą windykacją? Interesują mnie konkretne fakty . Czy warto aplikować czy taka sama słabizna jak w wielu firmach z branży czyli obiecują dużo jak sobie radzisz a w efekcie i tak Cię orżną gdzie można.

Provident
@harvay

Tak, jedno dodam, wez sie za uczciwą pracę !

@harvay

.... gorsza słabizna !!

Windykator :))

1.Brak podstawy, prowizja w kilku progach od 10 do 20 procent. (Wg wyzysk) 2. Narzędzia-telefon. 3. Sprawy to drobnizna objechana przez call center, poprzedników i komorników. 4. "Opiekunowie regionów" upierdliwi ludzie myślący że są przełożonymi :D nie oferując podstawy i narzędzi mogą sobie wydawać polecenia między sobą :) 4. Kierownicy to kurierzy, którzy wożą sprzęt i umowy po Polsce. Reasumując niska prowizja, firma żeruje na Twoich zasobach lub konkurencji jeśli jest to dla Cb dodatkowa praca . Według mnie aby zacząć zarabiać na ich portfelu to dłubanie przez pół roku, są lepsze oferty na prowizyjnym wynagrodzeniu. Jako doświadczony windykator niebpolecam, a zwłaszcza odradzam kolegom i koleżankom z branży.

Windykator:))
@Windykator :))

Umowa zlecenie dodatkowo zaświadczenie o niekaralności za które trzeba sami płacić :))

ŻAL
@Windykator :))

Jako "doświadczOny windykator" nawet byś nie rozważał tej oferty przez 5 minut, bo już po ilości ogłoszeń oraz po tym jaki jest formularz zgłoszeniowy można wywnioskować co firma proponuje, czyli NIC.

tez teren
@Windykator:))

a wekselek też chcą? in blanco oczywista oczywistość

Ryszard
@Windykator:))

Skoro jesteś osobą doświadczoną w branży windykacji, to ciekawi mnie, czy firma Polska Sieć Windykacji daje szanse zatrudnienia osobom, które nigdy wcześniej w tej branży nie pracowały? Mam nadzieję, że tak. Daj znać, proszę, jak to wygląda.

@Windykator :))

Bezwzględnie popieram. To naciągacze, z mocno rozwiniętą propagandą sukcesu. „ pracuj, jeździj na swoim paliwie, zdzierają swoje buty, a może coś ci się trafi z dawno czyszczonych podwórek”. Z daleka od PSW !

@Ryszard

Pewnie, że daje, ale ty im płacisz, a nie oni tobie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.?

Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 82
    80-244 Gdańsk
  • NIP: 5851449926 REGON: 220849280 KRS: 0000334823

Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k.